İçeriğe geç

Gölyaka Hurdacı

  Gölyaka Hurdacı

  Gölyaka hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak kağıt hurdası alıyoruz. Gölyaka da hurda alanların en doğru fiyat teklifi sunanı olmanın gurunu personellerimiz ile yaşıyoruz.

  Gölyaka’dan 2.el eşyalar ve hurda malzemeler için hurdanın bedelini piyasadan daha iyi fiyatla ödemekteyiz. Hurda alımlarında tecrübe ile hurdanızı değerinde alıyoruz.

  Exper Metal hurda malzemesini satmak isteyenlere durmadan hizmet sunmaya devam ediyor. Gölyaka hurdacı firması olarak yükseltilmiş fiyat listeleri ile hurdacılık yapıyoruz. Exper Metal firmamızın prensipleriyle hurdacılık hizmetlerini profesyonellik ile devam ettiriyoruz. Gölyaka hurda borsasında kullanılan anlık hurda fiyatlandırmasıyla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

  Alacağımız hurdaların değerini tarttıktan sonra sunduğumuz teklifteki fiyat listesiyle hesaplamaktayız. Gölyaka’da hurda metal ve plastik geri dönüşüm dökümhanemiz mevcuttur.

  Hurdanızı almak için Gölyaka da hurda toplama merkezi açtık. Hurda malzemenizin edeceği parayı hesaplatmak için vaktinizi boş yere harcamayarak firmamızla bağlantı kurup üç dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

  Yüksek miktarlı alımlarda Gölyaka hurda piyasasından yüksek fiyat teklif etmekteyiz. Gölyaka hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Gölyaka hurdacı firmaları arasında hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

  Gölyaka Hurdacı Numarası

  Gölyaka hurdacı numarası sitemizin içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Gölyaka yerinden her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla hurda malzeme fiyat listesi sormak için cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

  Hemen arayarak, en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Okuduğunuz gibi hurdacılık doğaya ve geleceğe yararlı olmaktır. Şayet siz de isterseniz biriktirdiğiniz hurdaların dönüştürülmesini sağlayıp ülke ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi beş yıldan şimdiye değin binlerce kilodaki hurdayı geri dönüşümle milli ekonomiye kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlenmiş oldu.

  Gölyakada Hurda Alan Fabrikalar

  Gölyakada zamak antimon, çelik hurda, kalay, torna artığı hurda malzeme, çinko hurdası almaktayız. Gölyaka’da dilediğiniz yerden hurda döküm alım hizmetini ücretsiz vermekteyiz. Gölyakada ikinci el mutfak eşyası ve hurda malzeme alımı yaptığımızı söylemiştik. Bugün de size Gölyaka’da hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla bizim aramızdaki tecrübemizi anlatıyoruz.

  Hurdası olanların memnun kalmasına öncelik vererek sürümden daha fazla kazanmayı hedef edindik. Bu sebep ile her türlü hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, hurda bakır, kablo hurda, hurda alüminyum,hurda demir ve sarı hurdası alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listeleri veriyoruz. Gölyaka’da hurda alanlar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimizle öne çıkmaktayız.

  Gölyaka’nın Hurdacıları

  Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türde hurda satmak sebebiyle bizi çaldırabilirsiniz. Gölyaka da hurdacı firması olarak Gölyaka’nın tüm ilçelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdanız için en yakın hurda alım araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Hurdacılıkda 25 senelik tecrübe ile sektöre liderlik ediyoruz. En yakın Gölyaka hurdacı telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Düzce’nin her yerinde olduğu gibi Gölyaka genelinde de kurumsal hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli Düzce hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

  En yakın Gölyaka hurdacı mı arıyorsunuz? Gölyaka daki en profesyonel hurdacı Exper Metal gece gündüz hurda alımı yapıyor! Kurumsal anlayışla standartlardan fazla kazanmayı amaçlayarak piyasadakinden yüksek hurda fiyatı vermekteyiz.

  Gölyaka’da Hurda Sarı Alanlar

  Gölyaka’da hurda sarı alanlar içindeyiz. Sitemizde yer alan Gölyaka daki hurda sarı pirinç fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak yollamaktayız. Hurda sarı pirinç hakkındaki içeriğimize göz gezdirebilirsiniz.
  Gölyaka hurda sarı fiyatları bulunan sayfamızı görmek için bize ulaşın.

  Gölyaka’nın tümünde sarı radyatör, sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, MS-58 sarı külçe hurdası, kırkambar sarı hurdası, hurda sarı talaşı, hurda bronz Cusn8 alımı yapıyoruz. Exper Metal olarak araiş sarı, sarı araiş hurdası MS-70, hurda çubuk ucu parça sarı, MS-64 hurda sarı araiş, MS-58 sarı çubuk talaşı alım satımında liderlik görevini üstleniyoruz.

  Gölyaka Hurdacı Hurda Demir Alımı

  Tonajlı döküm demir, pik demir hurda, inşaat yıkım hurdası, inşaat demir hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça) için nakit ödeme yapan firmayız. Hurda demir alan hurdacılar arasındayız.

  Yolladığınız konumdan çıkma demir kapı, hurda tufal, pencere korkuluğu, asansör hurdaları, demir trabzan, alıyoruz. Anlık hurda demir fiyatı için gecikmeden arayın. Anlık hurda demir fiyat listesi yazısını incelerseniz iyi olacaktır.

  Demir hurdası, Gölyaka’da en çok bulunabilen metaller içindedir. Sitemizdeki Gölyaka hurda demir kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Gölyaka’da toplama demir, DKP demir hurdası, hurda extra demir, hurda teneke, talaş demir hurda için nakit ödeme yapıyoruz.

  Gölyaka Hurda Bakır Alım Satımı

  Antigron bakır kırma granür hurda hurdası, soyma bakır hurda, yanık bakır hurda, kalın bakır profil hurda, bakır kızıl talaş, kırkambar hurda, hurda 3/8 bakır boru alım faaliyetleri sunmaktayız. Bakır eşya hurdası, bakır levha, bakır hammadde hurdası, hurda bakırlı petek, kap kacak almaktayız. Bakır TTR kırma granür hurda, lama bakır, kalaylı bakır tencere, büyük bakır kazan, bakır tel alınır.

  Hurda bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgi bulunabilir. Gölyaka hurda bakır kg fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Gölyaka’da bakır hurdası alan hurdacı iş yerimizi hemen arayın profesyonel hizmetlerin tadına varmaya başlayın! Gölyakanın yakınlarından bakır hurdası ticaretinde yılların tecrübesine sahip firmayız. Düzce Gölyaka’da hurda bakır alan hurdacılar içerisindeyiz.
  Gölyaka hurda bakır fiyatları bulunan listemize ulaşmak için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Gölyaka Hurda Kablo Alan Firma

  Gölyaka’da yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasasından daha yüksek teklifler veriyoruz. Gölyaka’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

  Hurda kablo alanlar içerikli içeriği okuyabilirsiniz. Hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, karışık kablolar, iç tesisat kablosu hurdası Gölyaka hurdacılık firması olarak iyi hizmet sunmaktayız. Gölyaka şehir merkezinde kablo hurda alan firmayız. Gölyaka nın en büyük hurdacısı ile sizlerde para kazanabileceksiniz.

  Ptt kablo içi (deşe), telefon kablosu hurdası, hurda ptt kabloları, ptt kablo içi yağlı hurdası satarak daha çok kazanmayı isteyenler bize ulaşın. %50 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu, %40 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Şehrimizde yeraltı enerji kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar, çelik zırhlı kablo hurdaları, çelik içli kablo alımı esnasında anlık fiyatı gönderiyoruz.

  Gölyaka Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

  Bize verdiğiniz destek ve önem için teşekkürlerimizi sunarız. Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal element. Gümüş renkte, sünek bir metal çeşididir. Gölyaka da adresten alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil hurdası, alüminyum alikobant hurdası almak için irtibata geçmenizi istiyoruz.

  Alüminyum levha hurdası, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum kutu, hurda alüminyum üretim artığı, ince alüminyum talaşı alım satımı yapmaktayız. Hurda alüminyum çatı sac, alüminyum tencere hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tabak alıyoruz. Düzce Gölyaka’da hurda alüminyum alanlar arasında öncüyüz.

  Hurdalarını bize satanların sayesinde Gölyaka’da daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Her çeşit tonajlı alüminyum hurdası almaktayız.
  Gölyaka hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın. Sitemizdeki Gölyaka alüminyum ton fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı gönderilmektedir. Hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum ince profil, alüminyum piston, alüminyum araiş hurdası, alüminyum sert kartel hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

  Gölyaka da Hurda Krom Alan Firma

  Gölyakada hurda krom alımı yapıyoruz. Gölyaka hurda krom paslanmaz fiyatları için telefonumuza ulaşın. Paslanmaz krom hurda alan Gölyaka hurdacı depsouyuz. Hurda krom alan hurdacı firmalar gönderimize göz atmak istersiniz.

  Yolladığınız konumdan krom paslanmaz 304 kalite hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurdası talaşı, 304 kalite krom paslanmaz hurdası, paslanmaz krom 316 kalite hurda, 316 paslanmaz krom hurda talaşı, krom paslanmaz 310 hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Düzce Gölyaka’da paslanmaz krom 202 hurdası talaşı, 202 kalite krom paslanmaz hurda, hurda krom paslanmaz 430 kalite talaşı, 201 krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom 430, krom makine artığı, 201 krom hurda alıyoruz.

  Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Oldukça sert bir metal yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

  Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

  Gölyaka çelik konstrüksiyon yapı sökümlerinde tecrübeli uzman kadromuzla hizmetler vermekteyiz. Sağlamlık açısından en sağlam çelik satı sistemleridir. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatıların söküm işleri birbirinden değişik yapılmaktadır. Kapalı mekanların en önemli tarafı kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatılar kapalı alanların kullanım ömrünü kolaylaştırmaktadır. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Sökümden sonraki çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon yapılar söküm işi yapılırken işletmenin inşaat projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde 2.el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılabilecek olanlar ayrılabilir.

  Kağıt Hurdası Alımı

  Gölyaka’da kuşe kağıt hurda, kullanılmış gazete, bristol hurda alan hurdacı firmasıyız. Tonajlı A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, selpak peçete, defterler alımında uyguladığımız fazladan hassasiyet ile hurda satıcılarına ederinden fazla kâr elde etme şansı veriyoruz. Gölyaka hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayınız. Piyasanın üstünde fiyatlarla beyaz kağıt hurdaları, karton hurda, hurda karışık renkli kağıt, hurda koli alıyoruz. Sitemizdeki hurda karton koli ile alakalı makaleyi okumalısınız. Gölyaka’da hurda kağıt, karton alımı yapmaktayız.

  Gölyakada Renkli Cam Hurdası Alım Satımı

  Cam tam yada yarısaydam genelde kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi tutabilen organik olmayan katı malzeme çeşididir. Gölyaka’da cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Bu dönemde renkli ve şeffaf cam kavanoz, içecek şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi, şeffaf cam şişe, oto camları şekillerinde hurda cam çeşitleri çok miktarda alınıp satılıyor.

  Hurda Jeneratör Alımı

  Her malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ancak eski jeneratör çalışmasa da alıcı bulabilir. Yaşamı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin erişilemediği alanlarda jeneratörler kullanılmaktadır.

  2.el jeneratör alımı için en iyi fiyat tekliflerini Exper Metal sunmaktadır.
  Gölyaka hurda jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi bizi arayın.

  Güncel Anlık Gölyaka Hurda Fiyatları

  Sayfamızda önceden yazılan hurda fiyatları metini inceleyin. Exper Metal olarak hurda alımlarımızı yenilenmiş hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Anlık hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Sitemizdeki Gölyaka hurda fiyatları her gün güncelleniyor.

  Gölyaka da Fabrika ve Makine Sökümü

  Gölyaka daki fabrika sökümü işlerinde bir numarayız. Yıkım işi yapmak iş sağlığı ve güvenliği sebepleriyle risklidir. Uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. İşe başlamadan yıkılması istenen taşınmazın detaylıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde aletlerin hazırlanması daha doğrudur. İnşaatların yapım projesi diğerlerinden farklıdır. Bu nedenle yıkımları farklı yapılmalıdır.

  2.el Hurda Sac Alan Hurdacılar

  Sac; genellikle demirlerin ince veya kalın levha biçimine getirilen halidir. Merdane ile değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen standart ölçülerde kesilir. Varil, demir kapı, sandviç panel, çatı kaplaması üretim alanlarında kullanılmaktadır. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapaklarında kullanılmaktadır. Varil straforlu sandviç panel, demir kapı, çatı kaplaması üretilirken kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerden hurda sac elde edilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından satın alınır. Veranda çatısı kapatmak amacıyla kullanımı uygun olan 2.el sac alabilirsiniz. Gölyaka hurda sac ticareti yapyığımız illerdendir.

  Gölyaka Hurdacılar Sitesi

  Gölyaka yeni sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 hurda step motor alıyoruz. Titanyum hurda, hurda nikel şablon, karbür hurda, hurda motor, imalat artığı alımı yapıyoruz.

  Düzce Gölyaka hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası almamaktayız. Dolayısıyla hurda veya çıkma otomobil parçası için telefon kabul etmiyoruz. Eminizki Gölyaka sanayisinde 2.el araba yedek parçası alıp satan dükkanlar bulabileceksiniz. Rica ederiz bu işlerde o işle iştikal edenleri arayınız.

  Gölyaka 2.El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

  Düzce’nin Gölyaka ilçesi etrafında yıkılmış yurt binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolapları satıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan şirketlerden satın almış olduğumuz küçücük uygun fiyatlı fayans ve kalebodurlar, çatı tavanları, kiremitler, su geçirmez laminant parke satışı gerçekleştiriyoruz.

  İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi, alçı karıştırma mikseri 2.el iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

  Hurda Çinko Alan Yerler

  Açık gri mavimsi renkteki çinkonun atom numarası 30’dur. Çinko elementi amonyak, siyanür, halojen, amin iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturur.

  Çinko, yeryüzünde en çok miktarda bulunabilen metal elementlerdendir. Gölyakada çinko çatı sökümü, çinko levha ticareti yapıyoruz. Antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Fakat malesef nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam olarak öğrenilemediğinden öteki metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır.

  Gölyaka’da Yağmur Oluğu Kurşun Hurda Alımı

  Doğadaki kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılır biçime getirilir. Yer yüzünde nabit olarak bulunabilir. Kurşun madeni akü imalatı, kablo izolasyonu, pigmentlerde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, çeşitli alaşımlar üretilirken, askeri mühimmatlarda kullanıldığı bilinmektedir. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerdendir. Gölyaka hurdacı Exper Metal olarak Minare ve Cami kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun levha, kurşun boru için yerinize kendi araçlarımızı gönderiyoruz. Ayrıca Gölyakada hurda çinko alım satım hizmeti sunuyoruz. Hurda çinko satın alanlar bulmak istiyorsanız genel merkezimizi şimdi aramaktan çekinmeyin.

  Hurda Plastik Alan Yerler

  Plastik hammadde, oksijen, (H) hidrojen, Karbon, azot ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Gölyaka da ABS plastik, hurda jelatin, hurda polipropilen moblen, polistiren hurdası alıyoruz.
  Gölyaka hurda plastik pimapen fiyatları sormak için arayınız. En avantajlı fiyata mavi, kırmızı kapak hurda, kırkambar plastik hurdası, temiz pet şişe, şeffaf naylon, pimapen hurdası Gölyaka hurdacısıyız.

  Çelik Raf Hurdası Alanlar

  Hurda raf demiri alımı öncülük ettiğimiz sektörlerdendir. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için ikinci el raf alanlar sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Çoğunluk ile iflas eden dükkanlar tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raf, demir raflar, teşhir rafları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satan hurdacılar içindeyiz. Gölyaka hurda raf fiyatları öğrenmek için telefonlarımızı aramanız yeterlidir.

  Gölyaka da Hurda Akü Alımı

  Aküler; motorsikletler gibi taşıma araçlarıyla bir takım elektronik alet edavatlarda kullanılmaktadır. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde akümülatörden faydalanıyoruz. Elektriği kimyasal olarak depolayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan depolardır. Sulu akü hurdaları, hurda küçük akü, kuru akü hurdaları alım ve satımı yapıyoruz. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bu görevlerin yanı sıra voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı düzeltmek maksadı ile akü kullanılarak motor korunur. Gölyaka hurda akü fiyatları için arayınız.

  Hurda Elektronik Malzeme Alım Satımı

  Tuşlu telefon işlemcileri, elektrik pano malzemeleri, röleler, trafolar, kontaktörler, GSM baz istasyonu kartları, termik röleler, şarj cihazı alımında en iyi fiyatı sunuyoruz. Klima, vantilatör, 6 programlı bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, çay ve türk kahvesi makinesi, kombi, fön makineleri, elektronik çamaşır makineleri, ütü, mini buzdolabı, fırın almaktayız. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları sarı göbek işlemci, elektronik kart, ram, DDR rulo, ses kartı, fotokopi makinesi, crt monitör, tonerli yazıcı, ekran kartı, sunucu, ADSL modem, sabit disk, ana kart, resim tarayıcı, power supply alıyoruz. Her nevi elektronik eşya alımında değerinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

  2. El Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

  İkinci el sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolap alıyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Sosislik ,su sebili, mısır arabası, tabldot, elektrikli çay otomatı, kıyma çekme makinesi dişlisi, köpüklü ayran makineleri, kahve makinesi alıyoruz. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi yemek ocağı, aspiratör, krom küvet, paslanmaz krom evye, bakır davlumbaz, salata ve meze reyonları vs endüstriyel mutfak ekipmanını incelemek amacı ile siz çok değerli müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz.