İçeriğe geç

Serik Hurdacı

  Serik Hurdacı

  Serik geri dönüşüm firmaları içinde hurda çelik almaya devam ediyoruz. Miktarı yüksek hurda alışverişinde piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Serik hurdacısı firmalar içindeyiz. Hurda malzeme alımlarında tecrübeyle rakiplerimizden çok daha yüksek hurda fiyat teklifi sunabilmekteyiz. Serikteki geri dönüşüm tesisleri içinde eşi benzeri bulunamayan hizmetlerimizle lideriz.

  Serik hurdacısı Exper Metal hurda satacaklara geceleri de hizmet vermeye devam etmektedir. Alacağımız malzemenin ortaya çıkan değerini nakit olarak ödüyoruz. İşinin ehli Serik hurdacı olarak eşsiz hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Serik’in tümünde hurda malzemeler ve ikinci el ofis mobilyaları almaktayız.

  Serikte hurda metal ve plastik dönüşümü yapan dökümhanemiz var. Serik te hizmet veren Exper Metal tecrübesiyle Serik genelinde hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerini kurumsal bir biçimde devam ettirmekteyiz. Serik hurda bakır borsasından yukarıda hurda fiyatları ile hurda alım satımı hizmetleri için yerinize gelmekteyiz. Hurdalarınızın tutarını hesaplamamız için hemen cep telefonumuzu arayarak en geç 1 dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

  Serik merkez hurdacısı olmanın onurunu yaşıyoruz. Hurda malzemelerinizi almak amacı ile Serik’te hurda toplama merkezi oluşturuyoruz.

  Serik’te Hurdacı Firma Telefon Numarası

  Yirmi beş senedir binlerce ton çinko hurdasını geri dönüşüm yöntemleriyle ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Böylece çevreye daha az zarar verildi. Bu nedenle hurda atık fiyat listesi istemek nedeni ile mobil hattımızı tuşlamanız yeterlidir. Boş yere zaman harcamadan telefonumuzu arayarak, yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

  Serik adresten her nevi hurda alımı hurda alımı faaliyetleri sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır. Serik hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumdadır. Okuduğunuz gibi hurdacılık doğaya yatırım yapmaktır. Eğer siz de isterseniz ayırdığınız hurda malzemelerin geri dönüştürülmesini sağlayarak milli ekonomiye ve çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz.

  Serik Hurdacısı

  Antalya Serik’te hurdacı mı arıyorsunuz? Serik’teki en tecrübeli hurdacılık firması Exper Metal yerinden hurda alımı yapıyor! Çözüm üreterek standarttan çok kazanmaya özen göstererek hizmet kalitemizi arttırmaya çabalıyoruz.

  Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda kablo satmak amacıyla numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Serik’te hurdacı firması olarak Serik’in bütün ilçelerinde hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için yakında bulunan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sektörel anlamda 25 senelik deneyim ile hurdacılığa öncülük etmekteyiz. En yakın Serik hurdacı telefonumuzu aramanız yeterlidir. Antalyanın her yerinde yaptığımız gibi Serik genelinde de profesyonel servislerimizi devam ettirmekteyiz. En yakın Antalya hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

  Serik Hurda Alan Firma

  Müşterilerin memnuniyetine öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Şimdi sizler gibi hurdasını değerinde satarak para kazanmak isteyenlere Serikte hurda alan geri dönüşüm firmaları ile aramızdaki farkı açıklamaya çalışmaktayız. Serikte konumdan hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Serik etrafında hurda alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Serikte çinko hurdası, hurda kalay, CNC artığı hurda malzeme, çelik hurda, hurda zamak antimon ticareti sırasında iyi fiyat vermekteyiz. Yüksek tonajlı çatı minare kurşunu, inşaat demiri, çinko, alüminyum hurda, bakır, kablo ve sarı hurdası alımlarına özel yükseltilmiş fiyat listeleri sunuyoruz. Serikte hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve uzman personelimiz ile hurdacılık yapanların öncüsüyüz.

  Demir Hurdası Alan Serik Hurdacı

  Yüksek tonajlı hurda inşaat demiri, inşaat hurdası, pik demir, inşaat demir çubuğu, demir döküm hurda alımı yapıyoruz. Exper Metal, Serikte demir hurdası alan firmalar arasında bizleri seçebilirsiniz.
  Serik hurda demir fiyatları öğrenmek için arayın. Serik hurdacı olarak toplama demir hurda, teneke, talaş demir hurdası, ekstra demir hurdası, hurda DKP demir alımı yapan hurdacı firmasıyız. Demir hurdası, dünya genelinde en çok bulunan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Serik demir hurdası ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Yerinden hurda demir yangın merdiveni, tufal hurda, asansör hurdaları, demir pencere korkuluğu, çıkma demir kapı için nakit ödeme yapıyoruz. Anlık demir hurdası fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyatları paylaşımımıza bir göz atmanız mükemmel olur.

  Krom Hurda Alımı

  Serik’te hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız.
  Serik hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Antalya Serik’te paslanmaz krom 202 hurdası talaşı, 202 paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 430 hurda talaşı, paslanmaz krom 201 hurdası talaşı, paslanmaz krom 430 hurda, paslanmaz krom tank, paslanmaz krom 201 hurdası alımı yapıyoruz.

  Krom hurda alan yerler paylaşımını iyi olur. Adresten hurda krom 304 talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası, 316 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurda, 310 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, krom paslanmaz 304 kalite hurdası ticareti yapan firmayız. Krom paslanmaz hurda alan Serik hurdacı depsouyuz.

  Gayet sert yapısı gereği zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur.

  Serik’te Sarı Hurdası Alım Satımı

  Serik’te hurda sarı ticareti yapmaktayız. Serik çevresinde sarı külçe, hurda sarı fermuar talaşı, hurda sarı radyatör, hurda bronz araiş (Cusn8), sarı su saati hurdası, sarı musluk, kırkambar sarı almaktayız.

  Sayfamızdaki Serik geneli sarı pirinç kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Sayfamızdaki sarı pirinç hurda alanlar metini okuyabilirsiniz.
  Serik hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Exper Metal olarak sarı araiş hurdası MS-64, hurda sarı çubuk ucu MS-58, sarı araiş hurda, MS-70 pirinç sarı araiş hurda, hurda sarı talaşı MS-58 alım satımında piyasaya hakimiz.

  Bakır Hurdası Alan Serik Hurdacı

  Serikin yakın bölgelerinden bakır hurdası alıyoruz. Serikte bakır hurda alan hurdacılar arasında yer alıyoruz. Serik hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için yetkililerimizle irtibata geçin. Bakır levha, hammadde, bakır eşya hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası satışı yapmak için hemen arayın.

  Soyma bakır, 3/8 bakır boru hurdası, kızıl bakır talaş hurda, profil, bakır yanık hurda, antigron bakır kırma, hurda bakır kırkambar alım satımı yapıyoruz. Serik’te bakır hurdası alan hurdacı firmamızı zorlanmadan arayarak kaliteli hizmetin tadına varmaya başlayın! Hurda bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgilendirme mevcut. Serik hurda bakır ton fiyatı sürekli güncellenmektedir. Bakır teli, hurda TTR kırma, kalaylı bakır tencere, lama bakır, büyük bakır kazan alıyoruz.

  Serik’te Hurda Kablo Alanlar

  Serik etrafında kablo hurdası alan firmayız. %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, elektrik kablosu hurdası alımında uzmanız.

  Sitemizdeki kablo hurda alanlar metine göz gezdirebilirsiniz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken hurda kablo borsasından fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

  Hurda telefon kabloları, ptt kablo içi hurdası, yağlı içli ptt kablosu hurdası, hurda ptt kabloları satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Serik’te hurda kablo alımı yapıyoruz.

  Serik’in en büyük hurdacısı olmanın keyfini Exper Metal firmamızı tercih edenlerle paylaşıyoruz. Antigron kablo hurdaları, enye kablo, karışık kablo hurdaları, tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Bu bölgede yer altı enerji kablosu, hurda fare yemez kablolar, hurda çelik içli kablolar, hurda çelik zırhlı kablo alım satımı esnasında ederinin üzerinde biz veriyoruz.

  Serik’te Alüminyum Hurdası Alımı

  Profil hurda, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum kartel, alüminyum piston hurda alımı yapan firmayız. Serikte adresten alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum almak için telefonlarınızı beklemekteyiz. Hurdacı firmamıza destek olanların sayesinde Serik bölgesinde her gün kurumsallaşıyoruz.

  Gönderimizde paylaşılan Serik alüminyum hurda kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Exper Metal firmamıza duyduğunuz güven nedeni ile müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

  Serikte hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünebilen metal çeşididir. Alüminyum radyatör hurdası, ince alüminyum talaşı, hurda alüminyum üretim artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum kutu hurdası ticareti yapmaktayız. Her nevi yüksek tonajlı alüminyum hurdası almaktayız. Serik hurda alüminyum fiyatları sormak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Alüminyum tencere, alüminyum sac levha hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, petek, çıkma alüminyum jant için nakit ödeme yapıyoruz.

  Çelik Konstrüksiyon Sökümü

  Tüm yapılar için en önemli alan hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatılar uzatmaya yarar. Prefabrike binalarla çelik konstrüksiyon binalar sökümünde işletmenin imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler olarak satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Sağlamlık açısından en ideal olanı çelik satı tasarımlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatıların yıkım söküm işleri birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik çatı kesim sökümü işlerinizi tamamlıyoruz. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Antalya Serik’te çelik konstrüksiyon yapı sökülmesinde deneyimli saha ekibimiz ile güvenli hizmet veriyoruz.

  Sac Hurdası Fiyatları

  Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından toplanmaktadır. Kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretimi sırasında kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli otomobillerin gövdesinde, gemi, uçak gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, sandviç panel, çatı kaplaması üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu eşyaların kullanılmışına hurda sac levha denilir. Sac; metallerin levha biçimine getirilen şeklidir. Silindirler arasında değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçü ve ebatlarda şerit gibi kesilmektedir. Kümes çatısı kapatmak için kullanılabilir vaziyette sac hurdası satın alabilirsiniz. Serik te sac hurdası alan fabrikalar içerisindeyiz.

  Serik’te Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Bina yıkım işi yapmak iş sağlığı açısından riskli işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır. Fabrikalar sökülürken öncelikle sökülecek taşınmazın detaylıca incelenerek uygun ekipmanın hazırlanması gerekiyor. İnşaatların inşa projeleri diğerlerinden farklıdır. Dolayısıyla yıkım biçimleri projeye göre yapılmalıdır. Serik fabrika yıkım ve sökümü hizmetlerinde lideriz.

  Hurda Plastik Alanlar

  Toptan hurda mavi, kırmızı kapak, kırkambar plastik hurda, parça pimapen hurdası, şeffaf pet şişe hurdası, beyaz şeffaf naylon poşet ticareti yapan firmayız. Antalya Serik’in tamamında ABS plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen, polistiren kristal hurdası alıyoruz.
  Serik hurda plastik fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayınız.

  Plastik hurdası; Azot (N), hidrojen, karbon, oksijen ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

  Hurda Kurşun Alımı

  Dünyada doğal olarak bulunabilir. Doğadaki cevherler patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir. Kurşun eski tarihlerden şimdiye kadar kullanılan metallerden biridir. Kurşun madeni pigmentler ve kimyasal maddelerde, benzin katkısı olarak, alaşımlarda, askeri mühimmatlarda, akülerin imalatında, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde, kablo yalıtımı üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Exper Metal olarak Serikte kurşun boru, kurşun levha, Cami minare kurşunu, yağmur oluğu alım satımı yapmaktayız. Ayrıca Serik’te hurda çinko alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Çinko hurdası satın alan yer arayışındaysanız genel merkezimizi gece gündüz arayın.

  Serik’te Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Serik’te hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol hurda alıyoruz. Yüksek fiyatlarla beyaz kağıtlar, renkli kağıt hurdası, karton hurda, koli alıyoruz.

  En güncel fiyatlarla kağıt havlu peçete, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesentle sizlere daha yüksek kazanç etme olanağı veriyoruz. Serik hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Hurda kitap hakkındaki okuyabilirsiniz. Serik te karton, kağıt hurdası almaktayız.

  Serik İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

  İnşaat alanlarında alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el demir iskele, ikinci el plywood bulunur. Yıkılmış ardiye vb binalardan sökülmüş yeni gibi 2.el mutfak dolabı, kapı, pimapenler satıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan satıcılardan satın aldığımız minik ucuz fayans, su geçirmez laminant parke, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz.

  Hurda Elektronik Malzeme Alan Yerler

  Her nevi elektrikli alet alım satımında bedelini anında ödüyoruz. Bilgisayar Hurdası CRT monitör, ses kartı, tarayıcı, yazıcı, ekran kartı, SSD harddisk, VDSL modem, DDR rulo, ram, power supply, elektronik kart, fotokopi makinesi, sunucu, yeni nesil ana kart, porselen işlemci almaktayız. Klima, vantilatör, 5 programlı bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, filtre kahve ve çay makinesi, kombi, fön makineleri, merdaneli çamaşır makinesi, ütü, mini buzdolabı, fırın fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile firmamızla [iletişime. Elektrik pano malzemeleri, adaptör, GSM baz istasyonu kartları, kontaktörler, röleler, trafo, akıllı telefon işlemcileri, termik röleler alıyoruz.

  Serik’te Çinko Hurdası Alanlar

  Serik yakınlarında hurda çinko levha, çinko çatı hurdası alım satımı amacıyla iyi fiyat sunuyoruz. Açık gri mavimsi renklidir.

  Çinko, eski dönemlerden beri biliniyor. Ancak ne yazık ki üretimi ve kullanılması tam olarak öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko madeni, yer yüzünde en çok yer alan metal elementlerdendir. Elementler içinde yer alan çinko halojen, amonyak, siyanür, amin iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir.

  İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

  Sanayi tipi restoran ekipmanları alıyoruz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, tezgahlar, tezgah altı dolap, pizza dolabı alıp satmaktayız. İkinci el krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kıyma çekme makineleri dişlisi, kahve makinesi, tabldot tabakları, popcorn makinesi, köpüklü ayran makinesi, çay ocağı malzemeleri, tabldot, su sebilleri alıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, restorant tipi ocaklar, aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, dinlendirici vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz amacı ile siz kıymetli müşterilerimizi depolarımızı ziyarete davet ediyoruz.

  Akü Hurdası Alanlar

  Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akülerden faydalanıyoruz. Kuru akü hurdaları, küçük akü hurdası, sulu akü hurda alıyoruz. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik biçimde veren depolara akü denir. Akü; motosikletler, arabalar ve benzeri elektrik enerjisi ihtiyacı bulunan taşıtlar ile çeşitli elektronik alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bunların yanında voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcılara akım iletmek çok yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj düzenlemek maksadıyla akü kullanılarak motor korunmuş olur.
  Serik hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçin.

  Serik Hurdacı Fiyatları

  Kurumsal firma olarak tüm alımlarımızı özel hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Kurumsal sitemizdeki Serik hurda fiyatları hergün değiştirilmektedir. Anlık bakır hurdası fiyatları konulu konuyu okuyabilirsiniz. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

  Serik’te İkinci El Jeneratör Hurdası Alım Satımı

  Elektrik verilemeyen bölgelerde jeneratörden yararlanılmaktadır. İkinci el jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Serik hurda jeneratör fiyatları için arayın.

  Uzun süreli kullanım sonucu her türlü makinenin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi mümkündür. Ama ikinci el jeneratörler bozuk olsa dahi alınır. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan teklif bizi arayın.

  Serik Hurdacılar Sitesi

  Serik sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 step motor hurdası almaktayız. Hurda şablon nikel, karbür, hurda motor, titanyum hurda, imalat artığı satmak amacıyla arayabilirsiniz.

  Antalya Serik hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Fakat hurda araç veya motorsiklet hurdası almamaktayız. Bu sebep ile hurda otomobil yedek parçası temin etmek amacıyla edilen çağrıları kabul etmiyoruz. Kuşkusuz Serik sanayi sitesinde ikinci el araba yedek parçası alıp satan firmalar bulabilirsiniz. Lütfen çıkma otomobil parçası ihtiyaçlarınızda o firmalarla iletişime geçiniz.

  Serik Hurda Raf Alanlar

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Genelde kapatılan ayakkabıcılar tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el hurda raf satıcıları içerisindeyiz.

  İkinci el metal raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Fiyat listesini incelemek için 2.el raf alan firmalar sayfamızı inceleyebilirsiniz. Serik hurda raf fiyatları öğrenmek için firmamızı aramanız yeterlidir.