İçeriğe geç

Çatalzeytin Hurdacı

  Çatalzeytin Hurdacı

  Çatalzeytin hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her cins hurda almaktayız. Hurda eşya alım satımında titizlikle profesyonel hizmet vermekteyiz. Exper Metal siz özel müşterilerine tatil günüde hizmet veriyor.

  Çatalzeytin çevresinde hizmet veren Exper Metal sektörel anlamdaki kurumsal hizmetleriyle hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerine önem vermekteyiz. Çatalzeytin’den 2.el eşya ve hurda eşyalar almaktayız.

  Hurdalarınızı nakite çevirmek için vakit kaybetmeden firmamıza ulaşarak 1 dakika geçmeden avantajlı fiyat teklifi edinebilirsiniz. En yakın Çatalzeytin hurdacı olarak avantajlı fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz. Çatalzeytin’deki hurdacılar içinde hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

  Çatalzeytin de hurda alım satım işleri yürüten fabrikaların lideri olarak hizmet detaylarını firmamız ile alışveriş yapanlar için bu makalemizde anlatmaktayız. Kastamonu Çatalzeytin bölgesinde hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı miktarda alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Çatalzeytin hurdacısı olarak Çatalzeytin deki her adreste hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

  Hurda alımı yaparken tutarını nakit bir şekilde ödüyoruz. Hurdanızı adresinizden almak amacıyla dilediğiniz yere araçlarımızı yollayabiliriz. Güncel Çatalzeytin hurda fiyatları ile alım yapıyoruz.

  Çatalzeytin’de Hurdacı Telefon Numarası

  Çatalzeytin hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak, yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak amacı ile bizleri tuşlayabilirsiniz.

  Yirmi beş senedir tonlarca araiş malzemeyi geri dönüşüm ile milli ekonomiye kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle kullanılandan az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Bilindiği gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe yatırım yapmaktır. Sizlerde isterseniz topladığınız hurdayı firmamıza satarak firmamızın çalışmalarına yardım edebilirsiniz. Çatalzeytin hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir.

  Çatalzeytin’deki Hurdacılar

  Sizde her nevi hurda satışı amacı ile numaramızı tuşlayabilirsiniz. Çatalzeytin’de geri dönüşüm firması olarak Çatalzeytin’in tüm ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurda atıklarınızın transferi için uygun hurda taşıma ekibimizi yönlendiriyoruz. Hurdacılık faaliyetlerinde 25 senelik deneyimle hizmetimizi sunmaktayız. En yakın Çatalzeytin hurdacı firmamızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Kastamonunun tümünde olduğu gibi Çatalzeytin ilçesinde de hurda alım satımı hizmetlerimizi titizlikle yerine getiriyoruz. Kaliteli Kastamonu hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

  Konumunuza en yakın hurdacısı mı arıyordunuz? Çatalzeytin’in en büyük geri dönüşüm firması Exper Metal’la tanışın! Tonajlı hurda alımıyla standartlardan çok kâr elde etmeyi istiyoruz.

  Çatalzeytin de Hurda Alan Firma

  Çatalzeytin genelinde yerinden hurda alım hizmetini ücretsiz vermekteyiz. Tonajlı hurda sarı, ve hurda çinko, kurşun, hurda bakır, kablo hurda, hurda alüminyum,hurda demir alımı yaparken fiyatlar sunmaktayız. Çatalzeytin’de hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana geçiyoruz.

  Çatalzeytin’de hurda torna makinesi artığı, antimon zamak hurdası, çelik hurda, çinko hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Şimdi de siz değerli müşterilere Çatalzeytin de hurda alanlarla bizim aramızdaki profesyonel hizmetlerimizi anlatmaya çalışacağız.

  Çatalzeytinde hurda malzeme alım satımı işlerinizde yardımcı oluyoruz. Müşteri memnun kalmasına öncelik vererek sürümden daha çok kazanmayı düşünüyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz.

  Çatalzeytin de Pirinç Sarı Hurda Alan Firma

  Çatalzeytin hurdacı Exper Metal olarak pirinç sarı araiş MS-64, MS-58 hurda çubuk ucu parça sarı, sarı pirinç araiş, MS-70 pirinç sarı araiş hurdası, sarı çubuk talaşı MS-58 hurda almaktayız. Buradaki Çatalzeytin deki sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Sayfamızdaki sarı pirinç hurda alanlar konuyu okuyun.
  Çatalzeytin hurda sarı fiyatları sormak için arayın.

  Çatalzeytin’de hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Çatalzeytin genelinde hurda sarı külçe, araba radyatörü hurdası, hurda bronz Cusn8, hurda sarı imalat artığı, kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk, sarı su saati hurdası alan yerler içindeyiz.

  Çatalzeytin’de Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

  Bu sayfadaki Çatalzeytin alüminyum ton fiyatlarını kayıt olanlara her gün gönderilmektedir. Detaylı bilgi almak için sitemizdeki hurda alüminyum fiyatları konuya bir göz atabilirsiniz. Çatalzeytin de yerinden parça alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum eloksallı profil alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz.

  Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir elementtir. Rengi gümüş olan, sünek bir metaldir. Alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum imalat artığı ticareti gerçekleştiriyoruz. Hurda alüminyum kartel, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, hurda araiş, piston için peşin ödeme yapıyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

  Alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tabak, alüminyum tel, araba jantı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum petek ticareti yapıyoruz. Şirketimize güven duyanların destekleriyle Çatalzeytin çevresinde her geçen gün büyüyoruz. Çatalzeytin’de alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Her tür tonajlı alüminyum hurdası alımı yapılır.
  Çatalzeytin hurda alüminyum fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

  Çatalzeytin Hurdacı Hurda Bakır Alımı

  Çatalzeytin’in tümünde bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde geniş bilgilendirme mevcuttur. Burada yer alan hurda bakır fiyat listesi Çatalzeytin için değişmiş olabilir. Bakır tencere hurdası, hurda TTR kırma bakır granür, bakır kazan, bakır tel, lama bakır alımı sırasında müşteriye özel fiyat sunuyoruz. Çatalzeytin de bakır alan hurdacı telefonunu hemen arayarak tecrübeli hizmetimizin keyfini yaşayın! Çatalzeytinde hurda bakır almak için profesyonel bir ekip oluşturmayı başardık.
  Çatalzeytin hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, soyma bakır hurdası, 1/2 bakır boru hurdası, hurda ince profil, hurda bakır kızıl talaş, antigron hurdası alım satımı yapıyoruz. bakır levha, kap kacak hurdası, hurda hammadde, bakır eşya hurdası, bakır petek alımları için arayın.

  Çatalzeytin de Kablo Hurda Alım Satımı

  %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Çatalzeytin in en iyi hurdacısı ile çalışmanın keyfini müşterilerimizle paylaşıyoruz. Tek damar kablolar, hurda enye kablolar, karışık kablo hurdaları, iç tesisat kablosu hurdası, hurda antigron kablolar ticaretiyle uğraşan firmayız.

  kablo hurdası alanlar konulu içeriği okuyun. Bu bölgede fare yemez kablo, hurda çelik zırh kabloları, çelik içli kablo, hurda yeraltı enerji kabloları alım satımında piyasanın üzerinde fiyat teklifini öneriyoruz.

  Çatalzeytinde hurda kablo alan firmalar içindeyiz. Çatalzeytin bölgesinde kablo hurdası alıyoruz. Ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, hurda ptt kablosu içi, telefon kablosu, hurda ptt kablosu satarak daha çok para kazanmak isteyenler hemen bizi arayabilir.

  Çatalzeytinde Krom Hurdası Alımı

  Dilediğiniz yerden hurda krom 304, krom paslanmaz 316 kalite hurda, 310 kalite paslanmaz krom hurdası, 304 krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 kalite hurda talaşı, krom 316 hurda talaşı ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Çatalzeytin’de hurda krom ticareti yapan firmayız. Çatalzeytin hurda krom fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

  Paslanmaz krom hurda alan hurdacılar içerisindeki Çatalzeytin hurdacı depsouyuz. Kastamonu Çatalzeytin’de hurda krom makine, hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı, 202 kalite krom hurdası talaşı, 201 kalite krom hurda, krom paslanmaz 201 hurda talaşı, paslanmaz krom 202 kalite hurda, hurda paslanmaz krom 430 alımı için yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz.

  Krom hurda alanlar sayfamızı ziyaret etmek konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

  Çatalzeytin Hurdacı Demir Hurdası Alımı

  Dilediğiniz yerden hurda asansör, demir merdiven korkuluğu hurdası, hurda pencere demir, çıkma demir kapı, tufal hurdası, almak için Çatalzeytin’de uygulanandan yüksek fiyat sunuyoruz. Hurda demir, yer yüzünde en çok kullanılan metaller içerisindedir. Buradaki Çatalzeytin inşaat demiri kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

  Tonajlı hurda döküm demir, inşaat hurdası, pik demir, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda inşaat demiri alımı yapıyoruz. Çatalzeytin hurdacısı olarak ekstra demir hurda, demir talaşı, hurda toplama demir, hurda teneke, dkp demir hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Demir hurda alanlar içindeyiz. Anlık demir hurda kilo fiyatları istemek nedeniyle bize ulaşın. Demir hurdası alanlar makalesine bakmak istemelisiniz.

  Çatalzeytin de İkinci El Jeneratör Hurda Alımı

  Bildiğiniz gibi her tür makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Lakin ikinci el jeneratörler bozukda olsa alınır. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan teklif bize ulaşın.

  Çatalzeytin etrafında hurda 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
  Çatalzeytin hurda jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayabilirsiniz. Seyyar elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan alanlarda jeneratörler kullanılmaktadır.

  Çatalzeytin Cam Hurdası Alanlar

  Çatalzeytin’de cam hurdası alan firmalar içerisinde faaliyet veriyoruz. Genellikle renkli ve şeffaf karışık cam su şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, süt şişesi, soda şişesi, meşrubat şişesi, gazoz şişesi, içecek şişesi, kola şişesi, renkli cam şişe hurdası, çıkma otomobil camı hurdası benzeri hurda cam bulunabilmektedir. Cam tam ya da yarısaydam oldukça sert bir yapıda olan su geçirmeyen inorganik sert bir malzemedir.

  Çatalzeytinde Fabrika ve Makine Sökümü

  Fabrika yıkımı tamamlamak iş sağlığı ve ekosistemin korunması sebepleriyle risklidir. Deneyimli ekipler tarafından yapılmalıdır. Binaların inşa projesi kendisine özgü olabilir. Dolayısı ile yıkım şekilleri de ona göre yapılmalıdır. Çatalzeytin deki fabrika sökümü işinde profesyoneliz. Evvela yıkılması teklif edilen binanın etraflıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin ayarlanması gereklidir.

  Sac Hurda Alımı

  Sac; metalin kalın veya ince levha haline getirilmiş halidir. Merdaneyle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen ebatlarda kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan fabrikalar için önemlidir.

  Kümes çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilecek sac hurdası temin edebilirsiniz. Çatalzeytin sac hurdası alım satım hizmetleri sunduğumuz bölgelerdendir. Çatı, kapı, varil, straforlu sandviç panel üretiminde kullanılmaktadır. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının gövdesinde kullanılmaktadır. Kapı, varil, sandviç panel, çatı üretimlerinde sac levhası kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyalardan sac hurdası temin edilir.

  Çatalzeytin’de Plastik Hurda Alımı

  Konumdan temiz pet şişe hurdası, hurda pimapen parçası, hurda kırkambar plastik, beyaz şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak hurda alan hurdacı firmasıyız. Plastik hurda, (C) Karbon, azot, (O) oksijen, (H) hidrojen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

  Çatalzeytin yakınlarında polistiren kristal hurdası, ABS plastik hurdası, polipropilen, jelatin alım satımında öncüdür. Çatalzeytin hurda plastik fiyatları için arayın.

  Çatalzeytin 2.El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

  Yıkılan elbiseci binalarından çıkma sıfır ayarında ikinci el pencereler, mutfak dolabı, demir kapı satıyoruz. Dolayısıyla işi bırakmak zorunda kalmış depolardan edindiğimiz defolu çatı tavanları, kiremitler, fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant parkeler ucuz fiyata satıyoruz.

  Şantiyelerde yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva mikseri, harç pompası ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz.

  Çatalzeytin de Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

  Çelik çatı makası sökümü işlerinde tecrübeye sahibiz. Söküm sonrası kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Bütün mekânların en önemli tarafı hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Kastamonu Çatalzeytin’de çelik konstrüksiyon binaların sökümlerinde 25 deneyime sahip saha ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon binalar sökümlerinde yapının imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makası ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Kolaylık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı biçimlerinin söküm yıkımı birbirinden değişik yapılmalıdır.

  Hurda Raf Alanlar

  Çatalzeytin hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. 2.el raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları takip etmek için hurda raf ton fiyatı hakkındaki konumuza göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Çoğunluk ile hizmeti bırakmış fabrikalar tarafından satılan ürün reyonları, market rafı hurdaları, çelik raflar, hurda demir raflar, teşhir rafları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el raf satışı yapıyoruz.

  Çinko Hurdası Alanlar

  Çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile bileşikler meydana getirir. Antik çağlardan beri biliniyor. Lakin üretim yöntemi ve kullanımı tam manasıyla öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metalleri içerisinde yer almaktadır.

  Çatalzeytin’de çinko levha hurdası, çinko çatı hurdası alıyoruz. Çinko madeni, yer yüzünde en fazla yer alan metal elementlerdendir.

  Çatalzeytin de Kurşun Hurdası Alımı

  Kurşun bilinen en eski metaldir. Exper Metal olarak Çatalzeytin’de levha kurşun, Çatı minare kurşunu, hurda kurşun boru, kurşun yağmur oluğu hurdası alım satımı yapıyoruz. Ayrıca Çatalzeytin’de çatı söküm çinkosu almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası telefonumuzu gece gündüz aramadan karar vermeyin.

  Bilindiği üzere radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlarda, askeri mühimmatlarda, akülerin imalatında, benzin katkısı olarak, kabloların izolasyonunda kurşuna yer verilmektedir. Yer yüzünde doğal olarak rastlanmaktadır. Doğadaki cevherler kazma, patlatma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir.

  Çatalzeytin Hurdacılar Sitesi

  Kastamonu Çatalzeytin hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet sunuyoruz. Katiyen hurda araç veya otomobil hurdası alıp parçalamıyoruz. bu sebeple hurda veya çıkma araba parçası için aramayınız. Eminiz Çatalzeytin sanayi sitesi içerisinde hurda oto parçası işleri yapan yerler bulabilirsiniz. Lütfen bu tür işleriniz için o işi yapanları arayınız.

  Çatalzeytin organize sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 hurda step motor almaktayız. Titanyum hurda, nikel hurdası, karbür, motor hurdası, hurda imalat artığı almaktayız.

  Karton Hurda Alımı

  Bulunduğunuz yere en yakın adresten defter, hurda peçete kağıdı, okul kitabı hurdası, A4 kağıt hurdaları alırken alışkanlık ettiğimiz extra titizlik sayesinde sizlere daha fazla kazanma şansı sunuyoruz. Çatalzeytin hurda kağıt fiyatları sormak için bize çağrı bırakabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla karışık renkli kağıt, koli hurdası, karton hurdaları, beyaz kağıtlar alanlar içindeyiz. Sayfamızdaki hurda kağıt alan yerler hakkındaki gönderiyi okumalısınız. Çatalzeytin’de hurda kağıt, karton alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Çatalzeytin hurdacı firma olarak kuşe kağıt, hurda yeni gazete, bristol kağıt hurdası Çatalzeytin hurdacısıyız.

  Çatalzeytin Hurdacı Hurda Fiyatları

  Hurda fiyatları içerikli makaleyi inceleyebilirsiniz. Deneyimli Çatalzeytin hurda fabrikası olarak bütün hurda alımlarını yükseltilmiş Çatalzeytin hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Anlık hurda fiyatları ile hurda satmak için en yakın ekibimizi aramanız yeterlidir. Sitemizdeki Çatalzeytin hurda fiyatları anlık olarak güncel olarak değiştirilmektedir.

  İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

  Temiz kullanılmış olan tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alıp satmaktayız. Sanayi tipi 2. El mutfak malzemeleri alıyoruz. Espresso makineleri, kıyma çekme makineleri dişlisi, su sebilleri, pop corn arabası, ayran köpürtme makinesi, bakırlı çay dobajı bulundurmaktayız. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi ocak, hücreli aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri vb endüstriyel mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz. Kullanılmış tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler firmamızı arayabilir.

  Çatalzeytin’de Akü Hurda Alan Hurdacılar

  Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bunlarla birlikte alıcılara akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemek çok yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj düzeltmek amacı ile aküler kullanılarak motor korunur. Çatalzeytin hurda akü fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Akü; motosikletler, arabalar gibi enerjiye ihtiyacı olan taşıma araçları ile çeşitli elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Çatalzeytin de küçük akü hurdası, kuru akü hurdası, hurda sulu akü alıyoruz. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda akü kullanılmaya devam ediliyor. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde vermeye yarar.

  Hurda Elektronik Malzeme Alan Firmalar

  Adaptör, GSM kartları, elektrik panosu, elektrik trafosu parçaları, kontaktör, IOS telefon kartları, termik röle, röle alımında en yüksek fiyatı firmamız vermektedir. Sıfır ve kullanılmış elektronik ev aletleri alırken bedelini anında ödemekteyiz. Ocak, 3 programlı bulaşık makineleri, tartı, kombi, klima, ütü masası, fırın, elektronik çamaşır makinesi, çay ve türk kahvesi makinesi, vantilatör, saç kurutma makineleri, mini buzdolabı, ütü fiyatları hakkında bilgi istemek maksadı ile irtibata] geçin. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları fotokopi makineleri, monitör, güç kaynağı, tarayıcı, tonerli yazıcı, ram, ekran kartı, işlemci, DDR Rulo, sunucu, harddisk, elektronik kart, anakarat, ses kartı, VDSL modem satmak maksadı ile iletişim kurabilirsiniz.