İçeriğe geç

İdil Hurdacı

  İdil Hurdacı

  İdil hurdacısı olarak kablo hurdası almaya devam ediyoruz. Alacağımız hurdaların hesaplanan bedelini taşıma yapılırken nakit olarak ödüyoruz.

  İdil borsasında uygulanan anlık hurda fiyatlandırması ile hurda malzeme alımı yapmaktayız. İdil hurda ve geri dönüşüm fabrikaları arasında lider konumdayız.

  İdil de hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikayız. İdil’in çevresinde ikinci el ev eşyaları ve hurda almaktayız. İdil de hizmet veren Exper Metal firmamız ile İdil hurdacılık faaliyetlerine teknolojik anlayış kazandırmaktayız.

  İdil’de hurda eşya alımı yapanlardan biri olarak hizmetlerimizi hurda malzeme satmak isteyenler için açıklıyoruz. Hurdalarınızı nakite çevirmek için boş zamanınızın kıymetini bilerek bizim ile bağlantıya geçip 2 dk içinde size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz. Bütün hurdaları adresinizden almak amacıyla kapınıza araçlarımızı yollayabiliriz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İdil hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

  Geri dönüşüm ile iştikal eden İdil merkez hurdacı firma olarak benzersiz fiyat listesiyle hurda kablo alımı yapıyoruz. İdil hurdacı Exper Metal sizler gibi kaliteden taviz vermeyen müşterilerine gece gündüz farketmeksizin hizmet sunmaktadır. Hurda alımlarında deneyim ile piyasanın üzerinde fiyat listesi sunabilmekteyiz.

  İdil Hurdacı Firma

  Siz çok değerli müşterilerimizde her tür karton hurdası satmak sebebi ile bize ait numarayı çaldırabilirsiniz. Doğru hizmetleri sunarak kazanmayı istiyoruz. İdil çevresinde hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? İdil’in en çok sevilen hurda alım satım firması Exper Metal kurumsal yerinize getiriyor!

  Şırnak İdil hurdacı olarak İdil’in çevresinde her nevi hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için yakınınızdaki hurda nakil mesai arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Sektörel anlamda 25 senelik deneyim ile İdil piyasasına öncülük etmeye devam ediyoruz. En yakın İdil hurdacı firma olarak hizmetinizdeyiz. Şırnakın tümünde olduğu gibi İdil genelinde de hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. En yakın Şırnak hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

  İdilde Hurda Alım Satımı

  Tonajlı kablo, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda çinko, demir, kurşun ve sarı hurdası aldığımızda değerinden daha fazla fiyat teklifi sunmaktayız. İdilde hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile lider durumdayız. İdil’in her tarafında hurda malzeme alım satımı yaptığımız hakkında geniş bilgi paylaşmıştık. İdil de zamak hurda, hurda çinko, kalay hurdası, çelik hurda, torna artığı alıyoruz. İdilde yerinizden demir hurdası almaktayız. Hurdası olanların memnun kalmasını önde tutarak sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi istiyoruz. Bu sebeple her türde hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Bugün de size İdil’de hurda alanlarla firmamızın arasındaki hizmet farklarını açıklıyoruz.

  İdil’de Hurdacı Telefonu

  Çok zaman harcamadan arayarak, güncel hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak üzere sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Okuduğunuz üzere geri dönüşüm doğaya önem vermektir. Sizde dilerseniz ayırdığınız hurda malzemenin dönüştürülmesini sağlayarak firmamızın yürüttüğü çalışmalara yardımcı olabilirsiniz.

  İdil hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. İdil adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Yirmi beş senedir binlerce kilodaki sarı malzemeyi geri dönüşüme kazandırabildik. Bizim özverimizle daha az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

  İdil Hurda Demir Alanlar

  İdil’de teneke hurda, toplama demir hurdası, hurda DKP demir, hurda extra demir, demir talaşı alım satımlarında İdil’deki rakip firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz. Adresten pencere demiri, demir kapı, tufal hurda, asansör hurdaları, hurda demir merdiven korkuluğu, alıyoruz. Güncel demir hurda fiyatları istemek amacı ile fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda alım satımı konusunda bilgi almak için konusunun olduğu linke tıklamalısınız.

  Demir hurda alan fabrikalar içindeyiz.
  İdil hurda demir fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Yüksek tonajlı inşaat demiri çubuğu, inşaat hurdası, hurda döküm demir, inşaat demiri, pik hurda demir alırız. Hurda demir, dünyada en çok alım satımı yapılan metaller içerisinde bulunmaktadır. Sayfamızdaki İdil toplama demir hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor.

  İdilde Alüminyum Hurdası Alımı

  İş yerimize güvendiğiniz sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her nevi toptan alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. İdil hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayın. Sizlerin destekleriyle İdil’de daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Kimyasal elementlerden sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metal çeşididir.

  Şırnak İdil’de alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Buradaki İdil alüminyum hurdası kg fiyatı günceldir. Bloğumuzda bulunan hurda alüminyum alanlar metini inceleyin.

  Jant, hurda alüminyum sac levha, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum tencere, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel ticareti yapan hurdacıyız. İdil’de konumdan alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum eloksallı profil hurdası, parça alüminyum kompozit hurdası, alüminyum curuf alabilmek için telefon etmenizi bekliyoruz. Alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum piston hurda alımı yapıyoruz. Levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum üretim artığı, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör peteği almaktayız.

  Bakır Hurdası Alan İdil Hurdacı

  İdil de bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız.
  İdil hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bizimle irtibata geçin. Bakır alan hurdacı sayfamızda daha detaylı bilgi bulabileceksiniz. İdil hurda bakır ton fiyatı talep edebilirsiniz. İdil’de hurda bakır alımı yapan hurdacı firmamızı hemen arayarak kaliteli hizmetin tadını yaşamaya başlayın!

  Bakır tas tabak, hurda bakır hammadde, hurda bakır levha, bakır petek, bakır eşya alıyoruz. İdil içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Tel, hurda bakır kazan, bakır TTR kırma hurda, hurda bakır tencere, bakır lama hurdası alımı için aradığınızda özel fiyatlar sunmaktayız. Antigron hurdası, yanık bakır, 1/2 bakır boru hurdası, soyma bakır hurdası, kalın bakır profil hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır kızıl talaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  İdil Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  İdil hurdacı Exper Metal olarak sarı araiş, hurda sarı pirinç araiş MS-70, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, MS-58 sarı çubuk talaşı, hurda sarı araiş MS-64 almaktayız. Bu sayfada yayınlanan İdil pirinç sarı ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda pirinç sarı alan hurdacı içerikli konuyu ziyaret edin.
  İdil hurda sarı fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz.

  İdil’de MS-58 sarı külçe hurdası, sarı oto radyatör hurdası, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, hurda sarı talaşı, kırkambar sarı, hurda sarı musluk, su saati alıyoruz. İdilde hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz.

  İdil Kablo Hurdası Alımı

  hurda %50 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu, %30 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablo alımında uzmanız. Hurda kablo alan yerler başlıklı yazıyı inceleyin. İdil’in her köşesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

  İdil’de yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Hurda ptt kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları, hurda ptt kablosu içi yağlı, telefon kablosu elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. İdil’in en iyi hurdacısı ile ticaretin gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

  Çevremizde hurda çelik içli kablolar, fare yemez kablo hurdası, yeraltı enerji kablosu, hurda çelik zırh kablosu alım satımı esnasında en güzel fiyat teklifini biz veriyoruz. Enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurda, karışık kablolar, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu alımı yapan firmayız. İdil’de hurda kablo alan yerler arasındayız.

  İdil de Krom Hurda Alanlar

  Şırnak İdil de 201 kalite paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, krom 202 hurdası talaşı, krom paslanmaz 202 hurdası, krom paslanmaz tank hurdası, hurda krom 430 talaşı, hurda krom 430 alımı yapıyoruz. Yerinden paslanmaz krom 304 hurda talaşı, hurda krom 316, krom paslanmaz 316 kalite hurda talaşı, 310 kalite krom hurda, hurda krom 310 talaşı, 304 kalite krom hurda alımı yapan firmayız.

  Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Gayet sert olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. İdil de hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız. İdil hurda krom fiyatları bulunan listemize ulaşmak için yetkililerimizle iletişime geçin.

  Paslanmaz krom hurda alanlar içindeki İdil hurdacı dükkanıyız. Krom hurda alanlar makalemize bir göz gezdirmek istersiniz.

  İdil Hurda Akü Alım Satımı

  Akü; arabalar, motorsikletler gibi taşıma araçları ile bazı elektrikli araç gereçlerde enerji deposu olarak kullanılıyor. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde akü kullanılır. Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcıya elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörün üreteceği voltajı gidermek maksadıyla akünün görevlerindendir. İdil hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak veren depolama araçlarıdır. Sulu akü hurdası, hurda küçük akü, hurda kuru akü alım satım hizmetleri sunuyoruz.

  İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

  Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz. Endüstriyel restaurant mutfağı aletleri almaktayız. İkinci el tabak ısıtma tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. Tabldot, kıyma çekme makineleri, bakır çay otomatı, tabldot, popcorn makinesi, su sebili, ayran köpürtme makineleri, kahve makinesi alım satımı yapmaktayız. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü ocak vb endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacı ile sizi depolarımıza davet ediyoruz.

  Hurda Sac Alım Satımı

  Bağ gumelesi çatısı kapatmak amacı ile kullanımı uygun olan hurda sac temin edebilirsiniz. İdil’de sac hurdası alan hurdacı firmasıyız. Sac hurdası geri dönüşüm firmaları için önemlidir.

  Sac; metalin ince veya kalın levha haline getirilen halidir. Haddelemeyle farklı inceliklerde düzleştirilerek üretilir. Kullanım alanına göre belirlenen standart ölçülerde şerit gibi kesilmektedir. Varil straforlu sandviç panel, demir kapı, çatı kaplaması üretimi sırasında kullanılmaktadır. Farklı uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapaklarında yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Varil, kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyaların kullanılmışına sac hurdası denilmektedir.

  İdil Çinko Hurda Alım Satımı

  Çinko elementi siyanür, amonyak, amin, halojen iyonları ile kompleks bileşikler meydana getirmektedir. Çinko, antik dönemlerden beri biliniyor. Lakin kullanımı ve üretimi tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır. Çinko açık gri mavimsi renktedir.

  İdil bölgesinde çinko çatı hurdası, çinko levha alabilmek maksadıyla güncel fiyat sunuyoruz. Çinko, yeryüzünde en fazla miktarda bulunan metal elementler içerisindedir.

  İdil’de Hurda Plastik Alan Firmalar

  Hurda plastik; Azot (N), hidrojen (H), karbon (C), Oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir. İdilde ABS plastik, polipropilen hurdası, jelatin, polistiren alıyoruz.
  İdil hurda plastik fiyatları için arayınız. Güncel fiyata hurda kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen parçası, şeffaf naylon poşet, hurda kırkambar plastik, pet şişe hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  İdil’de Karton Hurda Alanlar

  Güncel fiyata kağıt peçete, okul kitapları, defterler, fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlikle satıcıya piyasa değerinden daha yüksek oranda kazanım etme şansı iletiyoruz. İdil hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz. derinden çok fiyata renkli kağıt hurdaları, hurda koli, hurda karton, beyaz kağıt alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  İdil hurdacı olarak eski gazete hurdası, kuşe kağıt, bristol hurda alan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki kağıt alan hurdacı ile alakalı içeriği okuyabilirsiniz. İdil de hurda kağıt almaktayız.

  Fabrika Sökümü

  Fabrika yıkımı yapmak iş güvenliği ve ekosistemin korunması sebepleriyle riskli işlerdendir. Tecrübeli ekiplerce kontrollü bir biçimde yapılması gerekmektedir. Öncelikle yıkımı yapılacak mülkün detaylı biçimde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olur. Her yapının projesi kendine özgüdür. Dolayısı ile yıkımları projeye göre yapılmalıdır. İdil fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz.

  Raf Hurdası Fiyatları

  Hurda çelik raf işleri yapmaktayız. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Fiyat listesini incelemek için 2.el raf alımı başlıklı paylaşımımıza göz atabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen butikler tarafından satışa sunulan çelik raf hurdaları, ürün reyonları, demir raflar, market rafları, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir ikinci el market rafı satıyoruz. İdil hurda çelik raf fiyatları sormak maksadiyla mobil numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

  Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

  Kapalı alanların en önemli taraflarından biri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yarar. Hızlı kapatma açısından en ideali çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatıların söküm yıkımı diğerinden değişik yapılmalıdır. Çelik yapılarla prefabrike ahırlar söküm işlerinde yapının imar projesine dikkat edilmelidir. Böylelikle 2.el çatı makasları ve ikinci el çelik malzemesi şeklinde satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı söküyoruz. Sökümden kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılır. İdil çelik konstrüksiyon binaların sökülmesinde tecrübeli uzman kadromuzla güvenli hizmetler veriyoruz.

  Hurdacılar Sitesi İdil

  Şırnak İdil hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet sunuyoruz. Fakat hurda araç veya traktör hurdası alıp satmıyoruz. bu sebeple hurda veya 2.el araba yedek parçası için aramamalısınız. Kuşkusuz İdil oto sanayi sitesi içinde hurda araba parçası alan yerler bulabileceksiniz. Rica ediyoruz 2.el araç parçası ihtiyaçlarınızda o işi yapanları arayınız.

  İdil OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası alımı yapmaktayız. Titanyum hurda, nikel hurda, hurda karbür, motor hurdası, imalat artığı satmak amacıyla iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

  Güncel İdil Hurda Fiyatları

  Tecrübeli İdil hurdacı firması olarak bütün hurda alımını özel İdil hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Anlık İdil hurda fiyatları sormak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Hurda kablo fiyatları 2022 hakkındaki konuyu okuyun. Bu sayfadaki İdil hurda fiyatları hergün güncellenmektedir.

  Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

  Mini buzdolabı, terazi, çay makineleri, fırın, kombi, saç kurutma makinesi, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, bulaşık makinesi, ütü, çamaşır makinesi almaktayız. Masaüstü bilgisayar Hurdası dotmatrik yazıcı, porselen işlemci, crt monitör, ses kartı, ram, power supply, DDR rulo, VDSL modem, elektronik kart, fotokopi makinesi, resim tarayıcı, harddisk, eski anakarat, ekrankartı, server alıyoruz. Mini buzdolabı, terazi, çay makineleri, fırın, kombi, saç kurutma makinesi, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, bulaşık makinesi, ütü, çamaşır makinesi almaktayız. Sıfır ve 2.el elektrikli ev eşyası alımlarında nakit ödeme yapıyoruz.

  Kurşun Hurda Alımı

  Doğada doğal olarak bulunmaktadır. İdil hurdacı Exper Metal olarak Çatı minare kurşunu, kurşun yağmur oluğu, levha kurşun, hurda kurşun boru alımı yapmaktayız. Ayrıca İdil’de çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen aramaktan çekinmeyin. Hayatı kolaylaştırmak için akü imali, mühimmat üretiminde, kimyasal maddelerde, benzin katkısında, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde, kablo yalıtımı üretimlerinde, çeşitli alaşımlarda kurşundan faydalanılmaktadır. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerdendir. Doğadaki kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme vb aşamalarla çıkarılır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle kullanılabilir şekle getirilir.

  İdilde Jeneratör Hurda Alan Hurdacı

  İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi istemelisiniz. Elektrik kesilen yerlerde elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.
  Hurda 2.el jeneratör alım hizmeti sunuyoruz. İdil hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için bizlerle iletişime geçin. Her şeyin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ancak eski jeneratör bozuk olsa dahi değer görmektedir.

  İdil 2.El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

  Müteahhitler tarafından bir kaç site yapımında kullanılan inşaat vinçleri, harç pompası, boya tabancası, alçı sıva mikseri ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood alıyoruz. Yıkılan lokanta binalarından ayrılan hala kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz. Ayrıca iflas eden satıcılardan almış olduğumuz defolu fayans, laminant parke, tavanlar, kiremit satıyoruz.