Hurda Alan Yerler

Çelik Çatı Sökümü

Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Hurda çelik çatı makası, çelik konstrüksiyon yapı söküm ve yıkım işleri yapıyoruz. Fabrika sökümü ve bina yıkımı işlerinizi itina ile tamamlıyoruz.

Hurda Kağıt

Hurda kağıt fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Toplama kağıt hurdası satın alıyoruz. Hurda kitap geri dönüşümü gerçekleştiriyoruz. Sıfır ve kullanılmış gazete, karton, koli ve mukavva alıyoruz.

Hurda Krom

Hurda krom alan hurdacı firmalar içerisinde en iyi teklifi biz veriyoruz. Güncel hurda krom fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Krom hurdası kilo fiyatı ile alakalı en güncel bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hurda Kablo

Hurda kablo alan hurdacı firmalar arasında en yakın yerdeyiz. Güncel hurda kablo fiyatları ile her çeşit kablo hurdası alıyoruz. Adresten hurda kablo alan yerler içerisinde en yüksek fiyat teklifini veriyoruz.

Hurda Demir

Hurda demir alımı için özel bir ekibimiz var. Güncel hurda demir fiyatları ile adresten alım gerçekleştiriyoruz. Demir hurdası alan yerler içinde en yüksek fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

Hurda Alüminyum

Hurda alüminyum alan hurdacı firmasıyız. Güncel hurda alüminyum fiyatları ile adresten alüminyum hurdası alıyoruz. Nakit ödeme ve en yüksek hurda alüminyum kilo fiyatı ile hizmet veriyoruz.

Hurda Sarı

Hurda sarı alan hurdacı firmasıyız. Güncel hurda sarı fiyatları ile yerinize geliyoruz. Sarı pirinç hurdası satmak isteyenleri bizi araması yeterlidir. Anlık hurda sarı pirinç hurdası kilo fiyatı ile nakit ödeme yapıyoruz. Adresten hurda sarı bakır alımı için firmamızı hemen arayabilirsiniz.

Hurda Raf

Hurda raf alan hurdacı firmalar arasında en iyi fiyatı biz veriyoruz. Çıkma çelik raf, market rafı, butik askıları, pastane reyonları, sütlükler gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İkinci el raf fiyatları sormak için hemen arayabilirsiniz.

Hemen Ara!
Whatsapp'tan Yaz!