İçeriğe geç

Pehlivanköy Hurdacı

  Pehlivanköy Hurdacı

  Pehlivanköy hurdacısı olarak her türde ikinci el eşya alıyoruz. Ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun şimdi firmamız ile iletişim kurup beş dakika içerisinde fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Pehlivanköy hurdacı firması olarak avantajlı fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

  Pehlivanköy de hizmet veren Exper Metal liderliğinde Pehlivanköy etrafında hurdacılık ve geri dönüşüm işlerini kurumsallıkla tamamlıyoruz. uygulanan güncel hurda fiyatlandırması ile alım satım hizmetleri için bizi arayın.

  Pehlivanköy de geri dönüşüm ve hurdacı firmaları içindeyiz. Exper Metal sizin gibi kaliteli hizmetten anlayan müşterilerine durmadan hizmet vermektedir. Hurda alımlarında deneyimle diğer firmalardan çok daha yüksek fiyat listeleri sunabilmekteyiz. Nakit paraya çevirmek isteyeceğiniz her çeşit hurdayı adresinizden alıyoruz.

  Pehlivanköy’ün tümünde az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda için eşyanızın değerini diğer firmalardan iyi fiyat ile ödemekteyiz. Kırklareli Pehlivanköy merkez hurdacısı olarak Pehlivanköy’ün tüm bölgelerinde sunacağımız servisleri müşterilerimiz için sitemizde bir araya getirdik.

  Hurdanızın tutarını yerinde nakit para ile ödemekteyiz. Tonajlı miktarda alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Pehlivanköy hurdacı olarak Pehlivanköyün tüm caddelerinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Pehlivanköy de hurda alanlar içerisinde hizmetlerimiz ile lideriz.

  Pehlivanköy’deki Hurdacı Firmalar

  Pehlivanköy de hurdacı mı arıyorsunuz? Pehlivanköy’ün profesyonel hurda alım satımı firması Exper Metal hizmeti ayağınıza getiriyor! Daha çok emek sarf ederek daha çok kazanmayı istiyerek piyasadan yüksek hurda fiyatı veriyoruz.

  Sizlerde her çeşit hurda krom satışı için bizi çaldırabilirsiniz. Pehlivanköyde hurdacı firması olarak Pehlivanköy’ün her ilçesinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemenin alım satımı için en yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe Yirmi beş senelik tecrübe ile faaliyet alanımıza bi dolu yenilik getirmeye önem vermekteyiz. En yakın Pehlivanköy hurdacı firma olarak hizmet vermekteyiz. Kırklareli’nin tüm sokaklarında olduğu gibi Pehlivanköy etrafında da bütün faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Kaliteli Kırklareli hurdacı ihtiyacınızda hizmet veriyoruz.

  Pehlivanköy Hurda Alımı

  Yüksek tonajlı çinko hurdası, hurda kurşun, bakır hurdası, hurda kablo, hurda alüminyum,toplama demir ve hurda sarı alımına özel fiyat listeleri uygulamaktayız. Pehlivanköyde hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öncülük yapıyoruz. Pehlivanköy’de hurda çinko, kalay hurdası, üretim artığı, çelik, hurda zamak antimon alıyoruz. Pehlivanköyde adresinizden hurda ve ikinci el malzeme ticareti yapmaktayız.

  Pehlivanköyde hurda alımı yaptığımızı söylemiştik. Şimdi size Pehlivanköy’de hurda alan geri dönüşüm firmaları ile bizim aramızdaki farkımızı anlatacağız. Müşterilerin memnuniyetine öncelik vererek sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza getirmekteyiz.

  Pehlivanköy de Hurdacı Numarası

  Bu neden ile hurda malzeme satmak nedeniyle sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Pehlivanköy hurda malzeme alım satımı hurda malzeme alım faaliyetleri yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Çok zaman harcamadan numaramızı tuşlayarak, güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

  Gördüğünüz üzere hurdacılık geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktadır. Şayet siz de isterseniz hurda malzemelerin satışını yaparak firmamıza yardım edebilirsiniz. 1997 senesinden şimdiye tonlarca hurdayı geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırmayı başardık. Bizim çalışmalarımızla çevremize daha fazla zarar verilmesi önlenmiş oldu. Pehlivanköy hurdacı numarası sitemizin içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Pehlivanköy Hurdacı Demir Hurdası Alımı

  Pehlivanköyde talaş demir hurda, dkp demir, hurda ekstra demir, toplama demir, teneke hurda alan hurdacı firmasıyız. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi talep etmek için gecikmeden arayabilirsiniz. Güncel demir hurda fiyatları makalemizi iyi olacaktır. Adresten tufal hurdası, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni hurdası, asansör malzemesi, pencere korkuluğu, Pehlivanköy hurdacılık firmaları arasındayız. Demir hurda alanlar arasında bulunuyoruz.

  Hurda demir, yer yüzünde en fazla satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Pehlivanköy demir ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Tonajlı hurda döküm demir, inşaat demiri hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), pik demir hurda, inşaat yıkım hurdası alıyoruz.

  Pehlivanköy Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Alüminyum piston hurda, alüminyum araiş, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil Pehlivanköy hurdacısıyız. Hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum imalat atığı, alüminyum talaşı ticareti yapmaya özen gösteriyoruz. Pehlivanköy de yerinden alüminyum curuf hurdası, hurda klima alüminyum radyatör, alüminyum eloksallı profil, alüminyum alikobant içi siyah alabilmek için telefonlarınızı bekliyoruz.

  Şirketimize güven duyanların yardımıyla her gün kurumsallaşıyoruz. Kimyasal bir element sayılan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkli, sünek bir metal çeşididir. Sitemizdeki Pehlivanköy alüminyum hurda kg fiyatını abonelerimiz ile ücretsiz paylaşıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem ve destek sebebiyle saygılar sunarız.

  Kırklareli Pehlivanköy’de alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum sac hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum petek, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Her tür tonajlı alüminyum hurda peşin alınır. Pehlivanköy hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayabilirsiniz.

  Pehlivanköyde Krom Hurda Alımı

  Pehlivanköyde hurda krom için peşin ödeme yapıyoruz. Pehlivanköy hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemize ulaşmak için telefonumuza ulaşın. Gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Nikel metal ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur.

  Paslanmaz krom hurda alan firmalar içerisinde faaliyet gösteren Pehlivanköy hurdacı firması Exper Metal olarak kurumsallığa sahip durumdayız. Kırklareli Pehlivanköy de krom imalat artığı hurda, hurda paslanmaz krom 201 talaşı, 430 paslanmaz krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, paslanmaz krom 430 hurdası, hurda krom paslanmaz 202, krom paslanmaz 202 kalite hurdası talaşı alımı yapıyoruz.

  Hurda krom kilo fiyatı bölümümüzü okuyabilirsiniz. Dilediğiniz yerden 316 krom hurdası talaşı, 316 kalite krom hurda, hurda krom 310 talaşı, krom 304 kalite hurda, 310 paslanmaz krom hurdası, paslanmaz krom 304 kalite hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

  Pehlivanköy’de Kablo Hurda Alanlar

  Pehlivanköy’de hurda kablo alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası piyasası oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Çevremizde hurda fare yemez kablolar, hurda çelik zırhlı kablolar, hurda yeraltı enerji kablosu, yeraltı kablosu alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat listesini veriyoruz.

  Pehlivanköy’ün en büyük hurdacısı ile mutlu bir hurda alımı temenni ediyoruz. Antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdası, karışık kablo hurdası, hurda tek damar kablolar için nakit ödeme veriyoruz. %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, elektrik kabloları alımında uzmanız.

  Pehlivanköy’ün tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda kablo alan yerler başlıklı gönderimizi inceleyin. Ptt kabloları, telefon kabloları, hurda yağlı içli ptt kablosu, ptt kablo içi hurdası satmak isteyenler şimdi arayın.

  Pehlivanköy’de Hurda Bakır Alanlar

  Pehlivanköy’ün çevresinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Antigron bakır kırma granür hurda, yanık bakır, 1/2 bakır boru hurda, ince bakır profil hurda, 40 ambar, soyma bakır hurdası, bakır talaş hurdası alımı yapıyoruz. Bakır süs eşyası, bakırlı petek hurdası, bakır ham madde hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır levha hurdası alım satımı için arayın.

  Güncel hurda bakır fiyatları alanında detaylı anlatıma erişebileceksiniz. Sitemizdeki hurda bakır fiyat listesi Pehlivanköy çevresinde değişmiş olabilir. Hurda bakır alan Pehlivanköy hurdacı şirketimizi şimdi arayın hızlı servislerin tadını yaşamaya başlayın! Bakır tencere, bakır lama, TTR kırma, bakır tel hurda, büyük bakır kazan alınır. Pehlivanköyde bakır hurdası alan hurdacıyız. Pehlivanköy hurda bakır fiyatları için arayınız.

  Pehlivanköy’de Sarı Pirinç Hurdası Alan En Yakın Firma

  Pehlivanköy hurdacı Exper Metal olarak MS-70 pirinç sarı araiş hurda, pirinç sarı araiş hurdası, MS-64 hurda sarı araiş, çubuk sarı talaşı MS-58, çubuk ucu parça sarı MS-58 alıyoruz. Buradaki Pehlivanköydeki sarı pirinç hurdası fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Sarı alan hurdacılar içerikli içeriği okuyun.
  Pehlivanköy hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Pehlivanköy’de hurda sarı alımı yapan firmayız. Pehlivanköy etrafında hurda bronz fosfor araiş, sarı musluk, hurda MS-58 sarı külçe, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı kırkambar, hurda sarı oto radyatörü, sarı su saati hurdası alanlar arasındayız.

  Pehlivanköy İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

  2. El bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makineleri, tabak kurulama tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayran makinesi, bakırlı çay otomatı, tabldot, kıyma çekme makinesi dişlisi, su sebilleri, kahve makinesi, pop corn arabaları ihtiyacınızı karşılıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel set üstü ocak, aspiratör, krom paslanmaz evye, bakır davlumbaz, krom paslanmaz küvet, dinlendirici vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2. El restoran ekipmanları alım satımı yapıyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alınır.

  Anlık Pehlivanköy Hurda Fiyatları

  Güncel hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Sayfamızdaki Pehlivanköy hurda fiyatları hergün değiştirilmektedir. Sitemizde önceden yazılmış hurda alüminyum fiyatları metine göz atabilirsiniz. Kurumsal firma olarak hurda alımlarımızı en güncel Pehlivanköy hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz.

  Şefaf Cam Hurda Alım Satımı

  Pehlivanköy etrafında hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf karışık renkli cam şişe, çıkma araba camları hurdası, gazoz şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, soda şişesi, meşrubat şişesi, cam kavanoz biçimlerinde cam hurdası baya fazla bulunuyor. Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla sert yapıya sahibi sıvı maddeleri tutan amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir.

  Sac Hurda Fiyatları

  Sac; demirlerin levha haline getirilen şeklidir. Merdaneler arasında farklı inceliklerde düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenen ölçülerde kesilmektedir. Varil, kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli taşıma araçlarının gövdesinde, uçak, gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretiminde sac elvha kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyalardan sac hurdası temin edilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanır. Tavuk kümesi çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Pehlivanköy hurda sac alımı yaptığımız illerdendir.

  Pehlivanköy 2.El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

  Dolayısıyla işi bırakmak zorunda kalmış satıcılardan satın aldığımız küçük hatalı tavan, kiremit, fayans kalebodur, laminant parkeler ikinci el biçiminde piyasaya sunuyoruz. Pehlivanköy ilçesinde yıkılmış iş yeri binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları alıyoruz. Büyük projelerde boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörü, harç makinesi 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood satılıktır.

  Pehlivanköy Hurdacılar Sitesi

  Kırklareli Pehlivanköy hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet veriyoruz. Lakin hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu sebep ile hurda araba yedek parça istemek amacıyla aramayınız. Şundan eminiz ki Pehlivanköy sanayisinde hurda araba parçası ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Lütfen çıkma otomobil parçası işlerinizde onlar ile irtibata geçin.

  Şablon nikel, karbür, hurda motor, titanyum, imalat artığı alıyoruz. Pehlivanköy OSB hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası satımı yapıyoruz.

  Pehlivanköy’de Fabrika Sökümü

  Yıkım işi tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı açısından risklidir. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde tamamlanmalıdır. İşe başlamadan sökülecek taşınmazın detaylıca incelenerek uygun aletlerin hazırlanması gerekmektedir. İnşaatların projesi diğerinden farklıdır. Bu sebeple yıkım şekilleri de projesine uygun tamamlanmalıdır. Pehlivanköy’de fabrika söküm işinde lideriz.

  Elektronik Hurdası Alımı

  Saç kurutma makinesi, fırın, ocak, elektronik çamaşır makinesi, vantilatör, çay makineleri, klima, ütü masası, kombi, 5 programlı bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü almaktayız. Sıfır ve az kullanılmış elektrikli eşya alımında bedelini yerinde ödüyoruz. Laptop bilgisayar Hurdası ram, crt monitör, eski anakarat, sabit disk, ADSL modem, ekrankartı, server, tonerli yazıcı, elektronik kart, DDR rulo, tarayıcı, CPU işlemci, fotokopi makinesi, güç kaynağı, ses kartı alıyoruz. Kontaktör, elektrik pano malzemeleri, akıllı telefon kartları, adaptör, röle, elektrik trafosu parçaları, GSM istasyon kartları, termik röleler satın alıyoruz.

  Hurda Raf Alan Hurdacılar

  İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyatları incelemek için ikinci el raf alan hurdacı hakkında yazdığımız konumuzu incelemeniz yeterlidir. Hurda çelik raf alım satımı işimizin bir parçasıdır.

  Genelde hizmet vermeyi bırakmış aktarlar tarafından satışa sunulan çelik raflar, ürün reyonları, demir raflar, market rafı hurdası, teşhir rafları içlerinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2. el raf satışı yapıyoruz. Pehlivanköy hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak maksadiyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

  Kurşun Hurda Alım Satımı

  Doğadaki kurşunlar patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalarla çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Yer kabuğunda nabit olarak bulunabilir. Kurşun madeni askeri mühimmatlarda, akülerin imalatında, benzin katkısında, alaşımlarda, radyasyon yalıtımlarında, kablo izolasyonu, pigmentlerde sıkça kullanılmaktadır. Kurşun eski tarihlerden şimdiye kadar sıklıkla kullanılan metallerden biridir. Exper Metal olarak Pehlivanköy de kurşun boru, levha kurşun, çatı söküm kurşunu, yağmur oluğu söküp alıyoruz. Ayrıca Pehlivanköy de çinko hurda alıyoruz. Elinizde Çinko hurdası merkezimizi geç olmadan arayın.

  Akü Hurda Alanlar

  Elektriğin kimyasal olarak depolanmasını sağlayan lazım olduğunda elektrik şeklinde vermeye yarar. Aküler; arabalar benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Kuru akü hurda, küçük akü hurdası, sulu akü hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde akümülatörden faydalanılır. Akü, sadece çalıştırmaya kullanmakla sınırlı değildir. Bu görevlerin yanında voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcılara akım göndermek çok yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj düzenlemek maksadı ile akünün işidir.
  Pehlivanköy hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Hurda plastik; Hidrojen (H), azot (N), Oksijen, Karbon (C) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Tonajlı mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, parça pimapen hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Pehlivanköy’de ABS plastik, polipropilen, polistiren hurdası, hurda jelatin alım satımında en iyi fiyatları vermekteyiz.
  Pehlivanköy hurda plastik pimapen fiyatları için arayınız.

  Pehlivanköy Hurda Karton Alım Satımı

  Pehlivanköyde hurda gazete, bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt alım satımıyla iştigal ediyoruz. İyi fiyatlarla selpak hurdası, defter hurdası, hurda A4 kağıtlar, hurda okul kitapları alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlik sayesinde satıcıya daha fazla kazanma şansı sunuyoruz.
  Pehlivanköy hurda kağıt fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

  Sitemizde yer alan hurda karton alan yerler ile alakalı makaleyi muhakkak okumalısınız. Pehlivanköyde kağıt ve karton hurdası alanlar içinde hizmet sunmaktayız. Avantajlı fiyata beyaz kağıt, hurda renkli kağıt, karton koli, karton alıyoruz.

  Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

  Çelik çatı sökümü işinde deneyimliyiz. Kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Kapalı mekânlar için en önemli konulardan biri şüphesiz çatıdır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yaramaktadır. Pehlivanköy çelik konstrüksiyon depo sökümlerinde deneyimli personellerimizle güvenli hizmet veriyoruz. Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon depolar sökümünde işletmenin inşa projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme şeklinde satılacaklar değer kazanır. Kolaylık açısından en uzun ömürlü çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların yıkım sökümü diğerinden değişik yapılmalıdır.

  Jeneratör Hurdası Alan Yerler

  Her malzemenin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi kaçınılmazdır. Lakin eski jeneratör bozuk olsa dahi değerli sayılmaktadır. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin bulunmadığı alanlarda elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

  Hurda 2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi istemelisiniz. Hurda jeneratör alan hurdacılar içerisinde bulunmaktayız. Pehlivanköy hurda jeneratör fiyatları bulunan listemizi istemek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Pehlivanköyde Hurda Çinko Alan Hurdacılar

  Pehlivanköy hurdacı firma olarak çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası için iyi fiyat sunuyoruz. Çinko mavimsi açık gri renktedir.

  Antik çağlardan beri bilinmektedir. Fakat malesef kullanım yöntemi ve üretimi tam anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko, yer yüzünde en fazla çıkarılabilen elementlerden birisidir. Çinko elementi halojen, amonyak, amin, siyanür iyonlarıyla bileşikler oluşturur.