İçeriğe geç

Karadeniz Ereğli Hurdacı

  Karadeniz Ereğli Hurdacı

  Karadeniz Ereğli hurda fabrikaları arasında kaliteli avantajlı hizmetlerimiz ile lideriz. Ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun zamanınızın değerini bilerek Exper Metal firmamızı arayıp bir dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi edinebilirsiniz. Karadeniz Ereğli şehir merkezinin çevresinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm işletmesiyiz.

  Satılacak hurdaların hesapladığımız bedelini nakit olarak ödüyoruz. Karadeniz Ereğli’nin çevresinde hurda ve temiz kullanılmış ev eşyası alıyoruz.

  Elinizdeki her çeşit hurdayı adresinizden almak amacı ile dilediğiniz adrese profesyonel ekip yönlendirmekteyiz. İşinin ehli Karadeniz Ereğli hurdacısı olarak tonajlı hurda alımı yapıyoruz. Karadeniz Ereğli’de hurda alan işletmeler içinde her türlü hurda atık için en güncel fiyatları Exper Metal sunmaktadır. Tonajlı hurda eşya alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Karadeniz Ereğli hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

  Karadeniz Ereğli deki hurda borsasının üzerinde hurda fiyatlandırması ile hurda alım satımı hizmetleri için kapınıza geliyoruz. Karadeniz Ereğlide hurda eşya alım satımı yapanlardan biri olmanın gurunu personellerimizle yaşamaktayız. Karadeniz Ereğli genelinde hizmet veren Exper Metal firmamız ile Karadeniz Ereğli genelinde hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerini profesyonellik ile tamamlıyoruz.

  Exper Metal size gece gündüz farketmeksizin hizmet sunmaktadır. Hurda alım satımında titizlikle kurumsal vermekteyiz.

  Karadeniz Ereğli de Hurdacı Telefonu

  Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak, anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı peşin paraya çevirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme fiyatları talep etmek nedeni ile bizleri tuşlayabilirsiniz. Anlattığımız gibi hurdacılık doğaya yarar sağlamaktır. Şayet sizlerde isterseniz elinizdeki hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

  Karadeniz Ereğli hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Karadeniz Ereğli hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Yirmi beş yıldan bu günlere tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile çevreye çok daha az zarar verilmesi sağlandı.

  Karadeniz Ereğli Hurda Alanlar

  Karadeniz Ereğli bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Müşterilerimizin memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Bu nedenden ötürü her türde profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz. Toptan sarı hurdası, ve hurda çinko, hurda kurşun, bakır, hurda kablo, alüminyum hurda,ekstra demir alırken fiyat listeleri sunuyoruz. Karadeniz Ereğli merkezinde hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile lider konuma geçiyoruz.

  Karadeniz Ereğlide üretim artığı, hurda zamak antimon, çinko hurdası, hurda çelik, kalay alıyoruz. Şimdi de sizlere Karadeniz Ereğli de hurda alan fabrikalarla aramızdaki farkımızı açıklamaya çalışıyoruz. Karadeniz Ereğli genelinde istediğiniz yerden hurda malzeme alım satımı yapmaktayız.

  Karadeniz Ereğli’nin Hurdacıları

  Karadeniz Ereğli’de hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Karadeniz Ereğli’nin en tecrübeli hurdacısı Exper Metal ile tanışma zamanınız gelmiş! Sorunlarınıza çözüm üreterek daha kârlı bir ticaret yapmak istemekteyiz.

  Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda bakır satmak için telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Karadeniz Ereğli hurdacı firması olarak Karadeniz Ereğli’nin etrafında her türlü hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanız için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinde 25 yıllık tecrübeyle piyasaya liderlik ediyoruz. En yakın Karadeniz Ereğli hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz. Zonguldak’ın tümünde yaptığımız gibi Karadeniz Ereğli çevresinde de hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. En yakın Zonguldak hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

  Karadeniz Ereğli de Sarı Pirinç Hurdası Alan Firmalar

  Karadeniz Ereğli hurdacı Exper Metal olarak pirinç sarı araiş hurda MS-70, MS-64 hurda sarı pirinç araiş, pirinç sarı araiş hurdası, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası alımında piyasaya hakimiz. Sayfamızda yer alan Karadeniz Ereğli deki sarı pirinç hurdası kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Sarı alan hurdacılar başlıklı içeriğe bir göz atabilirsiniz.
  Karadeniz Ereğli hurda sarı fiyatları için bize ulaşın.

  Hurdacı firmamız Exper Metal Karadeniz Ereğlide hurda sarı ticareti yapanlardanız. Karadeniz Ereğli merkezde hurda bronz fosfor (Cusn8), hurda sarı oto radyatör, MS-58 sarı külçe hurdası, sarı su saati hurdası, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç talaşı, sarı kırkambar alanlar içindeyiz.

  Hurda Demir Alımı

  Dilediğiniz yerden asansör malzemesi hurdası, pencere demiri hurdası, demir kapı, tufal hurdası, demir yangın merdiveni hurdası, ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Demir hurdası, Karadeniz Ereğli bölgesinde bol miktarda bulunan madenler arasında bulunmaktadır. Bu sayfadaki Karadeniz Ereğli demir kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Karadeniz Ereğli’de tonajlı demir döküm hurda, inşaat demir hurdası, pik hurda demir, yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu hurdası alırız.

  Hurda demir alan firmalar içindeyiz. Karadeniz Ereğli de toplama demir hurdası, hurda demir talaşı, DKP demir, extra demir hurdası, teneke hurdası Karadeniz Ereğli hurdacısıyız. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları öğrenmek sebebi ile gecikmeden arayabilirsiniz. Anlık hurda demir fiyat listesi bölümümüze bir göz atmalısınız.

  Bakır Hurdası Alan Karadeniz Ereğli Hurdacı

  Karadeniz Ereğlide bakır alan hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayarak tecrübeli hizmetlerin tadına varmaya başlayın! Karadeniz Ereğlide bakır hurdası alabilmek amacıyla yeni depomuzu oluşturduk. Karadeniz Ereğli hurda bakır fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. bakır levha, hurda bakır tepsi, bakır ham madde hurdası, eşya, bakırlı petek satışı yapmak için arayın. Antigron hurdası, hurda soyma bakır, yanık bakır, kalın bakır profil hurda, bakır (kızıl) talaş hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda 1/2 bakır boru alanlar içindeyiz.

  Karadeniz Ereğli etrafında bakır hurda almaktayız. Bakır hurda fiyatları bölümünde daha detaylı bilgi mevcut. Hurda bakır fiyat listesi tüm Karadeniz Ereğli için yeniden gönderilecektir. Büyük bakır tencere, bakır lama, hurda bakır tel, hurda TTR kırma bakır granür, bakır kazan alınır.

  Karadeniz Ereğli de Hurda Kablo Alanlar

  %50 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde tecrübeye sahibiz. Sayfamızda bir kaç gün önce paylaşılmış kablo hurdası alanlar metni inceleyebilirsiniz. Karadeniz Ereğli bölgesinde kablo hurda alan yerler içindeyiz.

  Karadeniz Ereğli de toptan kablo hurdası ticaretinde değerinden fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Ptt kablosu, telefon kablosu hurdası, ptt kablo içi hurdası, ptt kablo içi yağlı (deşe) satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Karadeniz Ereğli’nin en iyi hurdacısı ile ticaretin mutluluğunu yaşıyoruz.

  Çevremizde yer altı enerji kablo hurdası, yer altı kablosu, hurda fare yemez, hurda çelik içli enerji kablosu alım satımı esnasında değerinin üstünde fiyatı öneriyoruz. İç tesisat kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, tek damar kablo, hurda antigron kablo, enya kablo ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Karadeniz Ereğli’de hurda kablo alımı yapıyoruz.

  Karadeniz Ereğli’de Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa, piston, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası alımı yapan hurdacıyız. Her çeşit yüksek tonajlı alüminyum hurda almaktayız.
  Karadeniz Ereğli hurda alüminyum fiyatları sormak için bizlerle iletişime geçin. Bu sayfada bulunan Karadeniz Ereğli alüminyum hurda fiyat listesini abonelerimiz ile haftalık olarak paylaşıyoruz. Sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar makaleyi okuyun.

  Exper Metal’a gösterdiğiniz özen nedeni ile saygılar sunarız. Alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tencere, hurda alüminyum çatı sac, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda Karadeniz Ereğli hurdacısıyız. Alüminyum radyatör, hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum kutu, alüminyum talaş hurdası, alüminyum levha almaktayız. Hurdasını satanların destekleriyle her gün deneyim kazanıyoruz.

  Kimyasal elementlerden biri sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünek bir metal cinsidir. Zonguldak Karadeniz Ereğli’de alüminyum hurdası alanlar içinde lideriz. Karadeniz Ereğlide yerinden alüminyum eloksallı profil hurdası, parça alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curufu, hurda klima alüminyum radyatör alımı için telefonunuzu bekliyoruz.

  Karadeniz Ereğlide Hurda Krom Alımı

  Krom hurda alanlar paylaşımımızı okursanız iyi olur. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sert yapısından dolayı zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor.

  Paslanmaz krom hurda alan Karadeniz Ereğli hurdacı dükkanıyız. Konumdan krom paslanmaz 304 hurdası, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı, hurda paslanmaz krom 316 kalite talaşı, hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurda, hurda krom 310 ticareti yapıyoruz. Karadeniz Ereğli de hurda krom ticareti yapan firmayız. Karadeniz Ereğli hurda krom paslanmaz fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Zonguldak Karadeniz Ereğli de krom 202 kalite hurdası, hurda paslanmaz krom 430 kalite, 202 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom makine parçası, 201 kalite paslanmaz krom hurda, 201 paslanmaz krom hurdası talaşı, krom 430 kalite hurda talaşı alıyoruz.

  Karadeniz Ereğli’de Hurda Plastik Alan Firmalar

  Plastik; (O) oksijen, azot (N), Karbon, hidrojen ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Karadeniz Ereğli de jelatin hurdası, hurda kristal polistiren, polipropilen moblen, hurda ABS plastik alımında en iyi fiyat bilgisini vermekteyiz.
  Karadeniz Ereğli hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Toptan kırkambar plastik hurda, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, pet şişe, mavi kapak hurda, hurda pimapen imalat artığı ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

  Sac Hurda Alım Satımı

  Varil, straforlu sandviç panel, çatı, demir kapı üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Farklı tekerlekli otomobillerin gövdesinde, uçak ve gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, demir kapı, straforlu sandviç panel, varil üretilirken levha sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerin eskimişine sac hurdası denilir. Ek bina çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilecek sac hurdası alabilirsiniz. Karadeniz Ereğli hurda sac alımı yaptığımız yerlerdendir. Sac; çoğunlukla demir metalin levha haline getirilen biçimidir. Haddeleme ile çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş ebat ve boyutlarda kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından toplanır.

  Karadeniz Ereğlide Hurda Karton Alımı

  Bir diğer sayfamızdaki hurda kağıt alan hurdacı hakkındaki gönderiyi okuyabilirsiniz. Karadeniz Ereğli de kağıt hurdası alan hurda ve geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Karadeniz Ereğli’de bristol kağıt hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası alım satımında öncü firmayız. Ederinden fazla fiyata kartonlar, beyaz kağıt hurdası, koli hurdası, karışık renkli kağıt hurdası alıyoruz. Tonajlı hurda peçete kağıdı, hurda A4 kağıtlar, hurda okul kitapları, defter hurdaları alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle hurda satıcılarına daha çok kazanma avantajı iletiyoruz. Karadeniz Ereğli hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

  Karadeniz Ereğlide Çelik Konstrüksiyon Sökümü

  Mekânların en önemli yeri şüphesiz çatılardır. Çelik çatı çalışmaları mekanların kullanım ömrünü kolaylaştırmaktadır. Çelik çatı sökümü işlerinde deneyimliyiz. Sökümden kalan çelik parçalar geri dönüştürülebilir. Karadeniz Ereğli çelik konstrüksiyon depo sökümlerinde deneyimli ekibimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon bina ve prefabrike hangarlar söküm işlerinde işletmenin imar projesine özen gösterilmelidir. Bu sayede 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacak olanlar alıcıya sunulmaktadır. Dayanıklılık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatıların sökümleri birbirinden farklı yapılmaktadır.

  Karadeniz Ereğli Hurdacı Hurda Fiyatları

  Tüm hurda alımlarını anlık güncellenen Karadeniz Ereğli hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Güncel Karadeniz Ereğli hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek için hemen arayın. İlgili sayfamızda paylaştığımız Karadeniz Ereğli hurda fiyatları en az haftada bir kez güncellenmektedir. Detaylı sitemizde bulunan hurda fiyatları 2021 konuya göz gezdirebilirsiniz.

  Jeneratör Hurdası Alanlar

  Uzun süreli kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlayarak daha çok kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada alıcı bulabilir. Jeneratör hurdası satanlar bizlerden teklif istemeden hurda jeneratörünüzü satarsanız zarar edersiniz.

  Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.
  Karadeniz Ereğli ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Yaşamı kolaylaştırılan elektiriğin bulunmadığı yerlerde jeneratör kullanılmaktadır.

  Karadeniz Ereğli de Çatı Hurda Kurşun Alım Satımı

  Kurşun yaygın kullanılan en eski metaldir. Günümüzde akü imalathanelerinde, benzin katkısı olarak, çeşitli alaşımlarda, radyasyon yalıtımlarında, pigmentlerde, kabloların yalıtımında, mühimmatlarda kurşuna yer verilmektedir.

  Yer kabuğunda nabit olarak rastlanmaktadır. Exper Metal olarak Karadeniz Ereğli de Çatı minare kurşunu, yağmur oluğu, hurda kurşun levha, kurşun boru hurda almak maksadıyla adresinize ekip yönlendiriyoruz. Ayrıca Karadeniz Ereğli’de çatı söküm çinkosu almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası telefonumuzu geç olmadan aramaktan çekinmeyin. Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile elde edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir.

  2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

  Mısır makinesi, bakır işlemeli çay kazanı, ayran köpürtme makineleri, espresso makinesi, kıyma çekme makineleri, tabldot, su sebilleri ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel set üstü meykap, paslanmaz dinlendirici, davlumbaz, evye, küvet, aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacı ile almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Titizlikle kullanılan bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alım satımı yapmaktayız. Temiz krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. İkinci el sanayi tipi mutfak aletleri alıyoruz.

  Karadeniz Ereğli Çinko Hurda Alımı

  Çinko, antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Ama kullanım biçimi ve üretimi tam anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Elementler içinde bulunan çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir. Çinko metali, yer kabuğunda en fazla miktarda çıkarılabilen metal elementlerdendir.

  Çinko açık gri mavimsi renktedir. Karadeniz Ereğli’de hurda çinko levha, çinko çatı hurdası için nakit ödeme veriyoruz.

  Hurda Elektronik Malzeme Alan Yerler

  Hurda Bilgisayar parçaları porselen işlemci, taşınabilir hard disk, ram, fotokopi makinesi, server, lazer yazıcı, elektronik kart, ses kartı, modem, power, ekran kartı, DDR rulo artıkları, LCD monitör, tarayıcı, anakarat alıyoruz. Şarj cihazı, elektrik trafoları, elektrik panoları, GSM baz istasyonu kartları, röle, IOS telefon işlemcileri, kontaktör, termik röle alıyoruz. Buzdolabı, mutfak terazisi, türk kahvesi ve çay makineleri, fırın, kombi, saç kurutma makinesi, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, 5 programlı bulaşık makinesi, ütü, çamaşır makinesi fiyatı sormak için arayabilirsiniz. Her nevi elektronik alet alım satımında piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz.

  Hurdacılar Sitesi Karadeniz Ereğli

  Zonguldak Karadeniz Ereğli hurdacılar sitesi içinden hizmetlerimizi ayağınıza getirmekteyiz. Asla hurda araç veya araba hurdası almamaktayız. Bu sebep ile hurda otomobil parçası istemek maksadı ile aramayınız. Şundan eminiz Karadeniz Ereğli sanayisinde oto yedek parça işleriyle uğraşan dükkanlar bulabilirsiniz. Rica ederiz ikinci el araba parçası işlerinizde onları arayın.

  Karadeniz Ereğli organize sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurda metal alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz.

  Nikel hurda, hurda karbür, hurda motor, titanyum hurda, hurda imalat artığı almaktayız.

  Karadeniz Ereğlide Akü Hurdası Alım Satımı

  Aküler; arabalar benzeri taşıma araçlarıyla çeşitli elektronik araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken aletlerde kullanılıyoruz. Karadeniz Ereğli de kuru akü hurda, sulu akü hurdası, küçük akü hurdası alım ve satımı yapmaktayız. Elektrik enerjilerini kimyasal olarak depolayan gerektiğinde elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarar. Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanmakla sınırlı değildir. Bunun yanında alıcılara elektrik akımı iletmek, amperajı dengelemek yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj gidermek için aküden yararlanılarak motor korunmaktadır. Karadeniz Ereğli hurda akü fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşın.

  Karadeniz Ereğli’de Çelik Raf Hurda Alım Satımı

  Karadeniz Ereğli hurda raf fiyatları listesine ulaşmak amacıyla cep telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. 2. el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla 2.el raf başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz. Hurda çelik raf alıyoruz. Genellikle raflarını yenileyen kasaplar tarafından satılan market rafı hurdası, çelik raflar, demir raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza rafları içlerinden seçilen kullanılabilir 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısıyla batan iş yerlerinden edindiğimiz küçük uygun fiyatlı fayanlar, su geçirmez laminant, tavanlar, kiremit ikinci el biçiminde satışı gerçekleştiriyoruz. Müteahhitler tarafından bir kaç inşaat yapımında kullanılan inşaat vinci, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, harç pompası 2.el iskele, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılmış elbiseci vb. binalardan ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları satıyoruz.

  Karadeniz Ereğli Fabrika ve Makine Sökümü

  Başlamadan önce sökülmesi teklif edilen fabrika binasının etraflıca gezilmesi gerekmektedir. Fabrika yıkım işleri yapmak iş güvenliği sebebiyle risk taşıyan işler içerisinde yer almaktadır. Uzman ekiplerce kontrollü bir şekilde yapılması gerekir. Yapıların yapım projeleri birbirinden farklıdır. Bu sebeple yıkım biçimleri faklı biçimdedir. Karadeniz Ereğli fabrika yıkım ve sökümü işinde gerekli deneyime sahibiz.