Süleymanpaşa Hurdacı

Süleymanpaşada hurda alımı yapanlar arasında her nevi hurda atık alımında en iyi fiyat teklifini biz sunmaktayız. Hurda alımı yaparken tutarını hurdalarınız yüklerken nakit ödemekteyiz. Hurda alımında uzun yılların tecrübesi ile kaliteli veriyoruz. Süleymanpaşa daki piyasanın üzerinde hurda fiyatlandırması ile hurdacılık yapmaktayız.

Tonajlı hurda malzeme alışverişinde Süleymanpaşa hurda fiyat listesinden yüksek fiyat uyguluyoruz. Süleymanpaşa hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Süleymanpaşa hurdacı şirketi olmanın haklı mutluluğunu yaşamaktayız.

Süleymanpaşa da hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Tüm hurdalarınızı evinizden alıyoruz.

Ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun şimdi telefon numaralarımıza ulaşıp maksimum 1 dakikada avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Tekirdağ Süleymanpaşa şehir merkezinin temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda alım satımında nakit ödeme yapıyoruz. Süleymanpaşa hurdacı olarak tonajlı hurda alımı yapıyoruz. Süleymanpaşa’da hizmet veren Exper Metal deneyimleriyle Süleymanpaşa merkezinde hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerine kıymet kazandırıyoruz.

Süleymanpaşa hurdacı firmamız Exper Metal hurdalarını satacaklara durmadan hizmet veriyor. Süleymanpaşa’daki geri dönüşümcüler içerisinde lider konumdayız.

Süleymanpaşa’da Hurda Alan Firmalar

Süleymanpaşa da hurda çinko, üretim artığı hurda malzeme, kalay hurda, hurda çelik, zamak antimon almaktayız. Süleymanpaşa’da her türden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Şimdi size Süleymanpaşa’da hurda alanlarla aramızdaki farkı anlatıyoruz.

Süleymanpaşa içinde adresinizden hurda alım hizmeti veriyoruz. Toptan sarı ve alüminyum hurdası, kablo hurda, bakır, hurda kurşun,çinko, toplama demir aldığımızda fiyat listeleri uygulamaktayız. Süleymanpaşa merkezinde hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla piyasadaki firmaların lideriyiz. Müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek sürüm sayesinde daha çok kazanç elde etmeyi istiyoruz. Bu sebeple her türlü hizmeti ayağınıza getirmekteyiz.

Süleymanpaşa Hurdacı Telefon Numarası

Fazla zaman harcamadan arayarak, günlük hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz. Görüldüğü üzere geri dönüşüm doğaya yararlı olmaktır. Sizlerde dilerseniz hurda satarak firmamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. 1997’den şimdiye dek tonlarca hurdayı geri dönüşüm ile ülkemizin ekonomisine kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlenmiş oldu.

Süleymanpaşa hurdacılık her nevi hurda alım satımı faaliyetleri yürüttüğümüz ilçeler arasında yer almaktadır. Süleymanpaşa hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Süleymanpaşa’daki Hurdacılar

Süleymanpaşa hurdacı firması olarak Süleymanpaşa’nın etrafında her tür hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda atıklar için yakında bulunan araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Profesyonel anlayışla standarttan fazla kâr elde etmeye özen göstererek standartlarımızı arttırıyoruz. 25 senelik sektörel tecrübeyle hizmetimizi sunuyoruz. En yakın Süleymanpaşa hurdacı firması olarak hizmetlerimizi güvenle sunmaktayız. Tekirdağın tamamında olduğu gibi Süleymanpaşa etrafında da tüm servislerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Kurumsal Tekirdağ hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Profesyonel Süleymanpaşa hurdacı firma mı arıyorsunuz? Süleymanpaşa daki en büyük hurdacı Exper Metal hizmeti yerinize getiriyor! Siz kıymetli müşterilerimizde her türde hurda atık satışı yapmak amacıyla destek telefon numaramızı tuşlamalısınız.

Hurda Demir Alan Süleymanpaşa Hurdacı

Hurda demir, Süleymanpaşa da en fazla kullanılan metaller arasındadır. Sitemizde yer alan Süleymanpaşa hurda demir kilo fiyatını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırıyoruz. Toptan yıkım hurdası, döküm demir hurdası, inşaat demir çubuğu, inşaat demiri, pik hurda demir alıyoruz. Exper Metal, Süleymanpaşa da demir hurdası alan geri dönüşümcüler içindeyiz.

Anlık güncel demir hurdası fiyatı istemek amacı ile firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı bölümümüzü dolaşmak öğrenmenizi sağlayabilir. Süleymanpaşa’da extra demir hurda, teneke hurda, talaş demir hurda, DKP demir, hurda toplama demir alımı yapıyoruz. Konumdan demir ev kapısı, demir yangın merdiveni hurdası, asansör malzemeleri, tufal hurdası, pencere demiri hurdası, için peşin ödeme yapıyoruz.

Süleymanpaşa da Hurda Sarı Alımı

Süleymanpaşa’nın tüm sokaklarında kırkambar sarı, hurda MS-58 külçe sarı, sarı oto radyatör hurdası, su saati, hurda sarı musluk, hurda fosfor bronz (Cusn8), sarı pirinç talaşı alanlar içindeyiz. Süleymanpaşa hurdacı Exper Metal olarak MS-70 pirinç sarı araiş, hurda sarı araiş MS-64, sarı talaş MS-58 hurdası, sarı pirinç araiş hurdası, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58 ticaretinde piyasaya hakimiz.

Süleymanpaşa’da hurda sarı alım satım hizmeti veriyoruz. Sayfamızdaki Süleymanpaşa hurda sarı ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Sayfamızdaki hurda sarı alanlar metini okuyun.
Süleymanpaşa hurda sarı fiyatları sormak için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Süleymanpaşada Kablo Hurdası Alan Firma

Daha doğru bilgiye erişmek için kablo alan hurdacılar metine bir göz gezdirebilirsiniz. Hurda ptt kablosu, telefon kablo hurdaları, hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda ptt kablosu içi elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Süleymanpaşa çevresinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Süleymanpaşa’nın en iyi hurdacısı ile mutlu bir hurda alımı yaşamanızı istiyoruz. Elektrik kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, hurda %50 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablo alımında öncülük yapıyoruz.

Bu bölgede çelik içli kablolar, çelik zırh kablo hurdası, yeraltı enerji kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar alım satımı sırasında değerinin üzerinde fiyatı vermekteyiz. Süleymanpaşada hurda kablo alan fabrikalar arasındayız.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde kablo hurdası borsası oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Tek damar kablo hurdası, hurda antigron kablolar, karışık kablolar, hurda enye kablo, hurda iç tesisat kablosu ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Süleymanpaşa Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir element. Rengi gümüş olan, sünek bir metal çeşididir. Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurda alınır.
Süleymanpaşa hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde bulunan Süleymanpaşa hurda alüminyum ton fiyatlarını isteyenlere saat başı gönderilmektedir. Alüminyum hurda alanlar hakkındaki metni okuyabilirsiniz Hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, piston, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum araiş hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Firmamıza duyduğunuz güven nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Sizlerin destekleriyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Hurda alüminyum talaş, alüminyum petek radyatör, alüminyum imalat atığı, alüminyum levha hurda, alüminyum kutu hurda alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz.

Süleymanpaşa’da yerinden alüminyum klima radyatör hurdası, hurda profil eloksallı alüminyum, alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi hurdası alımı için telefon etmenizi bekliyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum tel hurda, alüminyum tencere hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Süleymanpaşa da hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz.

Hurda Bakır Alan Süleymanpaşa Hurdacı

Bakır eşya hurdası, bakırlı petek, ham madde, eski bakır tepsi, bakır levha hurdası alıyoruz. Süleymanpaşa’nın her caddesinde bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Kırma antigron, hurda soyma bakır, 1/2 bakır boru, hurda kızıl bakır talaşı, 40 ambar, bakır yanık hurda, bakır profil hurda alımı yapıyoruz. Bakır tel, büyük bakır kazan, bakır tencere hurdası, bakır lama hurda, TTR kırma granür bakır hurda alımlarında müşteriye özel fiyat teklifleri sunuyoruz.

Süleymanpaşa’da hurda bakır alan hurdacıyız. Süleymanpaşa hurda bakır fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Hurda bakır alanlar makalemizde daha geniş bilgi bulabileceksiniz. Hurda bakır fiyat listesi Süleymanpaşa için değişmiş olabilir. Hurda bakır alan Süleymanpaşa hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın profesyonel hizmetlerin tadını yaşamaya başlayın!

Süleymanpaşa Hurda Krom Alanlar

Krom hurdası alan yerler içerisinde faaliyet gösteren Süleymanpaşa hurdacı işletmesiyiz. Adresten krom paslanmaz 310 hurda, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, paslanmaz krom 304 hurda talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 304 kalite hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Süleymanpaşada hurda krom alan hurdacı firmasıyız.
Süleymanpaşa hurda krom fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın.

Krom hurdası alanlar hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayınız. Tekirdağ Süleymanpaşada hurda krom paslanmaz 202, paslanmaz krom 430 hurda talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, krom paslanmaz 430 hurdası, 201 paslanmaz krom hurdası, krom tank hurdası, 201 kalite paslanmaz krom hurda talaşı alıyoruz.

Çok sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur.

Sac Hurdası Alan Firma

Ek bina tavanı kapatmak için kullanabilirsiniz. Süleymanpaşa sac hurdası alım hizmetleri verdiğimiz illerdendir. Sac; demirlerin kalın veya ince levha şekline getirilen biçimidir. Merdane ile farklı kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilmektedir. İhtiyaca göre belirlenmiş ölçü ve ebatlarda kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından toplanır. Varil, çatı, kapı, straforlu sandviç panel üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Farklı tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında, gemi ve uçak gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretimlerinde sac levhası kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerden sac hurdası çıkarılmaktadır.

Süleymanpaşa Güncel Hurda Fiyatları

Güncel Süleymanpaşa hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Sayfamızdaki Süleymanpaşa hurda fiyatları haftada bir defa güncelleniyor. Hurda fiyatları hakkında paylaşılmış makaleyi okuyabilirsiniz. Kurumsal Süleymanpaşa hurdacı firması olarak tüm hurda alımlarımızı anlık güncellenen Süleymanpaşa hurda fiyatları ile tamamlamaktayız.

Jeneratör Hurda Alan Yerler

Uzun süreli kullanım sonucu her türlü malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat eski jeneratörler bozukda olsa değer görmektedir. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Süleymanpaşada ikinci el jeneratör alanlar arasındayız. Süleymanpaşa 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektiriğin karşılanamadığı verilemediği alanlarda elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır.

Süleymanpaşada Hurda Çinko Alımı

Çinko, yer yüzünde en fazla yer alan metal elementlerden biridir. Çinko, antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Ancak nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır.

Çinko mavimsi açık gri renktedir. Element olan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile bileşikler oluşturur. Süleymanpaşa genelinde hurda çinko çatı sökümü, çinko levha Süleymanpaşa hurdacı firması olarak iyi hizmet vermekteyiz.

Süleymanpaşa İkinci el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alımı

Titizlik ile kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı dolap alınır. 2.el bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama tezgahı satanlar firmamıza ait telefonları arayabilir. Sanayi tipi ikinci el lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. Bardak mısır makineleri, su sebili, kıyma makinesi dişlisi, tabldot, espresso makinesi, ayran makineleri, çay ocağı dobajı bulundurmaktayız. İşyerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz küvet, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirici, restoran tipi 4 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını yakından inceleyebilmek amacı ile siz çok kıymetli müşterilerimizi işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Süleymanpaşa da Hurda Plastik Alımı

İyi fiyata pimapen imalat artığı hurdası, kırkambar plastik, kırmızı ve mavi kapak hurdası, beyaz naylon, hurda temiz pet şişe için nakit ödeme yapıyoruz. Plastik hurdası; (H) hidrojen, Azot (N), Oksijen (O), karbon ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Süleymanpaşa’da jelatin, hurda polipropilen moblen, ABS plastik hurda, polistiren hurdası ticareti yapıyoruz.
Süleymanpaşa hurda pimapen fiyatları öğrenmek için arayın.

Süleymanpaşa 2.El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Yıkılan apartman vs. binalardan satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz. İnşatlarda alçı karıştırma mikseri, boya tabancası, inşaat vinci, harç mikseri 2.el iskele, plywood hurda satılıktır. Bununla birlikte kapanan nalburlardan aldığımız defolu fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant, çatı tavanları, kiremitler 2 el olarak satışını gerçekleştiriyoruz.

Süleymanpaşa’da Çelik Çatı Sökümü

Kapalı alanlar için en önemli konu şüphesiz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür. Kolaylık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı projelerinin sökümü diğerinden değişiktir.

Çelik konstrüksiyon yapılarla prefabrike hangarlar sökümlerinde yapının inşa projeleri incelenmelidir. Böylece 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik malzemesi olarak satılacak olanlar alıcıya sunulmaktadır. Tekirdağ Süleymanpaşa’da çelik konstrüksiyon ahır sökülmesinde tecrübeli personellerimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümü işinde tecrübeliyiz. Söküm sonrası kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır.

Kurşun Hurdası Alan Yerler

Hayatı kolaylaştırmak için kimyasal maddeler ve pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, mühimmatlarda, alaşımlarda, akülerin imalatında, kablo yalıtımlarında, benzin katkısı olarak kurşun kullanılmaktadır. Süleymanpaşa hurdacı Exper Metal olarak çatı söküm kurşunu, hurda kurşun levha, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun boru sökümü ve alımı yapıyoruz. Ayrıca Süleymanpaşada hurda çinko alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız genel merkezimizi şimdi aramaktan çekinmeyin. Doğadaki kurşunlar kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalarla çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Dünyada nabit olarak bulunabilir. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerdendir.

Süleymanpaşa Karton Hurdası Alımı

Süleymanpaşa hurdacı olarak hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda alım satımı yapıyoruz. İyi fiyata hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, peçete alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla hurda satıcılarına daha fazla kazanma şansı veriyoruz. Süleymanpaşa hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz. Piyasadan fazla liste fiyatlarıyla beyaz kağıt hurdası, hurda karışık renkli kağıt, karton hurdası, koli hurdaları alan yerler içerisindeyiz. Sitemizde yer alan hurda karton hakkındaki yazıyı kesinlikle okumalısınız. Süleymanpaşa’da hurda kağıt alan fabrikalar arasında profesyonel hizmet sunuyoruz.

Süleymanpaşa Hurdacılar Sitesi

Titanyum hurda, hurda nikel şablon, karbür hurda, hurda motor, imalat artığı satın alabilmemiz için arayabilirsiniz. Süleymanpaşa OSB hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 hurda step motor almaktayız.

Tekirdağ Süleymanpaşa hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Ancak hurda araç veya oto hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısı ile hurda araç yedek parça sormak maksadıyla aramamalısınız. Şüphesiz Süleymanpaşa sanayi sitesinde oto yedek parça işleri ile meşgul olan dükkânlar bulabileceksiniz. Lütfen bu tür işleriniz için alım satımı yapan yerleri arayınız.

Akü Hurdası Alımı

Süleymanpaşa bölgesinde sulu akü hurdaları, hurda küçük akü, hurda kuru akü hizmetlerini kolaylaştırdık. Elektriği kimyasal biçimde depolayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Akü; otomobil, motorsikletler, otobüsler gibi enerji ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bir takım elektrikli alet edavatlarda kullanılmaktadır. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde akü kullanılır. Aküler, sadece ateşlemeye kullanımla sınırlı kalmazlar. Bu görevlerin yanında voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara akım göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj düzeltmek amacı ile akülerin gibi görevleri vardır. Süleymanpaşa hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçin.

Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alıyoruz. Süleymanpaşa hurda raf fiyatları istemek maksadı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyat listesini incelemek için hurda raf ton fiyatı hakkında bilgi paylaştığımız konumuzu inceleyiniz. Özellikle kapanan mağazalar tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raflar, hurda mağaza rafları, demir raflar içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el market rafı satışı yapıyoruz.

Fabrika Bozumu

Bina yıkım işleri yapmak ekosistemin korunması ve iş güvenliği sebepleriyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır. Başlamadan önce yıkımı teklif edilen tesisin detaylı bir şekilde incelenerek uygun araçların seçilmesi uygundur. Her inşa edilen yapının inşa projeleri diğerlerinden farklıdır. Bu nedenle yıkım şekli farklı yapılmalıdır. Süleymanpaşa fabrika sökümü işinde tecrübeliyiz.

Süleymanpaşa da Elektronik Hurda Alanlar

Adaptör, GSM baz kartları, elektrik panoları, trafolar, kontaktörler, adroid telefon işlemcileri, termik röle, röle satın alıyoruz. Hurda Laptop bilgisayar parçaları fotokopi makinesi, CRT monitör, güç kaynağı, tarayıcı, renkli yazıcı, ram, ekran kartı, CPU işlemci, DDR rulo, sunucu, harddisk, elektronik kart, anakarat, ses kartı, bozuk modem almaktayız. Fön makinesi, fırın, ocak, çamaşır makineleri, vantilatör, çay makinesi, klima, ütü masası, kombi, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü fiyatları öğrenmek için arayın. Her nevi elektrikli eşya alırken peşin ödeme yapıyoruz.

Süleymanpaşa Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
0 (537) 345 2889
Whatsapp'tan Yaz!