İçeriğe geç

Ayvalık Hurdacı

  Ayvalık Hurdacı

  Ayvalık hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda alüminyum almaya devam ediyoruz. Hurda eşya alımında tecrübeyle hareket etmekteyiz.

  Nakite çevirmek istediğiniz hurda malzemelerinizi yerinizden almak amacı ile Ayvalıkta hurda toplama merkezi oluşturuyoruz. Ayvalık hurda alım ve geri dönüşüm firmaları içerisinde hizmetlerimizle öncüyüz. En iyi Ayvalık hurdacı firması olarak avantajlı fiyatlar ile konumunuza gelmekteyiz.

  Ayvalık’ta hurdacı şirketlerinin en kalitelisi olarak Ayvalık’ın her yerinde sunacağımız servisleri hurda satanlar için derledik. Hurda malzemenizin edeceği parayı öğrenmek için boş vaktinizi iyi değerlendirerek telefon numaralarımıza ulaşıp 1 dakika içerisinde avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

  Exper Metal deneyimleriyle Ayvalık’taki hurda alım ve geri dönüşüm hizmetinin kurumsallık edinmesini sağlıyoruz. Toptan hurda malzeme ticaretlerinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Ayvalık hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

  Exper Metal hurda malzeme satacaklara haftasonları da hizmet veriyor. Ayvalık ta hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Hurda alımlarında değerini nakit ödemekteyiz.

  Ayvalık’ın çevresinde hurda eşyalar ve ikinci el ev eşyaları alımında peşin ödeme yapmaktayız. Ayvalık piyasasından yukarda hurda fiyat listesi ile alım hizmeti veriyoruz.

  Ayvalık Hurdacı Firma Telefon Numarası

  Yirmi beş senedir binlerce kiloda bakır malzemeyi geri dönüşüme kazandırdık. Hizmetlerimizle çevreye daha çok zarar verilmesi önlenmiş oldu. Ayvalık adresten her tür hurda alımı her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içinde yer alıyor. Bu nedenle hurda atık satmak amacı ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Görüldüğü gibi hurdacılık geleceğe katkı sağlamaktır. Sizlerde dilerseniz elinizde bulunan hurda malzemenin satışını yaparak çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın, yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak para kazanabilirsiniz. Ayvalık hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında tek tıkla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

  Ayvalık Hurdacı Firma

  Ayvalık bölgesinde hurdacılık hizmetleri mi arıyorsunuz? Ayvalık taki en iyi geri dönüşüm ve hurdacılık firması Exper Metal 7/24 hurda alımı yapıyor! Tonajlı malzeme alarak kazanmayı istiyoruz.

  Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satmak amacı ile çağrı merkezimizi çaldırabilirsiniz. Ayvalık ta hurdacı olarak Ayvalık’ın tüm ilçelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın alımı için yerinize en yakın konumda bulunan araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Yirmi beş senelik deneyimle sektöre liderlik ediyoruz. En yakın Ayvalık hurdacı firma olarak hizmet vermekteyiz. Balıkesir’in tamamında yaptığımız gibi Ayvalık genelinde de kurumsal faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Tüm Balıkesir hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet veriyoruz.

  Ayvalıkta Hurda Alan Yerler

  Yüksek tonajlı hurda alüminyum, hurda bakır, demir, hurda kablo, çinko hurdası,sarı, ve kurşun alımında fiyat listesi sunmaktayız. Ayvalık ta hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile öncülüğe geçiyoruz. Ayvalık ta yerinizden hurda malzeme almaktayız. Ayvalık ta hurda alım satımı yapıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli tutarak daha fazla çalışmaktan daha çok kâr elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu sebep ile her türde profesyonel hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Şimdi size Ayvalık’ta hurda alanlar ile aramızdaki hizmetlerimizi açıklamaya çalışıyoruz. Ayvalık’ta hurda antimon zamak, çinko hurdası, hurda kalay, hurda çelik, hurda CNC torna artığı alıyoruz.

  Ayvalıkta Hurda Demir Alanlar

  Ayvalıkta demir talaş hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası, extra demir hurdası, teneke hurda alımı yapan firmayız. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları demir hurda hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın. Adresten asansör malzemesi, pencere demiri hurdası, tufal hurdası, demir merdiven korkuluğu hurdası, çıkma demir kapı, ticareti yapıyoruz. Exper Metal, Ayvalık’ta demir hurda alan yerler içerisinde yer alıyoruz.

  Demir, yeryüzünde en fazla çıkarılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Ayvalık extra demir hurda fiyat listesini arzu edene saat başı ulaştırıyoruz. Toptan inşaat demiri çubuğu (parça), yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası, pik demir, döküm demir için peşin para ödeme yapıyoruz.

  Ayvalıkta Sarı Pirinç Hurda Alımı

  Exper Metal olarak sarı talaş MS-58 hurdası, hurda sarı çubuk ucu MS-58, pirinç sarı araiş hurdası, pirinç sarı araiş MS-70, MS-64 sarı pirinç araiş almaktayız. Buradaki Ayvalıktaki sarı pirinç hurdası ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkındaki içeriği ziyaret edin.
  Ayvalık hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayın.

  Ayvalık’ta hurda sarı vana musluk, hurda fosfor (Cusn8), sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı su saati, kırkambar sarı, hurda sarı talaşı, sarı külçe alan firmayız. Exper Metal firmamız Ayvalık’ta hurda sarı alan firmalar içindeyiz.

  Ayvalık’ta Krom Hurda Alanlar

  Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur.

  Paslanmaz krom hurda alanlar içerisinde hizmet sunan Ayvalık hurdacı dükkanıyız. Balıkesir Ayvalıkta 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 430 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda krom makine artığı, paslanmaz krom 201 hurda talaşı, paslanmaz krom 202 hurda, krom 430 hurdası, hurda krom paslanmaz 201 kalite alımı yapmaya devam ediyoruz.

  Ayvalık bölgesinde hurda krom alımı yapıyoruz. Ayvalık hurda krom fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Krom hurdası alımı paylaşımına göz atabilirsiniz. Yerinden 310 kalite krom hurda talaşı, krom 310 hurda, 304 kalite krom paslanmaz hurdası, hurda krom 316 talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurdası, 304 kalite paslanmaz krom hurda talaşı alıyoruz.

  Ayvalık’ta Alüminyum Hurdası Alan Hurdacılar

  Bu sayfadaki Ayvalık alüminyum hurdası kg fiyatını kayıt olanlara saat başı ulaştırıyoruz. Bloğumuzda bulunan hurda alüminyum alan hurdacı konuyu inceleyin. Bize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum sac levha hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Hurdalarını bize satanların desteğiyle Ayvalıkta her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum levha, ince alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı hurdası ticareti yapmaktayız. Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal element. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır.

  Konumdan hurda alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum alikobant içi, alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü almak için telefon etmenizi diliyoruz. Alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum kartel, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda alan firmayız. Her nevi toptan alüminyum hurdası alınır. Ayvalık hurda alüminyum fiyatları için arayınız. Balıkesir Ayvalık’ta alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

  Ayvalıkta Kablo Hurdası Alanlar

  Hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablo hurdaları, %50 bakırlı kablolar alımında liderlik ediyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken kablo hurdası piyasası oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Ayvalık ın en iyi hurdacısı Exper Metal firmamızla sizlerde daha yüksek kazanç sağlayabileceksiniz. Hurda karışık kablo, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo, tek damar kablo alıyoruz.

  Hurda kablo başlıklı konuya göz gezdirebilirsiniz. Çevremizde çelik zırhlı kablo hurdası, yeraltı enerji kabloları, hurda fare yemez, hurda çelik içli enerji kablosu alım satımı sırasında anlık fiyatı teklif ediyoruz.

  Ayvalık’ta hurda kablo alanlar içindeyiz. Ayvalık ta kablo hurdası alan firmayız. Ptt kablo hurdası, ethernet kablosu ptt kablo içi yağlı hurdası, telefon kablosu hurdası, ptt kablo içi deşe hurdaları satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir.

  Ayvalıkta Hurda Bakır Alan Yerler

  Hurda bakır talaşı, ince bakır profil hurdası, bakır yanık hurda, antigron kırma (Granür), soyma bakır hurda, 40 ambar, hurda bakır boru alım satımı yapıyoruz. Balıkesir Ayvalık’ta bakır hurdası alabilmek amacı ile depomuzu oluşturmayı başardık.
  Ayvalık hurda bakır fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Bakır lama hurda, büyük boy bakır kazan, hurda TTR kırma, tel hurda, bakır tencere hurda alıyoruz. Bakır eşya hurdası, hurda bakırlı petek, hammadde, bakır tepsi, hurda bakır levha alıyoruz. Ayvalık’ın çevresinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurda fiyatı konumuzda geniş bilgi bulunabilir. Ayvalık hurda bakır kg fiyatı hergün değişmektedir. Ayvalık ta bakır hurdası alan hurdacı numarasını hızlıca arayarak hızlı hizmetlerin keyfini sürmeye başlayın!

  Hurda Karton Alım Satımı

  Ayvalık hurdacısı olarak hurda eski gazete, bristol hurda, kuşe kağıt ticaretiyle uğraşan firmayız. Önceki yazımızdaki geri dönüşüm kitap hurdası hakkındaki paylaşımı okumalısınız. Ayvalık’ta kağıt ve karton hurdası almaktayız. Daha fazla hurda kağıt fiyatı ile beyaz kağıt hurda, karton hurdaları, koli, hurda karışık renkli kağıt alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda A4 fotokopi kağıdı, defter hurdası, peçete ve kağıt havlu hurdası, hurda okul kitabı alırken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyet ile müşterilerimize çok daha fazla kâr etme olanağı veriyoruz.
  Ayvalık hurda kağıt fiyatları sormak için firmamızla irtibata geçin.

  2. el Raf Hurdası Alımı

  Ayvalık hurda raf fiyatları sormak maksadiyla mobil numaramızı aramanız yeterlidir. Çoğunluk ile ekipmanını yenileyen fabrikalardan aldığımız ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2. el raf satan firmalar içerisindeyiz. 2.el demir raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcut. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf alan hurdacı hakkındaki konumuza bakabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir.

  Çinko Hurda Alanlar

  Çinko madeni, yer kabuğunda en fazla çıkarılan metal elementlerdendir. Antik çağlardan bu yana biliniyor. Lakin üretim amacı ve kullanımı tam anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır. Ayvalık’ta çinko çatı hurdası, çinko levha alıyoruz.

  Mavimsi açık gri renklidir. Elementler içerisinde bulunan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturur.

  Ayvalık ta Plastik Hurdası Alım Satımı

  En avantajlı fiyatlarla temiz pet şişe hurdası, pimapen, kırkambar plastik, beyaz naylon hurdası, hurda mavi, kırmızı kapak alan hurdacı firmasıyız. Ayvalık bölgesinde jelatin hurdası, polistiren kristal hurdası, hurda polipropilen, ABS plastik ticaretiyle iştigal ediyoruz.
  Ayvalık hurda plastik pimapen fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için firmamıza ulaşın.

  Plastik hammadde; oksijen (O), (H) hidrojen, Azot (N), Karbon (C) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

  Ayvalık Şefaf Cam Hurdası Alan Hurdacılar

  Özellikle renkli ve şeffaf gazoz şişesi, içecek şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, konserve şişesi, hurda şeffaf cam şişe, çıkma otomobil camları hurdası biçimlerinde cam hurda bulunabilmektedir. Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı muhafaza eden organik olmayan sert malzeme çeşididir. Ayvalık merkezinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız.

  Hurdacılar Sitesi Ayvalık

  Hurda şablon nikel, karbür hurda, motor hurdası, titanyum hurda, hurda imalat artığı alım satımı yapmaktayız. Ayvalık OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda metaller alırken ayrım yapmadan her cins hurdanızı alıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 34, Nema 23 hurda step motor satımı yapıyoruz.

  Balıkesir Ayvalık hurdacılar sitesi içerisinden hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Kesinlikle hurda araç veya araba hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısı ile hurda veya ikinci el oto parçası almak maksadıyla edilen telefonları kabul etmiyoruz. Eminizki Ayvalık sanayi sitesi içerisinde oto yedek parça işleri yapan firmalar mevcuttur. Rica ederiz bu işlerde o firmalarla irtibat kurun.

  2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

  Sosislik ,su sebili, mısır makineleri, tabldot, doğalgazlı çay dobajı, kıyma makineleri, ayran makineleri, kahve makinesi bulunduruyoruz. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, paslanmaz dinlendirici, restoran tipi set üstü meykap vb endüstriyel tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile alıcıları depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. Endüstriyel lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. Kullanılabilir durumda otel tipi bulaşık makinası, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgah alımı yapmaktayız. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satmak isteyenler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir.

  Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Yapıların inşa projeleri kendine özgü olabilmektedir. Bu nedenle yıkımları faklı biçimdedir. Ayvalık’ta fabrika söküm işine talibiz.
  İşe başlamadan yıkıma hazırlanan fabrikanın incelikle incelenerek uygun aletler ve araçların ayarlanması doğru bir çalışma olur. Yıkım işi yapmak iş sağlığı ve güvenliği açısından riskli işlerdendir. Tecrübeli personellerce kontrollü bir biçimde yapılmalıdır.

  Güncel Anlık Ayvalık Hurda Fiyatları

  Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi almak ve Ayvalık’ta hurda kurşunun tonu kaç lira öğrenmek için hemen arayın. Hurda sarı fiyatları 2022 başlıklı makaleye göz gezdirebilirsiniz. Kurumsal sitemizdeki Ayvalık hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Kurumsal firma olarak tüm hurda alımlarını güncel hurda fiyatları ile tamamlıyoruz.

  İkinci El Hurda Jeneratör Alanlar

  Her makinenin ömrünü tamamlayıp daha fazla kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat eski jeneratör çalışmasa da alınıp satılabilir. Hurda jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Ayvalık bölgesinde 2.el jeneratör alırken en güncel fiyatlarını uyguluyoruz. Ayvalık 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için bize ulaşın. Elektrik enerjisi iletilemeyen bölgelerde jeneratör kullanılmaktadır.

  Hurda Kurşun Alan Hurdacılar

  Exper Metal olarak Ayvalıkta Cami minare kurşunu, hurda kurşun levha, kurşun yağmur oluğu, kurşun boru almak maksadıyla dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Ayvalık’ta çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen aramadan karar vermeyiniz. Kurşun madeni alaşım üretiminde, kablo izolasyonu, pigmentler ve kimyasal maddelerde, akü imali, mühimmat üretiminde, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Doğada doğal olarak çıkarılmaktadır. Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalarla çıkarılmaktadır. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleri ile işlenir. Kurşun tarihten günümüze kullanılmakta olan metaldir.

  Ayvalık’ta Akü Hurdası Alan Hurdacı

  Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Sulu akü hurdası, hurda küçük akü, hurda kuru akü hizmetini kolaylaştırıyoruz. Elektriği kimyasal biçimde depolayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan depolardır. Aküler; otobüsler, arabalar, motosikletler ve benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda voltajı dengelemek, alıcıya akım göndermek çok yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj gidermek için aküler kullanılarak cihaz korunmaya alınır. Ayvalık hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

  2.El İnşaat Malzemesi Alımı

  Bununla birlikte işi bırakan depolardan edindiğimiz defolu fayans kalebodur, laminant, çatı tavanları, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz. Ayvalık ilçesi yakınlarında yıkılan elbiseci vs. binalardan ayırılan kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı alan firmalar içindeyiz. Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinçleri, harç pompası, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri az kullanılmış demir iskele, plywood hurda satılıktır.

  Hurda Elektronik Alanlar

  Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları CRT monitör, ses kartı, tarayıcı, renkli yazıcı, ekrankartı, taşınabilir hard disk, VDSL modem, DDR Rulo, ram, güç kaynağı, elektronik kart, fotokopi makinesi, sunucu, ana kart, sarı göbek işlemci satmak amacıyla arayabilirsiniz. Şarj cihazı, elektrik panoları, tuşlu telefon kartı, kontaktörler, trafo, GSM baz istasyonu kartları, termik röle, röleler almaktayız. Fırın, saç kurutma makineleri, tartı, mini buzdolabı, bulaşık makinesi, filtre kahve ve çay makinesi, ütü, klima, çamaşır makineleri, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası alıyoruz. Her nevi elektronik ev eşyası için değerini anında ödüyoruz.

  Hurda Sac Fiyatları

  Müştemilat tavanı kaplamak için kullanılabilecek hurda sac temin ediyoruz. Ayvalık hurda sac alım hizmetleri sunduğumuz bölgeler arasındadır. Varil sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretim alanlarında kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli arabaların kapılarında, uçak ve gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretim alanlarında kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerden hurda sac levha çıkarılmaktadır.

  Hurda sac geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Sac; demirin kalın veya ince levha biçimine getirilen halidir. İki silindir arasında değişik inceliklerde düzleştirilir. Belirli ölçü ve boyutlarda şerit gibi kesilmektedir.

  Ayvalık Çelik Konstrüksiyon Sökümü

  Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Söküm sonrası kalan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Ayvalık’ta çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinizde tecrübeli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Bütün kapalı alanlar için en önemli konulardan biri hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatı çalışmaları uzun ömürlüdür. Sağlamlık bakımından en uzun ömürlü çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı çeşitlerinin sökümleri ötekinden farklıdır. Prefabrike yapılar ile çelik konstrüksiyon spor salonları söküm işleri yapılırken yapının inşa projelerine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılacaklar alıcıya sunulmaktadır.