Gaziosmanpaşa Hurdacı

Gaziosmanpaşa hurdacısı olarak ikinci el inşaat malzemeleri ticaretinde doğru fiyat vermekteyiz. Tüm hurda eşyalarınız için hemen Exper Metal çağrı merkezimiz ile iletişim kurup maksimum 5 dakikada size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Uzman Gaziosmanpaşa hurdacısı olarak toptan hurda alımı yapıyoruz.

Exper Metal kaliteli hizmetleriyle Gaziosmanpaşa hurdacılık hizmetine kıymet kazandırıyoruz. Gaziosmanpaşa güncel hurda fiyatları ile hurdacılık hizmetleri için telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa bölgesi yakınlarında hurdacıları arasındayız. Exper Metal hurda malzemesini satmak isteyenlere gece gündüz hizmet sunmaya devam etmektedir. Hurda alım satımlarında uzun senelerin tecrübesi ile kurumsal veriyoruz. Hurdalarınızı adresinizden bizzat almaktayız.

İstanbul Gaziosmanpaşa şehir merkezi etrafında hurda malzeme ve temiz kullanılmış eşya alıyoruz. Gaziosmanpaşa’da hurda malzeme alım satımı yapanlardan biri olmanın mutluluğunu bizi tercih edenler ile yaşamaktayız.

Satacağınız hurda malzemelerin bedelini nakit ödemekteyiz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Gaziosmanpaşa hurdacısı olarak Gaziosmanpaşa’nın her yerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Gaziosmanpaşa’daki geri dönüşüm tesisleri içerisinde hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

Gaziosmanpaşa Hurdacısı

Gaziosmanpaşa da hurdacı firması olarak Gaziosmanpaşa’nın tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki atık malzemeleriniz için uygun araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Hurda satacaklara en uygun hizmetleri sunarak kazanmayı istiyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyatı sunabiliyoruz.

Yirmi beş senelik deneyim ile hizmetlerimizi sunuyoruz. En yakın Gaziosmanpaşa hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbulun tümünde yaptığımız gibi Gaziosmanpaşa etrafında da bütün hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Kurumsal İstanbul hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda karton satışı yapmak sebebiyle şirketimizi kaydedebilirsiniz. Gaziosmanpaşa da hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Gaziosmanpaşa hurdacısı Exper Metal 7/24 hurda alımı yapıyor!

Gaziosmanpaşa Hurda Alan Fabrikalar

Toptan sarı hurda ve alüminyum, kablo, bakır hurdası, kurşun hurdası,çinko, demir hurda alımı yaparken yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Gaziosmanpaşa merkezinde hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konumdayız. Gaziosmanpaşa içerisinde dilediğiniz adresten hurda malzeme almaktayız. Gaziosmanpaşada hurda alımı işlerinizde yardımcı oluyoruz.

Hurdası olanların memnuniyetine öncelik vererek sürümden daha çok kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Bugün size Gaziosmanpaşa da hurda alanlar ile Exper Metal arasındaki farkımızı anlatacağız. Gaziosmanpaşa da hurda kalay, torna artığı hurdası, çinko hurdası, antimon zamak hurda, çelik hurdası alım satımı hizmeti veriyoruz.

Gaziosmanpaşa’da Hurdacı Numarası

Okuduğunuz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Sizlerde isterseniz hurda satarak milli ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz. Gaziosmanpaşa adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer almaktadır. Hemen arayın, anlık hurda fiyatları ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

Dolayısıyla hurda malzeme satmak sebebiyle cep telefonumuzu tuşlamanız yeterlidir. Yirmi beş senedir on binlerce kilodaki hurda alüminyumu geri dönüşüm aracılığı ile yerli ekonomiye kazandırmayı başardık. Bu sayede çevreye daha çok zarar verilmesi önlenmiş oldu. Gaziosmanpaşa hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında kolayca çevirebileceğiniz yerdedir.

Gaziosmanpaşada Sarı Pirinç Hurda Alımı

Exper Metal olarak MS-70 sarı araiş hurda, pirinç sarı araiş hurdası MS-64, pirinç sarı araiş hurdası, sarı çubuk talaşı hurdası, hurda çubuk ucu parça sarı ticaretinde en güncel fiyat bilgisini veriyoruz. Bu sayfadaki Gaziosmanpaşa hurda sarı pirinç fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Pirinç sarı alan hurdacı hakkında yazılmış makaleyi inceleyebilirsiniz. Gaziosmanpaşa hurda sarı fiyatları öğrenmek için bize ulaşın.

Gaziosmanpaşada hurda sarı alım satımı alan hurdacıyız. Gaziosmanpaşa’nın tüm mahallelerinde fosfor bronz, sarı radyatör hurdası, sarı musluk hurdası, kırkambar sarı, külçe sarı hurdası, hurda sarı su saati, hurda sarı fermuar talaşı alımı yapıyoruz.

Gaziosmanpaşa Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Gaziosmanpaşa’da alüminyum hurdası alan firmalar içinde öncüyüz. Sitemizdeki Gaziosmanpaşa alüminyum hurdası kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Geniş bilgi için sayfamızdaki hurda alüminyum alan fabrikalar içeriğe göz atın.

Her türlü tonajlı alüminyum hurdası almaktayız.
Gaziosmanpaşa hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda alüminyum levha, alüminyum radyatör peteği hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum makine artığı, hurda alüminyum talaş alımı gerçekleştiriyoruz. Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metal çeşididir. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde durmadan deneyim kazanıyoruz. Gaziosmanpaşa da konumdan alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz.

Exper Metal firmamıza gösterdiğiniz destek sebebiyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum piston hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa ticareti yapan firmayız. Hurda alüminyum petek, alüminyum tas tabak, alüminyum çatı sacı, alüminyum tel hurda, araba jantı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle uğraşan firmayız.

Gaziosmanpaşa’da Hurda Bakır Alanlar

Gaziosmanpaşa’da hurda bakır alan yerler içinde yer alıyoruz.
Gaziosmanpaşa hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Gaziosmanpaşa merkezinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakırlı petek hurdası, bakır eşya, eski bakır tepsi, bakır levha, bakır ham madde hurdası alımları yapmaktayız. Bakır tel hurda, hurda TTR kırma, eski bakır kazan, lama bakır, büyük bakır tencere alınır. 3/8 bakır boru, soyma bakır hurda, ince profil hurda, hurda yanık bakır, antigron hurdası, bakır (kızıl) talaş hurda, bakır kırkambar hurdası alıyoruz. Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha geniş bilgilendirme mevcut. Gaziosmanpaşa hurda bakır fiyat listesi her gün değişmektedir. Gaziosmanpaşa’da hurda bakır alan hurdacı telefon numarasını hemen arayarak tecrübeli servislerin tadına varmaya başlayın!

Gaziosmanpaşa’da Hurda Kablo Alımı

Gaziosmanpaşa’nın her köşesinde hurda kablo alıyoruz. %40 bakırlı hurda kablo, hurda %30 bakırlı kablolar, hurda %50 bakırlı kablolar, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz.

Anlık sayfamızdaki hurda kablo alanlar yazıya göz atın. Gaziosmanpaşa’da yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Ptt kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, hurda telefon kablosu elinde olanlar şimdi arayın. Gaziosmanpaşa da hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Gaziosmanpaşa nın en iyi hurdacısı Exper Metal ile sizde para kazanabilirsiniz. Hurda karışık kablo, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Yakın çevrede fare yemez kablo, hurda çelik zırh kablosu, yer altı enerji kabloları, hurda çelik içli kablolar alım satımında değerinin üzerinde fiyat listesini teklif ediyoruz.

Gaziosmanpaşa’da Hurda Krom Alımı

Çok sert yapısı gereği zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir.

Krom paslanmaz hurda alan geri dönüşüm firmaları arasındaki Gaziosmanpaşa hurdacı firması Exper Metal hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul Gaziosmanpaşa da hurda krom paslanmaz 202 talaşı, krom tank hurdası, hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı, hurda paslanmaz krom 430 kalite, 201 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 201 krom paslanmaz hurdası, 202 kalite paslanmaz krom hurdası alımlarında peşin ödeme yapıyoruz.

Gaziosmanpaşa’da hurda krom ticaretiyle uğraşan firmayız.
Gaziosmanpaşa hurda krom paslanmaz fiyatları için bize ulaşın. Krom hurdası alımı hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Yerinden krom 310 kalite hurda, 304 krom paslanmaz hurdası, 316 kalite krom hurda talaşı, 316 kalite krom hurda, 310 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, paslanmaz krom 304 hurda talaşı alım satımı amacıyla rakip firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz.

Demir Hurdası Alan Gaziosmanpaşa Hurdacı

Demir hurda alan fabrikalar içerisindeyiz.
Gaziosmanpaşa hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Göndereceğiniz adresten pencere korkuluğu, asansör malzemesi hurdası, hurda tufal, demir ev kapısı, demir trabzan, için peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda demir, Gaziosmanpaşa etrafında bol miktarda kullanılan madenler arasındadır. Burada yer almakta olan Gaziosmanpaşa hurda demir fiyat listesini kayıt olanlara günlük yolluyoruz. Güncel demir hurda fiyatı edinmek nedeniyle Gaziosmanpaşa hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan yerler bölümümüze kesinlikle göz atın. Gaziosmanpaşa hurdacısı olarak hurda extra demir, hurda demir talaşı, toplama demir, teneke hurda, DKP demir hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Yüksek tonajlı yıkım hurdası, hurda döküm demir, inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demir hurdası, pik demir hurdası alıyoruz.

Hurda Karton Alan Hurdacı

Avantajlı fiyata beyaz kağıt hurda, kartonlar, koli, renkli kağıt hurdası alıyoruz. Bir diğer yazımızdaki hurda karton alan yerler ile alakalı yazıyı okuyabilirsiniz. Gaziosmanpaşa da kağıt, karton hurdası alımı yapmayı sürdürmekteyiz.

Toptan peçete hurdası, defter hurdaları, A4 kağıt hurdası, hurda okul kitabı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle satıcılara piyasa değerinden daha fazla oranda kazanç etme avantajı sunuyoruz.
Gaziosmanpaşa hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için bize çağrı bırakabilirsiniz. Gaziosmanpaşa’da bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, hurda kullanılmış gazete alıyoruz.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Elektrikli çay dobajı, su sebili, köpüklü ayran makineleri, tabldot, mısır makineleri, kahve makinesi, kıyma çekme makineleri bulunduruyoruz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, sanayi tipi 4 gözlü ocak, paslanmaz meze reyonları, evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak malzemelerini görmek amacı ile sizi depolarımıza davet etmekteyiz. İkinci el paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama makinesi satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Çok kısa süreliğine kullanılmış olan restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah, tezgah altı dolap, pizza bekletme dolabı alım satımı yapmaktayız. Profesyonel restoran mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz.

Gaziosmanpaşa Hurdacı Sitesi

Gaziosmanpaşa sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor almaktayız.

Hurda motor, titanyum hurdası, nikel hurdası, hurda imalat artığı, karbür hurdası alım satımı yapmaktayız.

İstanbul Gaziosmanpaşa hurdacılar sitesi içerisinde hizmet sunmaktayız. Kesinlikle hurda araç veya motorsiklet hurdası almıyoruz. Bu nedenle hurda araba parçası için edilen telefonları kabul etmemekteyiz. Eminiz ki Gaziosmanpaşa sanayi sitesinde oto yedek parça işleriyle uğraşan firmalar bulabilirsiniz. Rica ediyoruz bu işlerde o işle iştikal eden firmaları arayınız.

Gaziosmanpaşa da Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun bilinen en eski metaldir. Yer kabuğunda doğal olarak elde edilebilen madenler içindedir. Kurşun madeni askeri mühimmatlarda, benzin katkısında, kimyasal maddelerde, akü üretiminde, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtımlarda, kabloların izolasyonlarında, alaşımlarda kullanıldığı bilinmektedir. Exper Metal olarak Gaziosmanpaşa da kurşun yağmur oluğu, hurda levha kurşun, kurşun boru, Minare ve çatı kurşunu için dilediğiniz yere profesyonel ekip gönderiyoruz. Ayrıca Gaziosmanpaşa da çinko hurdası alım satım hizmeti sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen aramaktan çekinmeyin. Doğadaki cevherler patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalardan geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir.

Plastik Hurda Alanlar

Adresten hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi ve kırmızı kapak, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen ticareti yapan firmayız.

Plastik hammadde, hidrojen (H), azot (N), Oksijen, Karbon (C) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Gaziosmanpaşa’da ABS plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistiren, jelatin hurdası ticaretinde lider konumdayız.
Gaziosmanpaşa hurda pimapen fiyatları sormak için arayınız.

Gaziosmanpaşa Hurdacı Fiyatları

Bütün alımlarımızı yeni Gaziosmanpaşa hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Sayfamızdaki hurda fiyatları metine göz gezdirebilirsiniz. Güncel hurda fiyatları sormak için arayın. İnternet sitemizdeki Gaziosmanpaşa hurda fiyatları en az haftada bir kez güncellenmektedir.

Elektronik Hurdası Alım Satımı

Her türlü elektronik eşya alımında peşin para ödemeler yapıyoruz. Bilgisayar Hurdası ekran kartı, CPU işlemci, ram, power, dotmatrik yazıcı, ses kartı, resim tarayıcı, crt monitör, sunucu, ana kart, fotokopi makinesi, ADSL modem, DDR rulo, SSD harddisk, elektronik kart almaktayız. Saç kurutma makinesi, çamaşır makineleri, fırın, buzdolabı, ütü masası, çay kahve makinesi, klima, ocak, kombi, bulaşık makineleri, ütü, vantilatör fiyatı sormak için arayabilirsiniz. Termik röleler, tuşlu telefon kartı, trafo, GSM istasyon kartları, adaptör, kontaktörler, elektrik panoları, röleler almaktayız.

Gaziosmanpaşa da Hurda Sac Alımı

Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalarca satın alınır. Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha biçimine getirilen biçimidir. İki merdane arasında çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen ölçülerde kesilir.

Çatı, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretilirken sac kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli arabaların kapaklarında, uçak ve gemi gövdelerinde yoğun biçimde kullanılmaktadır. Kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimi sırasında kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyalardan sac levha hurdası çıkarılmaktadır. Kiler tavanı kapatmak için kullanabilirsiniz. Gaziosmanpaşa da paslanmaz sac hurda alım satımı özenle uzmanlık alanımızdır.

Jeneratör Hurdası Alım Satımı

İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi bize ulaşın. Hayatımızı kolaylaştırılan elektiriğin bulunmadığı alanlarda elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır. Gaziosmanpaşa’da 2.el jeneratör alanlar içerisindeyiz.
Gaziosmanpaşa ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayabilirsiniz. Her tür makinenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Ancak 2.el jeneratör çalışmıyor olsada kıymetli sayılmaktadır.

Hurda Raf Alanlar

Hurda çelik raf alım satımı yapmaktayız. Gaziosmanpaşa hurda metal raf fiyatları öğrenmek için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyatları incelemek için ikinci el raf hakkında yazdığımız konumuzu inceleyiniz. Çoğunlukla restorasyon yapan kuruyemişçilerden temin ettiğimiz çelik raflar, reyonlar, market rafı hurdaları, hurda mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden seçtiğimiz yeni gibi ikinci el raf satıyoruz.

Fabrika Bozumu

Şantiye yıkım işi yapmak iş sağlığı ve güvenliği bakımından risklidir. Tecrübeli personellerce kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. Gaziosmanpaşa’da fabrika yıkım işlerinde profesyoneliz.

Yapıların projeleri kendine özgü olabilmektedir. Bu sebeple yıkımları projesine uygun tamamlanmalıdır. İşe başlamadan önce yıkılacak mülkün etraflıca dolaşılarak uygun aletler ve araçların ayarlanması uygun olur.

Gaziosmanpaşa da Çinko Hurda Alım Satımı

Açık gri mavimsi renkli çinkonun atom numarası 30’dur. Gaziosmanpaşa etrafında çinko çatı sökümü, hurda çinko levha için peşin ödeme veriyoruz.

Element olan çinko halojen, amin, siyanür, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Fakat kullanım şekli ve üretimi tam anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Çinko madeni, yeryüzünde en fazla bulunan metal elementlerinden birisidir.

İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

Müteahhitler tarafından bir süreliğine kullanılmış olan inşaat vinci, harç makinesi, alçı sıva mikseri, boya makinesi 2.el portatif, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Gaziosmanpaşa ilçesi yakınlarında yıkılan fabrika binalarından sökülen hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pencere satıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz minik uygun fiyatlı tavanlar, kiremit, fayanlar, dayanıklı laminantlar satışı yapıyoruz.

Hurda Akü Alanlar

Sulu akü hurdaları, kuru akü hurdaları, hurda küçük akü almaktayız. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bunlarla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara elektrik akımı iletmek gereğinden fazla devirlerde alternatörün üreteceği voltaj fazlalığını düzeltmek için akünün görevidir. Gaziosmanpaşa hurda akü fiyatları bulunan listemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Akü; otomobiller ve benzeri taşıma araçları ile çeşitli elektrikli araç gereçlerde elektrik deposu olarak kullanılır. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde aküden faydalanıyoruz. Elektrik enerjilerinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayan lazım olduğunda elektrik biçimde vermeye yarayan bataryalara akü denir.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Gaziosmanpaşa çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerinde Yirmi beş tecrübeye sahip çalışanlarımızla güvenli hizmetler veriyoruz. Çelik bina ve prefabrik depolar söküm işi yapılırken yapının inşa projeleri incelenmelidir. Böylece 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik malzeme şeklinde satılacak olanlar alıcılar sunulabilir. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Söküm sonrası artan çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Yapılar için en önemli konu hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatılar uzun ömürlüdür. Sağlamlık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı biçimlerinin yıkım söküm işleri diğerinden farklı yapılmaktadır.

Gaziosmanpaşa Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
0 (537) 345 2889
Whatsapp'tan Yaz!