İçeriğe geç

Melikgazi Hurdacı

  Melikgazi Hurdacı

  Melikgazi de hurda alanlar arasında her çeşit ikinci el eşya ticareti yapıyoruz. Melikgazi hurdacısı firmamız Exper Metal sizler gibi kaliteden taviz vermeyen müşterilerine günün yirmi dört saati hizmet sunmaktadır.

  Hurda malzeme alım satımlarında deneyim ile hurda malzemenizi değerinde alıyoruz. Hurdalarınızı değerlendirmek için vakitinizi durduk yere harcamadan firmamızla bağlantı kurarak dört dakika içinde fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Hurdanızı almak amacıyla Melikgazi de hurda toplama merkezi oluşturuyoruz.

  Melikgazi hurda tesisleri içerisinde liderlik yapıyoruz. Melikgazide hurdacı firmasıyız. Exper Metal sektördeki hizmetleri ile hurdacılık işlerini profesyonellik ile yürütmekteyiz.

  Melikgazi hurdacı firması olarak benzersiz fiyat listesi ile çinko hurdası alımı yapıyoruz. Melikgazi de hurda malzeme alımı yapanlardan biri olmanın onurunu personellerimizle yaşamaktayız.

  Melikgazi’den hurda eşyalar ve 2.el ofis mobilyası değerinde alıyoruz. Hurda alırken hesaplanan bedelini yerinde nakit parayla ödüyoruz.

  Tonajlı hurda ticaretinde piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Melikgazi hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Melikgazi hurda borsasındaki hurda fiyatlandırmasıyla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

  Melikgazi Hurda Alanlar

  Müşterilerimizin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Bugün sizin gibi hurdasını değerlendirmek isteyen herkese Melikgazi’de hurda alanlarla bizim aramızdaki farkı açıklamış oluyoruz. Melikgazi’de konumdan hurda sarı pirinç alım hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz.

  Melikgazi merkezinde hurda ve ikinci el endüstriyel lokanta eşyaları alımı işlerini yapmaktayız. Melikgazi’de çinko hurdası, kalay hurda, çelik hurdası, hurda zamak antimon, CNC artığı hurdası alımlarında yüksek fiyat listesi veriyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası, ve hurda çinko, kurşun, bakır hurda, hurda kablo, alüminyum hurdası,hurda demir alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listeleri sunuyoruz. Melikgazi merkezinde hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız.

  Melikgazi Hurdacı Firma

  Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı için bizi kaydedebilirsiniz. Tonajlı hurda alımıyla kazanmaya önem vererek kalitemizi arttırmaya çalışıyoruz. Melikgazi etrafında hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Melikgazi deki en büyük hurdacı Exper Metal gece gündüz hurda alımı yapıyor!

  Kayseri Melikgazi hurdacı firması olarak Melikgazi’nin çevresinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurda eşyalarınız için yakın çevredeki hurda taşıma araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Hurdacılıkta 25 yıllık deneyimle sektöre yeni bir nefes getirmeyi hedeflemekteyiz. En yakın Melikgazi hurdacı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Kayseri’nin her yerinde olduğu gibi Melikgazi genelinde de hurdacılık hizmetlerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Profesyonel Kayseri hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

  Melikgazi’de Hurdacı Firma Telefonu

  Melikgazi hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. 1997’den bu yana on binlerce ton hurdayı geri dönüşümle milli ekonomiye kazandırabildik. Firmamızın işini önemsemesiyle ihtiyaçtan az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

  Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. Bilindiği üzere geri dönüşüm doğaya ve geleceğe önem vermektir. Eğer sizler de isterseniz hurda satarak milli ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz.

  Melikgazi hurdacılık her türde hurda alım satımı faaliyetleri sürdürdüğümüz bölgeler içinde yer almaktadır. Şimdi arayarak, günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

  Melikgazi’de Hurda Kablo Alanlar

  Tek damar kablo hurdaları, enye kablolar, karışık kablo hurdaları, iç tesisat kablosu, hurda antigron kablolar alan hurdacıyız. Yakın çevrede hurda fare yemez, çelik zırh kablo hurdası, hurda yer altı enerji kabloları, hurda çelik içli kablo alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat listesini gönderiyoruz.

  Melikgazi’de hurda kablo alanlar arasında en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Melikgazi’nin en iyi hurdacısı Exper Metal firmamız ile sizlerde daha fazla para kazanabileceksiniz.

  Kayseri Melikgazi’de kablo hurda alan yerler arasındayız. Hurda ptt kabloları, ptt kablo içi hurdası, yağlı iç ptt kablosu, hurda telefon kablosu elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  %50 bakırlı kablo, elektrik kablo hurdası, hurda %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası alım satımında tecrübeye sahibiz. Kablo hurda fiyatları hakkında paylaşılmış yazıya göz atın. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde ederinden fazla fiyat teklifi sunuyoruz.

  Demir Hurdası Alan Melikgazi Hurdacı

  Toptan demir döküm hurdası, inşaat yıkım hurdası, pik demir hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu, hurda inşaat demiri alıyoruz. Demir hurdası alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz.

  Melikgazi de dkp demir, hurda toplama demir, ekstra demir, teneke hurdası, demir talaş hurdası için güncel fiyat sunuyoruz. Konumdan demir trabzan, demir kapı, hurda pencere demir, tufal hurdası, asansör hurdası, ticareti yapıyoruz. Anlık hurda demir kilo fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası kilo fiyatı hurda demir hakkında bilgi almak amacı ile bölümünün olduğu linke tıklayınız. Demir, yer yüzünde bol miktarda satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Melikgazi toplama demir hurdası ton fiyatlarını dileyenlere saat başı yollanmaktadır.

  Melikgazi de Krom Hurdası Alımı

  Konumdan hurda krom 316, krom paslanmaz 304 kalite hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 304 paslanmaz krom hurdası, 310 kalite krom hurdası talaşı, hurda krom 310 alım satımı yapan Melikgazi hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz. Melikgazi etrafında hurda krom alımı yapan hurdacı firmasıyız.
  Melikgazi hurda krom fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

  Paslanmaz krom alanlar içinde faaliyet gösteren Melikgazi hurdacı firmasıyız. Kayseri Melikgazi de paslanmaz krom 430 kalite hurda, krom 202 kalite hurda talaşı, krom 201 hurdası, paslanmaz krom 202 kalite hurda, krom 430 kalite hurdası talaşı, hurda krom imalat artığı, paslanmaz krom 201 kalite hurdası alımı yapmaya devam ediyoruz.

  Krom hurda alım satımı makalemize göz gezdirmek istersiniz. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşur.

  Melikgazi Hurda Bakır Alanlar

  Kayseri Melikgazi’de bakır hurda alan hurdacı firmalar içinde yeralıyoruz.
  Melikgazi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayın. Melikgazinin yakın bölgelerinden bakır hurdası ticaretinde deneyimliyiz. Antigron bakır kırma granür hurda, bakır talaş hurdası, bakır yanık hurda, profil, boru, kırkambar bakır hurdası, soyma bakır hurdası alanlar içerisindeyiz. Bakır tencere hurda, lama bakır, TTR kırma bakır granür hurdası, bakır kazan, bakır tel alınır.

  Bakır hurdası alan Melikgazi hurdacı firmamızı şimdi arayın profesyonel hizmetimizin tadını yaşayın! Bakır hurda fiyatları içeriğimizde detaylı bilgiye erişebileceksiniz. Burada yer almakta olan hurda bakır fiyat listesi Melikgazi için geçerlidir. Ham madde, bakırlı petek, hurda, hurda bakır levha, bakır kap kacak hurdası satmak için arayın.

  Melikgazide Alüminyum Hurda Alanlar

  Alüminyum sac, alüminyum petek hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tencere alan firmayız. Yerinden alüminyum klima radyatörü, hurda profil eloksallı alüminyum, parça alüminyum kompozit hurdası, alüminyum curuf alımı yapmak için telefonlarınızı bekliyoruz. Sizlerin yardımıyla Melikgazi de daha hızlı tecrübe kazanıyoruz.

  Her çeşit toptan alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Melikgazi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Alüminyum makine artığı, kaba alüminyum talaşı, hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum levha hurda satışı yapmak maksadıyla arayabilirsiniz. Araiş, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum ince profil, piston ticareti yapan firmayız.

  Yirmi beş yıldır hurdacılık yapan firmamız Exper Metal’a verdiğiniz önem ve destek nedeni ile size minnettarız. Bu sayfadaki Melikgazi alüminyum hurda ton fiyatı güncellendi. Alüminyum alan hurdacı içerikli konuya bir göz atabilirsiniz Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır. Melikgazi alüminyum hurda alanlar içindeyiz.

  Melikgazide Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı Firma

  Burada bulunan Melikgazi deki sarı pirinç ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkında paylaşılmış metne bir göz atabilirsiniz.
  Melikgazi hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

  Exper Metal adına Melikgazi de hurda sarı alanlar içindeyiz. Exper Metal olarak pirinç sarı araiş hurdası, sarı pirinç araiş MS-70, sarı çubuk ucu hurdası, sarı pirinç araiş hurdası, sarı çubuk talaşı hurdası alımında en yüksek fiyatları yayımlıyoruz. Melikgazi bölgesinde MS-58 külçe sarı hurdası, hurda bronz araiş (Cusn8), sarı musluk, kırkambar sarı, sarı pirinç su saati, sarı radyatör, hurda sarı imalat artığı alan yerler arasındayız.

  Melikgazide Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

  Melikgazi çelik konstrüksiyon bina sökülmesinde Yirmi beş deneyime sahip saha ekibimiz ile güvenli hizmet veriyoruz. Prefabrik bina ve çelik konstrüksiyon spor salonları sökülürken işletmenin inşaat projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecekler ayrılarak değerlendirilebilir. Mekânların en önemli taraflarından biri hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatılar uzatmaya yarar. Kolaylık bakımından en ideali çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı biçimlerinin sökümleri diğerinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

  Melikgazi Kağıt Hurdası Alımı

  Piyasanın üstünde kağıt fiyatlarıyla beyaz kağıtlar, karton, koli, karışık renkli kağıt hurdası alıyoruz. Bir önceki sayfamızdaki kağıt alan hurdacı ile alakalı paylaşımı okumalısınız. Melikgazi’de kağıt hurdası alan firmalar içindeyiz. Melikgazi hurdacı firma olarak kuşe kağıt, bristol hurda, gazete hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. En ideal fiyatla hurda okul kitapları, defterler, selpak peçete hurdası, hurda A4 kağıtlar tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent sayesinde satıcıya çok daha fazla kazanma avantajı yöneltiyoruz.
  Melikgazi hurda kağıt fiyatları sormak için bize çağrı bırakabilirsiniz.

  Melikgazi’de Renkli Cam Hurdası Alım Satımı

  Bu dönemde renkli ve şeffaf karışık meşrubat şişesi, gazoz şişesi, soda şişesi, konserve şişesi, süt şişesi, kola şişesi, cam kavanoz, cam su şişesi, içecek şişesi, cam şişe hurdası, kırık oto camları hurdası türlerde hurda camlar bulunuyor. Melikgazide cam hurdası alan yerler içerisinde bulunuyoruz. Bu dönemde renkli ve şeffaf karışık meşrubat şişesi, gazoz şişesi, soda şişesi, konserve şişesi, süt şişesi, kola şişesi, cam kavanoz, cam su şişesi, içecek şişesi, cam şişe hurdası, kırık oto camları hurdası türlerde hurda camlar bulunuyor.

  Melikgazide Jeneratör Hurda Alım Satımı

  Geçici elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan alanlarda elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır. 2.el jeneratör satanlar firmamızdan teklif bizi hemen arayın. Her malzemenin ömrünü tamamlayıp daha uzun süre kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Fakat ikinci el jeneratörler çalışmıyor olsada değerlendirilebilir. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Melikgazi 2.el jeneratör fiyatları sormak için firmamıza ulaşın.

  Güncel Melikgazi Hurda Fiyatları

  Güncel Melikgazi hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için arayın. Bütün alımlarımızı yeni Melikgazi hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Sitemizdeki Melikgazi hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir. Sayfamızda bulunan hurda çinko fiyatları metne bir göz gezdirebilirsiniz.

  Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Evvela yıkımı yapılacak fabrika binasının incelikle gezilerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın ayarlanması gerekiyor. Binaların projesi kendisine özgüdür. Bu sebeple yıkım biçimleri ona göre yapılmalıdır. Melikgazi fabrika yıkım ve sökümü işlerinde profesyoneliz. Yıkım işi yapmak iş sağlığı ve ekosistemin korunması sebebiyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.

  2.El Sac Hurda Alımı

  Veranda tavanı kapatmak amacı ile kullanılabilir. Melikgazi sac hurda alım satım hizmeti verdiğimiz şehirlerdendir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan fabrikalar tarafından satın alınmaktadır.

  Sac; demirin kalın veya ince levha haline getirilen şeklidir. Merdane ile değişik inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. İhtiyaca göre belirlenen ölçülerde şeritler halinde kesilmektedir. Varil, çatı kaplaması, sandviç panel, kapı üretiminde levha sac kullanılmaktadır. Çeşitli gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapılarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretimlerinde kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyaların atıl durumda olana hurda sac denir.

  Melikgazi Hurdacı Sitesi

  Kayseri Melikgazi hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Katiyen hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. bu sebeple hurda araba parçası temin etmek maksadı ile arama kabul etmemekteyiz. Şüphesiz Melikgazi sanayi sitesi içerisinde oto yedek parça ihtiyacınızı bulabilecek yerler vardır. Rica ederiz bu tarz istekleriniz için alım satımı yapanlarla iletişim kurun.

  Melikgazi sanayi bölgesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 hurda step motor alıyoruz. titanyum, hurda nikel şablon, hurda karbür, motor hurdası, hurda imalat artığı almaktayız.

  Melikgazi 2.El İnşaat Malzemesi

  Melikgazi ilçesi yakınlarında yıkılan depo binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla ne yazık ki iflas eden depolardan almış olduğumuz küçük küçük defoları bulunan fayans kalebodur, laminant parkeler, tavanlar, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz.

  İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç mikseri, alçı mikseri, boya makinesi az kullanılmış iskele, hurda plywood mevcuttur.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Çinko mavimsi açık gri renktedir. Çinko, eski dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Ancak nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

  Çinko elementi amonyak, siyanür, amin, halojen iyonlarıyla bileşikler oluşturmaktadır. Melikgazi etrafında çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Çinko, yer kabuğunda en çok yer alan metal elementlerden biridir.

  Melikgazi’de Kurşun Hurda Alan Hurdacı

  Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalarla çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile kullanılabilir şekle getirilmektedir. Exper Metal olarak Melikgazi’de kurşun levha hurdası, hurda kurşun boru, yağmur oluğu, Minare ve Cami kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Melikgazi’de hurda çinko alıyoruz. Elinizde Çinko hurdası merkezimizi hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun tarihten bugüne değin kullanılmakta olan metallerdendir. Kurşun radyasyondan korunmak için üretilen yalıtımlarda, benzin katkısı olarak, akü imalatı, pigmentlerde, kablo yalıtımında, mühimmat üretiminde, alaşım üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Dünyada doğal olarak bulunabilir.

  Melikgazi Plastik Hurdası Alanlar

  Yerinden mavi kapak hurda, kırkambar plastik hurda, beyaz şeffaf naylon poşet, pimapen parçası, şeffaf pet şişe ticareti yapan firmayız. Plastik, (C) karbon, Azot, Oksijen, hidrojen ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

  Melikgazide hurda jelatin, kristal polistiren, polipropilen moblen hurdası, ABS plastik alıyoruz. Melikgazi hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Çelik Raf Hurda Alım Satımı

  Melikgazi hurda metal raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadiyla hatlarımızı aramanız yeterlidir. Çoğunlukla hizmeti bırakmış aktarlardan temin ettiğimiz hurda mağaza rafları, çelik raflar, market rafı hurdaları, ürün reyonları, hurda demir raflar içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el market rafları satışı yapıyoruz. İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alan hurdacı firmalar sayfamıza göz atmanız yeterli olacaktır. Çelik raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır.

  Melikgazi de Akü Hurdası Alan Firmalar

  Sulu akü hurdası, kuru akü hurdaları, hurda küçük akü alım hizmeti veriyoruz. Elektriği kimyasal olarak depolayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde veren depolama araçlarıdır. Aküler; otomobiller gibi enerjiye ihtiyacı bulunan taşıma araçları ile çeşitli elektronik alet edavatlarda kulanım görmektedir. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatörden faydalanılır. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanmayla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı göndermek gereğinden fazla devirde alternatörün üreteceği voltaj fazlalığını gidermek maksadıyla aküden faydalanılarak cihaz korunmaktadır. Melikgazi hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçin.

  Melikgazi’de Elektronik Hurda Alımı

  Tuşlu telefon kartları, elektrik panosu, röleler, trafolar, kontaktörler, GSM baz kartları, termik röleler, adaptör alıyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası SATA hard disk, VDSL modem, server, lazer yazıcı, DDR Rulo, lcd monitör, eski anakarat, ses kartı, fotokopi makineleri, sarı göbek işlemci, ekrankartı, power, fotoğraf tarayıcı, ram, elektronik kart satmak maksadı ile arayabilirsiniz. Her türlü elektrikli alet alımlarında benzersiz fiyat teklifi sunuyoruz. Ütü, filtre kahve ve çay makinesi, tartı, merdaneli çamaşır makinesi, ütü masası, bulaşık makineleri, ocak, klima, vantilatör, mini buzdolabı, fırın, kombi, fön makineleri almaktayız.

  2. El Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alıyoruz

  Bakırlı çay kazanı, su sebili, köpüklü ayran makineleri, tabldot, mısır makineleri, espresso makinesi, kıyma çekme makineleri bulunduruyoruz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, endüstriyel set üstü mekap, salata dolapları, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, lokanta tipi aspiratör vb kafe lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacıyla alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz. Profesyonel lokanta ekipmanları alıyoruz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü 3 kapaklı dolap satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Kısa süreliğine kullanılmış lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü dolaplar alıp satıyoruz.