İçeriğe geç

İpekyolu Hurdacı

  İpekyolu Hurdacı

  İpekyolu hurdacı olarak eşi benzeri olmayan hurdacılık hizmetleri sunmaktayız. Hurda malzemelerinizi evinizden kendimiz alıyoruz. İpekyolu’daki geri dönüşüm depoları içerisinde hizmetlerimiz ile öncülük ediyoruz. Hurda malzemenizin edeceği parayı hesaplamamız için boş vaktinizi iyi değerlendirerek çağrı merkezimize ulaşıp 2 dakika içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Malzeme alımı yaparken tutarını taşırken sunduğumuz teklifteki fiyatlardan hesaplıyoruz.

  İpekyolu da uygulanan hurda fiyatlandırması ile alım satım hizmeti vermekteyiz. Tonajlı miktarda hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo satanlara piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. İpekyolu hurdacı firmamız hizmetinizdedir. İpekyolu hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak krom hurdası almaya devam ediyoruz.

  İpekyolu’nun tümünde kullanılmış ev eşyaları ve hurda almaktayız. Exper Metal hurda malzeme satacaklara günün yirmi dört saati hizmet veriyor.

  Hurda alımında özenle profesyonel hizmet veriyoruz. İpekyolu da hurda eşya alım satımı yapan firmalardan biri olmanın onurunu yaşıyoruz.

  İpekyolu da hizmet veren Exper Metal deneyimleri ile İpekyoluda hurda alım satım faaliyetlerinin tüm bilinenlerini geliştirmekteyiz. İpekyolu çevresinde hurdacıları içerisindeyiz.

  İpekyolu’daki Hurdacılar

  Profesyonel İpekyolu hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? İpekyolu geri dönüşüm firması Exper Metal ile işinizi kolaylaştırın! Sizde her tür hurda malzeme satmak amacı ile destek telefon numaralarımızı tuşlamalısınız.

  Kurumsal çalışmalar yürüterek kazanmayı amaçlıyoruz. İpekyolu hurdacı olarak İpekyolu’nun etrafında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki atık malzemeleriniz için yakınınızdaki araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Hurdacılık faaliyetlerinde 25 senelik deneyimle hizmetlerimizi sunuyoruz. En yakın İpekyolu hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Vanın her yerinde yaptığımız gibi İpekyolu genelinde de hurdacılık hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Her türlü Van hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

  İpekyolu Hurda Alan Yerler

  Tonajlı sarı hurda ve kurşun hurda, ekstra demir, hurda çinko, alüminyum, bakır hurda, kablo hurda alımlarında yükseltilmiş fiyat listesi veriyoruz. İpekyoluda hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile sektörün lideri konumdayız. İpekyolu’da torna artığı, hurda antimon zamak, çinko hurdası, çelik, kalay hurda alıyoruz. İpekyoluda istediğiniz yerden hurda alım işleri yapıyoruz.

  İpekyolu nun tamamında ikinci el malzeme ve hurda alım satımı yaptığımız hakkında bilgi içeren bir makale paylaşmıştık. Bugün sizlere İpekyolu’da hurda alan yerlerle firmamızın arasındaki farkımızı anlatmaya çalışacağız. Hurdası olanların memnun kalmasını önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi istiyoruz. Bu nedenle her türde profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz.

  İpekyolu’da Hurdacı Firma Telefonu

  İpekyolu yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Bilindiği gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya yararlı olmaktır. Sizlerde isterseniz hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek firmamızın yürüttüğü çalışmalara yardımcı olabilirsiniz. Çok süre harcamadan arayın, en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak para kazanabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyat listesi öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

  İpekyolu hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Yirmi beş yıldır binlerce kiloda atık hurdasını geri dönüşümle milli ekonomiye kazandırdık. Exper Metal’ın çalışmalarıyla doğamıza daha fazla zarar verilmesi önlenmiş oldu.

  Bakır Hurdası Alan İpekyolu Hurdacı

  Hurda bakır talaşı, ince bakır profil hurdası, hurda yanık bakır, antigron hurdası, hurda soyma bakır, kırkambar hurdası, hurda bakır boru alımı yapıyoruz. Van İpekyolu’da bakır hurda almak amacıyla hurda alım tesisi oluşturduk.
  İpekyolu hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayınız.

  İpekyolu etrafında hurda bakır alımında tecrübeliyiz. levha, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, eşya, bakır hammadde hurdası alımı için arayınız. İpekyolu’da hurda bakır alan hurdacı firmamızı tek tuşla arayın keyifli servislerin keyfini sürün!

  Bakır tel hurda, büyük bakır tencere, hurda TTR kırma, lama bakır, kazan alınır. Güncel hurda bakır fiyatları makalemizde daha detaylı bilgi mevcut. İpekyolu hurda bakır fiyat listesi her an güncellenmektedir.

  İpekyolu da Sarı Pirinç Hurdası Alan Firma

  İpekyolu hurdacı Exper Metal olarak pirinç sarı araiş hurda, MS-70 pirinç sarı araiş hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdası, hurda sarı pirinç araiş MS-64, hurda sarı talaşı MS-58 alıyoruz. İpekyolu merkezde hurda sarı fermuar talaşı, külçe sarı, sarı musluk, hurda fosfor bronz araiş (Cusn8), hurda sarı oto radyatör, kırkambar sarı hurda, sarı pirinç su saati alan firmayız.

  Sayfamızda paylaşılan İpekyolu hurda sarı pirinç kg fiyatını her gün yollamaktayız. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alan yerler yazıyı inceleyebilirsiniz.
  İpekyolu hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. İpekyolu’da hurda sarı ticareti yapıyoruz.

  İpekyolu’da Hurda Demir Alımı

  Dilediğiniz yerden demir yangın merdiveni, hurda asansör, demir ev kapısı, tufal, hurda pencere demir, İpekyolu hurdacısıyız. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı öğrenmek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşın. Anlık demir hurdası fiyat listesi makalemize kesinlikle göz atmalısınız. İpekyoluda hurda ekstra demir, talaş demir hurda, teneke hurda, DKP demir, toplama demir hurda alıyoruz. Hurda demir alan yerler içerisindeyiz.
  İpekyolu hurda demir fiyatları için arayınız.

  Yüksek tonajlı pik demir hurdası, inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu hurdası, hurda döküm demir alıyoruz. Hurda demir, dünya genelinde en fazla alınıp satılan madenler içinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki İpekyolu toplama demir hurdası fiyatlarını isteyenlere ücretsiz ulaştırmaktayız.

  İpekyoluda Krom Hurdası Alım Satımı

  İpekyolu da hurda krom için nakit ödeme veriyoruz. İpekyolu hurda krom fiyatları sormak için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Van İpekyolu da krom 430 hurdası, paslanmaz krom 201 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz tank hurdası, 201 kalite krom paslanmaz hurda, 202 krom hurda, paslanmaz krom 430 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 202 kalite hurda talaşı almayı sürdürüyoruz.

  Hurda krom alan yerler konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Adresten krom paslanmaz 310 hurdası, krom 316 kalite hurda talaşı, hurda krom 304 talaşı, 310 paslanmaz krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, krom paslanmaz 304 kalite hurda ticareti yapan hurdacıyız.

  Krom hurdası alan geri dönüşüm firmaları içerisindeki İpekyolu hurdacı firması Exper Metal hizmet vermeye devam ediyor. Çok sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur.

  İpekyolu da Hurda Kablo Alımı

  Hurda %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, elektrik kablo hurdaları, hurda %40 bakırlı kablo alımında deneyime sahibiz. Kablo alan hurdacı hakkında yazılmış yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. İpekyolu çevresinde kablo hurda alan yerler arasındayız.

  Yüksek tonajlı hurda kablo alımında kablo hurdası piyasasından pahalı fiyatlar veriyoruz. Ptt kablosu, telefon kablosu, ptt kablo içi yağlı hurdası, ptt kablo içi deşe hurdaları satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İpekyolu’nun en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda alımı yaşamanızı arzu ediyoruz.

  İpekyoluda yeraltı enerji kabloları, çelik zırh kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası, çelik içli kablolar alım satımı için en güncel fiyat teklifini gönderiyoruz. Tek damar kablo hurda, antigron kablolar, enye kablo, hurda karışık kablo, iç tesisat kablo hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. İpekyoluda hurda kablo alanlar arasındayız.

  İpekyolu’da Hurda Alüminyum Alanlar

  Bize verdiğiniz önem ve destek nedeniyle saygılar sunarız. Her tür tonajlı alüminyum hurda alınır. İpekyolu hurda alüminyum fiyatları için arayın. Sayfamızdaki İpekyolu alüminyum hurda ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar konulu metne bir göz atın

  Levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek radyatör satmak için iletişim kurabilirsiniz. Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Rengi gümüş olan, sünebilen metal türüdür.

  Hurda satanların sayesinde İpekyolu da her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum kartel, alüminyum profil İpekyolu hurdacılık firmaları arasındayız. Alüminyum tencere hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum sac levha, jant, petek alan firmayız.

  Van İpekyolu’da alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Yerinden profil eloksallı alüminyum hurdası, hurda alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatörü hurdası alımı için telefonlarınızı bekliyoruz.

  Hurda Elektronik Malzeme Alan Firmalar

  2 programlı bulaşık makineleri, ocak, mini buzdolabı, terazi, çay ve türk kahvesi makinesi, fön makinesi, fırın, çamaşır makineleri, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima alımı yapıyoruz. Bilgisayar parçaları Hurdası bozuk modem, power supply, elektronik kart, sunucu, tarayıcı, fotokopi makineleri, yeni nesil ana kart, ekrankartı, ram, sarı göbek işlemci, SSD harddisk, DDR rulo, dotmatrik yazıcı, monitör, ses kartı satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Her türlü elektrikli ev aleti alırken piyasasından yüksek fiyat teklifleri verebiliyoruz. Şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, tuşlu telefon işlemcileri, kontaktör, trafo, GSM baz istasyonu kartları, termik röle, röleler satın alıyoruz.

  Hurda Akü Alanlar

  Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda aküler halen akümülatörlerden faydalanılmaktadır. Sulu akü hurdası, kuru akü hurdaları, küçük akü hurdası alıyoruz. Elektrik enerjisini kimyasal biçimde depolayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde veren depolama araçlarıdır. Akü; arabalar gibi taşıma araçları ile bir takım elektronik aletlerde kulanım görmektedir. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcıya akım iletmek, amperajı dengelemek yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzenlemek amacı ile akülerin görevlerindendir. İpekyolu hurda akü fiyatları bulunan sayfamızı görmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

  Sac Hurda Alımı

  Sac; metal malzemenin kalın veya ince levha haline getirilmiş şeklidir. Merdaneyle değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş standart ölçülerde kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından toplanmaktadır.

  Şantiye tavanı kapatmak amacıyla kullanılabilecek oluklu sac temin ediyoruz. İpekyolu’da ondülin hurda sac alıyoruz. Demir kapı, varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Çeşitli tekerlekli arabaların gövdesinde, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, çatı, demir kapı, straforlu sandviç panel üretilirken sac levhası kullanılmaktadır. Tüm bu eşyaların atıl durumda olana hurda sac denilmektedir.

  İpekyolu Hurdacı Hurda Fiyatları

  Tüm hurda alımlarını en güncel İpekyolu hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Burdaki İpekyolu hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Sayfamızda önceden paylaşılmış hurda fiyatları makaleye bir göz atın. Güncel hurda fiyatları sormak için arayın.

  İpekyolu’da Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Yıkım işleri yapmak iş güvenliği açısından risklidir. Uzmanlık alanı yıkım olan personellerce yapılmalıdır. Yapıların projesi ötekilerden farklıdır. Dolayısı ile yıkım gereksinimi de farklı yapılmalıdır. İlk önce yıkımı yapılacak fabrikanın titizlikle gezilmesi gerekiyor. İpekyolu’da fabrika söküm ve bozum hizmetine talibiz.

  İpekyolu Hurdacılar Sitesi

  Van İpekyolu hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti sunuyoruz. Ancak hurda araç veya motorsiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu sebep ile hurda otomobil yedek parçası almak amacı ile aramayınız. Eminizki İpekyolu sanayi sitesi içerisinde çıkma oto parçası işleriyle uğraşan yerler mevcuttur. Lütfen ikinci el otomobil parçası ihtiyacınızda onları arayın.

  İpekyolu organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası almaktayız. Hurda nikel, karbür hurda, hurda motor, titanyum hurda, imalat artığı satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

  Hurda Karton Alanlar

  Piyasanın üstünde fiyatlarla beyaz kağıt hurda, karton hurda, koli hurdası, hurda karışık renkli kağıt alan yerler içerisindeyiz. Hurda kağıt hakkında bilgi bulunan muhakkak ziyaret edin. İpekyolu da hurda kağıt, karton alım satımı yapmaktayız. İpekyolu etrafında kuşe kağıt, bristol hurda, kullanılmış gazete ticaretinde lider konumdayız. Tonajlı hurda defter, okul kitabı, fotokopi kağıtları, selpak peçete hurdası alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyet sayesinde sizlere daha fazla kâr etme avantajı veriyoruz.
  İpekyolu hurda kağıt fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

  Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. İpekyolu hurdacı Exper Metal olarak hurda kurşun levha, hurda kurşun boru, kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare ve çatı kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca İpekyolu’da çinko hurdası alıyoruz. Hurda çinko satın alan yer bulmak istiyorsanız hemen arayın. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaller içindedir. Yer kabuğunda doğal olarak çıkarılmaktadır. Bilindiği üzere akü imalatı, mühimmatlarda, pigmentlerde, benzin katkısında, radyasyon yalıtımlarında, kablo izolasyonu, çeşitli alaşımlarda kurşundan faydalanılmaktadır.

  Plastik Hurda Alımı

  Hurda plastik, Hidrojen (H), azot, Oksijen (O), karbon (C) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. İpekyoluda hurda jelatin, hurda ABS plastik, polistiren, polipropilen moblen hurda ticaretiyle uğraşıyoruz. İpekyolu hurda plastik pimapen fiyatları için arayabilirsiniz. En iyi fiyata pimapen hurdası, beyaz şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  İpekyolu da Jeneratör Hurdası Alan Hurdacılar

  Her makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ancak 2.el jeneratör çalışmasa da alıcı bulur. Elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi bizi arayın. İpekyolu çevresinde 2.el jeneratör alan hurdacılar içinde lider konumda bulunmaktayız.
  İpekyolu 2.el jeneratör fiyatları sormak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Çinko Hurda Alımı

  Çinko, yer yüzünde en fazla çıkarılan metal elementlerinden birisidir. Antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Ancak üretim amacı ve kullanımı tam olarak öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılan bir elementtir.

  Mavimsi açık gri renklidir. Çinko halojen, siyanür, amonyak, amin iyonlarıyla bileşikler meydana getirmektedir. İpekyolu da hurda çinko levha, çinko çatı sökümü ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

  İpekyolu Çelik Çatı Sökümü

  Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden sonraki çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. İpekyolu’da çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinizde 25 deneyimli iş geçmişine sahip çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Mekanların en önemli yerlerinden biri şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı daha uzun ömürlüdür. Dayanıklılık açısından en uzun ömürlü çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı tasarımlarının yıkım sökümü diğerinden farklıdır. Çelik bina prefabrik ahırlar sökümünde binanın inşa projeleri özenle incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılabilecek olanlar alıcılar sunulabilir.

  2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

  Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak kurulama makinesi, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satanlar bizimle iletişime geçebilir. Sanayi tipi 2. El lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Sosislik ,su sebili, popcorn arabası, tabldot, bakırlı çay dobajı, kıyma makinesi, ayran makineleri, kahve makinesi bulundurmaktayız. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü meykap, sanayi tipi aspiratör, evye, küvet, krom davlumbaz, paslanmaz krom yemek dilendiricileri vb. kafe lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacıyla alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. İyi durumda restaurant tipi bulaşık makinası, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz.

  Raf Hurda Alım Satımı

  İpekyolu raf hurdası fiyatları öğrenmek maksadiyla cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Çoğunlukla kapatılmış pastahanelerden aldığımız market rafı hurdası, çelik raflar, teşhir reyonları, mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni gibi 2.el raf satan yerler arasındayız.
  2. el metal raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Daha detaylı bilgi edinmek için hurda raf sayfamıza göz atmanız yeterli olacaktır. Hurda market rafı alıyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Van’ın İpekyolu ilçesi yakınlarında yıkılan ev binalarından çıkarılan hala kullanılabilir ikinci el pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Dolayısıyla kapanan esnaflardan almış olduğumuz defolu çatı tavanları, kiremit, fayans, su geçirmez laminant parkeler satışı gerçekleştiriyoruz.