İçeriğe geç

Çamlıdere Hurdacı

  Çamlıdere Hurdacı

  Çamlıdere geri dönüşüm firmaları içinde her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Hurdanızın edeceği parayı öğrenmek için boş zamanınızın kıymetini bilerek Exper Metal personelleriyle bağlantıya geçip dört dakika geçmeden size özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Exper Metal kaliteli hizmetleriyle hurdacılık hizmetlerine değer kazandırmaktayız. Hurda alımı yaparken değerini alırken hesaplıyoruz.

  Çamlıdere hurda alım satım ve geri dönüşüm firmaları arasında öncülük ediyoruz. Çamlıdere de hurda malzeme alımı yapan fabrikalardan biri olarak sunmaya devam ettiğimiz hizmetleri sizin için bu yazımızda bir araya getirdik. Hurda alımlarında ilgiyle piyasasından çok daha fazla fiyat teklifi sunabiliyoruz.

  Hurdalarınızı almak amacıyla profesyonel ekip oluşturduk. Çamlıdere’nin tamamında hurda eşyalar ve 2.el ev eşyası almaktayız. uygulanan güncel hurda fiyatlandırmasıyla alım satım yapmaktayız.

  Exper Metal sizlere durmadan hizmet vermeye devam ediyor. Ankara Çamlıdere yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı firmaları içindeyiz.

  En yakın Çamlıdere hurdacısı olarak eşsiz fiyat listesiyle hizmet vermekteyiz. Yüksek tonajlı miktarda hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo satımlarında yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Çamlıdere hurdacısı olarak Çamlıdere deki her ilçede hizmet ediyoruz.

  Çamlıdere Hurda Alan Yerler

  Tonajlı toplama demir, bakır hurdası, çatı minare kurşunu, hurda kablo, çinko hurdası, sarı ve alüminyum hurda alımlarında fiyat listeleri uyguluyoruz. Çamlıderede hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuzla liderlik yapıyoruz. Çamlıderede hurda kalay, CNC torna artığı hurda malzeme, çinko, zamak hurdası, çelik hurdası alımında iyi fiyat vermekteyiz. Çamlıdere de adresten hurda jeneratör alıyoruz.

  Çamlıderede hurda malzeme alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Bugün sizin gibi kıymetli müşterilere Çamlıdere’de hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla firmamızın arasındaki farkımızı açıklamaya çalışmaktayız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi istiyoruz. Bu sebep ile her türlü profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz.

  Çamlıdere de Hurdacı Telefon Numarası

  Okuduğunuz gibi hurdacılık doğaya faydalı olmaktır. Şayet sizlerde isterseniz hurda malzemelerin satışını gerçekleştirerek ekonomiye ve çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz. Çamlıdere adresten hurda malzeme alımı her türde hurda alımı hizmetleri sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Boşa süre harcamadan arayın, yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz.

  Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak için telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. 1997 yılından bu zamana on binlerce kilodaki hurdayı geri dönüşüme kazandırabildik. Hizmetlerimizle ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi. Çamlıdere hurdacı telefonu sitemizin içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Çamlıdere’deki Hurdacılar

  Sizde her çeşit hurda alüminyum satmak sebebi ile iş yerimizi kaydedebilirsiniz. Tonajlı malzeme alımıyla kazanmak istiyoruz. Çamlıdere’de hurdacısı mı arıyorsunuz? Çamlıdere’deki en büyük hurdacı Exper Metal hizmeti yerinize getiriyor!

  Ankara Çamlıdere hurdacı firması olarak Çamlıdere’nin çevresinde her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşyalarınızın transferi için size en yakın hurda alım mesai arkadaşlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Yirmi beş yıllık tecrübe ile faaliyet alanımıza ferah bir nefes getirmekteyiz. En yakın Çamlıdere hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Ankara’nın tamamında yaptığımız gibi Çamlıdere etrafında da hurdacılık servislerimizi sürdürüyoruz. Deneyimli Ankara hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

  Çamlıdere de Demir Hurdası Alım Satımı

  Tonajlı hurda inşaat demiri çubuğu, döküm demir, inşaat hurdası, pik demir hurdası, inşaat demiri alım satımı yapılır. Demir hurda alan fabrikalar içerisindeyiz.
  Çamlıdere hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

  Konumdan asansör hurdaları, pencere demiri, demir trabzan hurdası, tufal, çıkma demir kapı, alımı yapıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyatları için gecikmeden arayın. Anlık hurda demir fiyatları yazımıza bir göz bakınırsanız pişmanlık hissetmezsiniz.

  Demir, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan metaller arasında bulunur. Sitemizdeki Çamlıdere demir hurda ton fiyatını isteyene güncel olarak gönderiyoruz. Çamlıdere yakınlarında hurda dkp demir, hurda toplama demir, extra demir hurda, teneke, talaş demir hurdası alan firmayız.

  Bakır Hurdası Alan Çamlıdere Hurdacı

  Çamlıderede bakır hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Çamlıdere hurda bakır fiyatları için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Hurda bakırlı petek, hammadde, bakır levha, bakır süs eşyası, bakır tepsi almaktayız. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda daha geniş bilgilere erişebileceksiniz. Buradaki hurda bakır fiyatları Çamlıdere de değişmiş olabilir. 1/2 bakır boru, hurda yanık bakır, soyma bakır hurda, hurda bakır kırkambar, antigron hurdası, kalın bakır profil, hurda bakır kızıl talaş alım hizmeti vermekteyiz.

  Çamlıdere’de en büyük hurdacısı olarak bakır hurdası alım satımında tecrübeliyiz. Bakır tencere, hurda bakır lama, bakır tel, hurda TTR kırma, kazan alım satımı yapılır. Bakır hurdası alan Çamlıdere hurdacı firmamızı hemen arayarak hızlı servislerin tadına varmaya başlayın!

  Çamlıdere de Hurda Krom Alan Yerler

  Adresten paslanmaz krom 304 hurdası talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurda, hurda krom paslanmaz 304 kalite, krom paslanmaz 310 kalite hurdası talaşı, krom 316 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 316 kalite hurda için nakit ödeme veriyoruz. Ankara Çamlıdere de krom 202 hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 201, krom 430 kalite hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 202 kalite, hurda paslanmaz krom 201 talaşı, krom makine hurdası, hurda paslanmaz krom 430 alıyoruz.

  Çamlıdere’de hurda krom alıyoruz.
  Çamlıdere hurda krom fiyatları bulunan listemiz için firmamıza ulaşın. Krom hurda alanlar yazısını ziyaret ederseniz şahane bir iş yapacaksınız.

  Hurda krom paslanmaz alanlar içindeki Çamlıdere hurdacı firmasıyız. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

  Çamlıdere’de Hurda Sarı Alımı

  Sitemizde yayınlanan Çamlıdere deki sarı pirinç kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Geniş sitemizdeki hurda sarı alanlar yazıyı inceleyebilirsiniz. Çamlıdere hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

  Çamlıderenin bütün sokaklarında sarı musluk, fosfor bronz (Cusn8), kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç talaşı, külçe sarı hurdası, sarı radyatör, sarı pirinç su saati alanlar arasındayız. Çamlıdere hurdacı firma Exper Metal firmamızla hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Exper Metal olarak pirinç sarı araiş hurdası MS-64, hurda sarı çubuk ucu, sarı araiş hurdası, MS-70 hurda sarı pirinç araiş, sarı çubuk talaşı MS-58 ticaretinde öncüdür.

  Çamlıdere Hurda Kablo Alanlar

  %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablolar, elektrik kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Kablo hurda alanlar konulu içeriği okuyun. Çamlıdere de kablo hurdası alan yerler arasında en yüksek kilo fiyatını veriyoruz.

  Çamlıdere’de tonajlı hurda kablo alırken ederinden pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kablolar, hurda ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi yağlı satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Çamlıdere nin en iyi hurdacısı ile ticaretin haklı gururunu yaşıyoruz.

  Şehir genelinde hurda çelik içli kablo, hurda fare yemez kablolar, hurda yeraltı enerji kablosu, hurda çelik zırh kablosu alımında ederinin üzerinde vermekteyiz. Enye kablolar, antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, tek damar kablo, hurda karışık kablo ticareti yapan hurdacıyız. Çamlıderede hurda kablo alımı yapıyoruz.

  Çamlıdere’de Alüminyum Hurda Alan Firmalar

  Her türlü tonajlı alüminyum hurda alıyoruz.
  Çamlıdere hurda alüminyum fiyatları sormak için arayınız. Bize hurda satanların desteğiyle Çamlıdere’de sürekli kurumsallaşıyoruz. Petek, alüminyum tabak, alüminyum sac levha, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tencere tava hurdası Çamlıdere geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz. Alüminyum levha, alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum üretim artığı, hurda alüminyum talaş alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz.

  Çamlıderede adresten hurda klima alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, hurda alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi siyah alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Sitemizdeki Çamlıdere alüminyum hurda ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Exper Metal firmamıza gösterdiğiniz destek sebebi ile size şükranlarımızı sunuyoruz.

  Kimyasal elementlerden biri sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek bir metal cinsidir. Hurda araiş, alüminyum kartel hurdası, alüminyum kalıp, hurda alüminyum profil, alüminyum piston hurda Çamlıdere hurdacılık firması olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Çamlıderede alüminyum hurda alan firmalar arasındayız.

  Çamlıdere Hurdacılar Sitesi

  İmalat artığı, motor hurdası, karbür hurda, şablon nikel, titanyum hurda almaktayız. Çamlıdere organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz.

  Ankara Çamlıdere hurdacılar sitesi içinde hizmet sunuyoruz. Kesinlikle hurda araç veya traktör hurdası alıp preslemiyoruz. bu sebeple hurda araba parçası sormak maksadıyla aramayınız. Şüphesiz ki Çamlıdere oto sanayi sitesinde çıkma araba yedek parçası alım satımı yapan firmalar bulabilirsiniz. Rica ediyoruz ikinci el araç parçası ihtiyaçlarınızda onlar ile iletişim kurun.

  Hurda Raf Alımı

  Hurda çelik raf alıyoruz. Çamlıdere raf hurdası fiyatları öğrenmek amacıyla telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet veriyoruz. Fiyatları görmek için hurda raf hakkında bilgi paylaştığımız yazımızı inceleyiniz. Çoğunluk ile yenilen işyerlerinden elde ettiğimiz teşhir rafları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, orta reyonlar, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el hurda raf satıyoruz.

  Çamlıderede Minare Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Çamlıdere hurdacı Exper Metal olarak kurşun levha, kurşun boru hurda, hurda kurşun yağmur oluğu, Minare ve çatı kurşunu alımı için yerinize araçlarımızı yönlendiriyoruz. Ayrıca Çamlıdere de çinko hurda almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız numaralarımızı geç olmadan aramaktan çekinmeyin. Günümüzde mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, akülerin imalatında, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, kabloların izolasyonunda, çeşitli alaşımlar üretilirken kurşundan faydalanılmaktadır. Dünyada nabit olarak bulunmaktadır. Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalarla çıkarılır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller içindedir.

  Çamlıdere’de Plastik Hurda Alımı

  Güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurda, hurda kırmızı, mavi kapak, beyaz şeffaf naylon hurdası, parça pimapen hurdası, temiz pet şişe ticaretiyle uğraşan firmayız.

  Plastik; oksijen (O), hidrojen (H), karbon (C), Azot ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Çamlıdere’de jelatin hurdası, hurda ABS plastik, hurda polistiren, polipropilen alımı yapıyoruz.
  Çamlıdere hurda pimapen fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Çamlıdere İkinci El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

  Ankara Çamlıdere bölgesinde yıkılmış iş yeri binalarından elde edilmiş kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pencereler alan firmalar içerisindeyiz. Müteahhitler tarafından kullanılan alçı sıva makinesi, boya makinesi, inşaat vinci, harç mikseri ikinci el seyyar iskele, plywood hurda mevcuttur. Bunun ile birlikte kapatılan şirketlerden satın almış olduğumuz defolu fayans, laminant, tavan, kiremit 2.el biçiminde piyasaya sunuyoruz.

  Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Başlamadan önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylıca gezilerek ihtiyaç duyulan aletlerin ayarlanması gerekmektedir. Çamlıdere fabrika sökümü işlerinde tecrübeliyiz.

  Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve ekosistemin korunması nedeniyle risk taşımaktadır. Deneyim kazanmış personellerce kontrollü bir biçimde tamamlanmalıdır. Her inşaatın inşa projeleri kendine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkım şekilleri ona göre yapılmalıdır.

  Çamlıdere’de Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

  Çelik bina ve prefabrike depolar söküm işleri yapılırken yapının imar projesine özen gösterilmelidir. Bu sayede 2.el çatı makası ve 2.el çelik malzeme olarak satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Dayanıklılık açısından en ideali çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı tasarımlarının söküm işleri ötekinden farklı yapılmalıdır. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Kalan çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Kapalı alanlar için en önemli alan kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları mekânın kullanım süresini hızlandırmaktadır. Çamlıdere de çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlerinizde deneyimli çalışanlarımız ile güvenli hizmetler vermekteyiz.

  Akü Hurda Alım Satımı

  Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak veren depolardır. Aküler; motosikletler, arabalar gibi enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçlarıyla çeşitli elektronik alet edavatlarda kullanılır. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bunun yanında voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara akım göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltajı gidermek amacıyla aküler kullanılarak araç korunmaya alınır. Çamlıdere hurda akü fiyatları için bizlerle iletişime geçin. Sulu akü hurda, kuru akü hurda, hurda küçük akü almaktayız. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde kullanılır.

  Cam Hurda Alımı

  Cam tam ya da yarısaydam genelde sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvıları geçirmeyen inorganik sert malzemelerdir. Genelde renkli ve şeffaf karışık araba camları, şeffaf cam şişe hurdası, cam kavanoz, içecek şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi ve benzeri hurda camlar çok fazla eritiliyor. Çamlıderede hurda cam alan yerler içerisindeyiz.

  Hurda Jeneratör Alımı

  Her makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi mümkündür. Fakat eski jeneratör bozukda olsa alınır. Çamlıdere merkezinde hurda 2.el jeneratör alım hizmetleri sunuyoruz. Çamlıdere ikinci el jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın. 2.el jeneratör satanlar bizden teklif bize ulaşın. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektriğin olmadığı yerlerde elektrik jeneratöründen yararlanılmaktadır.

  2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

  2. El servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makineleri, tabak kurutma tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizi arayabilir. Endüstriyel tipte 2.el restoran mutfağı malzemeleri alıyoruz. Baklava tepsileri, su sebilleri, kıyma makinesi dişlisi, popcorn makineleri, ayran makineleri, elektrikli çay otomatı, kahve makinesi, tabldot alım satımı yapmaktayız. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, dinlendirici, restorant tipi set üstü mekap ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletlerini görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alım satımı yapmaktayız.

  Çamlıdere’de Hurda Kağıt Alan Firmalar

  Daha fazla fiyatlarla beyaz kağıt, karışık renkli kağıt hurdaları, koli hurdası, kartonlar alan yerler içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz. Çamlıdere de kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası alım satımında öncülük etmekteyiz. Sayfamızdaki kitap alan hurdacı ile alakalı paylaşımı okumalısınız. Çamlıdere de kağıt hurdası alımı yapmaktayız. Yerinden hurda okul kitapları, hurda A4 kağıtlar, selpak hurdası, hurda defter alıp satarken uyguladığımız ekstra duyarlılık ile size çok daha yüksek oranda kazanç elde etme olanağı veriyoruz. Çamlıdere hurda kağıt fiyatları öğrenmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

  Çamlıdere Hurdacı Fiyatları

  Güncel Çamlıdere hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için arayın. Sayfamızdaki hurda fiyatları konuyu ziyaret edin. Tecrübeli Çamlıdere hurdacısı firma olarak hurda alımlarını anlık güncellenen Çamlıdere hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal sitemizdeki Çamlıdere hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor.

  Çamlıdere de Çinko Hurdası Alanlar

  Çinko, antik dönemlerden beri bilinmektedir. Ama nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Elementler arasında bulunan çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturuyor. Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla yer alan metal elementlerinden biridir.

  Açık gri mavimsi renklidir. Çamlıdere de çinko çatı hurdası, hurda çinko levha ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

  Çamlıdere’de Sac Hurdası Alan Hurdacılar

  Varil, kapı, sandviç panel, çatı kaplaması üretiminde kullanılmaktadır. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının gövdesinde kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Bütün bu eşyalardan hurda sac çıkarılabilir. Sac; metallerin ince veya kalın levha biçimine getirilen şeklidir. Haddelemeyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş ebat ve boyutlarda kesilmektedir.

  Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanmaktadır. Depo çatısı kaplamak için kullanabilirsiniz. Çamlıdere’de sac hurdası almak amacıyla fazla zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

  Elektronik Malzeme Hurdası Alan Yerler

  Fırın, fön makineleri, tartı, mini buzdolabı, bulaşık makinesi, türk kahvesi ve çay makinesi, ütü, klima, elektronik çamaşır makinesi, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile hemen arayın. Sıfır ve az kullanılmış elektronik eşya alımında bedelini yerinde ödemekteyiz. Hurda Laptop bilgisayar parçaları ekrankartı, işlemci, ram, power, yazıcı, ses kartı, resim tarayıcı, crt monitör, server, ana kart, fotokopi makineleri, ADSL modem, DDR rulo, taşınabilir hard disk, elektronik kart almaktayız. Kontaktörler, termik röleler, röleler, adroid telefon kartı, elektrik trafoları, GSM baz istasyonu kartları, adaptör, elektrik pano malzemeleri alıyoruz.