İçeriğe geç

Sarıveliler Hurdacı

  Sarıveliler Hurdacı

  Sarıveliler geri dönüşüm firması olarak her cins bakır hurdası alıyoruz. Yüksek tonajlı miktarda alımlarda yüksek fiyat teklif ediyoruz. Sarıveliler hurdacısı olarak Sarıveliler bölgesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Sarıveliler’den hurda ve temiz kullanılmış ofis mobilyası alımlarında hurdanızın tutarını piyasadan iyi fiyatlar ile ödüyoruz.

  Sarıveliler hurdacısı olarak avantajlı fiyat listesiyle göndereceğiniz konuma geliriz. Sarıvelilerdeki geri dönüşümcüler arasında öncülük ediyoruz.

  Exper Metal sizlere hafta sonlarıda hizmet sunmaktadır. Hurda alımı yaparken hesapladığımız değerini yerinde peşin parayla ödüyoruz. Karaman Sarıveliler hurdacı firması olmanın keyfini paylaşıyoruz.

  Hurda eşya alımında senelerin kazandırdığı bilgiyle kaliteli veriyoruz. Hurdalarınızı satmak için boş zamanınızın değerini bilerek telefonlarımızı telefon rehberinize kaydedip dört dakika geçmeden size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Elinizdeki hurdayı evinizden bizzat alıyoruz. Exper Metal firmamız ile Sarıveliler’de hurda alım satım faaliyetlerini profesyonel anlayış ile birleştiriyoruz.

  Sarıveliler’deki piyasanın üzerinde hurda fiyatlandırmasıyla hurdacılık yapıyoruz. Sarıveliler de hurda plastik ve metal dönüşümü yapan şirketiz.

  Sarıveliler’de Hurdacı Telefonu

  Sarıveliler hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Sarıveliler hurdacılık hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir.

  Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı tuşlamanız yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeden arayın, en iyi hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

  Yirmi beş yıldır tonlarca hurdayı geri dönüşüm aracılığı ile ekonomiye kazandırmayı başardık. Bu sayede çok daha az doğal kaynak yok edildi. Gördüğünüz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe katkı sağlamaktadır. Eğer siz de isterseniz hurda satarak ekonomiye yardımcı olabilirsiniz.

  Sarıveliler’deki Hurdacı Firmalar

  Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda krom satışı sebebiyle bizi tuşlayabilirsiniz. Sarıveliler’de hurdacı olarak Sarıveliler’in tümünde her nevi hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda için yakında bulunan araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. 25 senelik deneyimle hizmetimizi vermekteyiz. En yakın Sarıveliler hurdacı firma olarak hizmetlerimizi titizlikle sunmaktayız. Karaman’ın tamamında yaptığımız gibi Sarıveliler etrafında da tüm faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Deneyimli Karaman hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

  Sarıveliler etrafında hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Sarıveliler deki en tecrübeli hurdacı firması Exper Metal profesyonel ayağınıza getiriyor! Doğru hizmetleri sunarak kazanmaya önem vererek standartlarımızı arttırmaya çabalıyoruz.

  Sarıveliler’de Hurda Alan Fabrikalar

  Müşterilerimizin memnun kalmasını öncelikli tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Sarıveliler çevresinde dilediğiniz konumdan kağıt hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Sarıveliler merkezinde ikinci el profesyonel lokanta eşyaları ve hurda alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve sarı hurda aldığımızda fiyatlar sunuyoruz. Sarıvelilerde hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile piyasanın öncüsü konumdayız. Sarıvelilerde çinko, hurda kalay, CNC artığı hurdası, çelik, zamak antimon hurda almaya devam ediyoruz. Bugün kü gönderimizde sizler gibi hurdasını değerlendirmek isteyen ziyaretçilere Sarıveliler’de hurda alanlarla aramızdaki farkımızı anlatıyoruz.

  Sarıvelilerde Hurda Kablo Alımı

  Sarıvelilerde hurda kablo alımı yapıyoruz. Sarıveliler’de tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Şehrimizde fare yemez kablo hurdaları, çelik içli kablolar, çelik zırhlı kablolar, hurda yeraltı enerji kabloları için değerinin üzerinde fiyatı öneriyoruz.

  Sarıveliler in en iyi hurdacısı Exper Metal firmamız ile sizlerde yüksek kazanç sağlayabileceksiniz. Enye kablo, antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, tek damar kablo, hurda karışık kablo alıyoruz. Elektrik kablosu hurdası, hurda %30 bakırlı kablo, hurda %50 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablolar alım satımında uzmanız.

  Sarıveliler’in bütün ilçelerinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı makaleyi inceleyebilirsiniz. Hurda ptt kabloları, telefon kabloları, hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablosu içi satmayı isteyenler bize ulaşın.

  Sarıveliler Hurda Demir Alım Satımı

  Demir hurda alan firmalar arasında bulunuyoruz. Hurda demir, yeryüzünde en çok bulunabilen madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Sarıveliler 1.sınıf hurda demir fiyat listesini whatsapp grubumuza katılanlar ile günlük olarak paylaşıyoruz.

  Toptan inşaat demiri çubuğu (parça), yıkım hurdası, inşaat demiri, pik hurda demir, döküm demir hurdası alımı yapılır. Konumdan hurda pencere demir, tufal hurda, asansör malzemesi, demir ev kapısı, demir trabzan hurdası, ticaretiyle uğraşan firmayız. Sarıveliler’de ekstra hurda demir, teneke hurda, talaş demir hurda, dkp demir hurda, hurda toplama demir ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Anlık demir hurdası kilo fiyatları için firmamıza ulaşın. Hurda demir fiyatları demir hurda konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız.

  Sarıveliler’de Hurda Krom Alımı

  Krom hurdası alan fabrikalar arasındaki Sarıveliler hurdacı firmasıyız. Krom hurda ton fiyatı makalesine kesinlikle bir göz atın. Karaman Sarıveliler’de 201 kalite paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 201 talaşı, hurda paslanmaz krom 202 kalite talaşı, hurda krom paslanmaz 202 kalite, krom paslanmaz tank hurda, 430 kalite krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 430 alıyoruz.

  Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

  Konumdan 304 kalite krom hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 304 krom hurdası, krom 316 kalite hurda, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, 310 krom hurda için nakit ödeme veriyoruz. Sarıvelilerde hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Sarıveliler hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

  Hurda Bakır Alan Sarıveliler Hurdacı

  Kırkambar, ince bakır profil hurda, bakır (kızıl) talaş hurdası, soyma bakır hurda, hurda 1/2 bakır boru, yanık bakır hurdası, antigron bakır kırma granür hurda alımı yapıyoruz. Sarıveliler bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

  Bakır hurda fiyatları içeriğimizde geniş bilgi var. Hurda bakır fiyat listesi Sarıveliler çevresinde geçerli olacaktır. Hammadde, eşya, levha, bakır petek, bakır tepsi alıyoruz.

  Sarıvelilerde hurda bakır almak maksadı ile hurda alım tesisi oluşturduk. Sarıveliler hurda bakır fiyatları için arayınız. Bakır hurdası alan Sarıveliler hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın keyifli servislerin tadını yaşayın! Hurda TTR kırma bakır, eski bakır kazan, bakır tencere hurdası, tel hurda, lama bakır alınır.

  Sarıveliler Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Listemizde paylaşılmış olan Sarıveliler hurda alüminyum fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz. Daha doğru bilgi almak için sitemizdeki alüminyum hurda fiyatları yazıyı okuyun. Sarıveliler de alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkli, sünebilen metal türüdür. İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.

  Her nevi tonajlı hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Sarıveliler hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Hurda alüminyum ince profil, piston, alüminyum araiş, alüminyum kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa alımı yapan firmayız. Hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava, çıkma alüminyum jant, alüminyum tel, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum tas tabak için nakit ödeme veriyoruz.

  Adresten profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, alüminyum curuf hurdası, alüminyum alikobant hurdası, hurda alüminyum klima radyatörü alabilmek için irtibat kurmanızı diliyoruz. Kaba alüminyum talaşı, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör, alüminyum imalat artığı hurdası, alüminyum levha hurdası satışı yapmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Sizlerin destekleriyle Sarıveliler genelinde durmadan tecrübe elde ediyoruz.

  Sarıvelilerde Hurda Sarı Alımı

  Sarıveliler hurdacı Exper Metal olarak sarı pirinç araiş hurdası, sarı çubuk talaşı, sarı pirinç araiş MS-64, çubuk ucu parça sarı, araiş sarı alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Sarıvelilerdeki pirinç sarı ton fiyatlarını bip grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alanlar içeriğiyle yazılmış içeriği okuyun.
  Sarıveliler hurda sarı fiyatları bulunan sayfamızı görmek için firmamıza ulaşın.

  Sarıvelilerde hurda sarı ticareti yapmaktayız. Sarıveliler’de hurda sarı araba radyatörü, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı musluk, hurda sarı külçe, sarı pirinç su saati, hurda bronz fosfor araiş (Cusn8), hurda sarı kırkambar alan yerler içindeyiz.

  Sarıvelilerde Kağıt Hurda Alan En Yakın Yerler

  Sarıveliler hurdacı olarak hurda bristol kağıt, hurda gazete, kuşe kağıt ticaretinde en iyi fiyat bilgisini sunuyoruz. derinden çok kilo fiyatları ile beyaz kağıt hurda, hurda karton, koli, karışık renkli kağıt hurdası alıyoruz.

  Sayfamızdaki hurda kağıt alan hurdacı hakkındaki içeriği okumalısınız. Sarıveliler’de karton, kağıt hurdası alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Avantajlı fiyatla hurda defter, kitaplar, A4 kağıt hurdası, peçete tartımı yaparken uyguladığımız ekstra titizlikle size normalden daha fazla kazanma imkanı yöneltiyoruz.
  Sarıveliler hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayın.

  2.el Çelik Raf Hurdası Fiyatları

  Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunluk ile raflarını yenileyen işyerlerinden aldığımız market rafı hurdası, teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2.el raf satıcıları arasındayız.

  Sarıveliler raf hurdası fiyatları öğrenmek amacı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. 2.el raf hurdası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyatları takip etmek için 2.el raf alan firmalar hakkında bilgi paylaştığımız yazımızı inceleyebilirsiniz.

  Hurda Çinko Alan Hurdacı

  Açık gri mavimsi renkteki çinko geçiş metalleri içindedir. Sarıvelilerde çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Elementler içerisinde bulunan çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonlarıyla bileşikler meydana getirmektedir. Antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Lakin kullanımı ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko metali, yerkabuğunda en fazla miktarda bulunan metal elementlerden biridir.

  Sarıveliler’de Hurda Plastik Alanlar

  Sarıveliler genelinde polistiren, hurda polipropilen moblen, ABS plastik hurda, hurda jelatin almaktayız. Sarıveliler hurda plastik pimapen fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Adresten kırmızı ve mavi kapak hurdası, hurda pimapen imalat artığı, beyaz naylon hurdası, hurda kırkambar plastik, hurda pet şişe için peşin ödeme yapıyoruz.

  Plastik hurdası; hidrojen (H), azot (N), Oksijen (O), Karbon (C) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

  Cam Hurda Alımı

  Cam yarısaydam veya saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvıları koruyan inorganik amorf katı malzemelerdir. Özellikle şeffaf süt şişesi, konserve şişesi, cam kavanoz, cam su şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, soda şişesi, meşrubat şişesi, gazoz şişesi, hurda oto camları, renkli cam şişe cinslerde hurda cam cinsleri baya fazla bulunabilmektedir. Sarıveliler’de cam hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Sarıveliler Hurdacılar Sitesi

  Sarıveliler organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmadan her cins hurda malzemeleri alıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 step motor hurdası alıyoruz.

  Karaman Sarıveliler hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri dilediğiniz yere getirmekteyiz. Katiyen hurda araç veya motosiklet hurdası almamaktayız. Bu neden ile hurda otomobil yedek parçası için aramamalısınız. Kuşkusuz ki Sarıveliler oto sanayi sitesi içinde hurda otomobil parçası işleri yapan yerler bulabileceksiniz. Rica ederiz ikinci el otomobil parçası işlerinizde o işi yapanları arayın.

  Hurda nikel, karbür hurdası, motor hurda, titanyum hurda, hurda imalat artığı satmak amacıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

  Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makineleri, tabak kurulama tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü 3 kapaklı dolap satmak isteyenler firmamızı arayabilir. 2.el sanayi tipi lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri almaktayız. Kıyma çekme makineleri dişlisi, çay ocağı dobajı, su sebilleri, tabldot, ayran köpürtme makinesi, pop corn makineleri, espresso makinesi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel ocak, hücreli aspiratör, küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, salata reyonları ve benzeri sanayi tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacıyla siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alıyoruz.

  Sarıveliler Fabrika Sökümü

  İlk önce sökülecek fabrikanın incelikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın seçilmesi doğru bir çalışma olur. Sarıveliler fabrika yıkım ve sökümü işlerinde profesyoneliz.

  Fabrika, şantiye, bina yıkım işi tamamlamak iş sağlığı bakımından risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır. Yapıların projeleri diğerinden farklıdır. Bu nedenle yıkım biçimi projeye göre tamamlanmalıdır.

  Güncel Anlık Sarıveliler Hurda Fiyatları

  Buradaki Sarıveliler hurda fiyatları her dakika değiştirilmektedir. Deneyimli Sarıveliler hurdacısı firma olarak hurda alımını yenilenmiş hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Güncel hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Güncel güncel hurda fiyatları yazıyı inceleyin.

  Jeneratör Hurda Alanlar

  Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif istemelisiniz. Uzun süreli kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Fakat ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi alıcı bulur. 2.el jeneratör alım satım hizmeti vermekteyiz. Sarıveliler 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektiriğin erişilemediği alanlarda elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

  Sarıveliler de Hurda Kurşun Alanlar

  Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile kullanılabilir şekle getirilir. Sarıveliler hurdacı Exper Metal olarak kurşun yağmur oluğu, kurşun levha, Minare ve çatı kurşunu, hurda kurşun boru alımı için dilediğiniz yere uzman personel yönlendiriyoruz. Ayrıca Sarıveliler’de çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız telefonumuzu şimdi arayın. Kurşun yüzlerce yıldan bugüne değin sıklıkla kullanılan metaller içerisindedir. Çeşitli kabloların izolasyonunda, kimyasal maddelerde, askeri mühimmatlarda, çeşitli alaşımlar üretilirken, aküler üretilirken, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda kurşun madeni kullanıldığı bilinmektedir. Dünyada nabit olarak rastlanmaktadır.

  Hurda Akü Alanlar

  Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda kullanılmaya devam ediliyor. Hurda kuru akü, sulu akü hurdası, küçük akü hurdaları hizmetlerini başarıyla sunmaktayız. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bunun yanı sıra alıcılara elektrik akımı göndermek, voltajı dengelemek gereğinden yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltajı düzeltmek amacı ile akü kullanılarak araç korunmuş olur.
  Sarıveliler hurda akü fiyatları bulunan listemizi istemek için firmamızla irtibata geçin. Akü; otobüsler gibi elektrik enerjisi ihtiyacı olan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli araç gereçlerde kulanım görmektedir. Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik biçimde vermeye yarar.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Bunun ile birlikte iflas eden fabrikalardan aldığımız minik hatalı tavan, kiremitler, fayans, laminantlar satışı gerçekleştiriyoruz. Bazı projelerde inşaat vinci, boya tabancası, alçı sıva makinesi, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda alıp satıyoruz. Sarıveliler ilçesinde yıkılan elbiseci benzeri binalardan ayırılan sıfır gibi 2.el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz.

  Sarıvelilerde Hurda Elektronik Malzeme Alan Firmalar

  Termik röle, tuşlu telefon kartı, adaptör, elektrik trafoları, elektrik pano malzemeleri, röleler, kontaktör, GSM kartları alıyoruz. Sıfır ve ikinci el elektronik eşya alımlarında bedelini teslim alırken ödemekteyiz. Mini buzdolabı, fırın, klima, kombi, fön makineleri, mutfak terazisi, vantilatör, elektronik çamaşır makinesi, ütü, filtre kahve ve çay makineleri, ütü masası, 2 programlı bulaşık makineleri, ocak alımı yapıyoruz. Bilgisayar parçaları Hurdası sarı göbek işlemci, elektronik kart, ana kart, ekrankartı, DDR rulo, VDSL modem, ram, dotmatrik yazıcı, power, fotoğraf tarayıcı, fotokopi makinesi, server, monitör, sabit disk, ses kartı alıyoruz.

  Sarıveliler’de Hurda Sac Alan Yerler

  Sac; demirlerin kalın veya ince levha biçimine getirilen biçimidir. Merdaneyle farklı kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli boyut ve ölçülerde kesilmektedir. Çatı, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretim alanlarında kullanılmaktadır. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapılarında sıkça kullanılmaktadır. Varil, çatı, straforlu sandviç panel, demir kapı üretimlerinde kullanılmaktadır. Bütün bu malzemelerden sac levha hurdası çıkarılabilir. Bağ gumelesi çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Sarıveliler de paslanmaz sac hurda alan firmalardanız. Sac hurdası geri dönüşüm firmaları için önemlidir.

  Sarıvelilerde Çelik Çatı Sökümü

  Çelik çatı makası sökümünü güvenli bi biçimde tamamlıyoruz. Sökümden kalan çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Kapalı alanlar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür.

  Sarıveliler çelik konstrüksiyon yapı sökülmesinde tecrübeli çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Sağlamlık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatıların sökümleri diğerinden değişiktir. Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrike binalar sökümlerinde işletmenin imar projelerine dikkat edilmelidir. Bu şekilde 2.el çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir.