İçeriğe geç

Yenişarbademli Hurdacı

  Yenişarbademli Hurdacı

  Yenişarbademli hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım satımında piyasanın üstünde fiyat vermekteyiz. Yüksek tonajlı demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası satımında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Yenişarbademli hurdacısı firmalar arasındayız.

  Isparta Yenişarbademli merkez hurdacısı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yenişarbademli merkez hurdacısı olarak hurdacılık yapıyoruz. Isparta Yenişarbademli şehir merkezinde hurdacı firmasıyız.

  Yenişarbademli çevresinde hizmet veren Exper Metal liderliğinde hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerini kurumsal bir şekilde tamamlamaktayız. Hurdalarınızın bedelini tartım esnasında hesaplıyoruz. Hurda malzeme alımlarında özenle ederinin üstünde hurda fiyat teklifi sunabilmekteyiz.

  Isparta Yenişarbademli şehir merkezinin hurda malzeme ve ikinci el ev eşyaları alımı yapıyoruz. Yenişarbademli’de hurda hurda depoları arasında hizmetlerimizle lideriz. Ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun şimdi çağrı merkezimize ulaşarak 3 dk içerisinde size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Exper Metal sizlere durmadan hizmet vermektedir. Yenişarbademli hurda piyasasındaki hurda fiyatlandırması ile hurdacılık yapmaktayız. Her türlü hurdalarınızı almak amacıyla Yenişarbademli de hurda toplama merkezi oluşturduk.

  Yenişarbademli Hurda Alan Yerler

  Yenişarbademlide hurda alımı yaptığımızı söylemiştik. Şimdi de sizin gibi kıymetli müşterilerimize Yenişarbademli’de hurda alan yerlerle firmamızın arasındaki farkımızı açıklamaya çalışıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası, bakır, alüminyum hurdası, çinko, ekstra demir, hurda kurşun ve sarı aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Yenişarbademli’de hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile liderlik yapmaktayız.

  Hurdası olanların memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmaktan daha fazla kazanmayı arzu ediyoruz. Bu sebep ile her türde hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Yenişarbademli’de konumdan hurda tufal almaktayız. Yenişarbademli de CNC artığı hurda malzeme, çelik hurdası, hurda kalay, zamak antimon hurdası, çinko hurda almaya devam ediyoruz.

  Yenişarbademli Hurdacı Numarası

  Boş yere süre geçirmeden numaramızı tuşlayarak, en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Bilindiği gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizlerde dilerseniz topladığınız malzemeyi bize satarak milli ekonomiye yardımcı olabilirsiniz.

  Bu nedenle hurda atık fiyatları istemek nedeniyle firmamızı aramalısınız. Yirmi beş seneden bu yana on binlerce kilo hurda plastiği geri dönüşüm ile ülkemizin ekonomisine kazandırmayı başardık. Bu sayede çevreye daha fazla zarar verilmemiş oldu.

  Yenişarbademli hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer alıyor. Yenişarbademli hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

  Yenişarbademli’deki Hurdacı Firmalar

  Yenişarbademli de geri dönüşüm firması olarak Yenişarbademli’nin tüm ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurda eşyanızın transferi için yerinize en yakın bölgede bulunan araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Müşterimize uygun hizmetleri sunarak kazanmak istemekteyiz.

  Yirmi beş yıllık deneyim ile faaliyet alanımıza bir sürü yenilik getirmekteyiz. En yakın Yenişarbademli hurdacı telefon numaramızı arayabilirsiniz. Ispartanın tüm ilçelerinde olduğu gibi Yenişarbademli genelinde de hurda alım satım faaliyetlerimizi başarı ile yerine getiriyoruz. Kurumsal Isparta hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Sizde her türlü hurda kablo satışı yapmak için bizi tuşlamalısınız. Konumunuza en yakın hurdacı firma mı arıyorsunuz? Yenişarbademli’nin en büyük hurda alım firması Exper Metal ile tanışın!

  Demir Hurda Alımı

  Yenişarbademli’de teneke, toplama demir hurdası, DKP demir hurda, ekstra demir, demir talaş hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Demir, yer yüzünde çokça bulunabilen metaller içerisindedir. Sitemizdeki Yenişarbademli demir hurda kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Anlık demir hurdası kilo fiyatları istemek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşın. Anlık demir hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile bölümünün olduğu bağlantıya tıklayınız.

  Exper Metal Yenişarbademli de demir hurda alan fabrikalar içindeyiz.
  Yenişarbademli hurda demir fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Yollayacağınız konumdan tufal, demir ev kapısı, asansör malzemesi hurdası, hurda pencere demir, demir merdiven korkuluğu hurdası, alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda pik demir, yıkım hurdası, demir döküm, inşaat demiri çubuğu, inşaat demiri hurdası alıyoruz.

  Yenişarbademli Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

  Yenişarbademli’de hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum sac levha hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tencere alımı yapıyoruz. Sizin sayesinde Yenişarbademli de her gün deneyim kazanıyoruz. Alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal element. Gümüş renkli, sünek metal çeşididir.

  Her nevi yüksek tonajlı alüminyum hurdası alıyoruz.
  Yenişarbademli hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Yenişarbademli de yerinden alüminyum alikobant içi hurdası, hurda alüminyum curuf, alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum eloksallı profil hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Alüminyum talaş hurdası, alüminyum makine artığı, alüminyum radyatör peteği, alüminyum kutu, alüminyum levha hurda ticareti amacıyla arayın.

  Bu sayfadaki Yenişarbademli alüminyum hurdası fiyat listesini whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Yenişarbademli de Krom Hurda Alanlar

  Yenişarbademlide hurda krom ticareti yapıyoruz. Yenişarbademli hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır.

  Hurda krom alan Yenişarbademli hurdacı firması Exper Metal en iyi fiyatlarla burada. Isparta Yenişarbademlide paslanmaz krom 201 hurda talaşı, 430 krom hurdası talaşı, krom 430 kalite hurda, krom paslanmaz 202 kalite hurdası talaşı, 202 paslanmaz krom hurda, 201 krom paslanmaz hurda, hurda krom tank alımı yapıyoruz.

  Krom hurda alan hurdacı firma yazısına göz atmalısınız. Dilediğiniz yerden 304 paslanmaz krom hurda, 310 krom hurda, 316 kalite krom paslanmaz hurda, 316 krom paslanmaz hurda talaşı, 304 paslanmaz krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 hurdası talaşı alıyoruz.

  Yenişarbademli’de Hurda Kablo Alan En Yakın Hurdacılar

  Bu bölgede yeraltı kablosu, fare yemez kablo hurdaları, çelik zırh kablo, çelik içli kablolar alımı esnasında anlık fiyat teklifini veriyoruz. Karışık kablo hurdası, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdası, tek damar kablo alımı yapan firmayız.

  Hurda ptt kablosu, telefon kablo hurdası, hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo içi (deşe) satarak para kazanmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Yenişarbademli çevresinde hurda kablo alan yerler arasında en yüksek fiyatı biz veriyoruz.

  Yenişarbademli’de toptan hurda kablo alırken piyasadan daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. Yenişarbademli de hurda kablo alan yerler arasında hizmetlerimizi sunuyoruz.

  Hurda kablo alanlar içerikli makaleye göz atabilirsiniz. Yenişarbademli’nin en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir ticaret yaşamanızı diliyoruz. Hurda %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu, %40 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız.

  Yenişarbademli Hurda Bakır Alanlar

  Bakır levha hurdası, bakır eşya, hurda bakır petek, eski bakır tepsi, hurda bakır ham madde satışı yapmak için firmamızı arayabilirsiniz. Hurda bakır konumuzda daha geniş anlatıma erişebileceksiniz. Yenişarbademli hurda bakır ton fiyatı ile hizmet sunuyoruz. Isparta Yenişarbademli’de hurda bakır alanlar içindeyiz. Yenişarbademli hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bizlerle irtibata geçin. Bakır TTR kırma hurda, bakır lama, kalaylı bakır tencere, eski bakır kazan, bakır tel hurda alımı yapmaktayız. Yenişarbademlide hurdacısı olarak hurda bakır alım satımında gerekli deneyime sahibiz. Yanık bakır hurda, antigron kırma granür bakır, hurda 1/2 bakır boru, kırk ambar, kızıl bakır talaşı, kalın bakır profil hurdası, hurda soyma bakır alan hurdacı firmasıyız. Yenişarbademli’de hurda bakır alan hurdacı şirketimizi acilen arayın kaliteli servislerimizin tadına varmaya başlayın!

  Yenişarbademli de Sarı Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Yenişarbademli de sarı külçe, sarı kırkambar, sarı araba radyatörü, hurda fosfor (Cusn8), sarı pirinç talaş hurdası, sarı musluk, hurda sarı su saati alımı yapıyoruz. Exper Metal olarak hurda sarı talaşı MS-58, sarı pirinç araiş hurdası, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç araiş MS-70, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58 alımında öncülük etmekteyiz.

  Hurdacı firmamız Exper Metal Yenişarbademlide hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Buradaki Yenişarbademli merkezdeki sarı pirinç hurdası kg fiyatı günceldir. Sayfamızda bir kaç gün önce yazılan hurda pirinç sarı alan hurdacı makaleyi ziyaret edin.
  Yenişarbademli hurda sarı fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

  Yenişarbademlide Çelik Konstrüksiyon Sökümü

  Yenişarbademli çelik konstrüksiyon sökümünde deneyimli saha ekibimizle hizmetler veriyoruz. Çelik yapı ve prefabrike depolar sökülürken yapının inşa projelerine dikkat edilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılabilecekler değer kazanır. Çelik çatı makası söküyoruz. Söküm sonrası artan çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Kapalı mekanların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Sağlamlık bakımından en ideal olanı çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı tasarımlarının söküm yıkımı ötekinden farklıdır.

  Karton Hurdası Alan Hurdacılar

  Sitemizde yer alan geri dönüşüm kitap hurdası alanlar ile alakalı gönderiyi okuyabilirsiniz. Yenişarbademlide hurda kağıt, karton almaktayız. En yüksek fiyatla fotokopi kağıdı hurdası, peçete ve kağıt havlu hurdası, hurda okul kitabı, hurda defter alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen ile satıcılara daha yüksek kazanma avantajı takdim ediyoruz. Yenişarbademli hurda kağıt fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. derinden çok fiyata beyaz kağıtlar, kartonlar, koli, hurda karışık renkli kağıt alıyoruz. Yenişarbademli’de gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda alımı yapan hurdacıyız.

  Yenişarbademli Hurda Cam Alımı

  Yenişarbademli merkezinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi geçirmeyen inorganik amorf katı bir maddedir. Bu dönemde renkli ve şeffaf gazoz şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, soda şişesi, meşrubat şişesi, cam kavanoz, şeffaf cam şişe hurdası, çıkma otomobil camları ve benzeri cam hurda türleri çok fazla geri dönüşüme gönderiliyor.

  Yenişarbademlide İkinci el Hurda Jeneratör Alımı

  Her şeyin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Fakat 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada değer görmektedir. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği yerlerde jeneratörden yararlanılmaktadır.

  İkinci el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İkinci el jeneratör alıyoruz.
  Yenişarbademli 2.el jeneratör fiyatları sormak için arayın.

  Yenişarbademli Hurdacı Fiyatları

  Bütün hurda alımını yeni Yenişarbademli hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Güncel Yenişarbademli hurda fiyatları ile hurda satmak için arayın. Kurumsal sitemizdeki Yenişarbademli hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Hurda fiyatları içerikli metne bir göz atın.

  Yenişarbademli’de Fabrika ve Makine Sökümü

  Yenişarbademli’de fabrika yıkım işlerinde bir numarayız. Binaların inşa projeleri kendine özgü olabilmektedir. Bu nedenle yıkımları farklı olabilmektedir.

  Fabrika sökerken yıkımı yapılacak binanın titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanın seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olur. Yıkım işi yapmak iş sağlığı sebebiyle risk taşıyan işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılması gerekmektedir.

  Sac Hurda Alan Hurdacı

  Kiler çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yenişarbademli etrafında paslanmaz sac hurda alan firmalardanız. Demir kapı, varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretim alanlarında sac elvha kullanılmaktadır. Farklı uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında sıkça kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, demir kapı üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyaların eskimişine hurda sac levha denir.

  Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalar tarafından toplanır. Sac; çoğunlukla demir metalin ince veya kalın levha haline getirilmiş biçimidir. Merdaneyle değişik inceliklerde düzleştirilir. Belirli boyut ve ebatlarda kesilmektedir.

  Yenişarbademli Hurdacılar Sitesi

  Yenişarbademli organize sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 34, Nema 17 hurda step motor alım yapmaktayız.

  Isparta Yenişarbademli hurdacılar sitesi içerisinden profesyonelliği dilediğiniz yere getiriyoruz. Lakin hurda araç veya otomobil hurdası alım satımı yapmıyoruz. Bu sebep ile hurda veya ikinci el araba yedek parça için çağrı kabul etmiyoruz. Şundan eminiz ki Yenişarbademli oto sanayi sitesi içerisinde çıkma otomobil parçası işleriyle uğraşan firmalar vardır. Rica ediyoruz bu işlerde o firmalarla iletişim kurmanız olacaktır.

  Hotor hurda, titanyum hurdası, hurda nikel, hurda imalat artığı, karbür alımı yapmaktayız.

  2.El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

  İnşatlarda boya makinesi, yük asansörleri, alçı mikseri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Isparta Yenişarbademli ilçesi yakınlarında yıkılmış apartman vb binalardan sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Dolayısıyla iflas eden depolardan satın aldığımız defolu çatı tavanları, kiremitler, fayans kalebodur, laminant parke satışı gerçekleştiriyoruz.

  Yenişarbademlide Çinko Hurdası Alanlar

  Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla çıkarılabilen elementler arasındadır. Antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Ancak üretim amacı ve kullanımı tam anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır.

  Açık gri mavimsi renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Elementler arasında yer alan çinko siyanür, amin, amonyak, halojen iyonları ile bileşikler oluşturmaktadır. Yenişarbademli de çinko levha, hurda çinko çatı sökümü Yenişarbademli hurdacılık firmasıyız.

  Kurşun Hurda Alımı

  Çeşitli çeşitli alaşımlar üretilirken, kabloların izolasyonlarında, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde, mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, pigmentlerde, akü imalatı kurşundan faydalanılmaktadır. Yenişarbademli hurdacı Exper Metal olarak Cami minare kurşunu, kurşun levha hurdası, yağmur oluğu, hurda kurşun boru alım satımları yapmaktayız. Ayrıca Yenişarbademli de çinko hurda alımlarına özel fiyat sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen aramadan karar vermeyin. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan geçmektedir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleri ile kullanılabilir biçime getirilir. Kurşun eski tarihlerden şimdiye kadar kullanılmakta olan metaller arasındadır. Yer yüzünde nabit olarak çıkarılmaktadır.

  Yenişarbademli’de Hurda Plastik Alan Hurdacılar

  Yenişarbademli’de ABS plastik, hurda polistiren kristal, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin alıyoruz. Yenişarbademli hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

  Adresten pet şişe hurdası, parça pimapen hurdası, kırkambar plastik hurda, beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak hurdası Yenişarbademli hurdacısıyız. Plastik, Karbon, hidrojen (H), Azot, Oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır.

  Yenişarbademli’de Hurda Çelik Raf Alım Satımı

  Yenişarbademli raf hurdası fiyatları öğrenmek için hatlarımızı aramanız yeterlidir. Çoğunluk ile iflas eden pastanelerden elde ettiğimiz çelik raflar, hurda demir raflar, ürün reyonları, mağaza rafları, market rafı hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2. el raf satışı yapıyoruz.

  İkinci el raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları incelemek için hurda raf hakkındaki konumuza göz atmanız yeterlidir. Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız.

  Yenişarbademli’de Akü Hurdası Alım Satımı

  Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayarak gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar. Akü; otomobiller benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bununla birlikte amperajı dengelemek, alıcıya akım iletmek gereğinden yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını gidermek için aküler kullanılarak cihaz korunmuş olur. Yenişarbademli hurda akü fiyatları bulunan listemizi istemek için arayınız. Sulu akü hurdası, kuru akü hurdası, küçük akü hurdaları alım satımı yapmaktayız. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde akü kullanılmaktadır.

  Elektronik Malzeme Hurdası Alan Firmalar

  Ütü masası, 6 programlı bulaşık makineleri, vantilatör, fırın, buzdolabı, tartı, klima, fön makinesi, kombi, türk kahvesi ve çay makineleri, ocak, elektronik çamaşır makineleri, ütü alıyoruz. Sıfır ve 2. el elektrikli ev aletleri için piyasadan yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Termik röleler, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, röleler, akıllı telefon işlemcileri, kontaktörler, elektrik trafoları, GSM baz istasyonu kartları alıyoruz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları fotokopi makinesi, lcd monitör, power, tarayıcı, dotmatrik yazıcı, ram, ekrankartı, işlemci, DDR Rulo, sunucu, taşınabilir hard disk, elektronik kart, yeni nesil anakarat, ses kartı, VDSL modem almaktayız.

  Yenişarbademli 2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

  Sübye makinesi, su sebili, kıyma makinesi dişlisi, tabldot, kahve makineleri, köpüklü ayran makineleri, bardak mısır makineleri, bakır işlemeli çay dobajı ihtiyacınızı karşılıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel yemek ocağı, paslanmaz krom dinlendirici, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, sanayi tipi aspiratör vb. sanayi tipi mutfak aletini görebilmeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz. 2.el endüstriyel tip cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. Temiz kullanılmış bulaşık makinaları, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alınır. İkinci el tabak kurulama tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz.