İçeriğe geç

Kastamonu Bozkurt Hurdacı

  Kastamonu Bozkurt Hurdacı

  Bozkurt’un tümünde ikinci el eşya ve hurda değerinde alıyoruz. Bozkurt’ta hurda alımı yapanların en hızlısı olarak hizmet detaylarımızı sizin için anlatıyoruz.

  Bozkurt’ta hurda alanlar içinde karton hurdası almaktayız. Bize satacağınız hurda malzemelerinizi adresinizden alıyoruz.

  Hurda alımı yaparken bedelini yerinde peşin bir şekilde ödüyoruz. Exper Metal sizin gibi kaliteli hizmetten anlayan müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Bozkurt hurdacıları içerisinde eşsiz özel hizmetler ile öncülük ediyoruz. Hurdanızı nakite çevirmek için zaman kaybetmeden depomuza ait çağrı hattını rehberinize kaydedip en geç 4 dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

  Hurda malzeme alım satımlarında titizlikle ederinin üstünde fiyat listesi sunabiliyoruz. Bozkurt hurdacı olarak avantajlı hurdacılık hizmetleri sunmaktayız.

  Exper Metal sektördeki tecrübesi ile Bozkurt ta hurda alım hizmetlerine önem veriyoruz. Toptan hurda malzeme alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bozkurt hurdacı olarak Bozkurt ta hurdacılık yapıyoruz. Bozkurt ta hurdacıları içindeyiz. Bozkurt ta uygulanan hurda fiyatlandırmasıyla alım yapmaktayız.

  Bozkurt Hurdacı Firma Numarası

  Bozkurt yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Yirmi beş seneden bu zamana on binlerce kilodaki hurda malzemeyi geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Böylece kullanılandan az doğal kaynak yok edildi.

  Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak için firmamızı arayabilirsiniz. Bilindiği üzere hurdacılık geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Şayet sizlerde isterseniz topladığınız hurda malzemenin dönüştürülmesini sağlayarak çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz.

  Bozkurt hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayarak, yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz.

  Bozkurt Hurda Alan Yerler

  Şimdi de size Bozkurt’ta hurda alan fabrikalar ile bizim aramızdaki deneyimlerimizi anlatmaya çalışıyoruz. Bozkurt bölgesinde her türlü hurda alımı işlerini titizlikle yapmaya önem veriyoruz. Müşterilerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmadan daha çok kazanmayı amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz.

  Bozkurt ta adresinizden fare yemez kablo hurdası ve 2.el malzeme alımı yapıyoruz. Bozkurt’ta kalay, torna makinesi artığı, çelik hurdası, zamak hurda, hurda çinko almaya devam etmekteyiz. Toptan hurda sarı ve inşaat demiri, hurda bakır, kurşun hurdası, kablo, çinko hurdası, alüminyum alımında yukarısında fiyat listesi uyguluyoruz. Bozkurtta hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle hurda piyasasının öncüsüyüz.

  Bozkurt’taki Hurdacı Firmalar

  Bozkurt hurdacı mı arıyordunuz? Bozkurt’un en çok sevilen hurdacısı Exper Metal yerinden hurda alımı yapıyor! Sizde her türde hurda satmak amacı ile şirketimizi aramalısınız.

  Kurumsal anlayış ile kazanmaya önem vererek hizmet kalitemizi arttırıyoruz. Bozkurt hurdacısı olarak Bozkurt’un tümünde her tür hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemenizin yüklenmesi için yerinize en yakın konumda bulunan araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. 25 yıllık sektörel tecrübeyle Bozkurt piyasasına tazelik getirmekteyiz. En yakın Bozkurt hurdacı firma olarak hizmetlerimizi titizlikle sunuyoruz. Kastamonu’nun tüm sokaklarında olduğu gibi Bozkurt genelinde de hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tecrübeli Kastamonu hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

  Bozkurt ta Kablo Hurda Alanlar

  Bozkurt’ta toptan hurda kablo alırken ederinden daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Bozkurtta hurda kablo alan yerler arasında en doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz. Ptt kablo içi deşe hurdaları, telefon kablosu hurdası, ptt kablo hurdası, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları elinde olanlar hemen bizi arayabilir.

  Hurda %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, hurda elektrik kablosu alım satımında uzmanız. İç tesisat kabloları, hurda karışık kablo, tek damar kablo hurda, antigron kablo hurdaları, hurda enye kablolar alan hurdacıyız. Bozkurt etrafında hurda kablo alan yerler içindeyiz.

  Hurda kablo konulu metini okuyun. Bozkurt’un en büyük hurdacısı ile ticaretin haklı onurunu yaşıyoruz. Bu bölgede hurda fare yemez kablolar, yeraltı kablosu, hurda çelik zırh kabloları, hurda çelik içli enerji kablosu alım satımında piyasanın üstünde fiyatı teklif ediyoruz.

  Bozkurt’ta Demir Hurdası Alım Satımı

  Demir hurda alan geri dönüşüm firmaları arasındayız. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla satılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Bozkurt inşaat demiri fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz.

  Yüksek tonajlı demir döküm hurda, inşaat hurdası, hurda demir pik, inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Müşterinin yolladığı adresten demir yangın merdiveni hurdası, çıkma demir kapı, hurda pencere korkuluğu, hurda tufal, asansör hurdası, alımında güncel fiyat sunuyoruz. Bozkurt’ta demir talaş hurda, toplama demir hurda, ekstra demir hurda, teneke, DKP demir alan firmayız. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı talep etmek amacı ile gecikmeden arayın. Demir hurda alımı paylaşımına bakmak isteyebilirsiniz.

  Bozkurt’ta Hurda Krom Alanlar

  Hurda krom paslanmaz alan Bozkurt hurdacı işletmesiyiz. Yerinden paslanmaz krom 304 hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 hurdası talaşı, krom 304 hurdası, 316 kalite krom paslanmaz hurda, paslanmaz krom 316 kalite hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 310 alan Bozkurt hurdacılık firması olarak hizmet veriyoruz. Bozkurt genelinde hurda krom Bozkurt hurdacısıyız.
  Bozkurt hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için arayınız.

  Krom hurda alımı bağlantısına tıklamalısınız. Kastamonu Bozkurt’ta hurda krom paslanmaz 202 kalite talaşı, ikinci el krom tank, hurda paslanmaz krom 430 talaşı, krom paslanmaz 430 hurda, krom paslanmaz 201 kalite hurda talaşı, 201 krom hurdası, hurda paslanmaz krom 202 almaktayız.

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir.

  Bozkurt Bakır Hurda Alım Satımı

  Bozkurt’ta hurda bakır alan hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel servislerimizin tadını yaşayın! Hurda bakır kg fiyatı konumuzda geniş bilgi bulabileceksiniz. Bozkurt hurda bakır ton fiyatı hergün güncellenmektedir.

  Bakır tel, bakır tencere hurdası, TTR kırma bakır, bakır lama hurdası, bakır kazan alımı yapmaktayız. Yanık bakır hurda, antigron bakır kırma granür hurda, soyma bakır hurdası, hurda 3/8 bakır boru, bakır kırkambar hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kızıl talaş alımı yapıyoruz.

  Hurda bakır ham madde, hurda, levha, bakır petek, hurda bakır kap kacak satışı yapmak için arayın. Bozkurt’un en iyi hurdacısı olarak bakır hurdası alım satımında gerekli deneyime sahip kurumsal firmayız. Bozkurtta hurda bakır almak amacıyla yeni depomuzu oluşturduk. Bozkurt hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Bozkurtta Hurda Alüminyum Alımı

  Hurdacı firmamıza güvenenlerin sayesinde daha hızlı gelişiyoruz. Kimyasal elementlerden olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır. Bozkurt’ta konumdan hurda alüminyum kompozit, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatörü, hurda profil eloksallı alüminyum almak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum kartel, alüminyum profil alımı yapan hurdacı firmasıyız. Bozkurtta alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz.

  Alüminyum jant hurda, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek Bozkurt hurdacısıyız. Şirketimize verdiğiniz destek ve önem nedeni ile teşekkür ederiz. Her türlü toptan alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Bozkurt hurda alüminyum fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda alüminyum levha, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum imalat atığı, alüminyum radyatör alıyoruz. Buradaki Bozkurt hurda alüminyum fiyat listesini uygulamamızı kullananlara ücretsiz yollamaktayız. Daha doğru bilgi almak için sayfamızda önceden paylaşılmış hurda alüminyum alan yerler yazıya bir göz atın.

  Bozkurt Hurda Sarı Alım Satımı

  Bozkurt hurdacı olarak hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz. Bozkurt ta sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı araba radyatörü, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç su saati, kırkambar sarı hurda, sarı musluk hurdası alıyoruz.

  Sayfamızdaki Bozkurt’taki hurda sarı fiyatları güncellenmiştir. Pirinç sarı hurdası alanlar içeriğiyle paylaşılmış metni inceleyebilirsiniz.
  Bozkurt hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bozkurt hurdacı Exper Metal olarak pirinç sarı araiş, hurda çubuk ucu parça sarı, MS-64 sarı araiş hurdası, sarı talaş hurdası, MS-70 hurda sarı pirinç araiş alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Sac Alımı

  Sac; demirlerin kalın veya ince levha biçimine getirilen biçimidir. Silindirler arasında çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçü ve boyutlarda kesilir. Şantiye tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilecek sac hurdası satıyoruz. Bozkurt’ta sac hurda almak için fazla zaman kaybetmeden telefonumuzu arayın.

  Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanmaktadır. Çatı kaplaması, demir kapı, straforlu sandviç panel, varil üretiminde levha sac kullanılmaktadır. Farklı uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların gövdesinde kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu malzemelerin eskimişine hurda sac denilmektedir.

  Raf Hurdası Alım Satımı

  Hurda depo rafı alıyoruz. İkinci el raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alım satımı sayfamızı incelemeniz yeterlidir. Çoğunlukla kapatılan depolar tarafından satılan reyonlar, mağaza raf hurdası, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, çelik raf hurdası içlerinden seçilen yeniden farksız ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Bozkurt raf hurdası fiyatları öğrenmek amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz.

  Fabrika Sökümü

  İşe başlamadan sökülmesi arzu edilen imalathanenin titizlikle dolaşılarak uygun araç ve gereçlerin seçilmesi daha doğrudur. Fabrika yıkımı tamamlamak ekosistemin korunması ve iş sağlığı bakımından risklidir. Deneyim kazanmış ekiplerce yapılmalıdır. İnşaatların inşa projesi kendine özgü olabilir. Bu nedenle yıkım şekilleri faklı biçimdedir. Bozkurt’ta fabrika söküm ve bozumu işlerinde uzun yılların deneyimine sahip bir firmayız.

  Bozkurt Hurdacı Hurda Fiyatları

  Tüm hurda alımlarımızı özel Bozkurt hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Anlık Bozkurt hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Hurda demir fiyatları içerikli metine bir göz gezdirebilirsiniz. Sayfamızdaki Bozkurt hurda fiyatları her saat güncelleniyor.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Toptan mavi ve kırmızı kapak hurdası, kırkambar plastik hurdası, şeffaf naylon, pimapen imalat artığı hurdası, temiz pet şişe alıyoruz.

  Plastik hammadde, Oksijen, hidrojen (H), (C) karbon, azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Bozkurt’ta jelatin, hurda polistiren, hurda polipropilen moblen, ABS plastik hurdası alım satımında piyasaya hakimiz.
  Bozkurt hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

  2.El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

  Yıkılmış market benzeri binalardan sökülen hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pencereler, mutfak dolabı satıyoruz. Bununla birlikte kapatılan nalburlardan satın almış olduğumuz küçük uygun fiyatlı dayanıklı laminant parkeler, fayans ve kalebodurlar, tavan, kiremit satıyoruz.

  İnşatlarda yük asansörü, harç pompası, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

  Bozkurt Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Bir diğer gönderimizdeki geri dönüşüm kitap hurdası alanlar hakkındaki paylaşımı okuyabilirsiniz. Bozkurt’ta kağıt, karton hurdası alımı yapmayı devam ettiriyoruz. Ederinden fazla hurda kağıt fiyatıyla hurda renkli kağıt, beyaz kağıtlar, karton hurdaları, karton koli alan yerler içindeyiz.

  Bozkurt ta hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt alan hurdacı firmasıyız. Dilediğiniz yerden kitap, hurda defter, hurda kağıt peçete, A4 fotokopi kağıdı alımında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent sayesinde satıcıya çok daha fazla miktarda kazanma avantajı takdim ediyoruz. Bozkurt hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için yetkililerimizle iletişime geçin.

  Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

  Bozkurt çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinizde tecrübeli uzman kadromuzla hizmetler vermekteyiz. Kolaylık açısından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı tasarımlarının sökümleri diğerinden değişiktir. Kapalı mekanların en önemli tarafı hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon fabrikalar sökümünde binanın imar projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacak olanlar değerlendirilebilir.

  Bozkurt’ta Elektronik Malzeme Hurdası Alan Yerler

  Bilgisayar parçaları Hurdası yazıcı, CPU işlemci, CRT monitör, ses kartı, ram, power supply, DDR Rulo, modem, elektronik kart, fotokopi makinesi, scanner, harddisk, yeni nesil ana kart, ekrankartı, server almaktayız. Termik röleler, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, röle, adroid telefon kartları, kontaktör, elektrik trafoları, GSM baz kartları satın alıyoruz. Çamaşır makinesi, vantilatör, terazi, fırın, çay ve kahve makineleri, fön makineleri, kombi, klima, ütü masası, ocak, 4 programlı bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü almaktayız. Her türlü elektrikli ev eşyası alırken değerini teslim alırken ödemekteyiz.

  Çinko Hurdası Alanlar

  Çinko elementi amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir. Bozkurt hurdacı firma olarak hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alımı yapan hurdacıyız. Çinko metali, yer kabuğunda en çok bulunabilen metal elementler içinde 23. sırada yer alıyor.

  Çinko açık gri mavimsi renktedir. Çinko, antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Fakat nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir.

  Hurda Akü Alım Satımı

  Elektriğin kimyasal olarak depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarar. Akü, sadece ateşlemeye kullanmakla sınırlı değildir. Bu görevleriyle birlikte alıcıya akım göndermek, amperajı dengelemek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj düzenlemek maksadıyla akülerin işidir.
  Bozkurt hurda akü fiyatları sormak için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılıyoruz. Akü; motosikletler, arabalar ve benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektrikli aletlerde kullanılır. Bozkurt’ta hurda küçük akü, kuru akü hurdaları, sulu akü hurda alım ve satımı yapıyoruz.

  Bozkurt Hurdacı Sitesi

  Bozkurt oto sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 step motor hurdası almaktayız.

  Kastamonu Bozkurt hurdacılar sitesi içerisinden profesyonelliği çağırdığınız yere getiriyoruz. Kesinlikle hurda araç veya otomobil hurdası alıp satmıyoruz. Dolayısıyla hurda araba yedek parçası istemek amacıyla edilen telefonları cevaplamıyoruz. Şüphesiz Bozkurt sanayi sitesi içinde çıkma araba parçası işleri ile meşgul olan dükkanlar mevcuttur. Rica ediyoruz ikinci el oto parçası ihtiyaçlarınızda alım satımı yapan firmaları arayınız.

  Motor hurdası, hurda titanyum, hurda nikel, imalat artığı, hurda karbür alıyoruz.

  Kurşun Hurdası Alımı

  Yaşam alanlarımızda çeşitli alaşımlar üretilirken, akü üretiminde, askeri mühimmatlarda, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtımlarda, kabloların izolasyonlarında, pigmentlerde, benzin katkısında kurşuna yer verilmektedir. Exper Metal olarak Bozkurtta kurşun levha, kurşun boru, kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare ve Cami kurşunu alımları yapıyoruz. Ayrıca Bozkurt ta hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko satın alan yerler arayışındaysanız hemen arayın.
  Doğadaki kurşunlar patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile elde edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Doğada doğal olarak bulunmaktadır. Kurşun bilinen en eski metaller arasındadır.

  Cam Hurda Alımı

  Bozkurt’ta cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıdaki sıvı maddeyi muhafaza eden amorf ve organik olmayan sert bir malzemedir. Son zamanlarda şeffaf ve renkli kırık otomobil camları hurdası, cam şişe hurdası, cam kavanoz, içecek şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi ve benzeri cam hurdaları yüksek miktarda bulunmaktadır.

  Bozkurt 2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

  İş görecek durumda restaurant tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz. Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Sübye makineleri, su sebilleri, kıyma makineleri, tabldot, kahve makinesi, ayran makinesi, bardak mısır arabaları, bakırlı çay dobajı alım satımı yapmaktayız. Hali hazırda mevcut olan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi set üstü ocak, paslanmaz salata reyonları, dilendirici küveti, evye, krom paslanmaz davlumbaz, aspiratör vb lokanta ve restaurant tipi mutfak malzemelerini görebilmeniz amacı ile siz çok kıymetli müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. 2. El paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  İkinci El Hurda Jeneratör Alımı

  Yaşamımızı kolaylaştırılan elektriğin olmadığı alanlarda jeneratör kullanılmaktadır. Bozkurt çevresinde 2.el jeneratör alıyoruz. Bozkurt hurda jeneratör fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayınız.

  Her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Fakat ikinci el jeneratörler bozukda olsa alınıp satılır. 2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif bizimle irtibata geçin.