İçeriğe geç

Iğdır Hurdacı

  Iğdır Hurdacı

  Iğdır hurdacıları içerisinde sarı hurdası alımında en iyi tekliflerini biz sunuyoruz. Hurda alım satımında tecrübe ile profesyonel hurdacı firması olarak hareket ediyoruz.

  Iğdır da uygulanan hurda fiyatlandırması ile hurda alım satımı yapıyoruz. Iğdır hurdacısı Exper Metal sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Iğdır merkez hurdacısı olmanın mutluluğunu paylaşıyoruz.

  Hurdalarınızı satmak için boş vaktinizin kıymetini bilerek firmamız ile irtibat kurarak 2 dakika geçmeden size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz. Toptan hurda eşya alımlarına özel Iğdır fiyatlarından yüksek fiyat sunuyoruz. Iğdır hurdacısı olarak Iğdır çevresinde hizmet ediyoruz. Iğdırdan hurda malzemeler ve az kullanılmış eşyalar alım satımı yapmaktayız.

  Exper Metal kalitesiyle Iğdır hurdacılık faaliyetlerine kurumsallık kazandırmaktayız. Hurda malzemelerinizi dilediğiniz yerden almak amacıyla kapınıza geliyoruz. Hurda alırken hesapladığımız bedelini hurdanızı taşırken nakit ödüyoruz. Iğdır sanayisinde yakınlarında hurdacı firmasıyız.

  En güncel teklifleri veren Iğdır bölgesi hurdacı olarak benzersiz hurdacılık hizmetleri sunmaktayız. Iğdır hurda alım satım ve geri dönüşüm fabrikaları arasında hizmetlerimiz ile öncüyüz.

  Iğdır da Hurdacı Telefonu

  Iğdır yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içinde yer alır. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak üzere sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Çok süre geçirmeden arayarak, en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

  Okuduğunuz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Sizlerde isterseniz elinizde bulunan hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Iğdır hurdacı numarası sayfamızın içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Yirmi beş senedir on binlerce kiloda maden hurdasını geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile kullanılandan az doğal kaynak yok edildi.

  Iğdır’daki Hurdacılar

  Sizlerde her nevi hurda kurşun satmak için bizi arayabilirsiniz. Iğdır’da hurdacı firması olarak Iğdır’ın her alanında her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemenin yüklenmesi için orada bulunan hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Geri dönüşüm ve hurdacılık alanında 25 yıllık deneyimle hizmetlerimizi sunmaktayız. En yakın Iğdır hurdacı firması olarak istediğiniz konuma geliyoruz.

  Sertifikalı Iğdır hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Iğdır’daki en iyi hurdacılık firması Exper Metal ile hurdacılığı kolaylaştırın! Daha fazla emek sarfederek normalden çok kazanmak istemekteyiz.

  Iğdır’da Hurda Alan Firmalar

  Iğdır da konumdan hurda ticareti yapıyoruz. Şimdi size Iğdır’da hurda alan yerler ile bizim aramızdaki farkı açıklamış olacağız.

  Hurda malzeme satmak isteyenlerin memnun kalmasını önde tutarak sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenden dolayı her türde profesyonelliği kapınıza getiriyoruz. Iğdırda kalay hurdası, torna makinesi artığı, çelik hurdası, zamak hurda, çinko hurdası almaya devam etmekteyiz.

  Iğdır çevresinde hurda malzeme alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Yüksek tonajlı alüminyum ve sarı hurda, bakır hurdası, demir hurdası, kablo, çinko hurdası, kurşun hurdası alımı yaparken fiyat listesi uygulamaktayız. Iğdır da hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile sektörün öncüsüyüz.

  Iğdır Kablo Hurda Alanlar

  Iğdırda hurda fare yemez, çelik zırh kabloları, yeraltı enerji kablosu, çelik içli kablolar alım satımı esnasında değerinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Iğdır’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Iğdır’ın en iyi hurdacısı Exper Metal firmamızla sizde para kazanabileceksiniz.

  Elektrik kablosu, hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, hurda %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Iğdır bölgesinde hurda kablo almaktayız. Hurda ptt kablosu, telefon kablo hurdası, ptt kablo içi deşe hurdaları, ptt kablo içi yağlı (deşe) satanlar bize ulaşın.

  Hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo, hurda karışık kablo, tek damar kablo hurdası ticareti yapan firmayız. Tonajlı hurda kablo alımında piyasadan daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. Hurda kablo alan yerler konulu konuya göz atın.

  Iğdır’da Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

  Sitemizdeki Iğdır hurda sarı pirinç kilo fiyatını grubumuzdakilere günlük ulaştırılmaktadır. Hurda sarı alan yerler başlıklı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz.
  Iğdır hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Exper Metal firmamız Iğdır’da hurda sarı alımı yapanlardanız. Exper Metal olarak sarı pirinç araiş MS-70, MS-64 sarı araiş, sarı araiş hurda, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, MS-58 hurda çubuk ucu parça sarı alıyoruz. Iğdır merkezde hurda fosfor bronz Cusn8, sarı oto radyatör hurdası, kırkambar sarı hurda, sarı musluk, hurda sarı su saati, sarı pirinç talaş hurdası, külçe sarı alan hurdacılar arasında değerinde ton fiyatını vermekteyiz.

  Iğdır Hurdacı Demir Hurdası Alımı

  Iğdır hurdacısı olarak toplama demir hurdası, ekstra demir hurda, teneke hurda, talaş demir hurda, dkp demir hurda almak maksadı ile güncel fiyat sunuyoruz. Hurda demir, yeryüzünde en çok satılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Iğdır demir hurda fiyat listesini kayıt olanlara saat başı ulaştırmaktayız. Müşteriye en yakın adresten çıkma demir kapı, pencere demiri hurdası, asansör hurdası, demir merdiven korkuluğu, tufal hurdası, ticareti yapıyoruz.

  Güncel demir hurdası fiyatı için bize ulaşın. Demir hurda alanlar bölümüne mutlaka bir göz atmalısınız. Yüksek tonajlı hurda inşaat demiri, döküm demir, yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, pik hurda demir alımı yapılır. Hurda demir alan hurdacı firmalar içindeyiz.
  Iğdır hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

  Iğdır’da Krom Hurdası Alımı

  Paslanmaz krom hurdası alan Iğdır hurdacı işletmesiyiz. Iğdır’da hurda krom için nakit ödeme veriyoruz.
  Iğdır hurda krom fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Yerinden krom 304 kalite hurda talaşı, 316 krom hurdası talaşı, hurda krom 310 talaşı, krom 310 kalite hurdası, krom paslanmaz 304 hurda, krom paslanmaz 316 kalite hurdası ticareti yapan hurdacıyız.

  Iğdır’da krom paslanmaz 202 kalite hurda, krom paslanmaz 430 hurdası, 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank hurda, 201 kalite krom hurdası, krom paslanmaz 201 hurdası talaşı, hurda krom 430 talaşı alımı için nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda krom alımı sayfasının linkine tıklayabilirsiniz.

  Çok sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz oluşur.

  Iğdır’da Alüminyum Hurda Alımı

  Her tür yüksek tonajlı hurda alüminyum alınır. Iğdır hurda alüminyum fiyatları bulunan sayfamızı görmek için bize ulaşın. Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir element. Rengi gümüş olan, sünek bir metaldir. Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde durmadan deneyim kazanıyoruz.

  Buradaki Iğdır hurda alüminyum ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Sayfamızda önceden yazılan hurda alüminyum alan hurdacı içeriğe göz atabilirsiniz. Hurda alüminyum kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum piston hurda Iğdır hurdacısıyız. Iğdır hurdacı firmamız Exper Metal’a güvendiğiniz sebebiyle teşekkür ederiz. Iğdır da konumdan profil eloksallı alüminyum, alüminyum curuf, hurda alüminyum kompozit, hurda klima alüminyum radyatör alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz.

  Iğdır da hurda alüminyum alan firmalar içinde öncüyüz. Araba jantı, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tencere hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Alüminyum levha hurda, alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum imalat atığı, ince alüminyum talaşı alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz.

  Iğdır Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

  Iğdır’da bakır hurdası alabilmek amacıyla yeni depomuzu oluşturmayı başardık.
  Iğdır hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Büyük bakır tencere, bakır lama hurda, bakır TTR kırma hurda, hurda bakır tel, bakır kazan için peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan Iğdır hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın profesyonel hizmetimizin tadını yaşamaya başlayın! Hurda bakır alanlar alanında detaylı bilgi yer alıyor. Burdaki hurda bakır fiyatları Iğdırda bakır hurdası sattığınızda değişmiş olabilir.

  40 ambar, soyma bakır, hurda yanık bakır, antigron kırma granür, bakır kızıl talaş hurdası, bakır boru hurda, kalın bakır profil alım faaliyetleri sunuyoruz. Kap kacak, hurda bakır levha, hurda bakır petek, eşya, bakır hammadde alanlar içerisindeyiz. Iğdır’ın tüm sokaklarında bakır hurda alımı yapıyoruz.

  Iğdır Karton Hurdası Alan Yerler

  Hurda kitap alanlar hakkındaki okumalısınız. Iğdırda kağıt ve karton hurdası alan hurdacılar arasında yer almaktayız. Değerinden yüksek fiyatlarla beyaz kağıtlar, karışık renkli kağıt hurdaları, kartonlar, koli hurdası alıyoruz.

  Iğdırda hurda kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası alımı yapıyoruz. En avantajlı fiyatlarla kağıt peçete, okul kitabı, hurda defter, fotokopi kağıtları alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet sayesinde size çok daha fazla kazanma avantajı sunuyoruz.
  Iğdır hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

  2 el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alıyoruz

  Kahve makinesi, bakır çay kazanı, bardak mısır arabası, su sebili, kıyma makinesi, tabldot, köpüklü ayran makinesi alıyoruz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, krom küvet, krom paslanmaz dinlendirici vb endüstriyel tipte mutfak malzemelerini yakından incelemek amacı ile sizleri depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah altı iki kapaklı dolap, pizza dolapları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar alımı yapmaktayız. İkinci el krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama makinesi satan yerler bu sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta mutfağı aletleri almaktayız.

  Hurdacılar Sitesi Iğdır

  Iğdır OSB hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda malzemeler alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası almaktayız.

  Hurda nikel, karbür, motor hurdası, titanyum, imalat artığı alıyoruz.

  Iğdır hurdacılar sitesi içinden hizmetlerimizi dilediğiniz yere getirmekteyiz. Asla hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu sebep ile hurda veya ikinci el araç yedek parçası temin etmek amacı ile gelen çağrıları açmıyoruz. Eminiz ki Iğdır sanayisinde 2.el araba yedek parçası ticaretiyle uğraşan dükkânlar bulabilirsiniz. Rica ediyoruz bu tarz işlerinizde alım satımı yapan yerleri arayın.

  Iğdırda Çatı Hurda Kurşun Alan Firma

  Yer kabuğunda doğal olarak bulunabilen madenler içindedir. Exper Metal olarak Iğdır’da hurda kurşun levha, kurşun oluk, çatı söküm kurşunu, kurşun boru sökümü için yerinize geliyoruz. Ayrıca Iğdır’da hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen aramaktan çekinmeyin. Günümüzde radyasyon yalıtımlarında, pigmentler ve kimyasal maddelerde, kabloların izolasyonunda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, aküler üretilirken, çeşitli alaşımlarda, askeri mühimmatlarda kurşuna yer verilmektedir. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerden biridir. Doğadaki cevherler patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Ekstraktif metalurji ile kullanılabilir hale getirilir.

  Iğdırda Plastik Hurda Alımı

  Iğdır’da ABS plastik hurda, polistiren hurdası, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası almaktayız.
  Iğdır hurda pimapen fiyatları bulunan listemiz için arayın.

  Yerinden kırmızı ve mavi kapak hurdası, kırkambar plastik, şeffaf beyaz naylon, pimapen artığı, pet şişe için peşin ödeme yapıyoruz. Plastik; (O) oksijen, (N) azot, karbon (C), hidrojen (H) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

  Iğdır Hurdacı Fiyatları

  Hurda alüminyum fiyatları hakkındaki makaleyi inceleyebilirsiniz. Anlık Iğdır hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizi aramanız gerekmektedir. Hurdacı sitemizdeki Iğdır hurda fiyatları haftada bir defa güncel olarak değiştirilmektedir. Tüm hurda alımını güncel Iğdır hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz.

  Elektronik Hurda Alanlar

  Her nevi elektronik ev eşyası alım satımında piyasadan yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası lazer yazıcı, VDSL modem, işlemci CPU, ram, tarayıcı, yeni nesil anakarat, harddisk, DDR rulo, sunucu, ekran kartı, elektronik kart, CRT monitör, power, ses kartı, fotokopi makineleri almaktayız. Kontaktörler, elektrik panoları, tuşlu telefon kartı, adaptör, röleler, elektrik trafosu parçaları, GSM istasyon kartları, termik röleler alıyoruz. Ütü masası, bulaşık makinesi, vantilatör, fırın, mini buzdolabı, tartı, klima, fön makineleri, kombi, çay ve filtre kahve makinesi, ocak, çamaşır makinesi, ütü alımı yapıyoruz.

  2.el Hurda Sac Alım Satımı

  Hurda sac geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, varil üretim alanlarında kullanılmaktadır. Farklı uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kaplamasında yoğun biçimde kullanılmaktadır. Kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu saydığımız malzemelerin atılına hurda sac levha denilmektedir. Ek bina tavanı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Iğdırda hurda sac alım satımı özenle yapılır. Sac; metalin ince veya kalın levha haline getirilmiş biçimidir. Silindirle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş boyut ve ebatlarda kesilmektedir.

  Iğdırda Jeneratör Hurda Alımı

  Bilindiği gibi her türlü malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ama 2.el jeneratör çalışmasa da alıcı bulabilir. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden teklif bize ulaşın. Iğdır da ikinci el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
  Iğdır ikinci el jeneratör fiyatları sormak için arayınız. Geçici elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan alanlarda elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

  Raf Hurda Alanlar

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Çoğunlukla yenilen mandıralardan temin ettiğimiz reyonlar, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, demir raflar, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz.

  2.el metal raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Konu hakkında daha geniş bilgi edinmek amacıyla 2.el raf sayfamızı inceleyiniz. Iğdır hurda raf fiyatları öğrenmek amacı ile mobil numaramızı arayabilirsiniz.

  Iğdır da Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Başlamadan önce sökülecek fabrika binasının etraflıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araçların ayarlanması doğru olur. Iğdır fabrika yıkım ve sökümü işinde tecrübeliyiz. Fabrika yıkımı tamamlamak iş sağlığı nedenleriyle riskli işlerdendir. Tecrübeli personeller tarafından yapılmalıdır. İnşaatların inşa projeleri kendine özgü olabilir. Dolayısı ile yıkım biçimi de farklıdır.

  Hurda Çinko Alım Satımı

  Çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile bileşikler oluşturmaktadır. Iğdır’da çinko levha, hurda çinko çatı sökümü alıyoruz. Çinko, yer kabuğunda en fazla çıkarılabilen metal elementlerden birisidir.

  Geçiş metalleri arasında bulunan çinko açık gri mavimsi renklidir. Antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat malesef nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manası ile öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır.

  2.El İnşaat Malzemeleri Alımı

  İnşaat şantiyelerinde alçı sıva makinesi, yük asansörleri, harç pompası, boya tabancası az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood bulunur. Yıkılmış öğrenci yurdu ve benzeri binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pencere alıyoruz. Dolayısı ile batmış fabrikalardan aldığımız küçük hatalı fayans kalebodur, laminant, tavanlar, kiremit ikinci el olarak satışı gerçekleştiriyoruz.

  Iğdır’da Akü Hurdası Alan Firmalar

  Aküler; motosikletler, arabalar ve benzeri enerjiye ihtiyaç duyulan taşıtlarla bir takım elektronik aletlerde kulanım görmektedir. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde akümülatör kullanılmaya devam edilmektedir. Aküler, sadece çalıştırmaya kullanmayla sınırlı değildir. Aynı zamanda alıcılara akım göndermek, voltajı dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörün üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek maksadı ile akülerden faydalanılarak motor korunur. Iğdır hurda akü fiyatları için arayabilirsiniz. Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarar. Hurda sulu akü, kuru akü hurda, hurda küçük akü almaktayız.

  Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

  Çelik çatı sökümünü titizlikle yapıyoruz. Söküm sonrası artan çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Hızlı kapatma açısından en uzun ömürlü çelik satı olanlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı çeşitlerinin yıkım sökümü diğerinden farklıdır.

  Binalar için en önemli alan hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür. Iğdır çelik konstrüksiyon fabrika sökülmesinde tecrübeli saha ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Prefabrik bina ve çelik konstrüksiyon hangarlar sökülürken yapının imar projelerine özen gösterilmelidir. Böylelikle 2.el çelik çatı makası ve 2.el çelik malzemesi şeklinde satılacaklar ayrılabilir.