İçeriğe geç

Yeşilli Hurdacı

  Yeşilli Hurdacı

  Yeşilli’den temiz kullanılmış ev eşyası ve hurda değerinde alıyoruz. Satacağınız ne kadar hurda malzemeniz varsa vaktinizi değerlendirerek telefonlarımıza ulaşarak maksimum dört dakikada fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

  Yeşilli hurdacı ve geri dönüşüm firması olarak hurda kağıt alıyoruz. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Yeşilli hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Mardin Yeşilli hurdacısı olarak hizmet detaylarımızı sizin için derledik.

  Yeşilli hurdacı Exper Metal sizlere daima hizmet vermektedir. Hurda alımlarında tecrübe ile kurumsallıkla hareket etmekteyiz.

  Yeşilli’de hurda metal dönüşümü yapan firmayız. Yeşilli merkez hurdacı olarak özel fiyat listeriyle göndereceğiniz konuma geliyoruz. Nakite çevireceğiniz her türden hurda malzemelerinizi almak amacıyla yerinize geliyoruz.

  Yeşilli de uygulanan hurda fiyatlarıyla alım satım yapıyoruz. Yeşilli’de hurda alanlar içerisinde öncülük ediyoruz. Exper Metal sektördeki faaliyetleri ile Yeşillideki hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerinin kurumsallık ile birleşmesini sağlıyoruz. Hurda alımı yaparken değerini tartılırken hesaplamaktayız.

  Yeşilli’deki Hurdacılar

  En yakın Yeşilli hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? Yeşilli hurdacı firması Exper Metal ile tanışın! Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı amacıyla çağrı merkezimizi kaydedebilirsiniz.

  En doğru hizmetleri sunarak kazanmayı istemekteyiz. Yeşilli hurdacı olarak Yeşilli’nin tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alımı için yakın çevredeki hurda alım ekibimizi göndermekteyiz. Hurdacılıkda 25 yıllık tecrübe ile Yeşilli piyasasına öncülük etmeye devam ediyoruz. En yakın Yeşilli hurdacı telefon numaramızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Mardin’in her yerinde yaptığımız gibi Yeşilli ilçesinde de bütün servislerimizi sürdürmekteyiz. Kurumsal Mardin hurdacı ihtiyacınızda hizmet sunuyoruz.

  Yeşilli de Hurda Alanlar

  Yeşilli’de adresinizden hurda alırız. Yeşilli de hurda çinko, kalay hurdası, makine artığı, çelik, zamak alıyoruz. Şimdi de sizler gibi kıymetli potansiyel müşterilerimize Yeşilli de hurda alan yerlerle firmamız arasındaki farkı anlatmış olacağız. Tonajlı alüminyum, kablo hurda, bakır hurda, kurşun hurdası,çinko hurda, hurda sarı ve demir alımı yaparken yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Yeşillide hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla liderlik yapıyoruz. Yeşilli de her türlü hurda alımı yaptığımızı söylemiştik. Müşterilerimizin memnun kalmasını önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza getirmekteyiz.

  Yeşilli de Hurdacı Telefon Numarası

  1997 yılından şimdiye dek binlerce kilodaki sarı pirinç hurdasını geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Bizim özverimiz ile doğamıza daha fazla zarar verilmesi önlendi. Yeşilli hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda satışı yapmak üzere operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

  Yeşilli adresten her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasında yer almaktadır. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak, yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. Okuduğunuz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Şayet sizde isterseniz elinizdeki hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek ülkemizin ekonomisine ve doğaya yardımcı olabilirsiniz.

  Demir Hurdası Alımı

  Demir, Yeşillide en fazla bulunabilen madenler içerisindedir. Sitemizdeki Yeşilli hurda demir ton fiyatını talep edenlere her gün yollamaktayız. Demir hurda alan fabrikalar içindeyiz.
  Yeşilli hurda demir fiyatları öğrenmek için arayın.

  Konumdan demir kapı, asansör malzemesi, tufal, demir merdiven korkuluğu hurdası, hurda pencere korkuluğu, alımı yapan firmayız. Yeşillide hurda toplama demir, teneke hurda, hurda DKP demir, extra demir, talaş demir hurda Yeşilli hurdacılık firmasıyız. Güncel anlık hurda demir fiyatları için fazla aman geçmeden arayın. Anlık demir hurdası fiyat listesi bağlantısına tıklayabilirsiniz. Tonajlı inşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu, hurda demir pik, demir döküm, hurda inşaat demiri alırız.

  Yeşillide Hurda Sarı Alanlar

  Yeşillide hurda sarı pirinç talaşı, fosfor bronz Cusn8, hurda MS-58 külçe sarı, hurda sarı musluk, hurda sarı araba radyatörü, kırkambar sarı, hurda su saati alan yerler arasındayız. Exper Metal olarak araiş sarı, hurda sarı pirinç araiş MS-70, çubuk ucu parça sarı MS-58, pirinç sarı araiş hurdası MS-64, MS-58 sarı çubuk talaşı alım satımı yapıyoruz.

  Hurdacı firmamız Exper Metal Yeşilli’de hurda sarı alanlar içindeyiz. Bu yazıda bulunan Yeşilli’deki sarı pirinç hurdası fiyat listesini arzu edenlere güncel olarak yolluyoruz. Daha detaylı sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacılar makaleye göz gezdirebilirsiniz. Yeşilli hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayınız.

  Yeşillide Krom Hurda Alan Yerler

  Paslanmaz krom hurda alan Yeşilli hurdacı işletmesiyiz. Konumdan hurda krom paslanmaz 310, 304 krom hurda, 316 paslanmaz krom hurda talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurdası, 310 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 304 kalite hurdası talaşı alım satımı yapıyoruz. Yeşilli’de hurda krom Yeşilli hurdacısıyız. Yeşilli hurda krom fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

  Krom hurdası alanlar yazımızı ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Mardin Yeşilli’de krom 202 kalite hurdası talaşı, 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom makine parçası hurdası, krom 201 hurda talaşı, 202 krom hurda, krom paslanmaz 430 hurdası, krom 201 kalite hurda alımı için nakit para ödeme yapıyoruz.

  Krom ile nikel karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor.

  Yeşilli Alüminyum Hurda Alan Firma

  Sizin yardımıyla daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Hurda alüminyum petek, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tel, eski alüminyum tencere, alüminyum tabak, jant ticaretiyle uğraşan firmayız. Hurda alüminyum ince profil, alüminyum piston hurda, alüminyum matbaa kalıbı, sert kartel, hurda araiş alım satımı yapıyoruz. Yeşilli’de alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal elementtir. Rengi gümüş olan, sünek bir metal cinsidir.

  Yerinden hurda alüminyum kompozit, alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü hurdası, hurda alüminyum eloksallı profil alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Buradaki Yeşilli alüminyum hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere saat başı ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum içeriğiyle paylaşılmış yazıyı okuyabilirsiniz Levha, alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum talaş hurdası, alüminyum imalat artığı hurdası alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz. Her nevi yüksek tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz.
  Yeşilli hurda alüminyum fiyatları sormak için bize çağrı bırakabilirsiniz. Firmamıza verdiğiniz önem ve destek sebebi ile saygılar sunarız.

  Yeşilli de Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

  Yeşilli nin en büyük hurdacısı ile ticaretin mutluluğunu yaşıyoruz. Ptt kablo hurdası, telefon kabloları, hurda yağlı içli ptt kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Yeşilli de hurda yeraltı enerji kablosu, hurda çelik zırhlı enerji kablosu, fare yemez kablo hurdası, çelik içli kablo alım satımı esnasında en iyi fiyatları biz veriyoruz.

  Kablo alan hurdacı başlığıyla yazılmış yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Yeşilli’de hurda kablo alan yerler içinde en doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz. Yeşilli’nin bütün mahallelerinde kablo hurda alanlar arasındayız. Enye kablo hurdaları, antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, tek damar kablolar, karışık kablo alımı yapan hurdacıyız.

  Yeşilli’de yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden fazla fiyat listesi veriyoruz. Hurda elektrik kablosu, %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo alım satımında tecrübeliyiz.

  Yeşilli’de Hurda Bakır Alımı

  Yeşillide bakır hurda alan hurdacı firmasıyız.
  Yeşilli hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı görmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Yeşilli hurdacı numarasını kolayca arayın tecrübeli hizmetlerin tadını yaşayın! Bakır alan hurdacı içeriğimizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Yeşilli hurda bakır kg fiyatı talep edebilirsiniz.

  Hurda bakır petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır hammadde, eşya, bakır levha hurdası satarak para kazanmak isteyenlere hizmet sunuyoruz. Bakır tel, hurda TTR kırma granür bakır, bakır kazan, lama bakır, bakır tencere hurda alımı yapıyoruz.

  Antigron kırma granür, soyma bakır hurda, bakır boru hurdası, bakır (kızıl) talaş hurda, 40 ambar, yanık bakır hurdası, ince bakır profil hurda alan firmayız. Yeşillide kurumsal hurdacı firması olarak hurda bakır alım satım hizmeti veriyoruz.

  Yeşilli Kurşun Hurdası Alanlar

  Bilindiği üzere radyasyon yalıtımlarında, pigmentlerde, alaşım üretiminde, mühimmat üretiminde, akü üretiminde, benzin katkısı olarak, kabloların yalıtımlarında kurşundan faydalanılmaktadır. Doğada doğal olarak elde edilebilen metaller arasındadır. Kurşun tarihten günümüze kullanılmakta olan metallerden biridir. Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalardan sonra edilir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleri ile işlenir. Exper Metal olarak Yeşilli de kurşun boru hurda, kurşun yağmur oluğu hurdası, levha kurşun, Çatı minare kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Yeşilli de çinko hurdası alım satım hizmeti sunuyoruz. Elinizde hurda çinko hemen arayın.

  Çelik Raf Hurda Alımı

  Hurda depo rafı alıyoruz. Çoğunlukla hizmeti bırakmış gıda toptancıları tarafından satışa sunulan teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2.el raf hurdası satıyoruz.

  2.el çelik raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için hurda raf hakkındaki konumuza göz atmak isteyebilirsiniz. Yeşilli raf hurdası fiyatları öğrenmek amacı ile hatlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

  Elektronik Hurda Alanlar

  Tuşlu telefon işlemcileri, elektrik panoları, röle, elektrik trafosu parçaları, kontaktörler, GSM istasyon kartları, termik röle, adaptör satın alıyoruz. Bilgisayar Hurdası lcd monitör, dotmatrik yazıcı, ses kartı, DDR rulo, resim tarayıcı, taşınabilir harddisk, server, işlemci, ram, VDSL modem, yeni nesil ana kart, fotokopi makinesi, ekrankartı, power, elektronik kart almaktayız. Saç kurutma makinesi, fırın, ocak, çamaşır makineleri, vantilatör, çay ve filtre kahve makinesi, klima, ütü masası, kombi, 2 programlı bulaşık makineleri, mini buzdolabı, ütü fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile hemen arayın. Her türlü elektrikli ev aleti için değerini teslim alırken ödemekteyiz.

  Yeşilli İkinci El İnşaat Malzemesi Alım Satımı

  Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası, alçı sıva makinesi az kullanılmış seyyar iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Mardin Yeşilli ilçesi yakınlarında yıkılan ev vb. binalardan çıkarılan sıfır gibi 2.el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan satıcılardan almış olduğumuz küçük ucuz tavanlar, kiremit, fayans, laminant parkeler satışı yapıyoruz.

  Karton Hurda Alım Satımı

  Yeşilli’de bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, yeni gazete hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Dilediğiniz yerden peçete ve kağıt havlu hurdası, defterler, hurda okul kitapları, hurda fotokopi kağıdı tartımı yaparken uyguladığımız fazladan duyarlılık sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere daha fazla oranda kazanma olanağı takdim ediyoruz.
  Yeşilli hurda kağıt fiyatları için bizimle irtibata geçin. Ederinden fazla fiyata karışık renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurda, koli hurdası, karton alan yerler içinde en yüksek ton fiyatını teklif etmekteyiz. Sitemizde yer alan hurda karton alanlar ile alakalı yazıyı mutlaka okumalısınız. Yeşilli de kağıt ve karton hurdası alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet sunmaktayız.

  Jeneratör Hurda Alım Satımı

  Kullanıma bağlı olarak her tür makinenin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada alıcı bulabilir. Jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

  2.el jeneratör alım satım hizmetleri vermekteyiz. Yeşilli ikinci el jeneratör fiyatları sormak için arayın. Taşımalı elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır.

  Yeşilli’de Plastik Hurdası Alım Satımı

  Plastik hammadde; oksijen, (H) hidrojen, Azot, Karbon ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Mardin Yeşilli’nin tamamında polistiren kristal, polipropilen moblen hurdası, ABS plastik hurda, hurda jelatin ticaretinde piyasaya hakim konumdayız.
  Yeşilli hurda plastik fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

  Konumdan mavi ve kırmızı kapak hurdası, hurda pimapen imalat artığı, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

  2. El Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alıyoruz

  Sübye makineleri, su sebilleri, kıyma çekme makineleri, tabldot, kahve makineleri, köpüklü ayran makinesi, mısır arabaları, doğalgazlı çay dobajı bulundurmaktayız. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi ocaklar, endüstriyel aspiratör, evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz salata reyonları ve benzeri lokanta ve restaurant tipi otel ve mutfak malzemesini inceleyebilmeniz amacı ile sizi depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. 2. El tabak ısıtma tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. 2.el endüstriyel tip cafe ve lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. İyi kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı 3 kapaklı dolap alıyoruz.

  Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

  Prefabrik binalar ile çelik konstrüksiyon depolar söküm işleri tamamlanırken yapının imar projeleri özenle incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılabilecekler alıcıya sunulmaktadır. Çelik çatı makası söküm işlerini özenle yapmaktayız. Sökümden sonraki çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Dayanıklılık açısından en ideali çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri vardır. Her çelik çatı makaslarının yıkım söküm işleri birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanır. Binalar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür. Yeşilli çelik konstrüksiyon yapı söküm işlerinde deneyimli uzman kadromuzla güvenli hizmet veriyoruz.

  Yeşilli de Sac Hurdası Alımı

  Kapı, varil, çatı, straforlu sandviç panel üretilirken sac levhası kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli vasıtaların kapılarında, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu eşyalardan sac hurda çıkarılmaktadır. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Sac; metal malzemenin levha haline getirilmiş biçimidir. Silindirle farklı kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilir. Önceden belirlenmiş ölçü ve boyutlarda kesilmektedir. Müştemilat tavanı kapatmak amacıyla kullanılabilecek ikinci el sac alabilirsiniz. Yeşilli sac hurdası aldığımız yerlerdendir.

  Hurdacılar Sitesi Yeşilli

  Hurda motor, titanyum hurda, hurda şablon nikel, imalat artığı, karbür hurdası alımı yapıyoruz.

  Mardin Yeşilli hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri yerinize getiriyoruz. Lakin hurda araç veya araba hurdası almamaktayız. bu sebeple hurda veya 2.el otomobil yedek parça için gelen çağrıları kabul etmiyoruz. Eminizki Yeşilli oto sanayi sitesi içerisinde çıkma otomobil parçası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Lütfen ikinci el araba parçası işlerinizde onları arayın.

  Yeşilli sanayi sitesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alıyoruz.

  Yeşilli Hurdacı Fiyatları

  Bütün alımlarımızı özel Yeşilli hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Anlık Yeşilli hurda fiyatları sormak için en yakın ekibimizi arayabilirsiniz. Sitemizdeki Yeşilli hurda fiyatları anlık olarak değiştirilmektedir. Sitemizdeki hurda fiyatları 2021 yazıyı okuyun.

  Fabrika Bozumu

  Kapanmış fabrika sökülürken öncelikle yıkımı teklif edilen iş yerinin detaylı biçimde incelenerek uygun proje ve ekipmanın hazırlanması uygun olacaktır. Binaların inşa ediliş projesi diğerinden farklıdır. Dolayısıyla yıkım şekilleri de ona göre tamamlanmalıdır. Yeşilli fabrika söküm ve bozum işleri bütün önlemlerini aldıktan sonra tamamlıyoruz. Yıkım işleri yapmak ekosistemin korunması ve iş güvenliği bakımından risk taşıyan işler içerisindedir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

  Akü Hurdası Alanlar

  Akü; motosikletler gibi elektrik enerjisi ihtiyacı bulunan taşıtlarla çeşitli elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda kullanılmaya devam edilmektedir. Hurda küçük akü, hurda sulu akü, hurda kuru akü alımı yapıyoruz. Elektriğin kimyasal olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi biçimde veren bataryamsı depolara akü denir. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanmakla sınırlı değildir. Bunun yanında alıcıya akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak gereğinden fazla devirde alternatörlerin üreteceği voltajı düzeltmek maksadıyla aküler kullanılarak araç korunmaya alınır.
  Yeşilli hurda akü fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Yeşilli’de Çinko Hurdası Alım Satımı

  Antik dönemlerden bu yana biliniyor. Ancak nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam öğrenilemediğinden öteki metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Elementler içerisinde yer alan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko metali, yeryüzünde en fazla yer alan elementler arasındadır.

  Açık gri mavimsi renktedir. Yeşilli de hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü Yeşilli hurdacılık firmaları arasındayız.