İçeriğe geç

Doğubayazıt Hurdacı

  Doğubayazıt Hurdacı

  Ağrı Doğubayazıt şehir merkezinin ikinci el ev eşyaları ve hurda alımı yapmaktayız. Doğubayazıt hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak alüminyum hurdası ticareti yapıyoruz. Doğubayazıtta hurda alan firmalar içinde hizmetlerimizle ilk tercihiniz oluyoruz. Doğubayazıt hurdacısı Exper Metal hurda malzeme satacaklara geceleri de hizmet veriyor.

  Ağrı Doğubayazıt sanayisinde etrafında hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Her cins hurdayı konumunuzdan alıyoruz. Hurdalarınızı satmak için çok geçmeden telefonlarımızı arayarak 2 dakika içerisinde fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Malzeme alımı yaparken personellerimizce hesaplanan bedelini hurdanız yüklerken nakit ödemekteyiz.

  Tonajlı hurda alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Doğubayazıt hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Doğubayazıtın hurdacı deposu Exper Metal firmamızın prensipleriyle Doğubayazıt çevresinde hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerinin profesyonel anlayış kazanmasını sağlamaktayız.

  Doğubayazıt piyasasından yukarda hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Doğubayazıt merkez hurdacı firması olarak benzersiz fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

  Hurda malzeme alımlarında özenle hurda malzemenizi değerinin üstünde alıyoruz. Doğubayazıt’ta hurda alım satım işleri yürüten şirketlerinden biri olarak Doğubayazıt etrafında verdiğimiz hizmetleri hurda malzeme satışı yapanlar için okuduğunuz makalede anlatıyoruz.

  Doğubayazıt Hurda Alan Firma

  Doğubayazıtın tüm caddelerinde hurda alımı işlerini titizlikle yapmaya önem veriyoruz. Doğubayazıt bölgesinde istediğiniz yerden hurda malzeme alırız.

  Hurdası olanların memnuniyetine öncelik vererek sürüm sayesinde daha fazla kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Bu nedenden dolayı her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve sarı pirinç hurdası alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listesi sunuyoruz. Doğubayazıt ta hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli personelimizle öncü konumdayız.

  Doğubayazıt ta torna makinesi artığı, antimon zamak, çelik hurda, çinko, kalay alımı hizmeti veriyoruz. Şimdi sizin gibi değerli potansiyel müşterilere Doğubayazıt’ta hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla firmamızın arasındaki hizmetlerimizi anlatacağız.

  Doğubayazıt Hurdacısı

  Doğubayazıt hurdacı firması olarak Doğubayazıt’ın her bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurdanızın transferi için orada hazır bulunan araçlarımızı göndermekteyiz. Profesyonel anlayışla kazanç elde etmek istemekteyiz.

  Geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe Yirmi beş senelik deneyim ile hizmet veriyoruz. En yakın Doğubayazıt hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Ağrıın tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Doğubayazıt ilçesinde de hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kaliteli Ağrı hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle numaralarımızı tuşlamalısınız. Doğubayazıt’ta hurdacısı mı arıyordunuz? Doğubayazıt’taki en kurumsal hurdacı firma Exper Metal kurumsal yerinize getiriyor!

  Doğubayazıt ta Hurdacı Telefon Numarası

  Hemen telefon numaramızı arayarak, anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya önem vermektir. Şayet sizler de isterseniz elinizdeki hurda malzemelerin satışını yaparak milli ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

  Bu neden ile hurda atık satışı yapmak için hizmet numaramızı aramanız yeterli olacaktır. 1997 senesinden şimdiye tonlarca hurda naylonu geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle doğamıza daha az zarar verilmesi sağlandı.

  Doğubayazıt adresten her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Doğubayazıt hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir.

  Hurda Bakır Alan Doğubayazıt Hurdacı

  Büyük bakır tencere, lama, hurda TTR kırma bakır granür, bakır kazan, bakır tel hurda alımı için arayın. Doğubayazıt etrafında bakır hurda alımında tecrübeliyiz.

  Doğubayazıtta bakır hurda almak maksadı ile hurda alım deposu oluşturmayı başardık.
  Doğubayazıt hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bakır alan Doğubayazıt hurdacı telefonunu hemen arayın kaliteli hizmetlerimizin keyfini yaşayın! Kırkambar, bakır profil hurda, antigron hurda, soyma bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır talaş hurdası, 1/2 bakır boru hurdası alanlar içindeyiz.

  Bakır hammadde hurdası, hurda bakır petek, eşya, hurda levha, hurda bakır tepsi satışı yapmak için hemen arayın. Hurda bakır alan yerler bölümünde detaylı bilgilendirme mevcut. Sayfamızdaki hurda bakır fiyat listesi tüm Doğubayazıt için geçerli olmayabilir.

  Doğubayazıt ta Hurda Kablo Alanlar

  Şehrimizde yeraltı kablosu, çelik zırh kablo, fare yemez kablo, çelik içli kablolar alım satımı için en güncel fiyatları gönderiyoruz. Tek damar kablo hurdası, enya kablolar, karışık kablolar, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası için nakit ödeme veriyoruz.

  Ptt kablo içi (deşe), ptt kablosu, telefon kablo hurdası, hurda yağlı iç ptt kablosu satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Doğubayazıt’ta kablo hurdası alan firmayız.

  Doğubayazıt ta yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. Doğubayazıt’ta hurda kablo alan fabrikalar içinde en iyi hizmeti sunuyoruz.

  Kablo alan hurdacılar hakkındaki gönderimizi okuyun. Doğubayazıt ın en büyük hurdacısı ile sizlerde para kazanabileceksiniz. %30 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablolar alımında uzmanız.

  Doğubayazıt ta Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Doğubayazıt ta yerinden hurda klima alüminyum radyatör, hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi siyah, profil eloksallı alüminyum alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz. Kimyasal elementler içinde sayılan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Rengi gümüş olan, sünek metal çeşididir. Doğubayazıt ta hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz.

  Siz kıymetli müşterilerin sayesinde Doğubayazıt çevresinde durmadan büyüyoruz. İş yerimize gösterdiğiniz destek nedeniyle müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız. Buradaki Doğubayazıt alüminyum ton fiyatlarını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alanlar içerikli metni okuyabilirsiniz Alüminyum piston, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum kartel hurdası, alüminyum profil hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda alüminyum jant, alüminyum tencere, petek, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum sac için peşin ödeme yapıyoruz. İnce alüminyum talaşı, alüminyum makine artığı, alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum levha hurdası satmak maksadıyla arayabilirsiniz. Her çeşit tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapılır. Doğubayazıt hurda alüminyum fiyatları için arayabilirsiniz.

  Doğubayazıt’ta Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  Buradaki Doğubayazıt taki pirinç sarı ton fiyatlarını dileyenlere güncel olarak yollanmaktadır. Daha detaylı bilgi için hurda sarı alanlar içeriği okuyun.
  Doğubayazıt hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

  Doğubayazıt’ta hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Doğubayazıt hurdacı Exper Metal olarak MS-58 sarı talaş hurdası, MS-64 pirinç sarı araiş hurdası, pirinç sarı araiş, araiş sarı, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58 alım satımı yapıyoruz. Doğubayazıt bölgesinde hurda sarı su saati, hurda fosfor araiş Cusn8, sarı pirinç talaşı, sarı radyatör, kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk, külçe sarı hurdası alan yerler arasındayız.

  Hurda Demir Alan Doğubayazıt Hurdacı

  Doğubayazıt hurdacı olarak teneke, toplama demir hurdası, dkp demir hurdası, extra demir hurda, talaş demir hurda alıyoruz. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan madenler arasında yer almaktadır. Sitemizdeki Doğubayazıt demir kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

  Dilediğiniz yerden asansör hurdası, pencere demiri hurdası, tufal, demir kapı, demir trabzan hurdası, alım satımı için güncel fiyat sunuyoruz. Exper Metal Doğubayazıt ta demir hurdası alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz.
  Doğubayazıt hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

  Güncel hurda demir fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı bağlantısına tıklamalısınız. Yüksek tonajlı döküm demir hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demiri, hurda pik demir, inşaat yıkım hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda Krom Alımı

  Hurda krom alanlar içinde bulunan Doğubayazıt hurdacı şirketiyiz. Doğubayazıtta hurda krom ticareti yapıyoruz. Doğubayazıt hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için arayın. Konumdan krom paslanmaz 304 hurdası, 304 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 310 paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 316 kalite talaşı, krom 316 hurda, hurda paslanmaz krom 310 kalite alım satımı yapıyoruz.

  Ağrı Doğubayazıt’ta krom paslanmaz tank hurda, 201 kalite krom hurda, krom 202 kalite hurdası talaşı, 430 kalite paslanmaz krom hurdası, 201 kalite krom hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı, hurda krom 202 alıyoruz. Krom hurdası alımı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz.

  Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. Krom ile nikel karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur.

  Hurda Elektronik Alım Satımı

  Hurda Bilgisayar parçaları ekrankartı, ADSL modem, power supply, SSD harddisk, anakarat, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, işlemci CPU, fotokopi makineleri, DDR Rulo, sunucu, ram, scanner, ses kartı, crt monitör almaktayız. Röle, elektrik trafosu parçaları, kontaktör, IOS telefon işlemcileri, termik röleler, adaptör, GSM kartları, elektrik panosu almaktayız. Ütü masası, bulaşık makinesi, vantilatör, fırın, mini buzdolabı, terazi, klima, saç kurutma makinesi, kombi, çay kahve makineleri, ocak, elektronik çamaşır makinesi, ütü alımı yapıyoruz. Sıfır ve temiz kullanılmış elektrikli ev aleti için bedelini anında ödüyoruz.

  Doğubayazıt Sac Hurda Alımı

  Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kaplamasında sıklıkla kullanılmaktadır. Kapı, çatı, straforlu sandviç panel, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyaların atıl durumda olanına hurda sac denilmektedir. Sac; demirlerin levha haline getirilmiş biçimidir. Silindirle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş ebatlarda şerit gibi kesilir.

  Veranda tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilecek vaziyette 2.el sac satıyoruz. Doğubayazıt çevresinde sac hurdası alıyoruz. Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalarca satın alınmaktadır.

  2. El Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alıyoruz

  Su sebilleri, ayran köpürtme makinesi, doğalgazlı çay dobajı, espresso makinesi, tabldot, kıyma çekme makineleri dişlisi, bardak mısır makineleri alım satımı yapıyoruz. Depomuzda mevcut olan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, endüstriyel set üstü mekap, aspiratör, davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, salata ve meze dolapları vb. endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını yakından incelemek için almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı iki kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Kısa süreliğine kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü dolaplar alıp satmaktayız. Endüstriyel restoran mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

  Doğubayazıt ilçesi çevresinde yıkılan yurt binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Dolayısı ile kapanan şirketlerden edindiğimiz küçük ucuz fayanlar, su geçirmez laminant, çatı tavanları, kiremit satışı yapıyoruz.

  Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç makinesi, alçı karıştırma mikseri ikinci el portatif, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

  Doğubayazıt ta Hurda Kurşun Alan Hurdacılar

  Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Yer yüzünde nabit olarak rastlanmaktadır. Hayatı kolaylaştırmak için kablo yalıtımı üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, akü imalatı, benzin katkısı olarak, alaşım üretiminde, askeri mühimmatlarda kurşunlar kullanıldığı bilinmektedir. Doğubayazıt hurdacı Exper Metal olarak Minare ve çatı kurşunu, yağmur oluğu, kurşun levha hurdası, kurşun boru hurda alım amacıyla adresinize geliyoruz. Ayrıca Doğubayazıtta hurda çinko alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. Doğadaki cevherler patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir.

  Doğubayazıt’ta Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  İşe başlamadan sökülecek fabrikanın titizlikle dolaşılarak uygun ekipmanların ayarlanması doğru bir çalışma olur. Her binanın projesi birbirinden farklılık gösterir. Bu sebeple yıkım şekli faklı biçimdedir. Doğubayazıt fabrika söküm ve bozumu hizmetlerinde bir numarayız. Fabrika, şantiye yıkım işleri tamamlamak ekosistemin korunması ve iş sağlığı nedeniyle risk taşımaktadır. Uzman personellerce kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.

  Doğubayazıt’ta Akü Hurdası Alım Satımı

  Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Kuru akü hurda, sulu akü hurda, küçük akü hurdası almaktayız. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar. Aküler; otomobiller ve benzeri elektrik enerjisi ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli araç gereçlerde kullanılır. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanmayla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda alıcıya elektrik akımı göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj gidermek maksadı ile akülerden yararlanılarak motor korunur.
  Doğubayazıt hurda akü fiyatları öğrenmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

  Doğubayazıt Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

  En iyi fiyatlarla hurda şeffaf pet şişesi, kırkambar plastik hurda, kırmızı ve mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pimapen parçası ticareti yapan hurdacıyız.

  Plastik hurdası, Azot (N), Hidrojen (H), oksijen (O), karbon (C) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin ismidir. Doğubayazıt hurdacı firma olarak hurda jelatin, ABS plastik, polistiren kristal hurdası, hurda polipropilen moblen almaktayız.
  Doğubayazıt hurda plastik pimapen fiyatları için arayın.

  Doğubayazıt’ta Çinko Hurdası Alım Satımı

  Çinko metali, yerkabuğunda en çok bulunabilen metal elementler arasındadır. Çinko, antik çağlardan bu yana biliniyor. Lakin nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam olarak öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

  Element olan çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile bileşikler oluşturuyor. Çinko açık gri mavimsi renklidir. Doğubayazıt hurdacısı olarak hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha için peşin ödeme veriyoruz.

  Doğubayazıt’ta Karton Hurdası Alanlar

  Daha fazla fiyatlarla renkli kağıt hurdaları, karton koli, hurda karton, beyaz kağıtlar alıyoruz. Doğubayazıt bölgesinde kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete hurdası, bristol kağıt hurdası almaktayız. Sitemizdeki hurda kitap geri dönüşüm alanlar ile alakalı yazıyı okuyabilirsiniz. Doğubayazıt’ta karton, kağıt hurdası almaktayız. Toptan hurda peçete kağıdı, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdaları alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılıkla sizlere daha yüksek oranda kazanma imkanı iletiyoruz.
  Doğubayazıt hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Hurda Jeneratör Alan Hurdacı

  Bilindiği gibi her tür makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Ancak ikinci el jeneratör bozukda olsa değerlidir. Yaşamı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin bulunmadığı alanlarda elektrik jeneratöründen faydalanılmaktadır. 2.el jeneratör satanlar firmamızdan teklif istemelisiniz. Doğubayazıt etrafında 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz. Doğubayazıt 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Doğubayazıt Hurdacı Fiyatları

  Güncel sitemizdeki hurda fiyatları 2022 konuya bir göz atın. Güncel hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için arayın. Hurdacı sitemizdeki Doğubayazıt hurda fiyatları her en az üç günde bir güncel olarak değiştirilmektedir. Exper Metal olarak bütün hurda alımlarını en yeni Doğubayazıt hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz.

  2.el Raf Hurda Alım Satımı

  Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz. Genellikle batan mağazalar tarafından satışa sunulan market rafları, hurda çelik raflar, orta reyonlar, mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden seçtiğimiz hala kullanılabilir 2.el raf hurdası satan hurdacılar içerisindeyiz. Doğubayazıt hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak amacı ile firmamızı arayabilirsiniz. 2. el hurda raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Fiyat listesini incelemek için hurda raf hakkında bilgi paylaştığımız konumuzu inceleyebilirsiniz.

  Doğubayazıt Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

  Prefabrike binalar ile çelik konstrüksiyon depolar söküm işlerinde binanın inşaat projeleri incelenmelidir. Böylece 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme olarak satılacaklar ayrılabilir. Çelik çatı makası söküm işlerini titizlikle yapıyoruz. Sökümden sonraki çelik parçalar geri dönüştürülebilir. Dayanıklılık bakımından en ideal olanı çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı projelerinin söküm işleri birbirinden farklıdır. Binaların en önemli tarafı kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür. Doğubayazıt çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinde tecrübeli uzman kadromuz ile güvenli hizmetler vermekteyiz.

  Hurdacılar Sitesi Doğubayazıt

  Ağrı Doğubayazıt hurdacılar sitesi içerisinden profesyonel hizmetleri çağırdığınız yere getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya araba hurdası alım satımı yapmıyoruz. Bu nedenle hurda veya çıkma otomobil yedek parça için aramayınız. Kuşkusuz Doğubayazıt sanayi sitesinde 2.el araba yedek parçası ihtiyaçlarınızı bulabilecek dükkanlar vardır. Rica ederiz bu tarz işlerinizde onları arayın.

  Doğubayazıt OSB hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası alım yapmaktayız.

  Motor hurda, hurda nikel, karbür hurdası, titanyum, hurda imalat artığı satın alabilmemiz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.