İçeriğe geç

Ondokuzmayıs Hurdacı

  Ondokuzmayıs Hurdacı

  Ondokuzmayıs geri dönüşüm firması olarak hurda alıyoruz. Samsun Ondokuzmayıs hurdacısı olarak hizmetlerimizi firmamızla ticaret yapanlar için bir yazıda anlatmaktayız. uygulanan anlık hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaktayız. Tonajlı hurda alüminyum, bakır, kurşun, demir, kablo satanlara piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ondokuzmayıs hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

  Ondokuzmayıs merkezinde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan şirketiz. Satacağınız hurda malzemeleri konumunuzdan alıyoruz. Ondokuzmayıs hurdacı firması olarak özel fiyat listesiyle hurda malzeme alımı yapmaktayız. Ondokuzmayıs taki hurdacılar arasında kaliteli kişiye özel hizmetlerimizle ön plandayız.

  Ondokuzmayıs taki hurdacı deposu Exper Metal liderliğinde Ondokuzmayıs genelinde hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinin gelişmesini sağlamaktayız. Ne kadar hurda malzemeniz varsa hemen telefon numaralarımıza ulaşarak 2 dakika geçmeden size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Ondokuzmayıs hurdacı firmamız Exper Metal sizlere hafta sonlarıda hizmet sunmaktadır.

  Hurda alımı yaparken değerini malzemelerinize taşırken nakit ödüyoruz. Ondokuzmayıs’tan hurda ve kullanılmış ev eşyaları alıyoruz. Hurda malzeme alımında tecrübe ile kurumsal veriyoruz.

  Ondokuzmayıs’ta Hurdacı Numarası

  Yirmi beş yıldan bugüne kadar on binlerce ton hurda kabloyu geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile ihtiyaçtan az doğal kaynak yok edildi. Ondokuzmayıs hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yazılmıştır. Bu sebeple hurda atık fiyat listesi sormak amacı ile telefonumuzu tuşlamanız yeterlidir.

  Ondokuzmayıs hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Zaman kaybetmeden arayarak, en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Görüldüğü üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya fayda sağlamaktır. Eğer siz de isterseniz biriktirdiğiniz hurdayı firmamıza satarak çalışmalarımıza yardımcı olabilirsiniz.

  Ondokuzmayıs’ın Hurdacısı

  Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit bakır hurdası satışı sebebi ile telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Ondokuzmayısta hurdacı firması olarak Ondokuzmayıs’ın etrafında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın alım satımı için çevrenizdeki hurda alım ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. Hurdacılıkta 25 senelik deneyimle hurdacılığa liderlik etmeye devam ediyoruz. En yakın Ondokuzmayıs hurdacı firma olarak hizmetlerimizi titizlikle sunmaktayız. Samsun’un tamamında olduğu gibi Ondokuzmayıs çevresinde de hurda alım satımı servislerimizi sürdürmekteyiz. Deneyimli Samsun hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

  Ondokuzmayıs çevresinde hurdacı firması mı arıyorsunuz? Ondokuzmayıs’ın işini titizlikle yapan hurda alım firması Exper Metal en iyi hizmeti vermeye devam ediyor! Çözüm odaklı çalışmalar yürüterek kazanmayı istemekteyiz.

  Ondokuzmayısta Hurda Alan Fabrikalar

  Ondokuzmayıs ta kalay hurda, çelik hurdası, zamak antimon hurdası, hurda makine artığı, çinko hurdası alımında en iyi fiyat veriyoruz. Ondokuzmayıs içinde yerinden zamak hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

  Şimdi de sizler gibi hurda satmak isteyenlere Ondokuzmayısta hurda alan firmalarla firmamız arasındaki farkımızı açıklamış oluyoruz. Müşterilerimizin memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan daha fazla kazanmayı düşünüyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmekteyiz.

  Ondokuzmayıs’ın tüm mahallelerinde her türden hurda malzeme alımı işleri yaptığımız hakkında bilgi içeren bir makale paylaşmıştık. Tonajlı sarı hurdası ve demir hurdası, bakır hurdası, kurşun hurdası, kablo, hurda çinko, alüminyum alırken yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Ondokuzmayıs’ta hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla sektörün öncüsü konumdayız.

  Ondokuzmayıs’ta Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Ondokuzmayıs hurdacı Exper Metal olarak sarı pirinç araiş hurdası, sarı çubuk ucu hurdası, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç araiş MS-70, MS-58 çubuk sarı talaşı alımında anlık fiyat listesini yayınlıyoruz. Bu sayfadaki Ondokuzmayıs pirinç sarı kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Pirinç sarı alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış metni okuyabilirsiniz. Ondokuzmayıs hurda sarı fiyatları için arayınız.

  Hurdacı firmamız Exper Metal Ondokuzmayıs’ta hurda sarı ticareti yapıyoruz. Ondokuzmayıs bölgesinde külçe sarı, sarı pirinç talaşı, hurda sarı araba radyatörü, hurda bronz fosfor araiş, sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, kırkambar sarı hurdası alan yerler içindeyiz.

  Ondokuzmayıs’ta Hurda Alüminyum Alanlar

  Firmamız Exper Metal’a verdiğiniz destek için müşterilerimize şükran duyuyoruz. Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal elementtir. Gümüş renkli, sünek metaller arasındadır. Yerinden alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi siyah, profil eloksallı alüminyum hurdası almak için telefon etmenizi diliyoruz.

  Alüminyum levha hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum radyatör ticareti yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum jant, alüminyum tel, hurda alüminyum petek, alüminyum tabak hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Ondokuzmayıs hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz.

  Bize hurda satanların yardımıyla her gün büyüyoruz. Her çeşit tonajlı hurda alüminyum nakit alınır. Ondokuzmayıs hurda alüminyum fiyatları sormak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Sitemizdeki Ondokuzmayıs alüminyum hurdası kg fiyatını telegram hattımızda ücretsiz paylaşıyoruz. Sayfamızda çok daha önceden yazılan hurda alüminyum alan yerler konuyu okuyun. Alüminyum araiş, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum kartel alımı yapan hurdacıyız.

  Ondokuzmayısta Hurda Bakır Alım Satımı

  Samsun Ondokuzmayıs’ta hurda bakır alan hurdacılar arasında yer almaktayız.
  Ondokuzmayıs hurda bakır fiyatları sormak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hurda hammadde, bakır tepsi, eşya, bakır petek, levha satışı yapmak için arayın.

  Hurda bakır alan Ondokuzmayıs hurdacı iş yerimizi hemen arayarak profesyonel hizmetimizin tadına varın! Bakır lama hurdası, hurda bakır kazan, hurda TTR kırma bakır granür, tel, bakır tencere hurda alıyoruz. Ondokuzmayıs içinde bakır hurdası alımında 25 yıl içinde geliştirdiğimiz tecrübeye sahip kurumsal firmayız.

  Bakır kırkambar hurdası, soyma bakır hurdası, bakır yanık hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır boru, ince bakır profil hurda alanlar içindeyiz. Hurda bakır içeriğimizde daha geniş bilgilere erişebilirsiniz. Burada yer alan hurda bakır fiyat listesi Ondokuzmayısta hurda bakır alırken geçerli olmayabilir.

  Ondokuzmayısta Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Ondokuzmayıs ın en büyük hurdacısı ile çalışmanın gururunu sizle paylaşıyoruz. Ptt kablo içi yağlı hurdası, ptt kablo içi deşe hurdaları, telefon kabloları, ptt kablo hurdası satmayı dileyenler bize ulaşın. Şehir genelinde hurda fare yemez kablolar, hurda çelik zırh kablosu, hurda yeraltı enerji kablosu, hurda çelik içli kablo için ederinin üzerinde öneriyoruz.

  Kablo alan hurdacı başlıklı metni okuyun. Ondokuzmayıs’ta hurda kablo alan yerler içindeyiz. Ondokuzmayıs’ta kablo hurdası alıyoruz. Hurda enye kablolar, iç tesisat kablosu, tek damar kablo hurdası, antigron kablo, hurda karışık kablo için nakit ödeme veriyoruz.

  Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından pahalı fiyat veriyoruz. hurda %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, elektrik kabloları, hurda %40 bakırlı kablo alımı yapıyoruz.

  Ondokuzmayıs’ta Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Ondokuzmayısta hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız.
  Ondokuzmayıs hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Nikel metaliyle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor.

  Samsun Ondokuzmayıs ta 201 kalite krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 430, 202 krom paslanmaz hurda, 430 krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom makine, hurda krom paslanmaz 202 talaşı alımı yapmaya devam ediyoruz. Krom hurdası alanlar içindeki Ondokuzmayıs hurdacı dükkanıyız.

  Hurda krom alan yerler bölümümüzü dolaşmalısınız. Adresten 316 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 310 paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 316 hurda, paslanmaz krom 304 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 304 kalite hurda, krom 310 kalite hurdası talaşı için diğerlerinden yüksek fiyat sunuyoruz.

  Ondokuzmayıs Hurdacı Demir Hurdası Alımı

  Demir hurda alan geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Adresten hurda demir yangın merdiveni, asansör malzemesi hurdası, demir ev kapısı, tufal, pencere demiri, alım satımı yapıyoruz.

  Hurda demir, yer yüzünde en fazla satılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Ondokuzmayıs 1.sınıf hurda demir fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Güncel demir hurda fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Anlık demir hurdası fiyat listesi içeriğinin linkine tıklayın. Ondokuzmayıs ta hurda toplama demir, teneke hurda, dkp demir hurda, extra demir hurda, demir talaşı Ondokuzmayıs geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız. Ondokuzmayıs ta tonajlı inşaat demiri hurdası, döküm demir hurdası, inşaat hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), pik demir alımı yapıyoruz.

  Elektronik Hurdası Alanlar

  Elektrik pano malzemeleri, adaptör, GSM istasyon kartları, kontaktör, röleler, trafo, tuşlu telefon kartları, termik röle alıyoruz. Hurda Bilgisayar parçaları ekran kartı, CPU işlemci, ram, power, lazer yazıcı, ses kartı, scanner, lcd monitör, sunucu, eski anakarat, fotokopi makinesi, bozuk modem, DDR rulo, SSD harddisk, elektronik kart almaktayız. Ütü masası, 4 programlı bulaşık makinesi, vantilatör, fırın, mini buzdolabı, tartı, klima, saç kurutma makineleri, kombi, türk kahvesi ve çay makinesi, ocak, elektronik çamaşır makineleri, ütü alıyoruz. Sıfır ve kullanılmış elektronik ev aletleri alırken nakit ödemeler yapıyoruz.

  Ondokuzmayıs İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

  Bunun ile birlikte işi bırakmak zorunda kalan esnaflardan satın aldığımız küçücük uygun fiyatlı fayans kalebodur, su geçirmez laminant, tavan, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz. Yıkılmış öğrenci yurdu ve benzeri binalardan ayrılan yeni gibi 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pencereler satıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, boya tabancası, alçı sıva makinesi, harç makinesi 2.el demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz.

  Ondokuzmayıs’ta Hurda Sac Alım Satımı

  Sac; çoğunlukla demirlerin ince veya kalın levha şekline getirilmiş biçimidir. İki merdane arasında çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek üretilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ebatlarda şeritler halinde kesilir. Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından satın alınmaktadır. Varil, çatı, demir kapı, sandviç panel üretilirken sac elvha kullanılmaktadır. Değişik gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların gövdesinde sıkça kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı üretiminde kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerden hurda sac levha çıkarılabilir. Depo tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ondokuzmayıs genelinde sac hurda alım satımı için fazla zaman harcamadan telefonumuzu arayın.

  Ondokuzmayısta Çinko Hurdası Alanlar

  Çinko siyanür, amonyak, amin, halojen iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturur. Ondokuzmayıs’ta hurda çinko levha, çinko çatı sökümü için peşin ödeme veriyoruz. Çinko metali, yer yüzünde en fazla çıkarılan metal elementlerdendir.

  Çinko mavimsi açık gri renktedir. Çinko, antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Ancak nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılan bir elementtir.

  Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

  Doğadaki kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilir. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. Yer kabuğunda nabit olarak bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi askeri mühimmatlarda, benzin katkısı olarak, radyasyon yalıtımlarında, aküler üretilirken, kablo yalıtımında, pigmentler ve kimyasal maddelerde, alaşım üretiminde kurşuna yer verilmektedir. Kurşun tarihten bu yana sıklıkla kullanılan metaldir. Exper Metal olarak Ondokuzmayıs’ta kurşun oluk, Minare ve çatı kurşunu, hurda kurşun levha, kurşun boru hurda almak maksadıyla dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Ondokuzmayısta çinko hurdası alıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen aramadan karar vermeyin.

  Ondokuzmayıs Hurdacılar Sitesi

  Samsun Ondokuzmayıs hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet veriyoruz. Katiyen hurda araç veya oto hurdası almamaktayız. Bu sebep ile hurda oto yedek parça almak maksadı ile edilen telefonları açmıyoruz. Şüphesiz Ondokuzmayıs oto sanayi sitesi içerisinde hurda oto parçası işleriyle uğraşan firmalar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu işlerde o işle iştikal edenleri arayın.

  Hurda motor, şablon nikel, hurda karbür, titanyum hurdası, hurda imalat artığı için iletişim kurabilirsiniz. Ondokuzmayıs organize sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 46, Nema 17 hurda step motor alıyoruz.

  Ondokuzmayıs’ta Karton Hurdası Alım Satımı

  Kitap geri dönüşüm hakkındaki yazımızı okumalısınız. Ondokuzmayıs’ta hurda karton kağıt alım satımı yapıyoruz. En ideal fiyata fotokopi kağıdı hurdası, defter hurdası, hurda okul kitabı, hurda kağıt peçete alımı yaparken göstermiş olduğumuz extra titizlikle size piyasadan daha yüksek oranda kazanma olanağı veriyoruz.
  Ondokuzmayıs hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için arayınız. derinden çok ton fiyatı ile karışık renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, koli hurdası, karton hurdası alanlar içerisindeyiz. Ondokuzmayıs ta bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası almaktayız.

  Ondokuzmayısta Plastik Hurdası Alımı

  Plastik hammadde; Karbon, azot (N), oksijen, Hidrojen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Konumdan hurda beyaz naylon, hurda pimapen imalat artığı, kırmızı, mavi kapak hurda, kırkambar plastik, temiz pet şişe için güncel fiyat sunuyoruz. Ondokuzmayıs’ta polistiren kristal hurdası, ABS plastik, jelatin hurdası, hurda polipropilen alım satımıyla iştigal ediyoruz.
  Ondokuzmayıs hurda plastik fiyatları için arayınız.

  Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Her şeyin ömrünü tamamlayıp daha uzun süre kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Ama eski jeneratörler çalışmıyor olsada kıymetsiz olamazlar. Ondokuzmayıs merkezde ikinci el jeneratör alıyoruz.
  Ondokuzmayıs hurda jeneratör fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz. Hurda jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hayatımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin erişilemediği bölgelerde jeneratörler kullanılmaktadır.

  Ondokuzmayıs Fabrika ve Makine Sökümü

  Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı sebepleriyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde tamamlanmalıdır. Yapıların projeleri kendine özgüdür. Dolayısı ile yıkım şekilleri de projesine uygun yapılmalıdır. Başlamadan önce sökülecek fabrika binasının detaylıca dolaşılması gerekmektedir. Ondokuzmayıs’ta fabrika söküm ve bozum işleri güvenle tamamlamaktayız.

  Güncel Anlık Ondokuzmayıs Hurda Fiyatları

  Detaylı sayfamızdaki anlık hurda çinko fiyatları konuya bir göz atın. Güncel Ondokuzmayıs hurda fiyatları öğrenmek için bizleri aramanız gerekmektedir. Kurumsal sitemizdeki Ondokuzmayıs hurda fiyatları her an değiştirilmektedir. Profesyonel Ondokuzmayıs hurdacısı olarak bütün alımlarımızı yenilenmiş Ondokuzmayıs hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz.

  2.el Hurda Çelik Raf Alımı

  Çelik raf hurdası işleri yapmaktayız. Genellikle hizmet vermeyi bırakmış kuruyemişçiler tarafından satılan çelik raflar, hurda demir raflar, reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası arasından seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Ondokuzmayıs hurda raf fiyatları listesine ulaşmak maksadı ile mobil numaramızı tuşlayabilirsiniz. İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf alan yerler sayfamıza bakabilirsiniz.

  Ondokuzmayısta Hurda Akü Alanlar

  Kuru akü hurda, hurda sulu akü, küçük akü hurdaları alım hizmeti sunuyoruz. Aküler; arabalar gibi taşıma araçlarıyla bazı elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Akü, sadece çalıştırmaya kullanımla sınırlı değildir. Aynı zamanda voltajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı iletmek yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltaj gidermek maksadıyla akülerden faydalanılarak motor korunur.
  Ondokuzmayıs hurda akü fiyatları için firmamıza ulaşın. Elektriğin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik şeklinde veren depolara akü denir. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde kullanılır.

  2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

  Espresso makinesi, kıyma makinesi dişlisi, su sebili, mısır arabası, tabldot, bakır çay kazanı, ayran makineleri alıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi ocak, yemek dilendiricileri, davlumbaz, krom paslanmaz evye, krom küvet, hücreli aspiratör vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz.

  2. El paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte ikinci el lokanta, cafe mutfağında kullanılacak olan ekipmanları alıyoruz. İş görecek durumda lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlama dolabı alım satımı yapıyoruz.

  Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

  Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrike fabrikalar sökümlerinde binanın inşa projelerine özen gösterilmelidir. Bu şekilde 2.el çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılacak olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Kolaylık açısından en ideali çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır.

  Tüm bu çelik çatı tasarımlarının söküm işleri diğerinden değişiktir. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Samsun Ondokuzmayıs’ta çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinde tecrübeli çalışanlarımız ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Kapalı mekânların en önemli yerlerinden biri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür.