İçeriğe geç

İzmir Hurdacı

  İzmir Hurdacı

  İzmir’deki hurdacılar içerisinde hizmetlerimizle herkes tarafından tercih ediliyoruz. İzmirde hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikamız var.

  Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İzmir hurdacısı olarak İzmir deki her noktada hurdacılık yapmaktayız. İzmir’den hurda malzemeler ve 2.el eşyalar almaktayız.

  Exper Metal firmamız ile hurdacılık hizmetine kıymet kazandırıyoruz. Elinizde bulunan her türden hurda malzemeleri dilediğiniz konumdan alıyoruz. Ne kadar hurda malzemeniz varsa çok geçmeden telefon numaralarımıza ulaşarak 2 dk içinde fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

  Anlık İzmir hurda fiyatlandırmasıyla alım hizmetleri için numaralarımızı arayın. İzmir hurdacı firmamız Exper Metal size geceleri de hizmet vermektedir.

  İzmir hurdacı olarak benzersiz hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Alınacak hurdalarınızın değerini tartarken teklif ettiğimiz fiyat listesi ile hesaplamaktayız.

  Hurda malzeme alımında deneyimle hurda malzemenizi değerinde almaktayız. İzmirde hurdacı şirketlerinin öncüsü olmanın sevincini paylaşmaktayız. İzmir deki hurdacı ve geri dönüşüm firmaları arasında her nevi ikinci el inşaat malzemeleri almaktayız.

  İzmir de Hurdacı Telefon Numarası

  Okuduğunuz gibi geri dönüşüm geleceğe önem vermektir. Şayet sizde isterseniz topladığınız hurda malzemeyi satarak firmamıza yardımcı olabilirsiniz. Yirmi beş yıldır tonlarca sarı malzemeyi geri dönüşüm yöntemleri ile milli ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile doğaya daha fazla zarar verilmesi önlenmiş oldu. İzmir hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

  İzmir hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Şimdi arayarak, yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın. Bu yüzden hurda satışı yapmak nedeni ile numaralarımızı tuşlayabilirsiniz.

  İzmir de Hurda Alan Yerler

  İzmir genelinde hurda ve ikinci el mutfak eşyası alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik. İzmir’de CNC artığı, çelik, kalay hurdası, çinko hurdası, zamak antimon hurdası alıyoruz. Müşterilerimizin memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu neden ile her türde profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz.

  Şimdi size İzmir de hurda alanlar ile Exper Metal arasındaki farkı ortaya sermiş oluyoruz. Toptan sarı hurda, ve çinko, kurşun hurda, bakır hurdası, kablo, alüminyum,demir hurdası alırken fiyatlar sunuyoruz. İzmir’de hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla piyasadaki firmaların lideriyiz. İzmirde adresinizden akü hurdası alırız.

  İzmir’deki Hurdacı Firmalar

  İzmir hurdacı firması olarak İzmir’in çevresinde hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemelerinizin nakliyesi için en yakın hurda taşıma ekibimizi gönderiyoruz. Kaliteli hizmetler vererek kazanmayı hedefliyoruz.

  Geri dönüşüm alanında Yirmi beş senelik sektörel deneyimle hizmetlerimizi veriyoruz. En yakın İzmir hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı amacı ile bizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. İzmir etrafında hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? İzmir’deki en profesyonel hurdacılık firması Exper Metal ile tanışın!

  Demir Hurdası Alan İzmir Hurdacı

  Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı edinmek sebebi ile fazla gecikmeden arayın. Güncel demir hurda fiyat listesi makalemizi mükemmel bir iş yapacaksınız. İzmir hurdacı firma olarak demir talaş hurdası, DKP demir, hurda teneke, extra demir hurdası, toplama demir hurda İzmir hurdacılık firması olarak kaliteli hizmet vermekteyiz.

  Hurda demir alan hurdacı firmalar arasındayız.
  İzmir hurda demir fiyatları öğrenmek için arayın. Size en yakın adresten demir kapı, tufal, pencere korkuluğu, asansör malzemesi, demir merdiven korkuluğu, alımlarında güncel fiyat sunuyoruz.

  Toptan inşaat demiri, yıkım hurdası, pik hurda demir, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), döküm demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla alım satımı yapılan madenler içindedir. Buradaki İzmir 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını telegram grubu üyelerimize ücretsiz göndermekteyiz.

  İzmir’de Hurda Sarı Pirinç Alanlar

  Bu sayfadaki İzmir hurda sarı pirinç ton fiyatlarını abonelerimizle her gün paylaşıyoruz. Sitemizde bulunan sarı pirinç alan hurdacı yazıyı inceleyin.
  İzmir hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Hurdacı firmamız Exper Metal İzmirde hurda sarı alanlar içindeyiz.

  İzmir hurdacı Exper Metal olarak hurda sarı talaşı, araiş sarı MS-64, sarı araiş MS-70, pirinç sarı araiş hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdası alım satımında piyasaya hakimiz. İzmir merkezinde hurda bronz fosfor araiş (Cusn8), hurda sarı su saati, külçe sarı hurdası, hurda sarı musluk vana, araba radyatörü hurdası, sarı pirinç talaşı, kırkambar sarı hurda alan hurdacılar içinde değerinde kilo fiyatını vermekteyiz.

  İzmir de Hurda Krom Alımı

  İzmir de hurda paslanmaz krom 430, krom paslanmaz 201 hurda talaşı, hurda krom 202, krom tank hurdası, 430 kalite krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom paslanmaz hurdası talaşı alımlarında peşin ödeme yapıyoruz. Konumdan krom paslanmaz 304 hurdası talaşı, 316 krom hurdası, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, 310 kalite paslanmaz krom hurdası, 310 kalite krom hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 304 kalite ticareti yapan firmayız.

  Çok sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor. Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. İzmirde hurda krom alımı yapıyoruz.
  İzmir hurda krom fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

  Hurda krom paslanmaz alan İzmir hurdacı dükkanıyız. Hurda krom alımı bölümünü geziniz.

  İzmir’de Alüminyum Hurda Alımı

  Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir element. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Bize güvenenlerin desteğiyle İzmir de her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Exper Metal firmamıza verdiğiniz önem ve destek sebebiyle müşterilerimize minnettarız. Sayfamızdaki İzmir alüminyum hurda fiyat listesi güncellenmiştir. Daha doğru bilgi almak için sitemizdeki hurda alüminyum alanlar makaleyi inceleyebilirsiniz.

  Alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum tel hurdası, araba jantı, alüminyum tabak, hurda alüminyum tencere ticareti yapıyoruz. Konumdan alüminyum alikobant içi hurdası, hurda alüminyum curuf, alüminyum klima radyatör hurdası, hurda profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için irtibat kurmanızı istiyoruz. İzmirde hurda alüminyum alanlar arasındayız. Hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum piston, alüminyum matbaa kalıbı için peşin ödeme yapıyoruz.

  Her nevi yüksek tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz.
  İzmir hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum üretim artığı hurdası, hurda alüminyum petek radyatör, levha alımı yapmaya özen gösteriyoruz.

  İzmir de Kablo Hurdası Alımı

  İzmir’in en büyük hurdacısı ile ticaretin gururunu Exper Metal firmamızı tercih edenlerle paylaşıyoruz. Telefon kablosu, ptt kablo içi yağlı hurdası, ptt kablosu içi, ptt kablosu satmayı dileyenler bizi arayabilir. Yakın çevrede fare yemez kablo, yeraltı enerji kablo hurdası, hurda çelik içli kablo, hurda çelik zırh kablosu alımı esnasında piyasanın üstünde fiyatları veriyoruz.

  Sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı metni okuyabilirsiniz. İzmir’de hurda kablo alımı yapıyoruz. İzmir’de hurda kablo alıyoruz. Tek damar kablolar, iç tesisat kablosu, hurda antigron kablo, karışık kablo hurdaları, enye kablolar ticareti yapan firmayız.

  İzmir’de toptan hurda kablo alımında kablo hurdası piyasası daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. %30 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz.

  İzmirde Hurda Bakır Alım Satımı

  Hurda bakır alan fabrikalar yazımızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Burada yer almakta olan hurda bakır fiyat listesi İzmir için geçerli olacaktır. 3/8 bakır boru hurda, yanık bakır, soyma bakır hurdası, kırkambar hurda, antigron bakır kırma granür hurda hurdası, kalın bakır profil hurda, hurda bakır talaşı alıyoruz. İzmir in çevresinde bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır tencere, hurda bakır lama, hurda TTR kırma granür bakır, eski bakır kazan, bakır tel hurda alınır.

  Bakır tepsi, bakır levha, bakırlı petek, bakır eşya hurdası, hammadde alıyoruz. İzmir’de hurda bakır alan hurdacılar arasındayız. İzmir hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Hurda bakır alan İzmir hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayarak hızlı hizmetlerin tadını yaşayın!

  Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

  Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon yapılar söküm işlerinde binanın inşa projelerine özen gösterilmelidir. Böylece 2.el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme olarak satılabilecekler değerlendirilebilir. Çelik çatı makası sökümünü titizlikle yapmaktayız. Kalan çelik parçalar geri dönüştürülebilir. Sağlamlık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı projelerinin yıkım sökümü diğerinden farklıdır. Kapalı mekânlar için en önemli konu şüphesiz çatıdır. Çelik çatı çalışmaları mekânın kullanım ömrünü kolaylaştırmaktadır. İzmir de çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinizde tecrübeli çalışanlarımızla hizmet veriyoruz.

  İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

  Sanayi tipi ikinci el lokanta mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Temiz durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız. Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bizimle iletişim kurabilir. Ayran köpürtme makineleri, çay ocağı malzemeleri, kahve makinesi, popcorn makineleri, kıyma çekme makineleri, tabldot, su sebilleri alım satımı yapmaktayız. Depomuzda bulunan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, küvet, evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri, sanayi tipi set üstü mekap vs lokanta tipi mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz.

  İzmir’de Hurda Elektronik Alanlar

  Her türlü elektrikli eşya alırken bedelini anında ödemekteyiz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları LCD monitör, yeni nesil anakarat, elektronik kart, power supply, modem, DDR rulo artıkları, işlemci, SSD hard disk, sunucu, lazer yazıcı, fotokopi makineleri, ekran kartı, ram, belge tarayıcı, ses kartı satmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz. 4 programlı bulaşık makinesi, ocak, mini buzdolabı, terazi, filtre kahve ve çay makinesi, saç kurutma makineleri, fırın, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima alıyoruz. Kontaktör, elektrik trafosu parçaları, elektrik panoları, adroid telefon kartı, termik röleler, adaptör, GSM kartları, röleler almaktayız.

  İzmirde Kağıt Hurdası Alanlar

  İzmirde bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda ticaretiyle uğraşıyoruz. Piyasadan fazla fiyata beyaz kağıtlar, renkli kağıt hurdaları, kartonlar, koli hurdası alıyoruz.

  Bir önceki gönderimizdeki hurda karton alan hurdacı ile alakalı gönderiyi okumalısınız. İzmir’de karton, kağıt hurdası almaktayız. Çağırdığınız yere en yakın adresten A4 fotokopi kağıdı, defterler, hurda kağıt peçete, kitap alımlarında uyguladığımız ekstra titizlik ile size daha fazla miktarda kazanma olanağı sunuyoruz.
  İzmir hurda kağıt fiyatları sormak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

  İzmir Hurdacı Sitesi

  İzmir hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet sunuyoruz. Lakin hurda araç veya traktör hurdası alıp satmıyoruz. Bu neden ile hurda otomobil yedek parçası için aramayınız. Eminizki İzmir oto sanayisi içerisinde çıkma oto yedek parçası ticaretiyle uğraşan dükkanlar vardır. Lütfen bu işlerde onlarla iletişim kurunuz.

  İzmir organize sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası satımı yapmaktayız. Motor hurdası, hurda titanyum, nikel hurda, imalat artığı, hurda karbür satmak amacıyla irtibata geçebilirsiniz.

  İzmir de Çinko Hurda Alanlar

  Çinko metali, yer kabuğunda en fazla miktarda bulunan elementlerden biridir. Çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile bileşikler oluşturur.

  İzmir’de çinko levha, çinko çatı sökümü ticareti yapıyoruz. Çinko, eski dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Lakin kullanımı ve üretimi tam anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Mavimsi açık gri renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur.

  Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

  Plastik, Oksijen, Karbon, hidrojen, (N) azot ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. En avantajlı fiyatla şeffaf naylon poşet, hurda temiz pet şişe, kırkambar plastik, pimapen artığı, mavi ve kırmızı kapak hurda alıyoruz. İzmir in tümünde kristal polistiren hurdası, polipropilen hurdası, hurda ABS plastik, jelatin alıyoruz.
  İzmir hurda plastik pimapen fiyatları için arayabilirsiniz.

  İzmir’de Hurda Sac Alımı

  Sac hurdası geri dönüşüm yapan yerler için önemlidir. Kapı, varil, sandviç panel, çatı üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Çeşitli uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların gövdesinde sıkça kullanılmaktadır. Varil straforlu sandviç panel, demir kapı, çatı üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu malzemelerin atıl durumda olana sac hurdası denilmektedir. Kış bahçesi çatısı kapatmak için kullanılabilecek hurda sac alabilirsiniz. İzmir’de hurda sac alımı yapan yerler içindeyiz. Sac; demirin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş halidir. Merdaneyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek üretilir. Kullanım alanına göre belirlenen boyut ve ölçülerde şerit gibi kesilmektedir.

  Çelik Raf Hurdası Alım Satımı

  Hurda çelik raf işleri yapmaktayız. İzmir hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile telefonumuzu aramanız yeterlidir.

  İkinci el demir raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak maksadıyla hurda raf alan hurdacı firmalar sayfamızı incelemeniz yeterlidir. Çoğunluk ile kapatılmış fabrikalardan temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları, market rafı hurdaları, mağaza rafı hurdaları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2.el raf hurdası satanlar içerisindeyiz.

  İzmir 2.El İnşaat Malzemesi Alımı

  İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, yük asansörü, harç makinesi, boya makinesi 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Yıkılmış lokanta ve benzeri binalardan ayırılan yeni ayarında ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapenler alan hurdacı firmalar arasındayız. Dolayısıyla iflas etmek mecburiyetinde kalmış iş yerlerinden aldığımız minik küçücük defosu bulunan fayans, çatı tavanları, kiremitler, su geçirmez laminant parkeler satıyoruz.

  Fabrika Sökümü

  Yıkım işi yapmak ekosistemin korunması ve iş sağlığı sebepleriyle risklidir. Tecrübeli personellerce kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. İzmir’de fabrika söküm ve bozum işlerinize tâlip oluyoruz.

  İnşaatların yapım projeleri kendine özgü olabilir. Dolayısıyla yıkım biçimi de projeye göre tamamlanmalıdır. İşe başlamadan önce sökülecek fabrika binasının detaylı bir şekilde incelenerek uygun proje ve ekipmanın hazırlanması gerekiyor.

  İzmir’de Jeneratör Hurda Alanlar

  Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her türlü makinenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Lakin ikinci el jeneratörler bozuk olsa dahi değerlendirilebilir. Hurda jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyiniz. 2.el jeneratör alımı için en doğru fiyat tekliflerini veriyoruz.
  İzmir hurda jeneratör fiyatları sormak için arayın. Elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır.

  Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

  İzmir hurdacı Exper Metal olarak Çatı minare kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun levha, kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca İzmir’de çinko hurda alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz. Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Yer yüzünde doğal olarak çıkarılmaktadır.
  Doğadaki kurşunlar patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile çıkarılır. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. Kurşun madeni kimyasal maddelerde, askeri mühimmatlarda, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde, akü imalatı, kablo yalıtımı üretiminde, alaşım üretiminde, benzin katkısında sıklıkla kullanılmaktadır.

  İzmir’de Hurda Akü Alımı

  Küçük akü hurdası, hurda sulu akü, kuru akü hurdaları almaktayız. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma amaçlı aküden faydalanılmaktadır. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı değildir. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcıya akım göndermek çok yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek amacıyla akü kullanılarak motor korunmuş olur. İzmir hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Aküler; motorsikletler gibi taşıtlarla bazı elektrikli araç gereçlerde elektrik depolamak amacı ile kullanılır. Elektriğin kimyasal olarak depolanmasını sağlayarak gerektiğinde elektrik olarak veren depolama araçlarıdır.

  Güncel Anlık İzmir Hurda Fiyatları

  İnternet sitemizdeki İzmir hurda fiyatları hergün değiştirilmektedir. Hurda fiyatları konulu yazıya göz atabilirsiniz. Anlık İzmir hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz. Bütün hurda alımlarımızı yeni hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız.