İçeriğe geç

Ortahisar Hurdacı

  Ortahisar Hurdacı

  Ortahisar hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak ikinci el inşaat malzemeleri alıyoruz. Hurda alımında senelerin tecrübesiyle değerinin üzerinde hurda fiyatları sunabilmekteyiz. Ortahisar hurdacı firmamız Exper Metal hurdası olanlara sürekli hizmet veriyor.

  Ortahisar etrafında hizmet veren Exper Metal olarak hurdacılık hizmetlerinin kurumsallıkla buluşmasını sağlamaktayız. Ortahisar’ın tüm noktalarında hurda ve kullanılmış ev eşyası alımında peşin ödeme yapıyoruz.

  Ne kadar hurdanız olursa olsun vakit kaybetmeden numaralarımızı arayıp en geç üç dakikada size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Geri dönüşüm işleri yapan Ortahisar hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Ortahisar’daki geri dönüşümcüler içerisinde lideriz.

  Ortahisar da hurda alım satımı yapanların en kalitelisi olarak Ortahisarın tüm bölgelerinde verdiğimiz servisleri müşterilerimiz için sitemizde bir araya getirdik. Ortahisar bölgesinin yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm firmasıyız. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Ortahisar hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

  Hurdalarınızın hesapladığımız bedelini hurdalar yüklerken nakit olarak ödüyoruz. Nakite çevirmek istediğiniz hurdanızı evinizden alıyoruz. Ortahisar da uygulanan hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz.

  Ortahisar’da Hurdacı Numarası

  Hemen arayıp, en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle telefonumuzu aramalısınız. Anlattığımız üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Sizde isterseniz hurda satarak yurdumuzun gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

  Ortahisar hurdacı numarası sitemizin altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Ortahisar hurda malzeme alımı hurda alım satımı hizmetleri yürüttüğümüz yerler içerisindedir. 1997’den şimdiye değin binlerce kilo atık hurdasını geri dönüşüm vasıtası ile ekonomimize kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

  Ortahisar’ın Hurdacıları

  Ortahisar da hurdacı mı arıyorsunuz? Ortahisar’ın en iyi hurdacısı Exper Metal kurumsal ayağınıza getiriyor! Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi krom hurdası satışı yapmak amacı ile şirketimizi tuşlayabilirsiniz.

  Özenli çalışmalar yürüterek kazanmaya özen göstererek kalitemizi arttırmaktayız. Ortahisarda hurdacı olarak Ortahisar’ın her bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için en yakın hurda nakliye ekiplerimizi yönlendirmeye devam etmekteyiz. Hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerinde Yirmi beş senelik sektörel deneyimle piyasaya yeni bir nefes getirmeyi hedef belirliyoruz. En yakın Ortahisar hurdacı firma olarak hurda satacağınız konuma araçlarımızı yollamaktayız. Trabzon’un her tarafında yaptığımız gibi Ortahisar etrafında da hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her türlü Trabzon hurdacı arayışınızda 7/24 hizmet sunmaktayız.

  Ortahisar Hurda Alan Firmalar

  Ortahisar’da torna makinesi artığı hurda, zamak antimon, çelik hurdası, çinko hurdası, kalay hurdası almaya devam ediyoruz. Ortahisarda hurda ve ikinci el profesyonel lokanta eşyaları alımı yaptığımızı söylemiştik. Şimdi size Ortahisar da hurda alanlarla firmamız arasındaki profesyonel hizmetlerimizi anlatacağız.

  Ortahisarda istediğiniz yerden hurda bakır alım hizmeti vermekteyiz. Toptan hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alırken Ortahisar hurda listesinden daha fazla fiyat listeleri vermekteyiz. Ortahisar’da hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile liderlik etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı istiyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

  Demir Hurdası Alan Ortahisar Hurdacı

  Ortahisar’da hurda extra demir, demir talaş hurdası, dkp demir, teneke hurda, toplama demir hurdası alım satımlarında güncel fiyat sunuyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyatı istemek nedeniyle Ortahisar hurdacı firmamıza ulaşın. Güncel demir hurdası fiyat listesi paylaşımına mutlaka göz atın. Yerinden asansör hurdası, demir kapı, pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu hurdası, hurda tufal, ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Hurda demir alanlar içerisindeyiz.
  Ortahisar hurda demir fiyatları için arayın.

  Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda alınıp satılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Ortahisar hurda demir kilo fiyatı az önce güncellendi. Ortahisarda toptan hurda demir pik, yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu, döküm demir hurdası, inşaat demir hurdası alımı yapılır.

  Ortahisar’da Sarı Pirinç Hurda Alan En Yakın Hurdacı

  Exper Metal olarak sarı araiş hurda, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, MS-58 sarı talaş hurdası, araiş sarı alımıyla uğraşıyoruz. Sayfamızdaki Ortahisardaki pirinç sarı ton fiyatları günceldir. Hurda sarı fiyatları içerikli konuya bir göz gezdirebilirsiniz.
  Ortahisar hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

  Ortahisar hurdacı firması Exper Metal firmamızla hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Ortahisarın tümünde sarı araba radyatörü, hurda su saati, hurda sarı vana musluk, sarı pirinç talaşı, sarı kırkambar, hurda bronz fosfor araiş, sarı külçe MS-58 hurdası alan yerler arasındayız.

  Ortahisar Hurda Kablo Alımı

  Ortahisarda fare yemez kablo, yer altı enerji kablosu, çelik içli kablo, çelik zırhlı kablo hurdaları alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatları öneriyoruz. Antigron kablo hurdaları, enya kablo hurdaları, hurda karışık kablo, tek damar kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapan hurdacıyız.

  Ptt kablo içi (deşe), hurda telefon kabloları, ptt kabloları, yağlı içli ptt kablosu hurdası satacak olanlar bizimle iletişime geçin. Ortahisarın tümünde kablo hurda alıyoruz.

  Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Ortahisar’da hurda kablo alanlar içindeyiz.

  Hurda kablo alan hurdacı başlıklı makaleye göz atın. Ortahisar ın en iyi hurdacısı Exper Metal firmamız ile sizlerde daha fazla para kazanabilirsiniz. hurda %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo, elektrik kabloları, %50 bakırlı kablo hurdası alımına liderlik yapıyoruz.

  Ortahisar’da Alüminyum Hurdası Alımı

  Alüminyum tabak, alüminyum jant hurda, hurda alüminyum çatı sac, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tencere alımı yapıyoruz. Alüminyum levha hurda, alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör satışı yapmak maksadıyla arayın. Alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, piston alıyoruz.

  Kimyasal elementler arasında sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Rengi gümüş olan, sünek metal cinsidir. Ortahisarda yerinden alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum eloksallı profil alabilmek için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Sitemizdeki Ortahisar alüminyum ton fiyatlarını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Hurda alüminyum kilosu ne kadar konulu yazıyı inceleyin

  Exper Metal’a verdiğiniz önem ve destek için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Her nevi tonajlı alüminyum hurda peşin alınır.
  Ortahisar hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

  Siz kıymetli müşterilerimizin destekleriyle Ortahisar’da daha hızlı büyüyoruz. Ortahisar’da alüminyum hurda alanlar içindeyiz.

  Hurda Bakır Alan Ortahisar Hurdacı

  Hurda bakır alımı içeriğimizde geniş bilgilendirme mevcuttur. Burdaki hurda bakır fiyatları Ortahisar çevresinde geçerlidir. Bakırlı petek hurdası, bakır tepsi, hurda bakır hammadde, bakır eşya, levha almaktayız. Bakır hurdası alan Ortahisar hurdacı telefonunu tek tuşla arayın profesyonel servislerin keyfini yaşayın! Soyma bakır, ince bakır profil hurda, hurda yanık bakır, hurda 3/8 bakır boru, bakır talaş, antigron hurda, kırkambar alım faaliyetleri vermekteyiz.

  Ortahisar da kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurda alıyoruz. Bakır tencere, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır kazan, bakır tel hurda, hurda bakır lama alımında peşin ödeme yapıyoruz. Ortahisar da hurda bakır alan yerlerdeniz.
  Ortahisar hurda bakır fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Ortahisar da Hurda Krom Alım Satımı

  Ortahisar’da hurda krom Ortahisar hurdacısıyız.
  Ortahisar hurda krom fiyatları bulunan listemiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Trabzon Ortahisarda hurda krom paslanmaz 430, 202 kalite paslanmaz krom hurdası, krom 202 hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 201, 430 paslanmaz krom hurda talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom makine parçası almayı sürdürüyoruz.

  Krom hurda alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dilediğiniz yerden krom paslanmaz 310 kalite hurdası talaşı, krom 304 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 316 kalite, krom 316 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 310 kalite hurdası, 304 kalite paslanmaz krom hurdası alımı yapan hurdacıyız. Krom paslanmaz hurda alan Ortahisar hurdacı firması Exper Metal olarak kurumsallığa sahip profesyonel işletmeyiz.

  Oldukça sert bir maden yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir.

  2. El Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alıyoruz

  Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza bekletme dolabı, mermer tezgah alıp satmaktayız. Sanayi tipi mikser, su sebilleri, ayran köpürtme makineleri, kahve makineleri, mısır arabası, kıyma makineleri dişlisi, tabldot, çay ocağı malzemeleri bulunduruyoruz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü ocak, meze dolapları, davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak malzemesini yakından inceleyebilmeniz amacı ile sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Temiz paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. 2. El endüstriyel tip restoran mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  Ortahisar Hurdacı Hurda Fiyatları

  Tecrübeli firma olarak hurda alımlarını yükseltilmiş Ortahisar hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Daha detaylı sayfamızda bulunan anlık hurda fiyatları metni okuyun. Anlık hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için arayın. Kurumsal sitemizdeki Ortahisar hurda fiyatları haftada bir değiştirilmektedir.

  Ortahisar’da Hurda Cam Alımı

  Ortahisar merkezde cam hurda alan firmalar içindeyiz. Bu dönemde şeffaf ve renkli karışık meşrubat şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, soda şişesi, kola şişesi, cam kavanoz, içecek şişesi, oto camı, şeffaf cam şişe hurdası türde cam hurdası çok fazla yeniden işleniyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıya sahip su koruyan organik olmayan katı maddelerdir.

  2.El Sac Hurdası Alan Hurdacılar

  Bağ gumelesi tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilecek ikinci el sac satın alabilirsiniz. Ortahisar’da hurda sac alıyoruz. Sac; demirin kalın veya ince levha şekline getirilen halidir. Silindir ile değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilir. Önceden belirlenmiş ebat ve ölçülerde kesilmektedir.

  Varil, demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretiminde sac elvha kullanılmaktadır. Çeşitli gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin gövdesinde sıkça kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, çatı, straforlu sandviç panel üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız malzemelerden hurda sac temin edilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınır.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

  İnşatlarda inşaat vinci, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç mikseri ikinci el iskele, plywood hurda satılıktır. Yıkılan yurt binalarından alınan hala kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pencere satıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan şirketlerden edindiğimiz küçük ekonomik fayans, dayanıklı laminant, tavan, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz.

  Ortahisar Hurdacı Sitesi

  Trabzon Ortahisar hurdacılar sitesi içerisinde hizmet vermekteyiz. Lakin hurda araç veya otomobil hurdası almıyoruz. bu sebeple hurda veya ikinci el araç yedek parça almak maksadıyla aramamalısınız. Eminiz ki Ortahisar oto sanayisi içerisinde oto yedek parça alım satımı yapan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Lütfen çıkma araba parçası ihtiyacınızda bu işle iştikal edenleri arayın.

  Ortahisar oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası almaktayız. Motor hurda, hurda nikel şablon, karbür, titanyum hurdası, hurda imalat artığı alım satımı yapıyoruz.

  Ortahisar’da Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Fabrika sökerken yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylı bir şekilde dolaşılarak uygun ekipmanın hazırlanması uygun olacaktır. Bina yıkım işleri yapmak iş sağlığı nedenleriyle risklidir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.

  Her yapının inşa projesi kendine özgü olmaktadır. Dolayısıyla yıkımları farklıdır. Ortahisar fabrika yıkım ve sökümü işinde uzun yılların tecrübesine sahip yıkım ekibimiz mevcuttur.

  Hurda Elektronik Malzeme Alan Firmalar

  Kontaktörler, trafo, elektrik panosu, akıllı telefon işlemcileri, termik röleler, adaptör, GSM istasyon kartları, röleler almaktayız. Saç kurutma makineleri, çamaşır makineleri, fırın, mini buzdolabı, ütü masası, çay kahve makinesi, klima, ocak, kombi, bulaşık makineleri, ütü, vantilatör almaktayız. Masa üstü Bilgisayar Hurdası güç kaynağı, elektronik kart, DDR Rulo, eski ana kart, CPU işlemci, VDSL modem, ses kartı, lcd monitör, ekrankartı, tarayıcı, taşınabilir harddisk, ram, fotokopi makineleri, sunucu, tonerli yazıcı alıyoruz. Her nevi elektronik alet alım satımında nakit para ödemeler yapıyoruz.

  Çelik Raf Hurdası Alım Satımı

  Hurda market rafı alıyoruz. Çoğunlukla yenilen işletmeler tarafından satışa sunulan reyonlar, hurda mağaza rafları, hurda market rafı, demir raf hurdaları, hurda çelik raflar içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2. el market rafı satıyoruz. Ortahisar hurda raf fiyatları sormak için telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. 2.el demir raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak maksadıyla 2.el raf alım satımı başlıklı makalemize bakabilirsiniz.

  Hurda Kurşun Alımı

  Dünyada nabit olarak çıkarılmaktadır. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalarla elde edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile kullanılır biçime getirilmektedir. Çeşitli akü imalathanelerinde, mühimmatlarda, pigmentlerde, benzin katkısı olarak, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, kabloların yalıtımlarında, çeşitli alaşımlar üretilirken kurşuna yer verilmektedir. Ortahisar hurdacı Exper Metal olarak kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare ve çatı kurşunu, hurda levha kurşun, kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Ortahisar’da hurda çinko levha alım satım hizmeti sunmaktayız. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen arayın. Kurşun tarihten bugüne değin kullanılan metallerdendir.

  Akü Hurdası Alanlar

  Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken aletlerde akülerden yararlanıyoruz. Hurda kuru akü, küçük akü hurdaları, sulu akü hurdası alım satım hizmetleri sunuyoruz. Elektriğin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik olarak vermeye yarayan depolardır. Aküler; otobüsler gibi enerjiye ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektrikli araç gereçlerde kulanım görmektedir. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanımla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte alıcıya akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek gereğinden fazla devirlerde alternatörün üreteceği voltajı düzeltmek amacıyla akünün ve benzeri görevleri vardır.
  Ortahisar hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

  Ortahisar’da Plastik Hurda Alan En Yakın Firmalar

  Plastik, (C) karbon, azot, (O) oksijen, Hidrojen (H) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. İyi fiyata şeffaf naylon poşet, kırkambar plastik, mavi ve kırmızı kapak hurda, temiz pet şişe hurdası, pimapen artığı alım satımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Ortahisar çevresinde hurda polistiren, hurda polipropilen, ABS plastik hurda, jelatin alım satımında öncülük etmekteyiz. Ortahisar hurda plastik fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Ortahisarda Hurda Karton Alımı

  Kağıt hurdası alanlar hakkındaki okuyabilirsiniz. Ortahisar’da kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Ortahisarda hurda gazete, kuşe kağıt, bristol hurda alım satımı yapıyoruz. Ederinden fazla liste fiyatları ile renkli kağıt hurdaları, koliler, beyaz kağıt hurdası, karton hurdaları alım satımı yapanlar içindeyiz. Dilediğiniz yerden peçete ve kağıt havlu hurdası, okul kitabı hurdası, hurda defter, hurda fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra duyarlılık ile size çok daha yüksek oranda kazanma imkanı veriyoruz.
  Ortahisar hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayınız.

  Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

  Çelik konstrüksiyon bina prefabrik binalar sökülürken binanın imar projelerine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılabilecekler alıcılar sunulabilir. Sağlamlık açısından en ideali çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı makaslarının sökümleri ötekinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik çatı makası söküyoruz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Mekânlar için en önemli konu hiç şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları yapıların kullanım süresini hızlandırır. Ortahisar’da çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinde deneyimli ekibimiz ile güvenli hizmetler veriyoruz.

  Hurda Jeneratör Alımı

  İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden teklif hemen arayın. Yaşamı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır.
  Ortahisar bölgesinde hurda 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
  Ortahisar hurda jeneratör fiyatları bulunan listemiz için firmamıza ulaşın. Uzun kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Lakin eski jeneratör çalışmasa da değerli sayılmaktadır.

  Çinko Hurda Alımı

  Çinko amonyak, siyanür, amin, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Çinko madeni, yer yüzünde en fazla bulunabilen elementlerdendir.

  Geçiş metalleri arasında bulunan çinko mavimsi açık gri renklidir. Çinko, eski dönemlerden beri biliniyor. Lakin malesef kullanımı ve üretimi tam olarak anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Ortahisar hurdacı olarak çinko levha hurdası, çinko çatı sökümü alan hurdacıyız.