İçeriğe geç

Yahyalı Hurdacı

  Yahyalı Hurdacı

  Yahyalı hurdacı ve geri dönüşüm firması olarak her çeşit hurda atık ticareti yapıyoruz. Ne kadar hurdanız olursa olsun boş zamanınızı değerlendirerek bizim ile irtibata geçip 3 dakika içinde size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Yahyalı hurdacı olarak benzersiz fiyat listesiyle hizmet veriyoruz.

  Yahyalı çevresinde hizmet veren Exper Metal firmamızın prensipleriyle Yahyalıdaki hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerini profesyonel anlayış ile devam ettiriyoruz. Yahyalı piyasasından yukarda hurda fiyatlandırmasıyla hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

  Yahyalı da geri dönüşümcü tesisler içindeyiz. Yahyalı hurdacısı firmamız Exper Metal hurdası olanlara 7/24 hizmet sunmaktadır. Hurda eşya alımında titizlikle size özel hareket ediyoruz. Hurdanızı yerinden alıyoruz.

  Yahyalı’dan ikinci el ev eşyası ve hurda eşyalar değerinde alıyoruz. Kayseri Yahyalı hurdacısı olmanın haklı onurunu personellerimiz ile yaşıyoruz.

  Hurda alımı yaparken hesaplanılan değerini peşin parayla ödemekteyiz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Yahyalı hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Yahyalı da hurda alan fabrikalar içerisinde hizmetlerimizle öncülük ediyoruz.

  Yahyalı’da Hurda Alımı

  Yahyalı’da imalat artığı hurda malzeme, çelik, hurda kalay, zamak hurdası, çinko alıyoruz. Yahyalı da adresten hurda alırız.

  Yahyalı’da her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Tonajlı sarı hurdası, ve çinko, çatı minare kurşunu, hurda bakır, kablo hurdası, alüminyum hurda,demir hurdası aldığımızda yüksek fiyat listeleri sunuyoruz. Yahyalı da hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile piyasadaki firmaların öncüsüyüz.

  Müşterilerin memnun kalmasını öncelikli tutarak çok çalışmaktan daha çok kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Bu sebep ile her türde hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Bugün de sizin gibi değerli potansiyel müşterilere Yahyalıda hurda alan firmalarla firmamızın arasındaki deneyim farklarını açıklıyoruz.

  Yahyalı Hurdacı Firma Telefon Numarası

  Yahyalı hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Yahyalı her nevi hurda alım hurdacılık hizmetleri verdiğimiz ilçeler içinde yer almaktadır.

  Bu neden ile hurda satmak sebebiyle telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Boş yere süre geçirmeden telefonumuzu tuşlayarak, günlük hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

  Yirmi beş seneden bu günlere on binlerce kiloda hurda metali geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile doğamıza çok daha az zarar verildi. Gördüğünüz üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizde dilerseniz hurda satarak ülke ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

  Yahyalı’ın Hurdacısı

  Yahyalı da hurdacısı mı arıyordunuz? Yahyalı’ın profesyonel hurdacısı Exper Metal burada! Profesyonel çalışmalar yürüterek kazanmak istemekteyiz.

  Sizlerde her türden hurda malzeme satmak amacı ile numaramızı tuşlamalısınız. Kayseri Yahyalı hurdacı olarak Yahyalı’ın çevresinde hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın transferi için müsait araçlarımızı yönlendiriyoruz. Yirmi beş yıllık deneyim ile sektöre ferah bir soluk getirmekteyiz. En yakın Yahyalı hurdacı firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Kayseri’nin her yerinde yaptığımız gibi Yahyalı etrafında da hurda alım satım hizmetlerimizi titizlikle yerine getiriyoruz. Tecrübeli Kayseri hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

  Yahyalı da Sarı Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Yahyalı da hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Yahyalı da sarı pirinç su saati, hurda bronz araiş (Cusn8), hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı vana musluk, sarı araba radyatörü, hurda sarı kırkambar, MS-58 sarı külçe hurdası alıyoruz.

  Bu sayfadaki Yahyalı’daki sarı pirinç ton fiyatı günceldir. Hurda sarı alan hurdacı başlıklı konuyu okuyabilirsiniz.
  Yahyalı hurda sarı fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçin. Exper Metal olarak pirinç sarı araiş hurdası MS-70, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, hurda sarı talaşı, sarı araiş, sarı araiş hurdası MS-64 almaktayız.

  Yahyalı’da Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

  Yahyalı’da yerinden hurda alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum alikobant içi hurdası, profil eloksallı alüminyum alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz. Her çeşit yüksek tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz.
  Yahyalı hurda alüminyum fiyatları için bizlerle irtibata geçin.

  Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek ve önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Bize hurda satanların yardımıyla sürekli tecrübe elde ediyoruz. Yahyalıda alüminyum hurdası alan firmalar arasında fark yaratıyoruz.

  Alüminyum radyatör peteği, alüminyum levha hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası, kaba alüminyum talaşı alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz. Bu gönderide yer alan Yahyalı alüminyum hurdası kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Daha güncel bilgi almak için sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Hurda alüminyum ofset matbaa, piston, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum kartel, alüminyum araiş hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tencere, alüminyum petek, alüminyum tabak hurdası, alüminyum jant hurda, alüminyum sac ticareti yapan hurdacıyız. Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metal türüdür.

  Yahyalı Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

  Yahyalı bölgesinde bakır hurda alım satımında tecrübeliyiz. Antigron bakır kırma granür hurda hurdası, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, kalın bakır profil hurda, kırkambar, soyma bakır hurda, bakır talaş hurdası alan firmayız.

  Büyük bakır tencere, bakır teli, bakır lama hurda, TTR kırma, hurda bakır kazan alıyoruz. Bakır hammadde, bakır eşya hurdası, hurda bakır levha, hurda bakırlı petek, bakır tepsi satacak firma arayanlara profesyonel hizmet vermekteyiz.

  Yahyalı’da bakır hurdası almak için depomuzu oluşturmayı başardık. Yahyalı hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı görmek için bizlerle irtibata geçin. Hurda bakır alanlar yazımızda daha geniş bilgi bulunuyor. Buradaki hurda bakır fiyat listesi Yahyalı için geçerlidir. Yahyalıda hurda bakır alımı yapan hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın deneyimli servislerin keyfini yaşamaya başlayın!

  Yahyalı da Kablo Hurda Alanlar

  %50 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo, hurda %40 bakırlı kablolar alımında öncüyüz. Ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablo hurdası, hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kabloları satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Kablo alan hurdacılar başlıklı konuya bir göz atabilirsiniz. Yahyalı’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

  Yahyalı da tonajlı hurda kablo alırken ederinden yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Yahyalı’ın en büyük hurdacısı Exper Metal firmamızla sizde daha kârlı bir ticareti yapabilirsiniz.

  Yahyalıın bütün mahallelerinde hurda kablo alanlar arasında en yüksek ton fiyatını vermekteyiz. Hurda iç tesisat kablosu, hurda antigron kablo, hurda enye kablolar, tek damar kablo hurda, karışık kablo hurdası alıyoruz. Şehir genelinde fare yemez kablo, hurda çelik zırhlı kablolar, hurda yer altı enerji kablosu, hurda çelik içli enerji kablosu alım satımında piyasanın üzerinde fiyat listesini sunuyoruz.

  Yahyalıda Hurda Krom Alımı

  Oldukça sert bir metal yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilir.

  Hurda paslanmaz krom alanlar içerisinde faaliyet gösteren Yahyalı hurdacı depsouyuz. Kayseri Yahyalı’da 202 kalite paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 430, hurda krom 202 talaşı, krom makine parçası hurdası, 201 paslanmaz krom hurdası, 201 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 430 kalite krom hurdası talaşı almayı sürdürüyoruz.

  Yahyalı’da hurda krom alımı yapan hurdacıyız.
  Yahyalı hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Krom hurdası alan yerler paylaşımına bir göz bakmanız pişman olmayacaksınız. Bildireceğiniz konumdan 310 paslanmaz krom hurdası, hurda paslanmaz krom 310 talaşı, hurda krom 304, 316 kalite krom paslanmaz hurdası, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, paslanmaz krom 304 kalite hurdası alan hurdacıyız.

  Yahyalı’da Hurda Demir Alan Hurdacı Firma

  Toptan inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, pik hurda demir, demir döküm hurda için peşin ödeme yapmaktayız. Hurda demir alan yerler içerisindeyiz.

  Demir, Yahyalıda en çok çıkarılan metaller içindedir. Burada paylaşılmış olan Yahyalı toplama demir hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Adresten asansör malzemesi, çıkma demir kapı, pencere korkuluğu, hurda demir trabzan, tufal, için nakit ödeme veriyoruz.

  Anlık güncel hurda demir ton fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyat listesi yazımızı incelerseniz mükemmel olur. Yahyalı da demir talaşı, ekstra demir hurdası, DKP demir, hurda teneke, toplama demir alıyoruz.

  Elektronik Hurda Alanlar

  Laptop bilgisayar Hurdası CPU işlemci, elektronik kart, anakarat, ekrankartı, DDR rulo artıkları, modem, ram, lazer yazıcı, power, fotoğraf tarayıcı, fotokopi makineleri, server, lcd monitör, SATA hard disk, ses kartı alıyoruz. Röleler, GSM kartları, elektrik trafosu parçaları, kontaktör, adaptör, termik röle, tuşlu telefon kartı, elektrik panosu alıyoruz. Her türlü elektronik alet alırken değerini yerinde ödemekteyiz. Kombi, çamaşır makinesi, vantilatör, mutfak terazisi, klima, saç kurutma makinesi, 4 programlı bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, fırın, çay makineleri, mini buzdolabı, ütü alımı yapıyoruz.

  Hurda Sac Alımı

  Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretimi sırasında kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında, gemi, uçak gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kapı, varil, sandviç panel, çatı üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Bütün saydığımız eşyalardan sac hurda çıkarılabilir. Sac; metalin ince veya kalın levha şekline getirilen halidir. Haddeleme ile çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen ölçü ve boyutlarda kesilir.

  Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılarca satın alınır. Tavuk kümesi tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Yahyalı sac hurda alım satımı yaptığımız bölgelerdendir.

  İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

  Kullanılmış çelik tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Kıyma çekme makinesi dişlisi, doğalgazlı çay dobajı, su sebili, tabldot, ayran köpürtme makinesi, pop corn makinesi, espresso makinesi bulundurmaktayız. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restoran tipi set üstü meykap, paslanmaz salata reyonları, evye, davlumbaz, küvet, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemesini yakından görmek amacı ile alıcıları işyerimize davet etmekteyiz. Profesyonel cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. Çok kısa süreliğine kullanılmış bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız.

  Yahyalı 2.El İnşaat Malzemesi

  Dolayısıyla kapanan fabrikalardan satın aldığımız defolu dayanıklı laminantlar, fayanlar, çatı tavanları, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz. Kayseri’nin Yahyalı ilçesi etrafında yıkılan apartman binalarından kenara ayrılan sıfır gibi ikinci el pimapenler, kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörleri, boya makinesi, alçı makinesi, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

  Yahyalıda Hurda Kurşun Alanlar

  Kurşun madeni akülerin imalatında, kablo izolasyonu, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, benzin katkısında, alaşımlarda, mühimmatlarda kullanıldığı bilinmektedir. Kurşun binlerce yıldan günümüze kullanılmakta olan metallerdendir. Doğada nabit olarak çıkarılmaktadır. Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Exper Metal olarak Yahyalı’da çatı söküm kurşunu, hurda levha kurşun, kurşun yağmur oluğu, kurşun boru hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca Yahyalıda çinko hurdası alımlarına özel fiyat listesi sunuyoruz. Hurda çinko satın alanlar arayışındaysanız hemen arayabilirsiniz.

  Fabrika Sökümü

  Öncelikle sökülecek fabrika binasının titizlikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan projenin ayarlanması gerekiyor. Yahyalıda fabrika yıkımı hizmetlerinde lideriz.

  Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı sebepleriyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Her inşa edilen yapının inşa projeleri diğerinden farklılık gösterir. Dolayısı ile yıkım şekilleri de projeye göre yapılmalıdır.

  Akü Hurdası Alım Satımı

  Kuru akü hurdaları, küçük akü hurdaları, hurda sulu akü alıyoruz. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı değildir. Bunun yanı sıra amperajı dengelemek, alıcılara akım göndermek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj gidermek amacı ile akünün kulanım maksadını yansıtmaktadır.
  Yahyalı hurda akü fiyatları sormak için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Aküler; motosikletler ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıtlar ile bazı elektronik araç gereçlerde kulanım görmektedir. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Elektrik enerjisini kimyasal olarak depolayarak lazım olduğunda elektrik şeklinde veren depolara akü denir.

  Hurda Plastik Alımı

  Hurda plastik; (H) hidrojen, (N) azot, (C) Karbon, (O) oksijen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Yüksek tonajlı temiz pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı ve mavi kapak hurdası, şeffaf naylon poşet hurdası, pimapen artığı alımında iyi fiyat sunuyoruz. Yahyalı ın her konumunda hurda jelatin, polistiren, polipropilen, ABS plastik hurda alımıyla uğraşıyoruz. Yahyalı hurda pimapen fiyatları öğrenmek için arayın.

  Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Ancak üretim biçimi ve kullanımı tam manası ile anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Çinko madeni, yer kabuğunda en çok çıkarılan elementlerdendir. Yahyalı’da çinko çatı sökümü, çinko levha ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

  Çinko halojen, amin, siyanür, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir. Geçiş metalleri içerisinde yeralan çinko mavimsi açık gri renklidir.

  Yahyalı Kağıt Hurda Alanlar

  derinden çok fiyatlarla beyaz kağıt hurda, renkli kağıt hurdası, koli hurdaları, karton hurdaları alıyoruz. Hurda kağıt fiyatları hakkındaki okumalısınız. Yahyalıda hurda kağıt alımı yapmaktayız.

  Tonajlı hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda peçete kağıdı, defter hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra duyarlılık ile size daha fazla oranda kazanç elde etme imkanı yöneltiyoruz. Yahyalı hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayabilirsiniz. Yahyalı hurdacısı olarak kuşe kağıt hurda, bristol hurda, eski gazete hurdası için piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz.

  Yahyalı’da Hurda Jeneratör Alanlar

  Bilindiği gibi her makinenin ömrünü tamamlayıp daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi olasıdır. Fakat 2.el jeneratörler bozukda olsa çöp sayılmazlar. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi bize ulaşın. 2.el jeneratör alan yerler içindeyiz.
  Yahyalı ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayın. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin erişilemediği yerlerde jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

  Güncel Yahyalı Hurda Fiyatları

  Güncel Yahyalı hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için hemen arayın. Anlık hurda fiyatları yazıya göz gezdirebilirsiniz. İnternet sitemizdeki Yahyalı hurda fiyatları haftada bir defa güncellenmektedir. Tecrübeli Yahyalı hurdacısı olarak tüm hurda alımını en yeni hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz.

  Hurda Raf Alan Firmalar

  Demir raf hurdası alımı tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. 2. el çelik raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla 2.el raf alımı hakkındaki konumuza bakabilirsiniz. Yahyalı raf hurdası fiyatları hakkında detaylı almak maksadı ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen kuruyemişçiler tarafından hurdaya ayrılan ürün teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, market rafları, hurda demir raflar, çelik raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2.el raf satışı yapıyoruz.

  Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

  Kayseri Yahyalı’da çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinde tecrübeli ekibimiz ile hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümünü güvenli bi biçimde tamamlamaktayız. Arta kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Dayanıklılık bakımından en ideali çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Her çelik çatı projelerinin söküm yıkımı birbirinden değişik yapılmalıdır. Çelik yapı ve prefabrike depolar sökülürken yapının inşaat projelerine özen gösterilmelidir. Bu sayede 2.el çelik çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılabilecekler değer kazanır. Yapılar için en önemli konulardan biri hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatı mekânın kullanım ömrünü hızlandırır.

  Yahyalı Hurdacı Sitesi

  Yahyalı organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor almaktayız. İmalat artığı, hurda motor, karbür hurda, hurda şablon nikel, hurda titanyum satın almamız için arayabilirsiniz.

  Kayseri Yahyalı hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti sunmaktayız. Ancak hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu neden ile hurda veya ikinci el araç parçası için çağrı kabul etmemekteyiz. Eminiz Yahyalı oto sanayisinde hurda otomobil parçası alan hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu tür işlerinizde o işi yapanları arayın.