İçeriğe geç

Çankaya Hurdacı

  Çankaya Hurdacı

  Çankaya’daki hurdacı ve geri dönüşüm firmaları arasında her nevi ikinci el inşaat malzemeleri almaktayız. Toptan alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Çankaya hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurda alımında titizlikle kaliteli vermekteyiz. Çankayada hurda alan fabrikalar içinde kaliteli özel hizmetlerimiz ile öncülük ediyoruz.

  Çankaya hurdacı firmamız Exper Metal sizlere yedi gün hizmet vermektedir. Hurda alımı yaparken hesaplanılan değerini peşin parayla ödemekteyiz. Çankaya hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Ankara Çankaya merkezinde ikinci el ev eşyası ve hurda malzemeler alım satımı yapıyoruz.

  Ankara Çankaya merkezinde hurda alım firmasıyız. Exper Metal sektörel anlamdaki kurumsal hizmetleri ile Çankayada hurda alım satım işlerini kurumsalık ile birleştiriyoruz. Çankaya hurda borsasındaki güncel hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaktayız. Hurdalarınızın edeceği parayı hesaplamamız için zaman kaybetmeden bizi tuşlayıp üç dk içerisinde fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

  Ankara Çankaya hurdacısı olmanın gurunu personellerimizle paylaşıyoruz. Satacağınız her türlü hurdayı adresinizden almak için kapınıza geliyoruz.

  Çankaya da Hurda Alan Yerler

  Çankayada hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Hurdası olanların memnun kalmasına öncelik vererek sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve sarı pirinç hurdası alımında Çankaya hurdacısından yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Çankaya merkezinde hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz.

  Çankaya da çinko hurda, kalay hurdası, çelik hurda, hurda zamak, torna artığı hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bugün de size Çankayada hurda alan geri dönüşüm firmaları ile bizim aramızdaki farkımızı anlatmaya çalışıyoruz. Çankayada konumdan hurda çinko alım hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz.

  Çankaya’nın Hurdacıları

  Çankaya hurdacı firması olarak Çankaya’nın etrafında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için size en yakın hurda nakliye ekiplerimizi yönlendirmeye devam ediyoruz. Kaliteli hizmet vererek kazanmaya özen göstererek kalitemizi arttırmaktayız. Geri dönüşüm sektöründe Yirmi beş yıllık tecrübe ile sektöre ferah bir soluk getirmeye önem veriyoruz. En yakın Çankaya hurdacı firması olarak buradayız. Ankaranın tüm sokaklarında olduğu gibi Çankaya etrafında da tüm faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Kaliteli Ankara hurdacı ihtiyaçlarınızda garantili hizmet vermekteyiz.

  Kurumsal Çankaya hurdacı firması mı arıyordunuz? Çankaya’nın en profesyonel hurdacısı Exper Metal en yüksek fiyat rekliflerini sunuyor! Sizlerde her türlü hurda krom satışı nedeniyle numaralarımızı telefon rehberinize kayıt edebilirsiniz.

  Çankaya Hurdacı Firma Numarası

  Çankaya hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Yirmi beş seneden bu yana binlerce kiloda hurdayı geri dönüşümle ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Bu sayede gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

  Bu neden ile hurda satışı yapmak için bizleri tuşlayabilirsiniz. Okuduğunuz üzere hurdacılık doğaya önem vermektir. Şayet sizler de isterseniz hurda satarak ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz.

  Çankaya hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Şimdi telefon numaramızı arayarak, güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz.

  Bakır Hurdası Alan Çankaya Hurdacı

  Çankaya da hurda bakır almak amacıyla hurda alım deposu oluşturmayı başardık. Çankaya hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Bakır hurdası alan Çankaya hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetimizin tadına varın! Tencere, eski bakır kazan, TTR kırma, hurda bakır lama, bakır tel hurdası alınır. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha geniş bilgilendirme mevcuttur. Çankaya hurda bakır fiyatları sürekli güncellenmektedir. Bakır (kızıl) talaş hurdası, kırkambar, antigron kırma, bakır yanık hurda, 1/2 bakır boru, bakır profil hurda, hurda soyma bakır alanlar içindeyiz. Çankaya’nın yakınlarından bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakırlı petek, hurda bakır hammadde, hurda bakır kap kacak, eşya, bakır levha alıyoruz.

  Çankaya Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

  Sayfamızdaki Çankaya hurda sarı pirinç fiyatları sürekli güncelleniyor. Sitemizdeki pirinç sarı hurdası alanlar metne göz atın.
  Çankaya hurda sarı fiyatları için arayabilirsiniz. Exper Metal firmamız Çankaya da hurda sarı alan firmalar arasındayız.

  Exper Metal olarak pirinç sarı araiş hurda, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, çubuk sarı talaşı MS-58, pirinç sarı araiş MS-70, sarı araiş hurda MS-64 alımı yapıyoruz. Çankaya etrafında hurda sarı kırkambar, sarı külçe, hurda sarı imalat artığı, hurda bronz fosfor Cusn8, hurda sarı araba radyatörü, hurda sarı musluk, hurda sarı su saati almaktayız.

  Hurda Demir Alan Çankaya Hurdacı

  Hurda demir, Çankaya da en çok kullanılan madenler içinde yer almaktadır. Buradaki Çankaya extra demir hurda ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Demir hurda alan firmalar içindeyiz.
  Çankaya hurda demir fiyatları öğrenmek için arayın.

  Tonajlı pik demir hurdası, yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, demir döküm hurdası alım satımı yapıyoruz. Çankaya hurdacı firma olarak talaş demir hurdası, dkp demir, extra demir hurda, toplama demir hurda, hurda teneke için peşin ödeme veriyoruz.

  Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Anlık demir hurdası fiyat listesi sayfamızı okuyabilirsiniz. Yerinden asansör malzemeleri, çıkma demir kapı, tufal hurda, demir trabzan hurdası, pencere demiri hurdası, ticareti yapan firmayız.

  Çankaya da Hurda Alüminyum Alanlar

  Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir element türüdür. Rengi gümüş olan, sünek bir metaldir. Müşterilerimizin sayesinde Çankayada daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum üretim artığı, hurda alüminyum kutu, alüminyum talaş hurdası, alüminyum levha alımı yapmaya özen gösteriyoruz.

  Yerinden alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curufu, hurda klima alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle sizlere şükran duyuyoruz. Her nevi yüksek tonajlı hurda alüminyum alınır. Çankaya hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil, hurda araiş, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum kalıp Çankaya hurdacısıyız.

  Sayfamızdaki Çankaya alüminyum fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Çankayada hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Alüminyum tabak, alüminyum tencere tava hurdası, hurda alüminyum çatı sac, alüminyum petek, alüminyum jant hurda, alüminyum tel hurdası alımı yapıyoruz.

  Çankaya Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

  Çankayada hurda kablo alımı yapıyoruz. Bu bölgede fare yemez kablo hurdaları, çelik zırh kablo, hurda çelik içli kablolar, hurda yer altı enerji kablosu alım satımı yaparken ederinin üstünde fiyatları öneriyoruz. Güncel sitemizde bulunan kablo hurdası alanlar metini inceleyebilirsiniz.

  Çankaya nın en büyük hurdacısı Exper Metal ile sizde daha kazançlı çıkabilirsiniz. %40 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz.

  Çankaya da yüksek tonajlı kablo hurdası alırken ederinden oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Ptt kablo hurdaları, telefon kablosu, hurda ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı hurdası elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Antigron kablo, karışık kablo hurdası, tek damar kablolar, iç tesisat kabloları, enya kablo hurdaları için nakit ödeme yapıyoruz. Çankayanın bütün mahallelerinde kablo hurdası alanlar arasındayız.

  Krom Hurda Alımı

  Krom hurda kilo fiyatı gönderisine bir göz atmak isteyebilirsiniz. Oldukça sert bir maden yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşur.

  Hurda krom paslanmaz alan hurdacılar içerisindeki Çankaya hurdacı depsouyuz. Konumdan hurda paslanmaz krom 316 kalite, krom paslanmaz 310 hurdası talaşı, krom 310 kalite hurda, 304 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurdası talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurda için nakit ödeme veriyoruz. Çankayada hurda krom Çankaya hurdacısıyız. Çankaya hurda krom fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Ankara Çankayada 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, ikinci el krom tank, hurda krom paslanmaz 430, hurda krom paslanmaz 201 kalite, 202 kalite krom paslanmaz hurdası, 202 paslanmaz krom hurdası talaşı alımı için özel fiyat uyguluyoruz.

  Çankayada Akü Hurdası Alanlar

  Aküler; otomobiller gibi enerji ihtiyacı olan taşıtlar ile bazı elektrikli araç gereçlerde kullanılmaktadır. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma gereken aletlerde kullanılmaktadır. Hurda sulu akü, hurda küçük akü, kuru akü hurdası alıyoruz. Elektrik enerjisini kimyasal enerji şeklinde depolayan gerektiğinde elektrik enerjisi şeklinde veren depolama araçlarıdır. Aküler, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek gereğinden fazla devirlerde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzenlemek amacıyla akülerin işidir.
  Çankaya hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz.

  Çankaya Hurdacılar Sitesi

  Motor hurda, hurda nikel, karbür hurdası, hurda titanyum, hurda imalat artığı alıyoruz. Çankaya sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 hurda step motor alıyoruz.

  Ankara Çankaya hurdacılar sitesi içinden hizmetlerimizi yerinize getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu nedenle hurda araç yedek parçası sormak maksadı ile aramamalısınız. Kuşkusuz Çankaya oto sanayi sitesi içinde hurda araba parçası ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek firmalar vardır. Lütfen bu tür isteklerinizde alım satımı yapan yerleri arayınız.

  Çankaya’da Hurda Çinko Alan Firma

  Çinko madeni, yer kabuğunda en fazla miktarda bulunabilen metal elementler arasındadır. Çinko elementi amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile kompleks bileşikler meydana getirmektedir.

  Antik dönemlerden beri biliniyor. Fakat nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Çinko mavimsi açık gri renklidir. Çankaya da çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Çankaya da Karton Hurda Alan Hurdacılar

  Ederinden fazla kilo fiyatları ile beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, koli hurdası, hurda karton alıyoruz. Çankayada eski gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Sitemizde yer alan geri dönüşüme kitap alan yerler hakkındaki paylaşımı kesinlikle okumalısınız. Çankayada kağıt ve karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Dilediğiniz yerden kitaplar, defterler, kağıt peçete, fotokopi kağıdı hurdası alımında göstermiş olduğumuz extra titizlikle satıcılara piyasa değerinden daha yüksek oranda kâr etme avantajı iletiyoruz. Çankaya hurda kağıt fiyatları için arayınız.

  Çelik Raf Hurda Alımı

  Demir raf hurdası işleri yapmaktayız. Çankaya hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadı ile cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

  İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyatları görmek için ikinci el raf hakkında bilgi paylaştığımız yazımızı incelemeniz yeterlidir. Genelde kapatılan yerlerden temin ettiğimiz çelik raflar, ürün reyonları, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları, demir raflar içinden seçtiğimiz kullanılabilir olan 2. el hurda raf satıyoruz.

  Çankaya da Jeneratör Hurdası Alımı

  Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin erişilemediği alanlarda jeneratörlerden yararlanılmaktadır. Uzun kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlayıp daha çok kullanılamayacak hale gelmesi kaçınılmazdır. Ancak eski jeneratörler bozukda olsa alınıp satılır. Hurda jeneratör alım satım hizmeti vermekteyiz. Çankaya ikinci el jeneratör fiyatları sormak için arayınız. İkinci el jeneratör satanlar bizlerden teklif firmamızla irtibata geçmelisiniz.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Plastik hurdası; (H) hidrojen, azot, (C) karbon, (O) oksijen ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

  Çankaya’da polipropilen, hurda polistiren kristal, hurda ABS plastik, hurda jelatin ticaretinde piyasaya hakimiz. Çankaya hurda plastik pimapen fiyatları için arayın. İyi fiyatlarla hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, kırmızı ve mavi kapak hurda, şeffaf naylon poşet, pimapen imalat artığı hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız.

  Çankaya 2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

  Titizlikle kullanılmış olan buz makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alım satımı yapmaktayız. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak kurulama makinesi, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı iki kapaklı dolap satanlar firmamızı arayabilir. Sanayi tipi 2. El lokanta malzemeleri almaktayız. Baklava tepsileri, su sebilleri, kıyma makineleri, popcorn arabası, ayran köpürtme makinesi, çay ocağı malzemeleri, kahve makinesi, tabldot alım satımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, lokanta tipi ocaklar, dinlendirici, evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom küvet, aspiratör vs endüstriyel mutfak alet edavatını görmek amacı ile sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

  Fabrika Sökümü

  Fabrika sökülmeden önce yıkımı yapılacak imalathanenin detaylıca gezilmesi gerekiyor. Her inşaatın projeleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle yıkım şekilleri de farklı yapılmalıdır. Fabrika, şantiye yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebepleriyle risk taşıyan işler içersindedir. Uzmanlık alanı yıkım olan ekipler tarafından yapılmalıdır. Çankaya fabrika söküm ve bozum işlemlerinize talip olmaktayız.

  Hurda Sac Alımı

  Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınır. Çatı kaplaması, sandviç panel, demir kapı, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Farklı uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kaplamasında kullanılmaktadır. Kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretimlerinde kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyaların eskimişine hurda sac levha denir. Depo çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir durumda hurda sac alabilirsiniz. Çankaya sac hurdası almak maksadı ile şimdi arayın. Sac; demirin ince veya kalın levha haline getirilmiş şeklidir. Silindirler arasında farklı inceliklerde düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ebat ve boyutlarda şerit gibi kesilir.

  Çankaya Hurda Fiyatları

  Profesyonel firma olarak tüm hurda alımlarını güncel Çankaya hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Yeni çinko hurdası fiyatları başlığıyla yazılmış metine bir göz atabilirsiniz. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi sormak için arayın. Burdaki Çankaya hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor.

  Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

  Bilgisayar Hurdası lazer yazıcı, işlemci, CRT monitör, ses kartı, ram, power supply, DDR rulo artıkları, bozuk modem, elektronik kart, fotokopi makinesi, fotoğraf tarayıcı, taşınabilir hard disk, anakarat, ekrankartı, server alıyoruz. Röleler, elektrik trafosu parçaları, kontaktörler, adroid telefon işlemcileri, termik röle, şarj cihazı, GSM baz istasyonu kartları, elektrik panosu satın alıyoruz. Sıfır ve kullanılmış elektrikli eşya için benzersiz fiyat teklifi sunuyoruz. Ocak, vantilatör, fırın, fön makinesi, terazi, bulaşık makinesi, ütü, buzdolabı, filtre kahve ve çay makinesi, klima, kombi, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası alımı yapıyoruz.

  Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

  Çankayada çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinde tecrübeli saha ekibimizle güvenli hizmet veriyoruz. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Kolaylık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Her çelik çatıların söküm yıkımı ötekinden değişiktir. Çelik bina ve prefabrik ahırlar sökümlerinde binanın inşa projeleri dikkatlice incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik malzemeler şeklinde satılabilecek olanlar değerinde alınabilir. Yapıların en önemli yerlerinden biri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı çalışmaları daha uzun ömürlüdür.

  Çankaya’da Kurşun Hurda Alımı

  Doğadaki kurşunlar kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde çıkarılır. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller arasındadır. Exper Metal olarak Çankaya’da kurşun oluk, Minare ve çatı kurşunu, hurda levha kurşun, kurşun boru hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca Çankaya da çinko hurdası almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak için merkezimizi hemen aramadan karar vermeyiniz. Bilindiği üzere benzin katkısı olarak, mühimmat üretiminde, pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, kabloların yalıtımında, akü imalathanelerinde, alaşımlarda kurşundan faydalanılmaktadır. Dünyada nabit olarak çıkarılmaktadır.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

  Dolayısıyla batmış esnaflardan aldığımız defolu fayanlar, dayanıklı laminant, tavanlar, kiremit satıyoruz. Yıkılmış fabrika vb binalardan ayırılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pencereler alıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörü, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, harç makinesi 2.el portatif, ikinci el plywood alıp satıyoruz.