İçeriğe geç

Mihalgazi Hurdacı

  Mihalgazi Hurdacı

  Mihalgazi de hurda alan yerler içinde inşaat demiri hurdası almaya devam ediyoruz. Mihalgazi güncel hurda fiyat listesiyle alım satım hizmetleri için firmamızı arayabilirsiniz. Exper Metal size gece gündüz hizmet sunmaktadır.

  Mihalgazi hurdacısı olarak profesyonel hurdacılık hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Ne kadar hurda malzemeniz varsa boş zamanınızı iyi değerlendirerek Exper Metal çağrı merkeziyle iletişim kurarak maksimum 4 dakikada size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

  Hurda eşya alımında uzun senelerin tecrübesiyle kurumsal vermekteyiz. Exper Metal olarak Mihalgazideki hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerini kurumsalık ile tamamlıyoruz. Hurda malzemelerinizi almak amacıyla ekip oluşturduk.

  Mihalgazi’nin bütün noktalarında ikinci el ev eşyası ve hurda eşyalar alıyoruz. Mihalgazi hurda firmalar içinde çok seveceğiniz avantajlı hizmetlerle öne çıkmaktayız. Miktarı yüksek hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Mihalgazi hurdacısı olarak Mihalgazi de hurdacılık yapıyoruz.

  Alacağımız hurdanızın değerini yanınızda hesaplıyoruz. Mihalgazide hurda alan yerlerin en kalitelisi olarak hizmetlerimizi hurda satmak isteyenler için bu makalemizde anlatmaktayız. Eskişehir Mihalgazi şehir merkezinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan şirketiz.

  Mihalgazi’nin Hurdacısı

  Mihalgazi hurdacısı olarak Mihalgazi’nin her noktasında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki atık malzemenizin alımı için çevrenizdeki hurda nakil ekibimizi yönlendirmekteyiz. Daha fazla emek sarf ederek kazanmak istiyoruz. 25 senelik tecrübe ile piyasaya liderlik etmeye devam ediyoruz. En yakın Mihalgazi hurdacı firması olarak hurdanızı biriktirdiğiniz alana en iyi ekibimizi göndermekteyiz. Eskişehirin tüm sokaklarında olduğu gibi Mihalgazi etrafında da profesyonel hizmetlerimizi sürdürüyoruz. En yakın Eskişehir hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

  Mihalgazi bölgesinde hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Mihalgazideki en iyi geri dönüşüm firması Exper Metal en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor! Siz değerli müşterilerimizde her nevi kablo hurdası satışı amacı ile hatlarımızı çaldırabilirsiniz.

  Mihalgazi de Hurda Alan Firmalar

  Müşterilerin memnuniyetini öncelikli tutarak çok çalışmadan daha fazla yüksek kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Mihalgazi’de konumdan hurda malzeme alıyoruz.

  Mihalgazi de çinko hurda, CNC artığı hurda, kalay, çelik hurdası, hurda zamak almaya devam etmekteyiz. Bugün de sizlere Mihalgazide hurda alan fabrikalar ile firmamız arasındaki hizmetlerimizi anlatmaya çalışacağız.

  Mihalgazi nin tamamında hurda malzeme alımı hakkında bilgi içeren bir yazı paylaşmıştık. Toptan kablo ve bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, toplama demir, kurşun alımında piyasadan yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Mihalgazi’de hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile sektörün öncülerindeniz.

  Mihalgazi de Hurdacı Firma Telefonu

  Gördüğünüz gibi hurdacılık doğaya ve geleceğe fayda sağlamaktır. Şayet sizlerde isterseniz hurda satarak firmamızın çalışmalarına yardımcı olabilirsiniz. Mihalgazi yerinden her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Mihalgazi hurdacı telefonu bu sayfanın içinde bir tıkla arayabileceğiniz yerdedir.

  Boş yere süre geçirmeden numaramızı tuşlayarak, güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Bu yüzden hurda satmak amacı ile operatörlerimizi aramanız gereklidir. 1997 senesinden şimdiye binlerce ton hurdayı geri dönüşüm yöntemleri ile milli ekonomiye kazandırabildik. Böylece çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlenmiş oldu.

  Mihalgazi Hurda Alüminyum Alımı

  Listemizde bulunan Mihalgazi alüminyum hurda kilo fiyatını arzu edenlere saat başı yollamaktayız. Exper Metal’a duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler. Alüminyum piston hurda, alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

  Her çeşit yüksek tonajlı alüminyum hurdası alınır. Mihalgazi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Kimyasal elementler içerisinde olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metal türüdür. Konumdan hurda alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum eloksallı profil, alüminyum curuf, alüminyum alikobant hurdası alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz.

  Alüminyum talaş hurdası, alüminyum makine artığı, hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum kutu hurdası, alüminyum levha alım satımı yapmaktayız. Alüminyum jant hurdası, eski alüminyum tencere, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tel Mihalgazi hurdacısıyız.

  Mihalgazi alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz.

  Mihalgazi de Kablo Hurda Alanlar

  Hurda iç tesisat kablosu, hurda antigron kablolar, enye kablolar, tek damar kablo hurda, karışık kablo hurdaları ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Daha doğru sayfamızda önceden yazılmış hurda kablo alan yerler metni okuyabilirsiniz. Mihalgazi’de hurda kablo alımı yapıyoruz.

  Elektrik kablo hurdası, %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablo alım satımında tecrübeye sahibiz. Mihalgazide hurda fare yemez, çelik zırh kablo, hurda yer altı enerji kablosu, hurda çelik içli kablolar için piyasanın üstünde fiyatları öneriyoruz. Mihalgazide yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Hurda ptt kabloları, telefon kabloları, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablosu içi satmayı dileyenler bize ulaşın.

  Mihalgazide hurda kablo alan yerler içindeyiz. Mihalgazi nin en büyük hurdacısı ile çok daha kârlı bir hurda satımı yaşamanızı istiyoruz.

  Mihalgazi Bakır Hurda Alan Yerler

  Eskişehir Mihalgazi’de hurda bakır almak maksadıyla yeni bir depo oluşturmayı başardık.
  Mihalgazi hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayabilirsiniz. Bakır kap kacak hurdası, levha, hurda bakırlı petek, hurda bakır süs eşyası, hurda hammadde alıyoruz.

  Hurda bakır alan Mihalgazi hurdacı iş yerimizi şimdi arayın tecrübeli hizmetimizin tadını yaşayın! Bakır tencere, bakır lama hurdası, TTR kırma, tel, bakır kazan alıyoruz. Mihalgazinin tamamında bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Bakır kırkambar, yanık bakır, soyma bakır hurda, boru, bakır profil hurda, kızıl bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür) alan hurdacı firmasıyız. Hurda bakır sitemizde detaylı bilgilendirme mevcuttur. Mihalgazi hurda bakır kg fiyatı ile hizmet vermekteyiz.

  Demir Hurdası Alan Mihalgazi Hurdacı

  Tonajlı demir döküm, inşaat demiri hurdası, pik demir hurda, inşaat yıkım hurdası, parça inşaat demiri çubuğu için nakit ödeme yapmaktayız. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı edinmek için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Mihalgazi de ekstra demir, demir talaşı, DKP demir, teneke hurdası, toplama demir hurda ticareti yapan hurdacıyız.

  Demir hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.
  Mihalgazi hurda demir fiyatları için bizlerle iletişime geçin. Demir, Mihalgazide bol miktarda satılan madenler arasında bulunur. Sitemizdeki Mihalgazi ekstra demir hurdası ton fiyatını bip hattımızda paylaşmaktayız. Adresten demir kapı, hurda pencere demir, asansör hurdası, hurda demir merdiven korkuluğu, tufal hurda, ticareti yapıyoruz.

  Mihalgazi Sarı Hurda Alımı

  Bu sayfadaki Mihalgazi deki hurda sarı kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Sayfamızda bulunan hurda pirinç sarı alan yerler konuya göz gezdirebilirsiniz.
  Mihalgazi hurda sarı fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Exper Metal firmamız Mihalgazi’de hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz. Mihalgazi hurdacı Exper Metal olarak MS-64 sarı araiş hurdası, hurda sarı çubuk ucu MS-58, pirinç sarı araiş, sarı araiş hurdası MS-70, sarı çubuk talaşı MS-58 hurda alımında anlık fiyatları yayımlıyoruz. Mihalgazi merkezinde hurda sarı pirinç talaşı, hurda bronz fosfor araiş, sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı musluk, araba radyatörü hurdası, sarı kırkambar, hurda sarı su saati almaktayız.

  Mihalgazi’de Krom Hurdası Alımı

  Adresten hurda paslanmaz krom 310, krom paslanmaz 310 hurdası talaşı, krom paslanmaz 304 hurdası, krom paslanmaz 316 hurdası, krom 316 kalite hurda talaşı, 304 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı ticareti yapan hurdacıyız. Hurda krom ton fiyatı paylaşımımızı okumak isteyebilirsiniz.

  Mihalgazi’de hurda krom ticareti yapıyoruz. Mihalgazi hurda paslanmaz krom fiyatları için arayabilirsiniz. Eskişehir Mihalgazi’de ikinci el krom tank, 201 kalite paslanmaz krom hurda, krom 430 kalite hurda, 202 kalite paslanmaz krom hurdası, krom 430 kalite hurda talaşı, 202 kalite krom hurdası talaşı, krom 201 kalite hurdası talaşı alım satımı için peşin para ödeme yapıyoruz.

  Paslanmaz krom hurdası alan geri dönüşüm firmaları içindeki Mihalgazi hurdacı firmasıyız. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Gerektiği kadar bir yapıya sahip olması sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır.

  Mihalgazi’de Hurda Jeneratör Alan Yerler

  Geçici olarak elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda jeneratörler kullanılmaktadır. Kullanıma bağlı olarak her şeyin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Lakin 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada kıymetlidir. Mihalgazi de hurda 2.el jeneratör alım hizmetleri sunmaktayız. Mihalgazi ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemizi talep etmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Hurda jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi bizi hemen arayın.

  Mihalgazi de Hurda Cam Alım Satımı

  Günümüzde renkli ve şeffaf karışık içecek şişesi, cam su şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi, konserve şişesi, kola şişesi, gazoz şişesi, soda şişesi, hurda renkli cam şişe, otomobil camı cinslerde cam hurdaları çok miktarda eritiliyor. Cam saydam ya da yarısaydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi suları geçirmeyen organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Mihalgazi de cam hurdası alan firmalar içindeyiz.

  Fabrika Bozumu

  Mihalgazi deki fabrika sökümü hizmetlerinde tecrübeliyiz. Her yapının yapılış projeleri ötekilerden farklıdır. Dolayısı ile yıkım şekilleri de projesine uygun yapılmalıdır.

  Evvela yıkımı yapılacak iş yerinin etraflıca incelenmesi gerekmektedir. Yıkım işi yapmak iş güvenliği ve sağlığı açısından risk taşıyan işler arasındadır. Deneyim kazanmış ekipler tarafından kontrollü tamamlanmalıdır.

  Mihalgazi’de Hurda Sac Alan Hurdacılar

  Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli otomobillerin gövdesinde, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu saydığımız eşyalardan hurda sac çıkarılabilir. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır.

  Kış bahçesi çatısı kapatmak amacıyla kullanımı uygun olan ikinci el sac satıyoruz. Mihalgazi’de hurda sac alıyoruz. Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha biçimine getirilmiş halidir. Merdaneyle farklı inceliklerde düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenen standart ölçülerde kesilmektedir.

  Mihalgazide Plastik Hurda Alımı

  Plastik hurda, Oksijen, Hidrojen, Karbon, azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Toptan hurda pimapen parçası, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, beyaz şeffaf naylon poşet, hurda temiz pet şişe Mihalgazi hurdacısıyız.

  Mihalgazi nin tümünde hurda ABS plastik, jelatin, hurda polistiren kristal, polipropilen moblen ticaretiyle uğraşıyoruz. Mihalgazi hurda plastik fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

  Mihalgazi İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

  Bazı projelerde yük asansörü, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, harç mikseri 2.el demir iskele, plywood hurda alıyoruz. Bununla birlikte iflas eden satıcılardan satın almış olduğumuz küçük küçük defoları olan fayans kalebodur, su geçirmez laminant parkeler, tavanlar, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz. Yıkılmış ardiye vb binalardan bir kenara ayırılan sıfır ayarında 2.el kapı, pencereler, mutfak dolapları satıyoruz.

  Mihalgazi Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

  Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrik binalar sökülürken yapının inşa projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılacaklar alıcılar sunulabilir. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Mihalgazi çelik konstrüksiyon ahır sökülmesinde tecrübeli ekibimizle hizmetler vermekteyiz. Sağlamlık açısından en uzun ömürlü çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri vardır. Her çelik çatı tasarımlarının yıkım söküm işleri ötekinden değişiktir. Yapılar için en önemli alan şüphesiz çatılardır. Çelik çatı çalışmaları uzun ömürlüdür.

  2.El Hurda Raf Fiyatları

  Mihalgazi hurda raf fiyatları talep etmek amacı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Genellikle hizmet vermeyi bırakmış aktarlar tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, hurda demir raflar, mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satıyoruz. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alımı sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Hurda market rafı işleri yapıyoruz.

  Hurda Çinko Alımı

  Çinko metali, yer yüzünde en çok miktarda çıkarılabilen elementlerdendir. Mihalgazi’de çinko levha hurdası, hurda çinko çatı sökümü alımı yapan hurdacıyız. Geçiş metalleri içinde bulunan çinko açık gri mavimsi renklidir.

  Antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Fakat üretimi ve kullanılması tam manası ile öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Element olan çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir.

  Kurşun Hurda Alanlar

  Kurşun tarihten günümüze kullanılmakta olan metaller arasındadır. Yer yüzünde doğal olarak çıkarılabilen madenler içerisindedir. Bilindiği üzere kabloların izolasyonunda, alaşım üretiminde, benzin katkısında, mühimmat üretiminde, pigmentler ve kimyasal maddelerde, akü üretiminde, radyasyon yalıtımlarında kurşundan faydalanılmaktadır. Exper Metal olarak Mihalgazide yağmur oluğu, kurşun levha, çatı söküm kurşunu, hurda kurşun boru sökmek için adresinize geliyoruz. Ayrıca Mihalgazi’de hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satacak yer bulmak istiyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin. Doğadaki kurşunlar patlatma, kırma, kazma ve öğütme gibi aşamalardan sonra edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir.

  Mihalgazi Hurdacılar Sitesi

  Mihalgazi sanayi bölgesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz.

  Eskişehir Mihalgazi hurdacılar sitesi içerisinden hizmeti çağırdığınız yere getirmekteyiz. Lakin hurda araç veya otomobil hurdası almamaktayız. bu sebeple hurda veya çıkma araba yedek parça sormak için aramamalısınız. Şüphesiz Mihalgazi oto sanayi sitesi içinde hurda oto parçası işleri yapan dükkânlar bulabileceksiniz. Lütfen ikinci el otomobil parçası işlerinizde alım satımı yapan yerleri arayın.

  Hotor hurda, titanyum, hurda şablon nikel, hurda imalat artığı, karbür hurdası alıyoruz.

  Mihalgazide Kağıt Hurda Alanlar

  Piyasanın üstünde fiyatlarla karton, hurda beyaz kağıt, koli hurdası, renkli kağıt hurdası alanlar arasında en doğru ton fiyatını firmamız teklif ediyor. Tonajlı A4 kağıt hurdası, defter hurdaları, hurda peçete kağıdı, okul kitabı alırken göstermiş olduğumuz extra titizlikle hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok miktarda kazanma şansı sunuyoruz.
  Mihalgazi hurda kağıt fiyatları öğrenmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

  Sayfamızdaki hurda kağıt alımı ile alakalı içeriği okuyabilirsiniz. Mihalgazi de hurda karton ve kağıt alan hurda geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Mihalgazi’de hurda bristol kağıt, hurda gazete, hurda kuşe kağıt ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

  Mihalgazi Hurdacı Hurda Fiyatları

  Bütün alımlarımızı en güncel hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Kurumsal sitemizdeki Mihalgazi hurda fiyatları her an güncelleniyor. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi almak için en yakın ekibimizi arayabilirsiniz. Sitemizdeki hurda demir fiyatları konuya göz atabilirsiniz.

  Mihalgazi 2. El Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alımı

  İyi durumda bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, tezgah altı dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alımı yapıyoruz. Profesyonel restaurant aletleri almaktayız. Bakır çay otomatı, mısır arabası, ayran köpürtme makineleri, su sebili, kahve makineleri, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot bulunduruyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, lokanta tipi 3 gözlü ocak, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, krom küvet, paslanmaz krom yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel mutfak malzemesini incelemek amacı ile sizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. 2. El tabak ısıtma tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bizimle iletişim kurabilir.

  Mihalgazi de Akü Hurda Alım Satımı

  Sulu akü hurdaları, hurda küçük akü, kuru akü hurda almaktayız. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcıya akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak çok yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek için akülerden yararlanılarak cihaz korunmaktadır. Mihalgazi hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayınız. Akü; otobüsler, arabalar, elektrikli bisikletler gibi enerji ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bir takım elektronik alet edavatlarda kulanım görmektedir. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gereken yerlerde aküler halen akümülatörlerden faydalanıyoruz. Elektriğin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde vermeye yarayan depolama araçlarıdır.

  Elektronik Hurdası Alan Yerler

  Şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, IOS telefon işlemcileri, kontaktör, elektrik trafoları, GSM baz kartları, termik röle, röle alıyoruz. Sıfır ve 2. el elektrikli ev eşyası alımlarında nakit ödeme yapıyoruz. Bilgisayar parçaları Hurdası lcd monitör, yeni nesil ana kart, elektronik kart, power, VDSL modem, DDR Rulo, CPU işlemci, SSD harddisk, sunucu, yazıcı, fotokopi makinesi, ekrankartı, ram, belge tarayıcı, ses kartı almaktayız. Ütü masası, 6 programlı bulaşık makineleri, vantilatör, fırın, mini buzdolabı, terazi, klima, fön makineleri, kombi, çay ve türk kahvesi makineleri, ocak, çamaşır makinesi, ütü alıyoruz.