İçeriğe geç

Marmara Ereğlisi Hurdacı

  Marmara Ereğlisi Hurdacı

  Marmara Ereğlisi hurdacı firmaları içinde her tür raf hurdası alım satımında en güncel fiyat teklifini Exper Metal sunuyor. Hurda alımlarında tecrübeyle hareket etmekteyiz.

  Bütün hurdalarınızı almak amacıyla profesyonel ekip oluşturduk. Marmara Ereğlisideki hurdacı firmalar içinde öncülük ediyoruz. Marmara Ereğlisi merkez hurdacı olarak özel fiyat listesiyle faaliyet yürütmekteyiz.

  Tekirdağ Marmara Ereğlisi merkez hurdacısı olmanın gurunu paylaşmaktayız. Tüm hurda eşyanız için boş vaktinizin kıymetini bilerek aşağıdaki cep numarasını tuşlayarak 3 dakika zaman kaybetmeden avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

  Exper Metal öncülüğünde hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerine profesyonellik kazandırıyoruz. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Marmara Ereğlisi hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Marmara Ereğlisi hurdacısı firmamız Exper Metal sizin gibi kaliteli hizmetlerin kıymetini bilen müşterilerine haftasonları da hizmet vermeye devam ediyor. Marmara Ereğlisi bölgesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasına sahibiz. Hurda alımı yaparken değerini taşıma sırasında hesaplamaktayız.

  Marmara Ereğlisi’den az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda değerinde alıyoruz. Marmara Ereğlisi anlık hurda fiyatlandırması ile hurda alımı yapmaktayız.

  Marmara Ereğlisi Hurdacısı

  Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit atık hurdası satışı yapmak nedeniyle telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Sürümden standarttan çok kazanmak istiyoruz. Marmara Ereğlisi’de hurdacı telefon numarası mı arıyordunuz? Marmara Ereğlisi’deki en deneyimli hurdacı Exper Metal kurumsal yerinize getiriyor!

  Marmara Ereğlisi hurdacı firması olarak Marmara Ereğlisi’nin tümünde hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda eşyalar için müsait hurda alım araçlarımızı yönlendiriyoruz. Geri dönüşüm hizmetlerinde 25 yıllık sektörel deneyimle sektöre liderlik ediyoruz. En yakın Marmara Ereğlisi hurdacı firma olarak hizmet vermekteyiz. Tekirdağ’ın tümünde olduğu gibi Marmara Ereğlisi genelinde de bütün servislerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel Tekirdağ hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

  Marmara Ereğlisi’de Hurda Alan Yerler

  Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi arzu ediyoruz. Bu sebeple her türlü hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz. Marmara Ereğliside istediğiniz konumdan 2.el malzeme ve hurda alım işleri yapmaktayız.

  Marmara Ereğlisi nin her mahallesinde ikinci el eşya ve hurda alımı işlerini yapmaktayız. Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve sarı hurdası, bakır, toplama demir, hurda kablo, çinko hurda, hurda kurşun alımına özel yükseltilmiş fiyat listesi sunmaktayız. Marmara Ereğlisi’de hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz. Marmara Ereğlisi’de çelik hurdası, kalay hurda, antimon zamak hurdası, üretim artığı hurda, hurda çinko almaktayız. Bugün de size Marmara Ereğlisi’de hurda alan firmalarla firmamızın arasındaki kalite farkını anlatmaya çalışacağız.

  Marmara Ereğlisi de Hurdacı Firma Telefon Numarası

  Yirmi beş seneden bugüne on binlerce kilodaki hurdayı geri dönüşüm yöntemleri ile ülkemizin ekonomisine kazandırabildik. Böylece çevreye daha fazla zarar verilmemiş oldu. Boş yere süre harcamadan arayıp, en iyi hurda fiyat listesi ile hurdanızı nakit paraya döndürebilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak nedeniyle mobil hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

  Marmara Ereğlisi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Anlattığımız üzere hurdacılık doğaya önem vermektir. Sizde isterseniz hurda satarak çalışmalarımıza katkı sağlayabilirsiniz. Marmara Ereğlisi yerinden her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır.

  Marmara Ereğlisi Demir Hurdası Alanlar

  Yüksek tonajlı inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu hurdası, hurda döküm demir, pik demir, inşaat demiri alırız. Anlık demir hurda kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı linkine tıklamalısınız. Marmara Ereğliside ekstra demir, talaş demir hurda, toplama demir hurdası, dkp demir, teneke alımı yapan firmayız.

  Marmara Ereğlisi de demir hurdası alan geri dönüşümcüler arasındayız. Hurda demir, Marmara Ereğlisi de en fazla çıkarılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Marmara Ereğlisi extra demir hurda ton fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Adresten çıkma demir kapı, pencere demiri, asansör malzemesi, demir trabzan, tufal hurdası, ticaretiyle uğraşan firmayız.

  Marmara Ereğliside Hurda Alüminyum Alanlar

  Exper Metal firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle sizlere minnettarız. Kimyasal elementlerden biri sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Marmara Ereğlisi’de yerinden alüminyum alikobant içi hurdası, hurda alüminyum curuf, hurda klima alüminyum radyatör, hurda profil eloksallı alüminyum alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz.

  Levha, alüminyum radyatör, alüminyum talaş hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum üretim artığı satışı yapmak için arayın. Hurda alüminyum sac, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, çıkma jant, alüminyum tas tabak, alüminyum tencere ticareti yapan firmayız. Tekirdağ Marmara Ereğlisi’de alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Siz kıymetli müşterilerin yardımıyla Marmara Ereğlisi de her gün tecrübe elde ediyoruz. Her türlü tonajlı alüminyum hurdası peşin alınır.
  Marmara Ereğlisi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için bize çağrı bırakabilirsiniz. Buradaki Marmara Ereğlisi alüminyum hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum kaç para başlıklı içeriği okuyun Alüminyum araiş hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı yapıyoruz.

  Hurda Bakır Alan Marmara Ereğlisi Hurdacı

  Marmara Ereğlisi’de hurda bakır alan yerlerdeniz.
  Marmara Ereğlisi hurda bakır fiyatları sormak için arayınız. Hurda soyma bakır, bakır yanık hurda, kırkambar hurda, bakır profil hurda, antigron kırma granür, kızıl bakır talaşı, 3/8 bakır boru alıyoruz. Bakır tel hurdası, hurda TTR kırma, kazan, bakır lama hurdası, bakır tencere hurdası alınır.

  Marmara Ereğliside kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır petek, ham madde, hurda bakır kap kacak, hurda bakır süs eşyası, bakır levha hurdası satmak için firmamızı arayabilirsiniz. Hurda bakır alan Marmara Ereğlisi hurdacı numarasını tek tuşla arayın deneyimli hizmetin keyfini sürün! Hurda bakır alanlar yazımızda daha geniş bilgilendirme mevcut. Marmara Ereğlisi hurda bakır fiyatları saat başı güncellenmektedir.

  Marmara Ereğlisi’de Sarı Hurdası Alan Yerler

  Marmara Ereğlisinin tümünde hurda sarı pirinç talaşı, sarı araba radyatörü, sarı kırkambar, sarı külçe hurdası, sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, hurda bronz araiş (Cusn8) alan firmayız. Exper Metal olarak sarı araiş hurda, çubuk ucu parça sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş MS-64, sarı çubuk talaşı, sarı araiş MS-70 ticaretinde liderlik görevini üstleniyoruz.

  Marmara Ereğlisi hurdacı firma Exper Metal firmamız adına hurda sarı alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Marmara Ereğlisi hurda sarı pirinç ton fiyatını whatsapp grubu üyelerine bedelsiz ulaştırılmaktadır. Sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacı içeriği inceleyebilirsiniz.
  Marmara Ereğlisi hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Marmara Ereğlisi’de Hurda Kablo Alımı

  hurda %50 bakırlı kablo, hurda %30 bakırlı kablo, elektrik kablosu, %40 bakırlı hurda kablolar alımında öncülük yapıyoruz. Telefon kablo hurdaları, ptt kablo hurdası, ptt kablo içi hurdası, hurda yağlı içli ptt kablosu elinde olanlar bizi arayabilir. Hurda kablo alan yerler hakkındaki gönderimizi okuyabilirsiniz. Marmara Ereğlisi’de hurda kablo alımı yapıyoruz.

  Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz. Marmara Ereğlisi’nin en iyi hurdacısı ile mutlu bir hurda ticareti diliyoruz.

  Marmara Ereğlisi bölgesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Karışık kablolar, iç tesisat kablo hurdası, hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları, hurda enye kablo Marmara Ereğlisi hurdacısıyız. Şehrimizde yeraltı enerji kablo hurdası, hurda fare yemez kablolar, çelik zırhlı kablo hurdaları, çelik içli kablo hurdası alımında en güncel fiyatı veriyoruz.

  Marmara Ereğlisi de Hurda Krom Alım Satımı

  Marmara Ereğlisi’de hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Marmara Ereğlisi hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bize ulaşın. Hurda krom paslanmaz alanlar içerisinde faaliyet gösteren Marmara Ereğlisi hurdacı işletmesiyiz. Hurda krom ton fiyatı paylaşımımıza göz atmalısınız.

  Dilediğiniz yerden hurda krom paslanmaz 304 kalite, krom 310 hurda talaşı, 304 krom paslanmaz hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurda, hurda paslanmaz krom 316 kalite talaşı, 316 krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Tekirdağ Marmara Ereğlisi’de 201 krom paslanmaz hurdası, hurda paslanmaz krom 201 kalite talaşı, paslanmaz krom 202 hurdası talaşı, 202 kalite krom hurdası, ikinci el krom tank, krom paslanmaz 430 kalite hurdası talaşı, krom paslanmaz 430 kalite hurda alımı yapıyoruz.

  Sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir.

  Marmara Ereğlisi Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

  Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden sonraki parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Mekânların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür. Marmara Ereğlisi de çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinde tecrübeli uzman kadromuzla güvenli hizmetler veriyoruz. Çelik konstrüksiyon bina ve prefabrik yapılar sökümlerinde binanın inşaat projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylece 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik malzemesi olarak satılacak olanlar alıcılar sunulabilir. Sağlamlık açısından en ideali çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı biçimlerinin yıkım sökümü birbirinden değişiktir.

  2.el Hurda Raf Alımı

  Genelde kapatılan takıcılar tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafları, demir raf hurdaları, çelik raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el hurda raf satıyoruz. İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Daha detaylı bilgi için hurda raf alan firmalar hakkındaki içeriğimizi incelemeniz yeterli olacaktır.

  Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Marmara Ereğlisi hurda çelik raf fiyatları listesine ulaşmak amacı ile cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

  Güncel Anlık Marmara Ereğlisi Hurda Fiyatları

  Hurda bakır fiyatları 2023 içerikli içeriği okuyabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan Marmara Ereğlisi hurda fiyatları her hafta değiştirilmektedir. Tüm alımlarımızı özel hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Güncel hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın.

  Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

  Doğadaki cevherler kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilir. Daha sonra metalurjik işleme ile işlenir. Yer yüzünde nabit olarak bulunabilen metaller içindedir. Kurşunlar kablo izolasyonu, benzin katkısı olarak, askeri mühimmatlarda, alaşım üretiminde, kimyasal maddelerde, akülerin imalatında, radyasyon yalıtımlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Kurşun eski tarihlerden bugüne değin kullanılmakta olan metallerdendir. Exper Metal olarak Marmara Ereğlisi’de Minare ve çatı kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun levha hurdası, hurda kurşun boru alımı için adresinize uzman personel yönlendiriyoruz. Ayrıca Marmara Ereğlisi de hurda çinko levha alım satım hizmeti sunmaktayız. Elinizde Çinko hurdası hemen arayabilirsiniz.

  Marmara Ereğlisi Hurda Plastik Alım Satımı

  Toptan hurda pimapen parçası, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, beyaz şeffaf naylon poşet, hurda şeffaf pet şişesi için peşin ödeme veriyoruz. Tekirdağ Marmara Ereğlisi’nin tümünde polipropilen moblen hurdası, jelatin, ABS plastik hurda, polistiren kristal alımında en yüksek fiyat listesini uyguluyoruz.
  Marmara Ereğlisi hurda pimapen fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayınız.

  Plastik, azot, (O) oksijen, (C) Karbon, hidrojen (H) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

  2.El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

  İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya makinesi, harç pompası, alçı sıva makinesi ikinci el iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Ayrıca batmış depolardan satın aldığımız küçücük hatalı fayans kalebodur, dayanıklı laminantlar, tavanlar, kiremit satıyoruz. Yıkılan depo binalarından sökülmüş sıfır gibi ikinci el mutfak dolabı, kapı, pimapenler alımı yapıyoruz.

  Marmara Ereğlisi’de Hurda Sac Alım Satımı

  Sac; metalin levha şekline getirilen biçimidir. Silindirle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ölçü ve boyutlarda kesilir. Varil, çatı, straforlu sandviç panel, kapı üretilirken kullanılmaktadır. Farklı uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapaklarında kullanılmaktadır. Çatı, demir kapı, straforlu sandviç panel, varil üretim alanlarında kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerden sac hurdası çıkarılmaktadır. Veranda çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir. Marmara Ereğliside sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri tarafından satın alınır.

  2. El Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alıyoruz

  2. El tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Bakır çay kazanı, su sebilleri, ayran makinesi, tabldot, pop corn arabası, kahve makinesi, kıyma makineleri alım satımı yapmaktayız. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, krom davlumbaz, krom meze reyonları, lokanta tipi set üstü meykap vs endüstriyel tipte mutfak malzemesini yakından inceleyebilmek için almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Çok kısa süreliğine kullanılmış tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı üç kapaklı dolap, bulaşık makinaları, buz makineleri alınır. Profesyonel restoran mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  Marmara Ereğliside Akü Hurdası Alımı

  Elektriği kimyasal enerji şeklinde depolayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak veren depolara akü denir. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken aletlerde aküden faydalanılır. Marmara Ereğlisi genelinde kuru akü hurdaları, küçük akü hurdası, sulu akü hurdaları alım hizmetleri veriyoruz. Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanmayla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı iletmek gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı düzenlemek amacı ile akülerin benzeri görevleri vardır.
  Marmara Ereğlisi hurda akü fiyatları sormak için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Aküler; arabalar, motorsikletler ve benzeri taşıtlarla bazı elektrikli aletlerde enerji depolamak için kullanılır.

  Marmara Ereğlisi’de Hurda Kağıt Alan Hurdacı Firmalar

  Hurda kitap geri dönüşüm alanlar hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Marmara Ereğliside hurda karton kağıt alımı yapıyoruz. İyi fiyatla hurda fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, defter hurdası, kağıt havlu peçete alırken uyguladığımız extra titizlik sayesinde sizlere normalden yüksek kâr etme şansı yöneltiyoruz.
  Marmara Ereğlisi hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi istemek için firmamızla irtibata geçin. Avantajlı fiyata beyaz kağıt hurda, koliler, renkli kağıt hurdası, kartonlar alan yerler arasındayız. Marmara Ereğlisi’de hurda eski gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda almaktayız.

  Elektronik Hurdası Alımı

  Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları dotmatrik yazıcı, ram, taşınabilir hard disk, CRT monitör, resim tarayıcı, DDR Rulo, power supply, ana kart, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makineleri, VDSL modem, ekran kartı, server, işlemci almaktayız. Klima, vantilatör, 7 programlı bulaşık makinesi, ütü masası, ocak, çay makineleri, kombi, fön makinesi, çamaşır makinesi, ütü, mini buzdolabı, fırın alıyoruz. Şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, IOS telefon kartı, kontaktör, elektrik trafoları, GSM istasyon kartları, termik röleler, röleler satın alıyoruz. Sıfır ve 2. el elektronik alet alırken değerini teslim alırken ödemekteyiz.

  İkinci El Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Seyyar elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör alım satım hizmetleri sunuyoruz. Marmara Ereğlisi 2.el jeneratör fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Uzun süreli kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Fakat 2.el jeneratörler çalışmasa da kıymetlidir. İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif istemeden karar vermeyin.

  Marmara Ereğlisi de Hurda Çinko Alan Hurdacı

  Çinko metali, yer yüzünde en çok miktarda çıkarılabilen metal elementler içindedir. Çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla bileşikler oluşturur. Marmara Ereğlisi de hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha Marmara Ereğlisi hurdacısıyız.

  Antik çağlardan beri bilinmektedir. Ancak üretim yöntemi ve kullanımı tam olarak öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Geçiş metalleri arasında bulunan çinko mavimsi açık gri renklidir.

  Marmara Ereğliside Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Kapanmış fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak fabrika binasının incelikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan araçların seçilmesi doğru bir çalışma olur. Yıkım işi yapmak iş güvenliği sebepleriyle risklidir. Uzmanlık alanı yıkım olan ekiplerce kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Her binanın projeleri kendisine özgü olabilir. Bu sebeple yıkımları farklıdır. Marmara Ereğlisi fabrika yıkım ve sökümü hizmetlerinde yeterli tecrübeye sahibiz.

  Marmara Ereğlisi Hurdacılar Sitesi

  Tekirdağ Marmara Ereğlisi hurdacılar sitesi içinden hizmeti dilediğiniz yere getiriyoruz. Asla hurda araç veya oto hurdası almamaktayız. bu sebeple hurda araba parçası istemek amacıyla aramamalısınız. Şüphesizki Marmara Ereğlisi oto sanayisi içerisinde çıkma oto yedek parçası işleri yapan dükkanlar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu tür istekleriniz için o firmalarla iletişime geçiniz.

  Marmara Ereğlisi organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 hurda step motor alımı yapıyoruz. Hurda imalat artığı, hurda motor, karbür, hurda nikel, titanyum hurda alımı yapmaktayız.