Afyonkarahisar Hurdacı

Afyonkarahisar hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak ikinci el eşya ticareti yapıyoruz. Alınacak hurdalarınızın bedelini nakit bir biçimde ödüyoruz. Hurda malzeme alımlarında özenle hareket ediyoruz. Afyonkarahisar güncel hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz.

Yüksek miktarlı alımlarda Afyonkarahisar fiyatlarından yüksek fiyat uygulamaktayız. Afyonkarahisar hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Afyonkarahisarda hurda alım satım işleri yürüten iş yerlerinin en iyisi olarak kaliteli hizmetlerimizi hurda eşya satanlar için sitemizde bir araya getirdik.

Afyonkarahisar da hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız. Her türlü hurdaları yerinizden almak amacı ile Afyonkarahisar da hurdacı deposu oluşturuyoruz.

Tüm hurdalarınız için vaktinizin değerini bilerek cep telefonumuzu tuşlayıp maksimum beş dakikada size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Afyonkarahisar’dan kullanılmış ev eşyası ve hurda alım satımında eşyanın ederini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Afyonkarahisar merkez hurdacısı olarak tonajlı hurda alımı yapıyoruz. Afyonkarahisar genelinde hizmet veren Exper Metal tecrübesi ile hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerine değer kazandırmaktayız.

Afyonkarahisar hurdacısı firmamız Exper Metal sizlere hafta sonlarıda hizmet veriyor. Afyonkarahisar hurdacıları içerisinde hizmetlerimizle öncülük ediyoruz.

Afyonkarahisar da Hurdacı Firma Numarası

Bilindiği gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Eğer siz de isterseniz elinizde bulunan hurdanın geri dönüştürülmesini sağlayıp ülke ekonomisine yardımcı olabilirsiniz. Boş yere süre harcamadan arayarak, güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Bu sebeple hurda satmak üzere sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Afyonkarahisar yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır.

Afyonkarahisar hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında bir tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Yirmi beş yıldır tonlarca hurda plastiği geri dönüşüm aracılığı ile Türkiye ekonomisine kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi.

Afyonkarahisar Hurdacıları

Sizlerde her türde hurda satmak nedeniyle telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Çözüm üreterek daha fazla kazanmaya özen göstererek standartlarımızı arttırıyoruz. Vergi levhalı Afyonkarahisar hurdacısı mı arıyordunuz? Afyonkarahisar’daki en deneyimli hurdacı Exper Metal profesyonel ayağınıza getiriyor!

Afyonkarahisarda geri dönüşüm firması olarak Afyonkarahisar’ın her ilçesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzeme için yakın çevredeki hurda alım ekibimizi göndermekteyiz. Hurdacılıkda 25 yıllık deneyimle Afyonkarahisar piyasasına ferah bir nefes getirmeye devam ediyoruz. En yakın Afyonkarahisar hurdacı telefonlarımızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisarda Hurda Alan Fabrikalar

Afyonkarahisar’da çinko, üretim artığı, kalay hurdası, çelik, zamak antimon hurda alıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurda, bakır, hurda alüminyum, çinko hurdası, inşaat demiri, kurşun hurdası ve sarı hurdası alırken yukarısında fiyat listeleri uyguluyoruz. Afyonkarahisar merkezinde hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Afyonkarahisar çevresinde yerinizden inşaat demiri hurdası alım hizmetleri vermekteyiz.

Şimdi sizler gibi hurda satmak isteyenlere Afyonkarahisarda hurda alan firmalar ile firmamızın arasındaki deneyim farklarını anlatmaya çalışıyoruz. Afyonkarahisarın tamamında hurda malzeme alımı işlerini titizlik ile yapmaya önem veriyoruz. Hurdalarını satmak isteyenlerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi istiyoruz. Bu sebeple her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmekteyiz.

Afyonkarahisar da Demir Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Toptan inşaat hurdası, hurda döküm demir, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, inşaat demir hurdası, pik demir için peşin ödeme yapan firmayız. Yerinden asansör hurdaları, pencere demiri, demir trabzan hurdası, tufal hurda, demir ev kapısı, ticareti yapıyoruz. Demir hurdası, yer yüzünde çokça kullanılan madenler içerisindedir. Buradaki Afyonkarahisar toplama demir hurdası kilo fiyatını saat başı yollamaktayız.

Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı için Afyonkarahisar hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası fiyatı yazımıza mutlaka göz atın. Afyonkarahisar da hurda demir alan fabrikalar arasında bulunuyoruz.
Afyonkarahisar hurda demir fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz. Afyonkarahisar’da ekstra demir, demir talaşı, hurda teneke, hurda dkp demir, toplama demir hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Afyonkarahisarda Alüminyum Hurda Alımı

Sitemizdeki Afyonkarahisar alüminyum fiyat listesini telegram grubu üyelerine güncel olarak gönderiyoruz. Hurda alüminyum alan yerler başlığıyla yazılmış yazıya göz gezdirebilirsiniz Alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum kalıp, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası alıyoruz. Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal elementtir. Gümüş renkli, sünebilen bir metal çeşididir. Alüminyum levha, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu, ince alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı hurdası satışı yapmak için iletişime geçebilirsiniz. Afyonkarahisar da alüminyum hurda alanlar arasındayız. Konumdan hurda alüminyum curufu, alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum alabilmek için telefon etmenizi istiyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla Afyonkarahisarda durmadan gelişiyoruz.

Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile müşterilerimize minnettarız. Her çeşit toptan alüminyum hurda alıyoruz.
Afyonkarahisar hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçin. Çıkma jant, alüminyum çatı sacı, alüminyum tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum tencere tava Afyonkarahisar hurdacısıyız.

Hurda Bakır Alan Afyonkarahisar Hurdacı

Kırkambar, hurda yanık bakır, soyma bakır hurdası, bakır boru hurdası, ince profil hurda, hurda bakır kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurda alan firmayız. Bakır alan Afyonkarahisar hurdacı telefon numarasını ivedi bir şekilde arayarak deneyimli hizmetlerin keyfini yaşayın! Afyonkarahisar’da hurda bakır alan yerler arasındayız.
Afyonkarahisar hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayın. levha, eski bakır tepsi, hurda bakır ham madde, hurda bakır süs eşyası, bakırlı petek satmak için arayın.

Bakır alan hurdacı bölümünde geniş bilgilendirme mevcut. Afyonkarahisar hurda bakır ton fiyatı talep edebilirsiniz. Afyonkarahisarın tümünden bakır hurda ticaretinde tecrübeliyiz. Bakır tencere hurda, bakır lama hurdası, bakır tel hurda, TTR kırma, eski bakır kazan alımı yapmaktayız.

Afyonkarahisarda Sarı Pirinç Hurda Alımı

Bu sayfadaki Afyonkarahisar hurda sarı ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Detaylı bilgi amacıyla hurda sarı pirinç alan hurdacı içeriği ziyaret edin.
Afyonkarahisar hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizlerle irtibata geçin.

Exper Metal olarak Afyonkarahisar da hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Exper Metal olarak MS-70 pirinç sarı araiş hurdası, MS-58 çubuk ucu parça sarı, MS-64 sarı pirinç araiş, sarı araiş, çubuk sarı talaşı MS-58 alım satımında öncülük etmekteyiz. Afyonkarahisar’ın tüm mahallelerinde sarı radyatör hurda, hurda sarı su saati, sarı musluk hurdası, sarı pirinç talaş hurdası, kırkambar sarı hurdası, hurda fosfor Cusn8, hurda MS-58 külçe sarı alanlar içindeyiz.

Afyonkarahisar’da Kablo Hurda Alımı

Daha güncel bilgiye ulaşmak için kablo hurda fiyatları metine bir göz gezdirebilirsiniz. Hurda telefon kabloları, hurda ptt kablosu, ptt kablosu içi, hurda yağlı iç ptt kablosu elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Afyonkarahisar’da kablo hurda alan yerler arasında en yüksek kilo fiyatını biz veriyoruz. Afyonkarahisar ın en büyük hurdacısı olmanın keyfini yaşıyoruz. Elektrik kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo alım satımında uzmanız.

Yakın çevrede hurda çelik içli enerji kablosu, çelik zırhlı kablo, yer altı kablosu, hurda fare yemez alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyatı gönderiyoruz. Afyonkarahisar da hurda kablo alan firmalar arasındayız.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında hurda kablo piyasası fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, tek damar kablolar, antigron kablolar alımı yapıyoruz.

Afyonkarahisar’da Hurda Krom Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası alanlar içerisindeki Afyonkarahisar hurdacı firması Exper Metal olarak hurdacılık ve geri dönüşüm belgesine sahibiz. Hurda krom alan yerler linkine tıklamalısınız. Afyonkarahisar da paslanmaz krom 201 hurdası, krom 201 hurdası talaşı, paslanmaz krom 202 hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 202 kalite, hurda krom makine artığı, hurda krom paslanmaz 430 talaşı, 430 paslanmaz krom hurdası alıyoruz.

Gayet sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metaliyle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur.

Dilediğiniz yerden 304 kalite krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 hurdası, krom 304 hurda, 310 paslanmaz krom hurda talaşı, 316 krom hurda talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurdası alımı yapıyoruz. Afyonkarahisar da hurda krom Afyonkarahisar hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız.
Afyonkarahisar hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Hızlı kapatma bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı vb çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların sökümü diğerinden farklıdır. Çelik çatı sökümlerini titizlikle tamamlamaktayız. Söküm sonrası kalan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Afyonkarahisarda çelik konstrüksiyon ahır sökümünde tecrübeli saha ekibimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz.

Çelik yapı ve prefabrike binalar sökülürken yapının inşa projeleri özenle incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makası ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılabilecekler ayrılabilir. Kapalı alanların en önemli yerlerinden biri kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür.

Hurda Raf Alanlar

Hurda raf demiri alıyoruz. Afyonkarahisar hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak amacı ile mobil numaramızı aramanız yeterlidir. 2. el raf hurdası ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha geniş bilgi edinmek için hurda raf alan yerler hakkında bilgi paylaştığımız konumuzu incelemeniz yeterlidir. Çoğunlukla ticari hayatını sonlandırmış aktarlar tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdası, hurda demir raflar, teşhir reyonları, teşhir rafları, market rafı hurdası içinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda ikinci el raf satıyoruz.

Afyonkarahisar Hurdacı Hurda Fiyatları

Bu sayfadaki Afyonkarahisar hurda fiyatları haftada bir defa değiştirilmektedir. Kurumsal Afyonkarahisar hurdacısı firma olarak hurda alımını yenilenmiş Afyonkarahisar hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Anlık hurda bakır fiyatları içerikli makaleyi okuyun. Güncel Afyonkarahisar hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Afyonkarahisar’da Yağmur Oluğu Kurşun Hurda Alımı

Exper Metal olarak Afyonkarahisar da kurşun boru, levha kurşun, Minare ve çatı kurşunu, yağmur oluğu alıyoruz. Ayrıca Afyonkarahisar’da hurda çinko levha alım satım hizmeti sunmaktayız. Çinko hurdası satın alan yerler arıyorsanız hemen arayın. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaller arasındadır. Yer yüzünde doğal olarak bulunabilir.
Doğadaki kurşunlar patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalar ile elde edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılabilir biçime getirilir. Kurşunlar radyasyon yalıtımlarında, pigmentler ve kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlar üretilirken, askeri mühimmatlarda, akülerin imalatında, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, kablo izolasyonu kullanılmaktadır.

Hurda Plastik Alım Satımı

Afyonkarahisar ın tümünde polistiren, polipropilen moblen, hurda ABS plastik, jelatin hurdası alım satımıyla iştigal ediyoruz. Afyonkarahisar hurda plastik pimapen fiyatları için bizimle iletişime geçin. Tonajlı pimapen artığı, kırkambar plastik hurdası, mavi ve kırmızı kapak hurda, şeffaf pet şişe hurdası, şeffaf naylon poşet hurdası alıyoruz.

Plastik hurda; oksijen (O), azot (N), Hidrojen, Karbon (C) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin ismidir.

2.El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Tamamlanmış projelerde yük asansörü, boya tabancası, harç mikseri, alçı sıva mikseri 2.el seyyar iskele, hurda plywood bulunur. Dolayısı ile batmış iş yerlerinden edindiğimiz defolu fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant parkeler, çatı tavanları, kiremit satıyoruz. Yıkılan depo benzeri binalardan ayrılan sıfır ayarında 2. el kapı, pencereler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz.

Sac Hurda Fiyatları

Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınır. Sac; demirin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş halidir. Silindirle değişik inceliklerde düzleştirilir. Önceden belirlenmiş standart ölçülerde kesilir. Veranda tavanı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Afyonkarahisar sac hurdası alımı yaptığımız illerdendir. Varil, kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretimi sırasında kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli otomobillerin kaplamasında, gemi ve uçak gövdelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Demir kapı, sandviç panel, varil, çatı üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu saydığımız eşyalardan sac hurda elde edilir.

Afyonkarahisar 2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Temiz kullanılmış olan pansiyon tipi bulaşık makinası, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alımı yapıyoruz. 2. El tabak ısıtma makinesi, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Tabldot, kıyma çekme makineleri dişlisi, bakırlı çay otomatı, tabldot, mısır makinesi, su sebili, ayran köpürtme makineleri, kahve makinesi bulunduruyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, sanayi tipi ocaklar, hücreli aspiratör, krom evye, krom küvet, bakır davlumbaz, meze reyonları ve benzeri endüstriyel mutfak malzemelerini incelemeniz amacıyla siz çok değerli müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte ikinci el cafe ve lokanta ekipmanları almaktayız.

Afyonkarahisar’da Hurda Akü Alımı

Akü; arabalar, motorsikletler gibi enerji ihtiyacı duyulan taşıtlar ile çeşitli elektronik alet edavatlarda kullanılır. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken aletlerde aküler kullanılmaktadır. Aküler, sadece çalıştırmaya kullanımla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte alıcılara elektrik akımı iletmek, amperajı dengelemek yüksek devirde alternatörün üreteceği voltaj düzenlemek maksadıyla aküden faydalanılarak cihaz korunmuş olur.
Afyonkarahisar hurda akü fiyatları için arayın. Elektriğin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde vermeye yarar. Kuru akü hurdaları, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdaları almaktayız.

Karton Hurda Alım Satımı

Afyonkarahisar da toptan hurda okul kitapları, A4 fotokopi kağıdı hurdası, peçete, defter alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyetle sizlere çok daha yüksek kazanç elde etme avantajı sunuyoruz. Afyonkarahisar hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için firmamıza ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki kitap hurdası hakkındaki paylaşımı okumalısınız. Afyonkarahisar’da hurda kağıt, karton alım satımı yapmaya kesintisiz devam ediyoruz. Afyonkarahisar’da kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt ticaretinde öncü firmayız. derinden çok fiyatlarla beyaz kağıt hurda, karton hurdası, koli hurdaları, karışık renkli kağıt alanlar içerisinde en yüksek fiyat listesini biz sunmaktayız.

Afyonkarahisar da Hurda Elektronik Alanlar

Sıfır ve ikinci el elektrikli ev aletleri için peşin ödeme yapıyoruz. Ocak, bulaşık makineleri, mutfak terazisi, kombi, klima, ütü masası, fırın, elektronik çamaşır makineleri, filtre kahve ve çay makinesi, vantilatör, fön makinesi, mini buzdolabı, ütü alımı yapıyoruz. GSM baz istasyonu kartları, kontaktör, röleler, IOS telefon kartı, şarj cihazı, elektrik trafosu parçaları, elektrik panoları, termik röleler alımlarında en iyi fiyatı sunuyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası ram, crt monitör, anakarat, sabit disk, ADSL modem, ekrankartı, sunucu, renkli yazıcı, elektronik kart, DDR rulo, resim tarayıcı, CPU işlemci, fotokopi makineleri, power, ses kartı satmak maksadı ile iletişim kurabilirsiniz.

Afyonkarahisarda Jeneratör Hurdası Alımı

Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin bulunmadığı yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör alım satım hizmetleri vermekteyiz.
Afyonkarahisar ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Bilindiği gibi her şeyin ömrünü tamamlayarak daha fazla kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Ancak ikinci el jeneratörler çalışmasa da alıcı bulur. 2.el jeneratör satanlar firmamızdan teklif istemeden karar vermeyin.

Afyonkarahisarda Çinko Hurda Alım Satımı

Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla çıkarılan metal elementlerinden birisidir. Afyonkarahisarda çinko çatı hurdası, çinko levha alım satımı yapıyoruz. Açık gri mavimsi renkteki çinkonun atom numarası 30’dur.

Çinko, eski dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Lakin nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manası ile öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko elementi amonyak, siyanür, amin, halojen iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir.

Afyonkarahisar da Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Her inşa edilen yapının inşa ediliş projesi diğerinden farklılık gösterir. Bu sebeple yıkımları projesine uygun tamamlanmalıdır. Afyonkarahisar’daki fabrika yıkım ve sökümü işlerinde gerekli deneyime sahibiz.
İlk önce yıkımı yapılacak mülkün detaylı bir biçimde gezilerek gerekli aletler ve araçların seçilmesi uygundur. Yıkım işleri yapmak iş sağlığı sebepleriyle risk taşıyan işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılmalıdır.

Afyonkarahisar Hurdacılar Sitesi

Afyonkarahisar organize sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurda metal alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası alım yapmaktayız.

Hurda imalat artığı, motor hurda, karbür hurdası, nikel hurdası, hurda titanyum almaktayız.

Afyonkarahisar hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet sunmaktayız. Katiyen hurda araç veya traktör hurdası almıyoruz. Dolayısı ile hurda araç yedek parça için aramamalısınız. Eminiz Afyonkarahisar sanayi sitesinde çıkma araba parçası işleriyle uğraşan yerler mevcuttur. Rica ederiz bu işlerde alım satımı yapan yerler ile iletişime geçiniz.

Afyonkarahisar Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
0 (537) 345 2889
Whatsapp'tan Yaz!